Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gabikri
6. máj 2010

aja : ahaaaaa.....točáky...jako že se Ti točí hlava......já myslela že točáky jako že jsi vytočená / rozčílená 😀 😀 😀

aja37
6. máj 2010

😀 😀 😀 nevadi, cim viac si budeme pisat, tym viac slovenskych nezvycajnych slov vas naucim 😀 😀 😀

a to B12 okamzite vysadzujem !!!!

danielax
6. máj 2010

aja 😀 😀 😀

aja37
6. máj 2010

Daniela, musim. Ved ked sme zacinali s tymito hooookusmi-pooookusmi, tak ja som mala cca 52kg. Dnes mam 64kg a ak by sa po B12 k tomu pridalo este dalsich cca 7kg, tak to by som z asi nerozchodila. Ved ja mam doma v satni kopec kostymov, ktore nemozem nosit, pretoze sa do nich nezmestim ☹ aj roztre tricka a rifle a pod, co nemozem nosit, pretoze v tom vyzeram jak nejaka klobasa 😀 😀 😀

Uz aj moja mama, ktora sa vlastne stale "stazovala", ze som chuda, teraz povedala, ze super, ze mam taku pneumatiku okolo pasu 😖 ... a ked som sa zatvarila, tak to mamina este dosperkovala tym, ze sak co, ved uz mam na to aj ved. Takze vlastne som nie len tucna, ale aj stara 😀 😀 😀 ... ale az take hrozne to nie. stale mi hadaju daleko menej nez 38rokov a az tka tlsta nie som, ale takych 5kg dole by sa hodilo!

danielax
6. máj 2010

aja...to jsi na tom oproti mě pořád ještě dobře 😉 Já brala tu B12 když jsem měla chronický zánět žaludku a podbrániční kýlu- musela jsem ho brát, bez hoto jsme hrozně špatně snášela léky... takže se nedalo nic jinýho dělat a i na těch lékách na žaludek bylo, že není vjímkou nárust hmotnosti.... což já jsem splnila nad očekávání 😀 😀 😀

gabikri
6. máj 2010

aja : taky mám pneumatiku a ve skříni plno bokovek-džín. Doteď to bylo dobré...člověk to schoval nějakou bundou...ale co budu nosit, až bude vedro...netuším 😀 Asi navštívím rýžojedy a koupím si nějaké gatě na gumu 😀 😀 😀
Jo a abych Tě uklidnila...mému manželovi...který je o 8 let starší...hádají míň než mně 😝 Ty kila strašně přidávalí roky. 😖

danielax
6. máj 2010

gabi... tak to jsi mě "ulkidnila".... mám chlapa o 6 let mladšího... jestli mi ještě hádají víc než mi je.... 😀 😀 😀

ankava
6. máj 2010

dani... s tím autem je to fakt k nasr....
mojí známý asi před měsícem ukradli z oktávky komplet světla... takže si taky trochu zaplatili....

gabi... ty přece teď neřeš, co budeš nosit v létě, protože v létě se nevejde absolutně do ničeho... ono se totiž v těhotenství v pase přibírá, víš? 😀 😀

já jsem po těch všech hormonech a béčkách nic nepřibrala, ale už od ET mám pořádně nafouklý břicho, takže vypadám jak ve 4. měsíci a nedopnu nic v pase, takže musím nosit bokovky, který zapínám pod pasem.
já normálně mám břicho úplně plochý, takže je to hodně vidět.

u mě absolutně nic nového, večer jsem strávila ve společnosti záchodové mísy, a od čtyř je mi zase na bli.....
tak jsem měla jen suchej rohlík a piškoty ,ale bojím se sníst cokoli jiného.

Holky co vám dělalo dobře na uklidnění žaludku???

danielax
6. máj 2010

ankavička.... snad tě to brzo přejde.....teď jsem mluvila se známou.. je v 6. měsíci a neblinká tak měsíc, říkala... to je teda šílený! Zhubla 10 kg! Jinak mě normálně na ulidnění žaludku pomáhá mléko...jenže to nejsem těhotná...Zkus po lžičkách colu...to mi doktor.... jenže to jsou všechno rady na netěhotné ☹

danielax
6. máj 2010

zlodějům bych vážně sekala ruce.. 1. prst....nedáš pokoj, pak ruka....svi...ě!!!

gabi pravdaaaa... dumáš co na sebe v létě... no těhotenský kalhoty 😉

ankava
6. máj 2010

dani, kdybych měla schodit 10 kg, tak umřu, momentálně mám 52 🙂
naštěstí bezprostředně po jídle nezvracím, spíš až dýl, takže jdou ze mě jen šťávy...
kolu jsem zkoušela včera... skončila neblaze 🙂
to mlíko zkusím, nebo spíš slabý kakao, to mi docela chutná
prý se říká, že to ustoupí okolo 12. týdne, ale moje kolegyně zvracela taky až do pohybů... tak si to taky užila....
akorát že ona se pořád tláskala a pak říkala, že je jí blbě, jenže já toho moc nepozřu.

danielax
6. máj 2010

anka... však na ní vůbec není vidět že je těhotná...hezky jsem si pohladila bříško, abych nachytala nějaký těhotenský bacily 😀

gejbule1
6. máj 2010

Ahoj holky,my jsme dnes měli báječnou noc.Lucka je šíleně nastydlá,celou noc kašlala a od 3h nespala.Usnula až v 5,45h.Tak jsme skončily u doktora a máme antibiotika a nález úplně všude/zánět očí,v uších,na pruduškách,rýma jako blázen/.Tak jsem se s ní teď prala abych ji všude nakapala jak mám.No hrůza!
gabi to je fakt strašně brzy takže tam ani nic nemohlo být.
dani taky jsem si ošahala těhu bříško.myslíš že nám to pomůže?
pet ty jsi nezmar,takhle pracovat 😠 Máš se šetřit 🙂

danielax
6. máj 2010

gejbule...To si teda "užíváš"... chudinka Lucinka ☹ To si piš že nám to pomůže, určitě jsme chytily spoooustu těhu bacilů 😉

ankava
6. máj 2010

gejbi, tak to je mi Lucinky líto, to ja holčička utrápená, co

ještě se vracím k tomu vitamínu B, já beru už dlouho femibion 800, což je upravená kyselina listová, tak aby se co nejlépe vstřebala do těla a tenhle přípravek obsahuje taky celou škálu béček. Hodně se doporučuje před otěhotněním a během 1. trim., ve druhém a třetím se pak bere femibion 400. A po tom se netloustne.
Potvrdila to i jedna holčina v jiný diskusi ( ona mi psala, že vám mám o tom femibionu říct).
Je tedy drahý jako prase - cca 330 kč na měsíc, ale slyšela jsem na něj jenom chválu.

gejbule1
6. máj 2010

Já beru taky dlouhodobě vit.B6,B12 a teď jsem si koupila taky ten Femibion.Taky jsem na něj slyšela samou chválu 🙂 .A netloustnu po tom.

danielax
6. máj 2010

Holky nejen že ty pito.. nádrže do aut nás budou stát kotel, ale tu do golfa navíc nikde nemají 😠 😠 Sedím celý den a PC a hledám nádrže do golfa a fiata... šlak by mě trefil ☹

awalancha3
6. máj 2010

ach jo... mam 114 kg, aj ked to teda na mne nie je vidiet, vyzeram tak na 90-100 kilo, co je aj tak dost.... nový doktor mi povedal, ze tehotenstvo-netehotenstvo treba schudnut a dietovat..................ja s nim suhlasim, len to ma maly háčik.....je mi stale zle ale neblinkam a ked nieco zjem, tak na 20 minut to trasenie zaludka povoli...... vysledok je ze neustale sa niecim cpem, ked hodinu nejem, tak ma zaludok az pali a je mi strasne, ale ze strasne...... neviem sa dočkat kedy mi prestane byt zle aby som mohla zacat dietovat...... od zac tehu som pribrala 3 kila....... som v 11tt, t.j na konci tretieho mesiaca.......

danielax
6. máj 2010

awal.... ne že by to byla slova útěchy, ale mám 112kg... co jsem neměla, jsem ještě teď mírně nabrala po hormonech ☹ takže.... rozhodně v tom nejsi sama 😉

gejbule1
6. máj 2010

awal ..Já myslím že 3kg v 11tt je super 🙂 Až se miminko narodí uvidíš že to brzy zhubneš 😉 .

awalancha3
6. máj 2010

☹ budem sa snazit, lebo ma strasia preeklampsiou a bohvie cim ešte............

gejbule1
6. máj 2010

dani to máš teda zbytečné starosti 😠 .Nám vykradli auto za poslední dobu 3x.Už jen to že pokaždé rozbijou okno,které musíme objednávat je šílený ☹ .Usekla bych těm debilům ruce.

pet.s
6. máj 2010

ahojky holčičky...tak jsem vás dočetla.
Já byla dopol ve firmě, odpol jsme lítali po nákupech. Ve 4 jsme dorazili domů. Šla jsem do sprchy a udělalo se mi tak špatně. Třásla jsem se, nekoordinovala pohyby, pomalu nemohla mluvit.Ještě jsem si stihla změřit cukr. Měla jsem pěknou hypoglykemii. Honem jsem se nacpala sladkým. Pomohlo to,ale blbě mi bylo celé odpoledne. Jsem z toho usnula a vzbudila se ted. Brrrr až mě to vyděsilo. Nikdy jsem to takhle neměla. Cukr mi lítá úplně bez příčiny sem a tam. Sním jeden knedlík a mám vysokej, pak sním hroznové víno a mám ho nízkej jak blázen.Bojím se,aby to neublížilo Terince.

Jinak jsem dnes koupila malé osušku. A holky na jiné diskuzi řeší látkovky.Jsem asi 100 let za opicema. Já myslela, že látkovka je látkovka,ale ony jsou nějaké druhy. lepší a horší. Tak to asi budu studovat. Chtěla bych taky dávat látkovky,ale uvidím až podle toho jak to všechno bude v reálu.

danielax
6. máj 2010

pet.s..... o to provádíš??? Šteři se 😉 Látkovky jako látkový pleny jsou lepší a horší jo? Tak to nejsi 100 let za... sama 😀

gejbule máš naprostou pravdu... hned ráno jsem řekla- sekat ruce, ale po celodenním hledání palivových nádrží do dvou aut- chytit někoho...rovnou bych ho chytla pod krkem! 😠 Dvě auta a ani jedno pojízdný, jsem naštvaná....ale nic proti tomu jak přítel ☹

gabikri
6. máj 2010

daniela : a našla jsi?? 😉

danielax
6. máj 2010

gabi... našla jsem na dvě na golfa... relativně slušná cena a na fiata nic, nula.... a seděla jsem tu fakt asi od 9 do 14 hodin, jen jsem mezi uvařila ☹ Prd..l mě bolela 😀

gejbule1
6. máj 2010

Tak hlavně že jsi byla úspěšná 🙂 .
Holky myslíte že je problém s pojišťovnou když se chodí třeba ke dvěma gynekologům?Neumím si představit jak moc to vadí!

danielax
6. máj 2010

gejbule... je pravda, že zaregistrovat tě může jen jeden gynekolog... tím pádem by druhý vyšetřoval zdarma... nevím

pet.s
6. máj 2010

gejby já vlastně chodím ke dvěma...ke svému a do Motola. Nic neříkají.Jen jim hlásím, že triple my už udělal ten druhý. Dokonce jsem se dr ptala jestli ji ty výkony proplatí a prý jo.Tak nevím.

danilko...studovala jsme ty látkovky. No je ty vyšší dívčí.-))ale teda taky pěkně drahá záležitost. žádné jako za nás bílé čtverce a gumové kalhotky. no koukni sama. http://www.latkovepleny.info/

danielax
6. máj 2010

pet.s.....zavazovačka Hemp hour strap- co to je???? Tak to nééééééé- to by fakt nebylo pro mně...klasický plíny, klasický zapínací kalhotky a hotovo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre