Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

aja37
9. apr 2010

Super sprava na vikend, blahozelam Pajka!!!!

inak, naozaj sa zda, ze sa to tehotenstvo nejak medzi nami rozbehlo. Kiezby to bolo nakazlive 😀 😀

gabikri
9. apr 2010

hadonoska : jé, ti koníci jsou krásní 😵 😵 😵

pajka : gratuluju, 😵

awalancha3
9. apr 2010

ankava....................gratulujem!!! povedz, aj ty si si ten test pozerala aspon 100x ? 😉 a už si schopná uveriť tomu, že si tehu? Ja tomu neverím dodnes.......

minka.............teraz ťa budú trochu bolieť reči tehuliek, ale aj my, co sme tehu máme strach, nie sme 25 ročné pipeny čo došli k tehu ani nevedeli ako... a proste len čakajú kedy porodia, my máme strach pred každým odberom, kazdým screeningom, UZV...stále strach....... a tak velmi rozumieme tvojej bolesti.....

lora
9. apr 2010

Ahojte baby, davno som tu nebola, lebo som chcela po potrate prist na ine myslienky. Ale teraz sa musim s vami podelit: Robla som si predvcerom tehu test, bol sice len slabo pozitivny, ale dufam, ze sa uspesne zaradim medzi tehulky , k dokimu idem az o tyzden. velmi sa tesim !!!! Druhy test nevysiel vobec, ani jedna ciarka, ale verim tomu prvemu 🙂. Aj trochu bojim, ale verim si !!! Poradte vy skusenejsie tehulky, ake vysetrenia ma najblizsie cakaju ? Som asi len v 5 tyzdni, na zaciatku 6.teho... Majte sa, Lora.
PS. Pajka, Pets, mam zvas radost !!!! Vacsinu prispevkov som vsak este nestihla docitat...

ankava
9. apr 2010

ahoj, všechny zdravím 🙂 🙂

minka, to je moc smutná zpráva, moc ti přeju, abys brzy našla ještě mnoho dalších smyslů života. Určitě jsme všechny tady věřily a strašně ti přály, aby ti to vyšlo.

lora, ahoj, moc ti přeju, aby čárka sílila..

pajka.... supééééééér 🙂 🙂

awa.. dneska jsem testovala znovu, ta čárka je prakticky stejně tlustá, takže už na to kašlu, jednak myslím, že už by stejně moc neztmavla a co kdyby náhodou byla světlejší, to by zase byly další nervy.
Samozřejmě, že teď zase trnu hrůzou, aby z toho nebylo jen další zamlklé těhu, ale strašně věřím, že ne

Na tu krev jsem dneska nešla, půjdu se v pondělí do CAru se objednat na UTZ, tak jim řeknu, ať mi hned taky vezmou krev, aby ten další týden bylo vidět, jak jsme na tom.
Špinění úplně ustalo (tukám na dřevo) a MS nikde. Tak kéž by.

Dneska jsem byla sdělit v práci, že ještě příští týden nepřijdu ( šéfka ještě netuší, že pokud bude vše OK, tak přijdu až za 4 roky) a její reakce byla: nejdřív mi řekla, že je ráda, že se zatím daří a pak mi řekla, že jsem jí udělala čáru přes rozpočet, protože v pondělí přijede nějaká kontrolerka z Chorvatska na stáž a myslela si, že se jí budu věnovat. Já myslela, že po ní skočím.....

pet.s
9. apr 2010

Minka, achjo. A nebylo by třeba možné, to podstoupit ještě někde v cizině? Nebo neuvažuješ o adopci?
Já jsem například uvažovala, že bych jezdila do kojeňáku dělat dobrovolnou tetu.

Taky mi pomohlo, že jsem začala chodit hlídat. měla jsem děti kolem sebe a bylo mi fajn. Ještě jsem si tím vydělala penízky.

Já vím, lehce se radí, vid? Budu na tebe myslet a držet palce.

hadonoshka
10. apr 2010

jé teď koukám, že má pajka krásnou fotečku v albíku, to je krásnej prcek 🙂

iva7
10. apr 2010

Ahoj Minka, to ma fakt mrzí, že ti to nevyšlo ☹ , strašne som ti držala palce. Spravili ste určite všetko, čo bolo vo vašich silách a aspoň si raz v budúcnosti nebudeš mať čo vyčítať. Tak hor sa do niečoho, čo ťa bude napĺňať, čo ti bude dodávať silu a energiu. A aj keď vám nebolo dopriané bábo, tak vám bude dopriané niečo iné, pekné, čo ešte na teba v živote čaká, hlavu hore.

Ankava, tebe blahoželám a držím palce, aby všetko dobre dopadlo.

Pajka, peknú fotečku máte 🙂

awalancha3
10. apr 2010

lora.............. v 5tt už čiarka musi byť uplne zretelna, možno nie až tak silná ako C, ale už žiadny duch...... neodfotila si? daj, ukáž nám nech sa potešíme.............. a hlavne nech všetko ide tak ako má........ 🙂

hadonoshka
10. apr 2010

no a na loru jsem zapomněla, to je super, že to vyšlo, není to tak dávno co jsi psala o problémech a teď je tu radostná událost. Pokud na tom druhém testu nevyšla ani kontrolní čárka, tak bych byla v klidu, ovulka mohla být později, tak čárka ještě nemusí být extra silná. Budu ti držet pěsti, aby byla kontrola úspěšná, jen bych být tebou asi ještě počkala další týden, protože pokud máš 5 dní po vynechané a slabou čárku, jsi o týden pozadu a doktor by nemusel pořádně nic vidět a zbytečně by tě hnal na revizi nebo tě vystresoval. Já jsem měla u malého ovulku až 18tý den a doktor mi řekl, že ho to nezajímá, že je pro něj důležitý první den MS. No fakt je že někteří doktoři jsou jiní a počkají v klidu.
Holky já mám na testeru pořád silnější větve, dneska už třetí den a jsou ukázkové jako na letáku v době ovulky, jsem 9 DC a včera se mi podařilo za pomocí jednoho zajímavého kanálu na satelitu vyburcovat manžu k činnosti, tak doufám, že se to uchytí.
Večer jdeme s děckama do kina na něco keslenýho s drakem, tak se těším.
Jo a tomu testeru věřím, schválně jsem zkoušela testit po ránu, ale měla jsem sucho v puse a nemohla jsem pořádně nic nanést na tester, tak to bylo nějaký divoký, potom jsem testovala hodinu po snídani a taky nic moc a dvě hodiny po snídani už byly krásný větve, takže je vidět, že se opravdu musí dodržet ty pauzy 2 hodiny mezi jídlem a pitím, aby to nezkreslilo výsledky. A chce to testovat až je člověk trochu v činnosti, ne hned po probuzení kdy je sucho v puse. Potom jak se rozkecám a ucítím kafe, tak je slin dost i pro tester.

pet.s
10. apr 2010

awal a lora,ale snad taky nemusí. jsou ženy, kterým se HCG tolik nevyplavuje. Vím, že se to na jedné diskuzi už řešilo.

Hadi, tak pak napiš jaké to bylo. Chystám se na to s neteří. Hadi ty jsi rozená sváděčka 😀 😀 😀

zkousim
10. apr 2010

ahojky,tak mám asi zánět žil ☹ ..jak se ze mě vyplavují ty hormony, tak mě natekla noha..asi jsem si ten fraxiparin měla píchat déle,než se ty hormony ze mě vyplaví....no nic...

Minko, moc špatné zprávy....nevím, zda-li máš ty 2 děti se svým současným partnerem, ale jestli ne, tak ti naprosto rozumím a vím co prožíváš....vše je na H.Minko,ale jestli se máte rádi, tak to vše překonáte a budete žít jen pro sebe..taky bojuji,možná sama ze sebou,protože už nevěřím, že otěhotním...vše je ve hvězdách a my jsme jen taková ta mléčná dráha...Minko, je mi to líto.Držte se.

Jinak Ankavičo,nevím co bude dál, docela váhám...bojím se neúspěchu.Kdybych jen věděla jak to dopadne,ale to asi všechny,že holky?

pet.s
10. apr 2010

zkousim..nepropadej trudomyslnosti. Já tohle měla taky. Říkala jsem si, že to stejně nedopadne, tak proč se pokoušet. Ale když jsme pak poprvé otěhu, tak mě to nakoplo, že to jde. Má smysl se snažit než pak litovat, že jsme proto nic neudělaly.
tak se držte berunky, já mastím na mzdy.

pajka00
11. apr 2010

'Ahoj holky, tak Lora držím moc palce, aby to vyšlo. Každý test ukazuje jinak a pokud jsi měla jinou značku, tak je to jasné. Uvidíš na krvi co ti řeknou, snad to bude OK a ty budeš hlásit //🙂)
Včera jsem byli v kině na Ženy v pokušení. Teda ženy, která jste na tom nebyla, tak vřele doporučuju, protože Balcerka je naprostá jednička...zahrála to úžasně a jsem nadšená. Měla jsem párkrát záchvat smíchu a i když slzy tekly u filmu i z dojetí, tak ze smíchu to fakt převažovalo. Už jsem se dlouho nepobavila nad tak skvělým flmem🙂

pet.s
11. apr 2010

pajka já na tom byla a asi půjdu ještě jednou..to víš není nad navoněnou frndu 😀 😀 😀 Fakt byla úžasná. Chystám se na ní někam do divadla. Viděla jsem v TV záznam nějaké její divadelní hry. Hraje od začátku až dokonce jen ona,ale to byl koncert 😀 😀 😀
Taky jsem si pobrečela. 😉

hadonoshka
11. apr 2010

pet.s ten film byl dobrej, děckám se líbil, ale děsně mně štvalo to vstupný, byli jsme my dva s mužem , kluk a děcka a platili jsme 750,- Kč. To mi přijde fakt hodně za jednu blbou návštěvu kina. A to nebylo 3D. Ale stejně, poté co jsem viděla Avatar, tak mi tohe přijde logicky jako slabej odvar.
Chtěla bych jít na souboj titánů, ale není to dabovaný a je to nevhodný do 12ti let.

No jinak včera jsem si koupila 5 ovu testů, měla jsem v poledne větve na Lady testeru tak jsem to z hecu pozdě večer prubla i normálním testem kazetovým, no a ta druhá čárka se tam objevila, ale nebyla až tak úplně stejná, tak jsem to zkusila ještě dnes ráno z ranní moči abych ovulku neprošvihla, ale čárka byla ještě slabší, takže ten vrchol už asi byl a píšou že k ovulce dojde za 6-24 hodin po vrcholu na testu. Dneska už na Lady ovu testeru žádný větve nebyly, takže Lady tester a kazetovej test jsou ve shodě a oba ukazují ovulku den předem. Zato mně dopoledne tak strašně zabolel vaječník, že jsem si z toho sedla na židli. Takže pokud by to měl být příznak ovulace, tak jsem ji měla přesně v 10,00.
Koukala jsem že minulej měsíc jsme sexovali taky v těchto dnech a nic z toho nebylo. Tak se to asi neuchytilo, protože týden po ovulce mi bylo blivno a rostly mi prsa, ale pak to ustalo. No uvidíme co bude, včera byl naštěstí sexík taky (kupodivu ne z mé iniciativy to jsem koukala), takže teď už budu jen čekat.
Včera v poledne jsem měla na Lady testeru nádherný větve, tak se vsadím, že i na tom kazetovém by byla čárka nejsilnější. Ten kazetovej jsem dělala až pozdě večer před půlnocí, to bylo 12 hodin po tom Lady testeru a jak jsem psalo dneska ráno už byla čárka slabá a to je jen 7 hodin po předchozím testování. Tak to asi nekecá.

iva7
11. apr 2010

Hadonoshka, ja som si robila tiež ovu testy včera (dva), tie klasické pásiky druhá čiarka bola len slabá a teraz pred chvíľou som zopakovala a tá druhá čiarka bola tak isto silná ako kontrolná. Tak som sa aspoň potešila, že pravdepodobne ovulujem. Tiež to kontrolujem aj ovu testom Lady tester a prvý mesiac si meriam aj bazálnu teplotu a sedí mi to aj na tú teplotu.

hadonoshka
11. apr 2010

ahoj ivo mrkni, hodila jsem si do alba ty testíky. Já jsem to asi prošvihla, kdybych testovala včera ráno tak by byly čárky asi stejné. Už testovat nebudu a pošetřím si ty tři na další měsíc. To je optimizmus viď 😀
To mně taky těší že ovulace probíhá a taky mám radost že mám pořád cyklus 26 dní a že se to po revizi pěkně srovnalo.
Já teplotu neměřím, protože minule jsem měla zvýšenou ještě 5 DC a to by mně akorát blblo. Věřím tomu testeru. Jen ten náběh byl jen 3 dny a šmitec a né 6 jak tam píšou. Že to přibývá a pak ubývá. No ještě testnu později, teď pořád piju kafe a čaj a nemám ty dvě hodiny pauzu. Ale myslím že už je stejně po ovulce, to bude zase čekání dlouhé.

ankava
11. apr 2010

Ahoj holčiny,

přeji všem krásnou neděli,
zítra ráno půjdu na krev, ale jinak ve mě převládají dost smíšené pocity, na jednu stranu strašně věřím, že teď to vyjde, ale na druhou stranu pořád porovnávám s těmi začátky těch mých předchozích nepovedených těhu a to mi při obojím dost bolela prsa a teď skoro nic, cítím je strašně málo a jediné, že se mi stále motá hlava, jinak nic. Tak jsem zase hrůzou mrtvá, že to zase skončí hned v začátku.
kdybych tak tu hlavu mohla vyřadit z provozu.
Jinak MS opravdu nedorazila a špinila jsem jen ten jeden večer, pak už vůbec. Testy jsem dělala jen ve čtvrtek a v pátek.
Tak mi držte palce, ať to zítřejší HCG má nějakou hodnotu.

iva7
11. apr 2010

Hadi, kukla som, vyzerá to tak, že včera by si mala tie čiarky rovnako hrubé, tak podľa všetkého by si mala mať ovu dnes. V tých pokynoch píšu, že keď je test pozitívny, tak do 24-48 prebehne ovulácia. Kukni na moju fotečku, aj ja som ju dala do albumu 🙂, len sa mi nedá už viac zaostriť. Ja som si tých testov kúpila 49 cez internet 🙂 🙂 🙂 . 35 pásikov a 14 kaziet, tak budem to sledovať 🙂.

Ankava, mysli pozitívne, na zlé zabudni a mysli len na to, že všetko bude fajn a tak ako si to ty želáš!! 😉

ankava
11. apr 2010

hadi, ivo.... ať se vám ty ovu // změní hodně brzy na těhu // 🙂 🙂

ivo, já si trašně přeju, strašně se snažím myslet pozitivně, ale ty dvě předchozí zkušenosti mi moje nervy tak pocuchaly, že počád maluju čerty na zeď..... i když vím, že nesmím

iva7
11. apr 2010

Ja ťa chápem, ale vieš ako sa hovorí, nemôže byť stále zamračené, niekedy musí aj slniečko výjsť. Takže mraky boli a teraz bude pekne 🙂 🙂 . Veľmi ti držím palce a neboj, bude dobre 🙂

ankava
11. apr 2010

ivo 🙂 🙂 🙂 🙂 jsi zlato 🙂 🙂 🙂 🙂

hadonoshka
11. apr 2010

anky já bych byla taky vyklepaná po zkušenostech, ale vždycky si vzpomenu co říkala moje nejstarší dcera o zhmotňování myšlenek a radši si budu říkat že je všechno ok 🙂 koneckonců když nemáš žádné problémy, tak je přece všechno v pořádku ne? 🙂

no a jinak s testíkama, to jsem si udělala radost s // alespoň na ovu testu, když byl těhu test bílej 🙂

iva7
11. apr 2010

Ankava, naozaj myšlienky sú dôležité ako píše Hadi. Jedna moja spolužiačka z výšky si vždy pred skúškou vsugerovala, že si vytiahne len to, čo vie a stále jej to vychádzalo. Normálne som nechápala a pýtam sa jej, že ako to robí a ona , že proste si pred skúškou vraví, že si vytiahne len to, čo vie a inú možnosť nepripúšťa. A zaujímavé, že niekedy prišla na skúšku a povedala, dnes si vytiahnem tú a tú otázku a ona si to fakt vytiahla 🙂

pet.s
11. apr 2010

ankava já při minulém těhu byla pořád jak na trní. Pořád jsem čekala, kde se vyvrbí průser. A vyvrbil ☹
Ted mám ti tak nějka pocit, že je vše jak má být. Příznaky mám celkově slabší. Jen jsem se vyděsila tuhle vysokým tlakem. já už ho mám i před těhu. V poradně jsme ho měla nízký,ale nikdo mě jinak nehlídá a nekontroluje. Měl jsem pocit, že to tak jako není vážný problém. navíc já ho mám jen někdy.A ono je to doost problém. Musím se zeptat doktora. 😒

lora
12. apr 2010

Ahojte babulky, dnes rano po 10 dňoch dorazila mrcha. Ten tehu test teda neklamal, ked bol taky rozpacity... Pojdem k Dr nech ma pozrie, ci nemam cystu (raz pred rokmi sa mi to stalo, ze maskala a bola z toho cysta ako hrom). Takze opat som medzi nazilkami... Dievcata, vy sa drzte, ja to idem predychat...

pajka00
12. apr 2010

Lora, tak to mě mrzí...ale nic se neděje, můžeš pokračovat další měsíc....i když vím, jak je to únavné a otravné....takže držím palce i nadále, aby se ty // objevily co nejdřív🙂

awalancha3
12. apr 2010

lora................. som to tak nejako tušila, kvoli sile tej druhej ciarky......... je mozne, že si aj bola "tak trochu" tehu...... ale neudržalo sa......to by bolo lepšie ako cysta........Ale, každým takýmto hoci aj rozpačitým testom si bližšie k tehu........a ked to cysta nebola, ale dajme tomu mikropotrat... (že vraj každá druhá žena ho aspon raz za život mala a ani o tom nevedela) tak potom je len otázkou pár mesiacov kedy sa bambuliatko udrží a ty sa dočkáš.........A viem ako ťažko sa to predýchava.... ked mne dorazila mrcha, tak som sa v robote zosypala, tak som verila že budem tehu a nič z toho, že kolega zavolal mojho priatela a ten ma celé doobedie dával dokopy................strasne to duševne bolí......drž sa, si už tak blízučko.....

hadonoshka
12. apr 2010

lora tak to je mi líto, vypadá to na mikropotrat. Ve snažilkách od prosince to měla Faflina na začátku ledna, taky slabé čárky a potom mrcha. Ale teď už je zase těhu, takže je to dobré. Jó awal měla pravdu i s tím jak to bolí, já jsem minulou MS taky ořvala.
Holky četla jsem že u normálního zdravého páru je šance na těhotenství 26%. U mně díky věku bych řekla tak 10%, ale věřím že se to povedlo jednou a povede se zase. A u vás taky, jen to holt déle trvá. Mně se vždy dařilo otěhotnět hned a teď už to trvá víc jak rok a jediné co za sebou mám je jeden potrat.
Včera jsme snažení ještě jednou pojistili, takže rekord 3 dny za sebou, sice to bylo naprosto příšerný, protože manža řekl že s tím nesouhlasí a že to dělá jen proto, aby udržel manželství. No ale tohle už nebyl sex ale cvičení. Jo, já jsem totiž úplně příšerná a jemu je jasné že nedám pokoj, takže pokud chce aby byl doma klid, tak musí. Já ho fakt nechápu, proč nechce mít 3 děti. Konečně máme velikej novej barák, spoustu místa.....no jak ho znám bude určitě rád. On nechtěl ani malou, ani malého, stálo mně to vždy spoustu sil a teď je miluje víc než mně. Včera mi řekl že se bojí že budu vážit 110 kg a že se toho bojí. Před dětmi (s ním) jsem měla 161/61 a teď mám 161/81. Každé dítě 10 kg navíc. Ale jsem rozhodnutá, že tentokrát nebudu užívat vitamíny pro těhule, které obsahují B12. Přibírala jsem po nich jako prase aniž bych změnila jídelníček. Jsem si 100% jistá, že jsem tloustla z toho mamavitu. Přibrat 28 kg v těhu beze změny jídelníčku to fakt není normální. Takže pokud otěhotním, budu si dávat na váhu pozor, protože když on tohle udělal pro mně, tak já zase udělám něco pro něj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre