Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
29. dec 2011

jannetka ako neviete nič?????

skifarka
30. dec 2011

To jsem , ale "nezdvořák". Přeji všem těhulkám a nám dlouholetým čekatelkám hodně štěstí a zdraví. Jsem napnutá, zda už janettka porodila. Termín měla na Štědrý den 😉. Řekla bych, že se odmlčela a je v porodnici.
Janettko, držím palce!!!
My jsme se už s přítelem začali zase po 1,5 roce snažit. Ale asi jsme se moc netrefili do plodných dnů. Když jsem byla celkem fit / neunavená/, tak nebyly plodné dny a v PD jsem pracovala až do 23.12. a " odpadávala" jsem po pečení a rekonstrukci. Takže se mnou vůbec nic nebylo a nezbývaly síly.
@gejbule Jestli se nemýlím tak máž do porodu 3 týdny. To už "uběhne jako voda". Ty se holka, tak máš 🙂. Ještě se tady určitě objevím a budu mít příležitost Ti něco hezkého napsat. Drž se!

gejbule1
30. dec 2011

@skifarka Ahojky,jsem ráda že se zase snažíte 🙂 Ani nevím co se píše o příštím roce.Ale podle toho se nedá řídit.
Moc ti držím palce 🙂
Já mám první termín 5.1.Od 26tt mě strašili že se otvírám a bude to dřív/tak jsem odpočívala/ a teď v pondělí mi dr.řekl že to na porod nevypadá.Jak bude po Silvestru tak je mi to fuk 🙂 🙂

awalancha3
30. dec 2011

@gejbule1 ......jeeej ty si tehulka??, gratulujem, tesim sa s tebou

mnamko
30. dec 2011

@awalancha3 aj ja som bola prekvapená aj s janetkou boli tajnostkárky a dotiahli to krásne do konca,blahoželám baby
@awalancha3 aty ako čo máte nové?malá už je riadne šidlo čo?

evapavla
31. dec 2011

Ahojte, veselého Silvestra všetkým prajem 😉 😉 😉 ! U nás to vyzerá na lazaret, takže oslava doma na gauči:

gejbule1
31. dec 2011

Přeju klidného Silvestra a krásný Nový rok 😀 😀 😀 .
U nás se taky pořád prská a trávíme Silvest doma 🙂 .

skifarka
1. jan 2012

@gejbule Díky za "palce". Jsem Blíženec a mám pro rok 2012 početí a přírůstek do rodiny, ale "čert tomu věř". "Tonoucí se stébla chytá", asi tak bych charakterizovala. Dost mých nářků ☹ .
Tebe čeká nádhernej okamžik. Málokdo by byl tak statečnej jako ty. Moc Ti to přeji.
Co ta Janettka?
Přeji Vám Všem v r, 2012 hodně zdraví / bez toho není nic/, štěstí a lásky. Pardon, trochu opožděně.

nejka41
1. jan 2012

Všetkým prajem v novom roku veľa 🙂 🙂 🙂

katkafs
1. jan 2012

Aj ja vám všetkým prajem veľa zdravia a šťastíčka v novom roku 🙂

awalancha3
1. jan 2012

@mnamko ...ahojky, hlavne ze sa im to podarilo a nevzdali to.........
nasa mala helenka ma rok a mesiac a vie zamestnat tri dospele osoby na plny uvazok, samozrejme, že sa o nu staram iba ja a niekedy, hm je toho na mna uz dost...teraz máme ramovacie obdobie, ramuje kuchynske skrinky, kupelnove, skratka vsetko co sa da vylozit a rozlozit do neporiadku..... zubne kefky sme nasli v psacej bude a tak..... ale je zlata...tebe sa ako dari?

mnamko
2. jan 2012

@awalancha3 tak to sa mám načo tešiť,Ninka behá v pavúku ako šarkan aj za ruky,snaží sa všetko dočahovať a vie sa aj poriadne jedovať hlavne keď vidí nejaké dieťa u nás na návšteve a berie jej hračku,zúbky nemá ani jeden a to za chvílku bude mať 9mesiacov,ale je to strašne zlaté mať teraz také malé aj ke´d večer padám dole hubou stále chce aby sme sa jej venovali

awalancha3
3. jan 2012

@mnamko ...jeje ty mas tiez 41 rokov ako ja...... a s tými zubkami si nič nerob, nasa malinka mala prvy zubcek az ked mala 11 mesiacov, teraz ma len dva dolne a vcera sme s velkou slavou objavili ze sa jej prerezal horny... ale pod dasienkami vidim crtat sa vsetky zubky pekne vedla seba a ked sme boli počas tehotenstva na 3d UZV tak ked to prepli na kostný režim, tak sme videli v sake a celusti vsetky zubky nastupene a pripravene, preto som si nerobila tazku hlavu, že ostatne deti maju už zuby a nasa este ziadny....... tak sa držte.... 🙂

mnamko
3. jan 2012

náš veľký Vianočný darček V Prahe-Aquapalace

evapavla
5. jan 2012

baby kam ste sa podeli? všetky lyžujete? 🙂

mnamko
5. jan 2012

ja tu tiež stále nazerám a nikde nikto ani janettka,

nelicefo
6. jan 2012

Ahojte.Šťastný Nový Rok babuľky. 🙂
Nech je r.2012 plodný a úspešný a nech sa dočkáme vytúžených štuplíkov 😉

bbubinkaa
6. jan 2012

Ahojte, aj Vam vsetko naj naj naj v tomto roku, nech sa Vam vsetko splni.

Mne konecne odpadla nervozita, som po kontrole, vsetko ok..tak bojujeme dalej..papa

mnamko
6. jan 2012

@bbubinkaa neboj dobre bude,netreba sa stresovať 😉

skifarka
8. jan 2012

Ahojte, @mnamko Máš roztomilou, krásnou holčičku. @bbubinkaa Bojuj a držím palce.
Gejbule a janettka se nehlásí, zejména janettka. Doufám, že u janettky všechno v pořádku. prostě asi jenom nemá čas, to je jasný. Užívá si štěstí.@gejbi tobě se to už fakt blíží 😉 Tfuj, tfuj, hodně štěstí. Jestli už nejsi v porodnici tak za chvíli ten "poklad" budeš držet v náručí. Holky, vy, co jste už to štěstí našly, prosím nezapomínejte na nás móóóóc dlouholeté snažilky a vůbec na nás na všechny. Nám to totiž dodává hodně síly do dalších bojů.
Díky.

ankava
8. jan 2012

Zdravím všechny snažilky a maminky,
holky Janettka a Gejbule, moc na vás myslím a pořád čekám na krásné zprávy od vás.
@skifarka to víš, že na vás nezapomínám, jen s tím časem je to trochu horší, ale alespoň jsem zaběhnu to tady přečíst, co se děje nového...
My máme za sebou rok a malá týden po roce začala sama běhat, tak mám teď zase o trochu práce navíc...
To že jsem se tak urputně snažila a pak byla těhotná už dneska snad ani není pravda, když kouknu na tu mojí slečnu 🙂

gejbule1
9. jan 2012

Ahoj holky moc vás zdravím 🙂 .U mě se ještě nic neděje ještě jsem celá 🙂 .
Snažilky moc držím palce aby to vyšlo,maminky užívejte si svoje pokládky 😀

evapavla
9. jan 2012

@gejbule1 🙂 malinký asi čaká na nejaký pekný dátum 🙂 myslela som si, že už si mamina 😉

melinduska
9. jan 2012

@gejbule1 veľmi Ti držím palce, kiež by som aj ja už bola na tom tak ako ty 😉 hádam sa ale aj ja dočkám 😎

ktore
10. jan 2012

ahojte babenky.co mate nove vidim ze to tu utichlo.ja sa snazim a snazim a nic.dufam ze sa to uz podari.tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

ktore
10. jan 2012

@gejbule1
@melinduska baby a ked ostanem tehotna tak je uz nutne v tomto veku ist na amnio alebo len ked su zle testy.ja tak viem ze kazda tehula po 35 tke ide na amnio

janinah
10. jan 2012

@ktore každá po 35 na amnio neide,je to len doporučné,ale nie prikázané vyš., treba si uvedomiť,že štatisticky je 1% spont.potratu po výkone,ja som oteh. s tretím dieťatkom v 42r. a amnio som odmietla ?čo keby práve ja som bola to 1%?a tiež som vedela,že by som donosila akékoľvek dieťatko,takže amnio pre mňa nebolo podstatné...mám zdravého šikovného syna,držím prsty,nech s apodarí

jonas17
10. jan 2012

@ktore súhlasím s janinah. Ja som otehotnela v 38 a všetky testy som mala v poriadku, tak som na amnio nešla. ja som verila, že malá bude v poriadku, v rodine máme len zdravé deti, tak som sa nejak psychicky nastavila, že mi to netreba. nešla ani moja kámoška,obe máme zdravé deti..chválabohu 🙂

deny3
10. jan 2012

@ktore ja som otehotnela ako 39ročná, tripple testy nedopadli najlepšie, dr. našťastie ani nenavrhla amnio, aj tak by som odmietla, rovno ma poslala na morfologický utz. Ale počula som, že niektorý dr. ženám po 35tke tvrdia, že je to povinné, neviem, či si tým len nenaháňajú pacientky. Podľa mňa to riziko 1% je stále dosť vysoké v porovnaní s pravdepodobnosťou nejakého postihnutia bábetka.

amrash
11. jan 2012

Ahojte vsechny snazilky meho veku. Ja uz se tedy po temer 2 letech dockala, ale klidne bych si tak za dalsi dva roky troufla znovu 🙂 Preji vam vsem do noveho roku, at je pro vas rokem splnenych prani a vy vsechny snazilky jste brzy odmeneny za cekani zdravymi miminky!!!

@ktore Ja otehotnela ve 39 letech a protoze jsem mela NT i triple testy v poradku, tak nikoho ani nenapadlo nejake amnio zminovat - dokonce ani kvuli veku. Jen konstatovali, ze je to naprosto zbytecne a udelali by ji pouze na mou vyslovnou zadost! Takze o veku to neni!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre