Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
16. feb 2010

áhojky holky..já jsem na tom pracovně..mzdy a mzdy..dnes jsem jich udělala skoro polovinu a klient zavolal, že je mám částečně předělat a zítra by je potřeboval mít hotové...asi ho jdu zabít.

pajka00
16. feb 2010

Hadonosko-to je nějaká blbina ne,cos tam vložila...to se mi nezdá, že by byla nějaká legislativa v tomto...co pak ty těsně před koncem pojišťovny-viz.já..jak by to dělali?To zase někdo něco vymýšlí za nesmysly - chjo.
Doufám,že bude vše OK..a sama jsem zvědavá na počet...ale myslím, že jedno a budu za to šťastná..protože 2 by byla fakt sakra náhoda....kam bych dala kočár pro dvojčata 😀 😀
Pest---zabij ho deb......!!🙂) Miluju takové "pracanty"....já sama teď dělám roční zúčtování všem a je to "supééér"

gejbule1
16. feb 2010

pajka určitě to bude OK.

hadonoshka
16. feb 2010

pajko tak to budem sledovat, ještě jí neodpověděl, zatím je dotaz na téhle straně, ale časem se bude posouvat dozadu http://www.zenska-neplodnost.cz/poradna-lekare?...

hadonoshka
16. feb 2010

já na tyhle stránky ráda chodím, mají tam totiž těhotenský kalendář, který vypadá jako to kolečko co mají gyndaři 🙂 a jde tam vypočítat termín buď podle MS, nebo podle styku. To taky všude nejde.

aja37
16. feb 2010

hladala som kade tade nejaku informaciu, ze preco by nemohli prebiehat umele oplodnenia v danom case a nic som nenasla. podla mna to len ta pani zle rozumela svojmu lekarovi. navyse je divne, ze by to malo platit iba 2mesiace.

ankava
16. feb 2010

já jsem se taky dívala a nic nevím, navíc jsem byla nedávno na kontrole a to by asi doktor něco řekl, vždyť je to živí. A navíc mi chodí na stůl změny ve všech zákonech, takže něčeho takového bych si asi všimla.
No u mě by to tedy bylo dost blbý... já mám jít březen - duben, pak přijde 40cítka. minimálně bych si musela připlatit.

awalancha3
16. feb 2010

ahojte........ zdravim a v dobrom zavidim vsetkym tehulkam...a drzim pesti ostatnym......... ja mam mat za 2 dni mrchu, teplota sa este drzi, ale mam bolesti ako pri PMS, pobolieva brucho, prsia a vobec, to iste som mala aj minuly mesiac a uz som si myslela ze su to priznaky tehu, ale prdlajs..... (s prominutim) mrcha dorazila.... takze zajtra rano ocakavam prudky pokles teploty a mrchu pozajtra........ ale!!! stale mam taku malu nadej........malinkatu

ankava
16. feb 2010

🙂 poznámky k mé dnešní mrše. a) málokdy bývám z mrchy šťastná, ale tentokrát mě přiblížila k dalšímu, doufám povedenýmu těhu. b) krvácím narozdíl od kdykoli jindy docela dost silně. Že by to cvičení, nebo reflexní terapie nebo utrouš donutily můj vnitřek pořádně pracovat??? 🙂 Jinde to je pár slz a dneska to konečně teče.

tak mi ta mrcha celkem zvedla náladu 🙂

Doufám, že jí mám za vás za všechny, který jí nechcete očekávat 🙂

jdu cvičit a čučet na olympiádu 🙂 🙂

pajka00
17. feb 2010

Dobré ranko.....ankavo prosím tě, odbuď si to i za mě tu mrchu jo? Já s ní nepočítám dalšího nejmíň 1,5 roku 😉 Myslím, že to všechno dohromady udělalo v tvém břichu tu "paseku", ale asi je to dobře, že se to rozjelo pořádně. Tak držím palce, ať brzo skončí a můžeš skočit do dalšího pokusu.
Awa--tak uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí....a třeba nakonec nepřijde🙂
Mně tak šíleně bolí prsa, že jsem v noci šla čurat a musela jsem si je držet, aby se vůbec nehnuly...já snad budu muset spávat v podprdě, aby byly stabilizované🙂
Zítra jedu na krev a UTZ-tak mám bobánky a zároveń se těším, že mi řeknou, že je všechno v pořádku 🙂

gejbule1
17. feb 2010

Pěkné ráno holky a těhulky 🙂 .Pajka držím palce u doktora 🙂 .

pet.s
17. feb 2010

holky kde najdu ty hodnoty HCG..mám 3273 ..jsem 27 po OPU..že to vypadá na jedno, že?

pajka00
17. feb 2010

ahoj gejby-díky..🙂
pets-ty jsi teda rychlík....nechala sis to u vás vzít? tak to ti netuším-ale mohlo by to někde být-samotnou by mě to zajímalo...to je už 27 dní po OPU,...to teda letí..no já vlastně 24🙂....uvidíme zítra, co mi řekne Dr.podle HCG...ale mohly by jsme to zkusit někde pohledat

pet.s
17. feb 2010

holky mi ty tabulky posílaly,ale jak na potvoru to nemůžu najt a nemám moc času...předělávám celé mzdy ☹

pet.s
17. feb 2010

ted jsem našla nějakou a tym bych tedy i u jednoho míma měla mít víc ☹

pajka00
17. feb 2010

pošli odkaz pets

pajka00
17. feb 2010

díky pets...ale prase aby se v tom vyznalo.....já jsem měla 14 dní po oplodnění 605..a v tabulce je uvedeno v tu dobu 3-426..to je sakra velký rozsa.... a Dr. mi řekl, že podle HCG ještě nemůže poznat, jestli je tam jedno nebo dvě....takže asi budem muset vydržet do UTZ🙂 Nebo ty se v tom vyznáš?

minka051
17. feb 2010

Ahojte tak ja ešte v práci zarezávama pomalička sa mi blíži KET..No dúfam že čo skoro už budem aj ja toto riešiť čo tu píšete.

hadonoshka
17. feb 2010

pet.s máš tu tabulku hcg v albu testíky. V té první tabulce je velikost gestačního váčku-týdny-hodnota hcg.

hadonoshka
17. feb 2010

minka budu držet pěsti, aby to tentokrát vyšlo, hlavně se nestresuj 🙂

pajka, těším se na fotečku z UTZ na dvojčátka 🙂

pajka00
17. feb 2010

hadonosko-ty jsi dokonalá🙂)))
minka-to už ti uteče..kdy na to jdeš?už víš termín?

pajka00
17. feb 2010

jé ty jsi ftipná🙂))) no nevím, vůbec nevím, jestli tam už bude něco vidět...

hadonoshka
17. feb 2010

kdyby nebylo, tak bys to dostala 😅

hadonoshka
17. feb 2010

holky jdu žehlit košile, navečer jdeme na ty dinosaury, musela jsem se smát, protože my máme v obýváku neustále roztahaný Velociraptory Triceratopse, Tyranosauruse Rexe, Stegosaury tad. a starší syn řekl malýmu že už je úchylnej s těma dinosaurama 😀 tak doufám, že malej bude večer nadšenej když už je tak žere.

pajka00
17. feb 2010

Tak si užij žehlení 😀 a večer dinosaury.....některé děcka na to jsou úchylné,ale je super, že má nějaké zájmy,ať je to cokoli🙂

zkousim
17. feb 2010

ahojky, prosím si změnit tabulku...dnes přišla..no ta mrcha?, tak se tomu říká...že.No mě teď taky nevadí, hlavně ,aby mi praskla ta cysta na vaječníku, jinak IVF nepřipadá v úvahu.A to mi ještě z Pronatalu volali, že podle výsledků mám nějaký menší zánět, tak už papám antibiotika.Po menzesu jdeme na spermiogram....ten můj se strašně těší,prý konečně nějaké ty časopisy,péčko 🙂...prdlej.Prý chlapi tam od nich vyprávěli 😀. No a já na kontrolu,co s tou cystou.Je fakt, že jsem to dostala dřív, no snad je to v souvislosti s prasknutím, jinak jdu na punkci a pak teprve se bude něco dít.To mě trefí....hodiny tikají..v srpnu 40 ☹.
No a s tím pozastavením IVF na 2 měsíce, to si taky myslím, že je nějaká blbost...to je kachna.
Jo a usmiřování bylo krásnééééé.Ale už nebudu hubatá 😖 😖 😖 .

minka051
17. feb 2010

pajka v pondelok idem na UTZ sliznice a ked bude dobrá tak tuším do 3 dní KET. A teraz to už musí výjsť. 🙂

pajka00
17. feb 2010

stav k 17.2.
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........8 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........11 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......30 DC.....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
biblia..........44 rokov....10DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....19 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........27 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........28 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení

umělkyně:
ankava.......39 let........27 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........18 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......39 let......... 1DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre