Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

izina
16. apr 2010

dani,
dávám za pravdu tvé kamarádce. Jj, tatínek za námi jezdí přibližně 1 za 14 dnů. A bohužel se u nás asi nic nezmění ☹ .

amatka
16. apr 2010

izina...viem ze sa to raz musi podarit...ale tieto sklamania hrozne bolia....... ☹

danielax
16. apr 2010

izina, hrozně bych chtěla abyste měly pravdu 🙂 Budu prostě doufat, že zůstane u špinění a pondělní krev bbude v poho.

jj- jsem zvyklá že jsem sama, ale dneska mi to prostě nesedlo ☹ A to byl doma tenhle týden 3x 😀

danielax
16. apr 2010

amatka... určitě se to podaří... prostě musí! 🙂

izina
16. apr 2010

amat,
nesmíš na to tolik myslet. Zkoušim to zase přirozeně, jako se to povedlo s Kájou. Ale vyšlo to až na 4té těhotenství. Ta předtim nedopadla dobře. A jakou jsem vždycky měla radost, že jsem v tom. Až když jsem to vzdala a přestala nad tim přemýšlet, se zadařilo.

pet.s
16. apr 2010

danielko neboj..já taky špinila při všech IVF a 2x jsem byla těhu.
Danielko...to s těma mobilama znám.Kluk to u nás má taky jako spotřební zboží. Jen mu ho kup. Nedej na mužského. Drž se beru, drž. Budu ti držet palce. Co dělá ten tvuj že jezdí domu, takhle blbě?

amatka
16. apr 2010

izi....ja prirodzenou cestou nemozem otehotniet.......... ☹

amatka
16. apr 2010

danielko ano musi....ale do tej doby to bude velmi tazke..........teraz to budeme skusat v Brne alebo v Prahe uvidime ako sa dohodneme a ktora klinika je na tom lepsie este ma caka prieskum CARou

danielax
16. apr 2010

pet.s.....Copak dělá normálně, je kamnář- staví krby, kachlová kamna atd., ale jsme každý odjinud- jak jsem psala, seznámili jsme se na svatbě kamarádky. Jenže odsud to má daleko do práce, takže když se dobře daří a nestaví kamínka kdesi v ......, tak přijede obden a víkend, ale když je stavba, kde se dělá třeba do 17,hodin, pak jede na firmu a sem by dojel v noci, tak jede domu. Tředa teď dělal v Děčíně a byl tu uterý středa čtvrtek a přijede zítra večer nebo já zítra pojedu tam a přijedem v neděli dom. Takhle to zatím bohužel praktikujeme 😒

danielax
16. apr 2010

joooo- ten mobil jsem na 75% rozhodnutá- okecám to maličko z jiné strany.... prostě mobil dostane k narozkám od dědečka 😀 Ono totiž moje velké sluníčko taky trošku řeší, jestli si to mládě mobil zaslouží 😉

izina
16. apr 2010

amat,
to jsem nevěděla. Ale i tak, prostě se nesoustřeď jen na to. Asi už to máš lékařsky potvrzené. Já ne, mně tenkrát říkali, že to nepůjde, nikdo nic neřešil. Když jsem změnila gyndaře, nová mi řekla, že v tom nevidí problém, ale to už jsem to přestávala řešit já. Nic, budu držet palečky, určitě se to povede

amatka
16. apr 2010

izi dakujem.......chcem sa spýtat......nevies nahodou ktora klinika je u vas v cechach jedna z najlepsich???prepac ze sa pytam ale naozaj chcem tu naj...........a len takto zo skusenosti inych sa to mozem dozvediet....

zkousim
17. apr 2010

amatko, to je zlé....ale jsi dobrá, že to nevzdáváš.........kam chodíš do Caru???
dani, vydrž........10dní nic nejní.....hlavně se nestresuj....... holčiny,co jste braly za léky???Přemýšlím o druhém pokusu, po 1.stimulaci se mi vytvořil je jeden chcípáček/sorry,ale byl malinkatej folikulík/, tak jsem stimulku přerušila a cpou mi darovaná vajíčka...mám jeden vaječník,tak si myslím, že není menst.cyklus vždy stejný,brala jsem Gonal 187,5 jednotek denně,prý je to dávky pro koně ..říkal doktor..tak sháním všechna možná info........

zkousim
17. apr 2010

amatko,nikde jsem se nedočela, proč nemůžeš spontálně otěhotnět...teda jestli to není vhodné, tak to neřkej, vím, že snad jen při sterilizaci je nemožné otěhotnětbez IVF....ale jsem defacto začátečnice....a hlavně děcko20leté 😀 už mám, takže i pro mě velké +.

zkousim
17. apr 2010

.holky ymazala jsem DC.....stejně je to zbytečné...tak doufám, žei nedáte na tlamu 😀 ..nedáte,protože nevíte kde bydlímmmmmmmmm hihi

těhulky :
marja......................43 let.........přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets.........................40 let.........09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...................................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka.......................40 let........1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010
awalancha3...........39 let.........19.3.našla //-10DPO,13DPO krevní test 110jed.potvrzené těhu
ankava..................39 let...........2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme, 26.3.10 ET 2 embryjka

Snažilky:
capenka..................39 let.......12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka...................40 let........2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik..................41 let........5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule...................40 let........celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.....................38 let........5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
gabikasz................40 let........5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia......................44 let........SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab...................39 let........5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111............38 let...... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka.........42 let........SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina.......................43 let.........děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení
iva..........................39 let.........snaženie prirodzene
moncicic...............40 let.........30.marca konzultace GYN FIVU

Umělkyně:

minka....................43 let.........23.1.OPU,28.1.ET
gabikri...................38 let........1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
jesterka.................39 let........čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2......................40 let........2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha................42 let........5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka.................38 let........2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus
zkousim...............39 let....... 1.IVF 29.3.2010 - stimuluju, 25.3. kontrolní UZ - malý folikul,stimalace přerušena
marrad................ 38 let........1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, ziados03/2010,05/201.IVF

Maminky:
11hanula.............44 let .. .......přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa......................40 let .. .......přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.....................40 let .. ...... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

ale kdyby jste chtěly..tak vám tam ty DC fakt dám 😉

zkousim
17. apr 2010

no tak jsem si pěkně popovídala,přeji krásný plodný den,no já čekám na MS...2dny zpoždění....to je jak se nervuju 🙄 ,když držím palečky,aby vám to vyšlo... 😀 .papa

danielax
17. apr 2010

Dobré ránko, už nešpiním, už krvácím ☹ ☹ ☹

pet.s
17. apr 2010

Danielko...ale to je škoda. 😒 Ale neboj jednou to vyjde. No jo no oni ti chlapi chtějí být spravedlivý. Ale my se rozhodujeme srdcem. 😉 Jen mu ho kup, kdo ho ještě někdy v životě bude rozmazlovat, když ne máma teď. 😉
Amatka já jsem moc spokojená z Gennetem Praha. Nemám pocit, že by z nás tahali peníze a ze dvou IVF 2xtěhu.
Zkousim..já měla teda taky veliké dávky a píchala jsem si 300 Puregonu. Taky blbě reaguji. Ale měla jsem 5 vajíček.

Holky udělal se mi opar na nose. Mám místo nosu bambuly, oteklou celou polovinu obličeje, oteklé dásně a bouli pod krkem.Asi uzlina. No prostě prima. Odjíždíme na chatičku. Ahojky.

danielax
17. apr 2010

Holky jsem z toho nějaká špatná...do včerejška jsem si uchovávala alespoň maličkou naději......Musím se dát nějak dohromady. V pondělí jdu na krev, pořeším co s tím zánětem šlach v lokti a hurá do práce... už se těším na věčné otázky ☹

gejbule1
17. apr 2010

Ahoj holky všechny vás moc zdravím 🙂 .
zkousim to byl dobrý nápad.DC tam stejně nikdo neměnil.Prima 🙂
dani je to škoda ale určitě se ti brzy zadaří ☹ .
izi tak už zkoušíte Karolínce sourozence?

izina
17. apr 2010

Amat,
musim tě zklamat, nevim. Já zkusila s bývalým Plzeň Natalart, ale protože jsem s tim brzy zkončila, nemohu soudit. Ale upřímně mi to tam moc nesedlo
Gejb,
zkoušíme, ale nevim, nevim. To víš, jednou za 14 dnů 4 dny a ještě ke všemu malá usíná dýl než taťka, ale věřim, že to vyjde.

pet.s
18. apr 2010

Dobré ráno, vstávat a cvičit. Hlasí se Quasimodo. Mám na nose opar jak kráva. Oteklou celou pravou část obličeje.Bouli na uzlinách.Jsem krasavice Odvezla jsem synka na fotbal a váhám, zda už jet na chatu nebo zalézt do postele.
😀

danielax
18. apr 2010

Dobré ránko- zalézt do postele 🙂

gejbule1
18. apr 2010

Pěknou neděli holčiny 🙂 😀

pet.s
18. apr 2010

danielka kdepak vyhrála chata. Sešli jsme se tam úplně všichni.Máma, ségra s dětmi.Švára a mužík. Bylo to super. Jsem unaveně odpočatá.
Danielko dnes jsem si na tebe vzpomněla. Synáček ztratil mobil,a nebo mu ho ukradli.takže mě zítra čeká koupě nového.Tatínek sice prská,ale my nemůže být bez mobilu. Celý den je ve škole a na fotbale. Potřebuji s ním být ve spojení. nějak to na mě holky sedlo.Četla jsem ted v nějakém fotoalbu, že nějaké mamině v 16 tt zjistili, že je mimi mrtvé. Tak už začínám bát, co přinese přespříští týden.Achjo.

ankava
18. apr 2010

pet.s, nesýčkuj, nebuď jak já.
Mě se ten UTZ přiblížil, zítra odpoledne se dozvím, jestli jsem vůbec ještě těhu... vůbec se tak necítím. Jen mě občas pálí ta žáha a prsa tak nějak nic moc.
já mám takovej strach

gabikri
18. apr 2010

Ahoj holky 😵

dneska jsem makala celý den na zahradě a mám dokonale vyčištěnou hlavu...doporučuju 😉
Není čas myslet na kraviny.

pets : vůbec si něco takového nenech pustit do hlavy!

ankava : to samé platí pro tebe 😉

Holky já vím, já ještě nejsem těhu a jsem na blázinec..co teprve kdybych byla... 😝

Moc Vám všem těhulkám držím palečky...ať je vše jak má být 😵 😵 😵

pet.s
18. apr 2010

grrrrrrrrrr vrrrrrrrrrr.Baruna opět prudí.Zabiju jí, šlápnu ji na krk.Roztrhám ji na tři malé. Fakt, co slovo na to má odpověd.Šňabe a je protivná. Jsem se dovolila zeptat, kam dala krabičku a vidličku, co dostala před týdnem do školy. Vyhodila, ne?! Krabičku za 70 Kč, vidličku od sady. Sekanou k obědu měla málo, všechno dáme Danovi.(to je její verze.Pravda zní K obědu sežrala půl šišky sama, brambory vrátila. Dan k obědu neměl, byl na fotbale, tak jí až ted, má 2 plátky a talíř brambor.) Řasy a vlasy ve vaně nadělal Dan. Nádobí na jejím stole, není její. (nevím koho jinýho, nikdo k ní do pokoje nechodíme).Prostě prudí a ve finále se mě zepotá jestli může jít v pátek zapařit.(Asi 5x jsem ji řekla, že na diskotéku ji pustím až ji ve škole nebude hrozit vyhazov, vzhledem k tomu, že má 3 z chování, tak ji hrozí vyhazov příští dva měsíce) Mám pocit, že má jen půlku mozku a tou myslí ještě jen na půl.

izina
18. apr 2010

Anka,
buď v poho, já bych o těhu první 2 měsíce nevěděla, kdybych to neměla černé na bílém od dr. Ale žáhamě pálila fest. A prsa začaly bolet až někdy.

Pet.s,
máš veselo s pubem 😉 . Už se "těšim", co mě čeká 😀. My jsme asi byly jiné, nebo si to nějak nepamatuji 😅.

Malá má za 9 dnů rok a tatínek mi oznámil, že přijedou všichni (babi s přítelem, strejda a on) společně. To mám radost, protože si pán přijede zase k hotovému a navíc nevim, jak se tu bude spát. Babi chodí spát ve 20, ten její zase musí mít celoun noc puštěnou tv když spí, a tu mám jen jednu. Strejda je zvyklý koukat skoro do rána a my se zase neužijeme. Ještě že tu dnes byla na návštěvě jediná zdejší kamarádka, trochu jsem se odreagovala

pajinka111
18. apr 2010

Ahojky,
nějak vůbec nestíhám číst,tak ani moc nevím co je nového.. 😒
zítra jdu na utz na měření folíků..ovšem zdá se mi že ovule byla dnes..sice sem netestila,ale příznaky byly..no zítra na utz uvidím co se děje.pokaždé mám ovu jinak 21 dc,nebo 16dc,18dc,14dc..kdo se v tom pak má vyznat..
pets .malé děti -malé starosti,velké děti velké starosti🙂
ankava držím ti moooc pěstičky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre