Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav1
17. mar 2009

Jej ahoj Labuska, uz ti je lepsie?? Dufam, ze ano, ked si tu 😉
Ja zarezavam v praci, o chvilku idem na anglictinu, vonku je tak krasne, vobec sa mi nechce potit v triede, radsej by som vysla do parku a vyvalila sa na luke... 😵 😵 😵
Idem si zobrat kavicku, aby som to tam do tej druhej vydrzala

labus
17. mar 2009

Heni ja mám pocit že som sa znovu narodila 😀 😀 bože to bolo peklo ☹ je mi lepšie ešte ked sedím tak cítim trošku tu ranu ale aspon ju cítim lenže tie posledne dni som mala take bolesti že ani ležat som nemohla nieto že sediet -daj si kafíčko ja som si skočila po čajík a večer si dáme spolu čo povieš? konečne budeme moct pokecat

henikav1
17. mar 2009

tesim sa ze ti je uz dobre 😉 🙂 😵
prave som dopila kavicku a bezim biflovat a nechceeeeeee sa miiiii
uz sa tesim na vecer, teraz dufam, ze uz sa ti to nebude komplikovat a uz budes ok a potom sup sup na IVF, aby sme mohli kocikovat spolu 😉

janettka
17. mar 2009

Hezký den děvčata,vidím,že tu nikdo není,tak kouknu později...jen jsem vás chtěla pozdravit,venku je ošklivo a já makám na daních,ale mám dneska nějak pošmourno i na duši...

henikav1
17. mar 2009

no zienky, prave som sa doplazila z angliny 😝
na dnes stacilo vzdelavania, lebo uz budem veeeeeelmi mudra
😀 😀

yanny
17. mar 2009

Janett, taky makám na závěrkách, mám 10 firem.
Hení, to tě obdivuji, já jsem se učila anglinu furt do zblbnutí a nic, jazyky to snad snad jediné co mi fakt
nejde 😀
Jdu si dát pauzu a jdu malinko cvičit do posilovny, dělá mi to moc dobře, ale zase se bojím abych se neuhnala
a broučka nezahubila. 🙂

labus
17. mar 2009

Yanny prosím ta nechod do posilky ked si po IUI my staršie musíme dávat vačší pozopr aby sme drobčeky zo seba nevyskákali pri cvičení
Heni ty už si mudra aj za mna ty moja hlavička šikovná-ja som práve doupratovala kuchynu taký riadny prefuk som jej dopriala lebo chlapi to všetko len na oko odfláknu a ja som bola neschopná a už som sa na to nemohla pozerat 😀 😀 😀 teraz kávičkujem a potom šup oddych do postele z romantickou knižkou

janettka
17. mar 2009

ani mi nemluv,nevím kam dřív,zrovna jsem si udělala kafe a odpočívám ...uzavřela jsem dneska 2firmy...jinak jsem se dovolala do pronatalu do Prahy a tam mi dali termín už na 7.takže jedu tam.Ty jsi z okolí Chomutova?Tam jezdím do Globusu...ten jediný v Mostě není.

janettka
17. mar 2009

labus má pravdu Yanny...měla by jsi se šetřit 🙂

zaenab
17. mar 2009

Yanny, chápu, jaké to je, nehýbat se, ale mě doktor varoval dokonce i před powerjógou, protože v našem věku se děloha neprokrvuje dostatečně a fakt může hrozit vypuzení usazeného embryjka. Já jsem si na to dala pozor, jen se protahovala a víc chodila do schodů, ale jinak jsem si dala od fitka pauzu.
Mám strach ze zítřka, jak na potvoru jsem to dnes dostala, tak to je dost blbá kombinace na zítra. NO a díky tomu nehrozí stimulace tento cyklus, tak si aspoň nechám další vyšetření, ještě mě napadly ureaplazmata - ať mám jistotu 🙄

irafa
17. mar 2009

ahojky snažiůlky sem vam zapomněla napsat že je Verka z nemocnice doma a tak sme se byli rovnou kouknout na mimi šak sem vam sem dala i foto zdravim všechny a yanny davej na sebe pozor ať se zadaři ju nestoji to zato pak abys přemyšlela čim to že zas nic tak zas na mě volaj tak du pa ahojky všechny snažilenky

henikav1
17. mar 2009

konecne domka, som si myslela, ze bude klidek v praci a zase na zblaznenie.
Yanny, anglictina ani mne nejde do hlavy, len ja ju potrebujem kazdy den, tak sa mi ju snazia vtlct do hlavy, ale poviem ti maju co robit, uz mi to tak nemysli ako za mlada
a zienky maju pravdu, teraz necvic, len lenos doma, nohy na stol a nech ta obskakuju
ja uz sa tesim na mrchu, aby som uz mohla zacat brat clomid
inac mam uz mesiac tehotenske pocity, ako palenie zahy a tak.... len skoda ze nemam byt z coho tehotna ☹
to uz som si asi vsugerovala, tym, ze sa tak chystam a tesim na dalsi pokus 😀 😀 😀

henikav1
17. mar 2009

irafa, Verka mala nakoniec ten slepak? operovali ju? som rada ze je uz doma

janettka
17. mar 2009

Tak jsem nakonec volala do Prenatalu do Prahy a jsem objednaná na 7.4.je to dřív než k paní dr.a ta by mě stejně na zákroky objednávala tam takže jsem šla přímo a ne oklikou... 🙂

henikav1
17. mar 2009

to je fajn janette, to uz je za chvilku 😉

yanny
17. mar 2009

Jo v pražským Pronatalu jsou taky dost dobrý.
Já jsem v posilce tomu moc nedala, jen tak jsem se trochu procvičila, protože celý den sedím a to si myslím, že je na těhu dost blbé.
Mám taky tolik práce, že mám už depku, tak jdu makat.
zatím

madla28
17. mar 2009

Ahoj, zdravím všechny nové a zdravím taky všechny staré. Já byla dneska poprvé na spinningu a nechápu, jak budu zítra v práci fungovat. Bolí mě úplně všechno a to mi ještě omarodila brigádnice. To bude den. Jestli to přežiju, tak jedu v pátek zas. Mohla bych i zítra, ale to jsem hned zavrhla.

andyva
17. mar 2009

Zdravím opět z noční,děkuji za přivítání,přeji všem krásný večer 🙂 Jdu ve čtvrtek k léčitelce,tak jsem zvědavá,kamarádka k ní chodila 3/4 roku-a je těhotná!Bude to její první brouček-je jí 40 a zkoušeli to 3 roky.A s minulým přítelem byla 10 let a nic,pak se rozešli a přítel měl do roka mimi.Zkoušeli jste též něco takového nebo rovnou IVF?

irafa
17. mar 2009

heni jj Věrce operovali slepak laparoskopii už je ji ok až na to že na velke byla v neděli tak snad zejtra pude sem ji řikala ať si da slazene mleko ale dala si drubeži tlačenku sem ji musela hlidat aby si nevzala cibuli ma ji rada ale nesmi ma papat jen co ji nebude nadouvat tak sem ji uvařila pěkně v paře rybi filatko se zeleninou a bylo to dobre tak snad bude dobra sem ji řikala že dlouho nejedla že se to snad upravi nic ji netlači ani břicho neboli tak uvidime zejtra

bigrendy
17. mar 2009

Ahoj holky mám novou hlavu jukněte. 😀

labus co ti bylo? to potom zákroku? nebo něco nového se ti přihodilo? ☹

henikav1
18. mar 2009

dobre ranko zienky
rendy pekneee, pozerala som
irafa, prajem skore uzdravenie Vierke
my sme boli tiez vo stvrtok v nemocnici s malym, otras mozgu, to vies chalani 😉

labus
18. mar 2009

dobre ránko kočky,
Rendy ten zákrok bol fakt dost náročný a kázali mi sedacie kupele v kamilkách a repíku 2x denne aby sa mi rany lepšie hojily všieš mala som to na zvierači konečníka a to je teda zle miesto na hojenie rán ked na EC musíš íst denne no a dostala som strašnu alergiu na bylinky všetko mi dolu spuchlo skoro som zošalela normalne som mužovy revala že chcem zomriet prvý týžden som mala ukrutne bolesti ked som musela ist na WC a druhý zasa ten opuch ani ležat,ani sediet ,ani lieky mi nezaberali proste hrozne peklo a to teda fakt dačo vydržím ale radšej rodit trojčatá ako toto znova zažit
Irafka pozdrav Vierku
Heni ahoj mojenko ja sa idem chystat na rehabku a na kontrolu z Robkom a idem si aj po recept na clostil konečne po 3 týždnoch opustím byt 😀

henikav1
18. mar 2009

ahoj labus, pekny dnik ti prajem

bigrendy
18. mar 2009

Ahoj holky. je Lábus to jsi prošla peklem. doufám,že už je líp. chudinko naše. 🙂

janettka
18. mar 2009

ahojky holky,přeju hezký den!Dneska nám svítí sluníčko a hned je veseleji!

henikav1
18. mar 2009

rendy, uz ti je lepsie?? bola si u lekara?
janettka, aj u nas je krasne, asi pojdem trosku cez obed von, uzijem si slniecka
V kancelarii nikdy nemame, sme uprostred vysokych budov a tak vzdy len pod neonmi ☹
andyva, myslim si ze najlepsie pre teba je rozhodnut sa tak ako ti to pripada najrozumnejsie
vela ludi chodi ku kadejakym liecitelom a bylinkarom a podari sa im, mozno len tym efektom ze tomu velmi veria, ja osobne by som sa na to nespoliehala, ale ja som taka, ze malocomu verim
ale spolieham sa na clomid, ten mi uz raz pomohol, hoci aj na ten som uz citala vselijake nazory

labus
18. mar 2009

Ahojte babulky ja som bola po 3 týždnoch z domu na rehabku jáj super a teraz rýchlo obedujeme a idem z Robkom na kontrolu u nás fuka hnusny vietor studeny ale aj tak som rada že som bola trošku z domu
Heni večer ta čakám 😉
Rendy bola si u lekára? a nie si náhodou tehulka? ked ti býva špatne?
Zaenab tak ako moja stíhaš hned stimulku?

janettka
18. mar 2009

henikav u nás je krásně,ale dělám daně,tak jsem zavřená a jen koukám z okna...ale když jdu venčit pejska tak si to užívám.
labus..to je úleva když člověk může vypadnout konečně z domu,že?Takový nový začátek...
holky máte některá zkušenost s Gynexem?

henikav1
18. mar 2009

tak uz som zas v kancelarii, ale cely obed som stravila vonku na slniecku a naozaj sa mi nechcelo naspat. Bola som pre maleho, tak teraz zarezava so mnou v praci 😀 😀 😀 este ze ho mam
labus, to vies, vecer ta cakam 😵 😵 😵

rebekka
18. mar 2009

Ahoj holky, zdravím všechny !
Už se trochu sbírám po neúspěchu z IVF a hledám další řešení.
Madlo, kam jdeš na darovaná vajíčka, kolik Tě to bude stát a jak dlouho se čeká ? V Praze je to na měsíce čekání a cena cca 80 000, tak se porozhlížím po jiných lokalitách.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre