Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
3. feb 2010

tak děvčátka,ve 20 hod jsem si dělala namátest a hlásím 2 čárky🙂:bojím se radovat.stále spinim.možná zítra půjdu na ty hcg.už ležím v pelechu.ráno musím do firmy,děláme mzdy.

toja
3. feb 2010

pets. ty si tehotna? waw,gratulujem, si si robila test,az ked ti vynechali kramy?

hadonoshka
3. feb 2010

pet.s no to je bombáááá 😀 😀 😀 gratuluji, šetři se prosím tě 🙂

pajka00
4. feb 2010

😀 No pets....ty jo....to je super....gratuluju-potichu zatím, moc se ještě neradujme, ale supééér 😀

aja37
4. feb 2010

Ty jo, tak to by bolo uuuuuzasneeee! Pet.s drzim palce, nech ti tie // vydrzia. To by bola parada

ankava
4. feb 2010

Pet.s to je skvělýýýýýýý//////, ať ti tam vydrží 🙂 🙂 a díky s tou krví, já si to taky zjistím, kde by mi jí udělali,

pajko, co ty? vyčkáš do soboty? už máš test koupený?

já včera byla do večera v kanclu, no stejně jako každou uzávěrku, zase jsem hledali koruny v milionech.
Nějak se naše vedení nehodlá smířit, že je pořád krize a ještě k tomu pekelná zima a myslí si, že ty špatné výsledky jsou proto, že špatně účtujeme, ach jo

pajka00
4. feb 2010

ankava jo, včera jsem si koupila testy....dokonce 3🙂 Nevěděla jsem jestli jeden nebo druhý, tak jsem vzala v jedné krabičce 1 a ve druhé 2..no a doma jsem to rozdělalal a omylem tam dali 3🙂 Takže můžu testovat....Vydržím do soboty..a uvidíme.

To bude tím účtováním, to víš že jo, že máte malé tržby 😀 To může napadnout akorát debila.

hanula11
4. feb 2010

Pets, tak se drž, teď to určitě vyjde, to bude malej bojovníček a jistě bude zdravý jako buk (nebo bukvice 😉)

Irafko, snad to s malým bude taky už jen dobrý, a pátek je coby dup, a budeš ho mít doma. 😵 A pusu za mě Elišce 😅

Adélče má zvýšenou teplotku, z těch injekcí. Panadol sirup jsem ještě nedala, ale možná na něj dojde večer ☹, od rána máme chovací. Aspoň že spala v noci - vzbudila se jen třikrát na jídlo a zase usnula. Ale pak od rána nespavačka, až skoro dote%d, njn, marodka malá. Snad to zvládne brzo. Na přeočkování jdeme za měsíc. Nemaj to ti prcci taky jednoduchý 😒 😉

ankava
4. feb 2010

já už příště budu kupovat jen mamatest, četla jsem, že jsou nejlepší a minule jsem si koupila různý typy a ty co měly být nejcitlivější tak nic neukazovaly (nějaký německý) a mamatest (ty papírový proužky) ukazoval bezpečně pořád stejně. Asi je lepší mít jeden typ, aby se vidělo, jak ty čárky tmavnou 🙂
Já už se toho mýho IVF nemůžu dočkat, i když si uvědomuju, že to může být velký zklamání.
pořád nemáš žádný příznaky?

gabikri
4. feb 2010

pets : jú jú paráááda...to Ti moc přeju, ať ty dvě // jenom sílí 😵 😵 😵 Ty si to zasloužíš, jak nikdo tady 😉

gejbule1
4. feb 2010

Ahoj holky,tak MS nikde a včera večer jsem si udělala test.Byly tam // ale hodně slaboučké tak jsem si dnes koupila ten nejcitlivější a čárka nikde.Tak asi nic .Už tomu nevěřím,tak bych si chtěla nasadit ten Wobenzym a
mám jít na rentgen prsů ale trochu se zdráhám.Co by jste mi radily?
pets velikánská gratulace ale jen tak potichoučku abychom ty //nevyplašily.

pajka00
4. feb 2010

Jéžiš holky....to jsou tady špóňáky jak blázen.
Gejby-tak vydrž..já bych ten RTG ještě o pár dní odložila....co kdyby test ukazoval správně a fakt byly //?!Radši nic neriskuj-však ty prsa budeš mít i za týden🙂 Jéžiš...držím ti strašně palce!!!
Ankava nic🙂 pořád stejné-nic. Ono je ještě brzo na nějaké těhu příznaky....a tak už aby byla aspoň sobota a já si udělala test...už mám tď bobany.
Hanulo-důležité, že spí v noci, a jestli se vzbudí jen 3x tak super🙂 Ono to očkování je pro mimiša náročné, určitě bude zítra už dobře.
Iraf-hlavně, že malému přišli na to, z čeho to má!! Určitě mu antibiotika zaberou a bude to mít pryč🙂

ankava
4. feb 2010

gejbule, s těmi citlivými testy... jak jsem psala, mě ten nejcitlivější taky nic neukázal a jinej jo a jestli jeden ukázal, tak tomu můžeš věřit, protože když není HCG, tak test prostě nemá co ukázat, tak držím palce, a začni hned s utrogestanem to by byla paráda, kdybychom byly do léta všechny v tom 🙂

gejbule1
4. feb 2010

No moc tomu neveřím.Śpatný ten test nebyl kontrolní čárka tam byla.Spíš na tom pozitivním se asi rozpila barva.Teď to pár dnů nechám a třeba to dostanu.
Na prsa jdu ve čtvrtek tak snad to už budu vědět.
Je to takový můj hřích už jsem nebyla 4roky na kontrole.Vy chodíte na prsa pravidelně?Letos poprvé mám jít na mammograf.

pajka00
4. feb 2010

Já chodím každé 2 roky na sono, protože jsem si asi před 6 lety našla bulku....naštěstí to byla jen cysta, která se vstřebala....ale pro jistotu mi říkal Dr. ať se vždycky objednám-takže jsem pak klidná.
No tak to jsem zvědavá gejby na ten tvůj test....kruci-bylo by super, kdyby to vyšlo.

ankava
4. feb 2010

já ještě nechodím nikam. Zatím dělám jen domácí kontrolu, moje kolegyně začala chodit brzy na mammograf a pak jí někdo vystrašil, že před 40 by se chodit nemělo, tak nevím....

gejbule1
4. feb 2010

Ne ne před 40 mammograf není to se chodí jen na sono.

aja37
4. feb 2010

baby, tak to su super spravy ... jedna za druhou 🙂 len tak dalej, len tak dalej. Pet.s a kedy mas ist ty na krvne testy?

ja som na mamografe tiez este nebola. pravidelne absolvujem cytologiu ... nastastie aj tohto roku to bolo ok.

baby, stava sa vam, ze mate bolestivu ovulaciu? ja uz z toho zacinam byt nestastna. mna obcas tak boli podbrusko, ze si aj na stolicku sadam opatrne a na ziaden sex nemam ani pomyslenie. aj vcera to tak bolo. ale uz som hlasila manzelovi, ze dnes skusime, lebo inak to prejde a zase z toho nic nebude.

gejbule1
4. feb 2010

dnes 4.2.2010

hadonoshka..42 let.......12 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......29 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......17 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......28 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. 2 embrya
pajka..........39 let.......22 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39let........15 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39let.........6 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40rokov....34 DC......5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38let.........? DC..... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37.........38let........14DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení

gabikri
4. feb 2010

Holky mě umřela na rakovinu prsu v 40-ti mamka, tak se toho bojím jak čert kříže. Nechala jsme si napsat poukaz na mamograf a byla jsem na něm v 35-ti. Platila jsem za to tenkrát 800,- Pak mě samozřejmě všichni začali strašit, že jsem tam neměla chodit, že nemám děti a že je to nebezbečné. Ale co už teď nadělám 😝

irafa
4. feb 2010

ahojte
hanulko pusu předam a male Ádě posilam taky 🙂 😉
my nemame po očkovani a taky toho moc nenaspime mame zas prdiky no nemaj to mimča ani trochu jednoduchy a my taky ne potřebovali bychom dvoje ruce jako pary rukou 😀 😝 no a už sme zas vzhuru ☹ spala ta ani ne hodku chjo

gejbule1
4. feb 2010

gabi taky z toho mám strach.a myslíš že to před dětmi vadí?Jak často chodíš?Nebo jak často by se mělo chodit.

gabikasz
4. feb 2010

hadonoshka..42 let.......12 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......29 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......17 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......28 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. 2 embrya
pajka..........39 let.......22 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39let........15 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39let.........6 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40rokov....6DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38let.........? DC..... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37.........38let........14DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení
Mrcha skončila tak som opravila tabulku 😠

gabikri
4. feb 2010

gejbule : já byla jen jednou, ale asi jsem neměla tam chodit. Ale když to měla mamka, tak jsem přece riziková skupina, ne? Zase si říkám, lepší je se o to starat, než tam jít pozdě.

pet.s
4. feb 2010

hadonoshka..42 let.......12 DC......SP 9tt.- 26.12.09 -po únorové mrše budeme vyrábět Střelečka
gejbule........40 let.......29 DC......poslední MA 9/09
awalancha....39 let.......17 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
pets...........40 let.......28 DC......09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1. 2 embrya,3.2.2010 6 den po ET máme //
pajka..........39 let.......22 DC......1.IVF, transfér 28.1.
11hanula.....44let.....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
biblia..........44 rokov.....? DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
irafa..........40 let....................přirozenou cestou přinceznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečna stanice
marja.........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
ankava.......39let........15 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39let.........6 DC......čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikasz......40rokov....6DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
gabikri........38let.........? DC..... 1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
aja 37.........38let........14DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirizené snažení

gabikri
4. feb 2010

pets: 😵 😵 😵

pet.s
4. feb 2010

měnila jsem tabulku 😉
aja 37 až ve čtvrtek 11.2.Ale čárky na testíku už jsou pěkně viditelné. Na HCG si dojdu asi zítra jen tak pro svoji kontrolu.Ty jasné čárky mě až děsí. Minule byly pořád ty čárky takové nejasné a těžko vylézaly a ted je to fofr. Aby tam těch překvápek nebylo víc 😉
pajka a minka, tak co holčičky ještě jste to vydržely a netestily?

Jen zkušenost..koupila jsem nějaký ultracitlivý testík fy dr.Max-píší, že ukazuje od 5 něčeho HCG, neukázal nic,ale ty růžové mamatesty u nichž píší od 25 něčeho HCG, tak ten mi ukazuje čárky nádherné.

pet.s
4. feb 2010

ankava a pajka..ať žijí účetní...já dnes celý den dohledávala závazky za 2008. V Rozvaze jsem měla krátkodobé 2206 a když jsem si vytiskla přehled, tak tamy byly jen za 1900.Do ted jsme to tady řešili. No skončili jsme nedávno DPH a jedeme na mzdy. My to máme jako periodu. 2x do měsíce ...DPH.... mzdy....mzdy...DPH. Ještě, že nám to klienti hezky zpříjemní občas nějakými výkazy pro banku. 😀 nebo dohodami pro celou firmu 😀 My i na dovolenou jezdíme dle účetního kalendáře 😀 😀 😀 😀 JUeště že nemusíme souložit dle plateb daní 😀 😀 😀

pajka00
5. feb 2010

Pets myslím na tebe-teď je zrovna období, kdy se určitě bavíme-roční uzávěrky všeho!!Katastrofa...kolegyně, ta tady pořád frflá a nadává a hledá pár korun no a já začínám dělat roční zúčtování, mám hotové evidenčáky a vrhnu se už na výplaty-no super zábava,že?
Pets...já jsem fakt šťastná, že ti tak vychází!!! Panebože-jak ti to závidím🙂 a strašně moc přeju.
Já jsem posera-ještě jsem si test nedělala...ale zítra ráno už budu. Mám koupené, jsou od 25, tak to snad už něco ukáže...ale bojím se bojím, že nic...
Takže se drž, opatruj se a hlídej!!Víš, že nám není 20, abysme mohly dělat blbiny🙂

Gabi-neboj-mamograf jednou nevadí, já být na tvém místě, taky bych si tam tenkrát zašla. Přece jenom, v takových případech je opravdu lepší revence a moc mě to mrzí, že ti zemřela tak brzy.Moje, když jí bylo 59-to je taky brzy-ale ta tvoje fakt šíleně mladá...No co už, život je někdy pěkná ku.....

pajka00
5. feb 2010

Pes-krásné testy🙂 už jsem to naštudovala a přečetla...no držím palec-co víc k tomu🙂 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre