Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pecicka
16. mar 2010

ankava a paji, tak koukám, jak máme podobné osudy 🙂

pajka00
16. mar 2010

zany to je mi líto....fakt k vzteku, když to nevyjde....ale ono se jednou zadaří....snad to příště už vyjde.
Jo...taky jsem si všimla, jak jsou osudy tady podobné.
Zkouším-to je kravka....co ti má co vykládat, že jsi stará? Kolik ti je? 50? to budeš stará...na mimčo samozřejmě....to bych ti vymlouvala i já....ale zatím je to pořád OK🙂

marrad
16. mar 2010

ahojde dievcence
dlho som tu nebola tak Vas zdravim
vcera mi dosla mrcha vo stvrtok idem na krv /HP/ a potom ideme pisat ziadost na 2. IVF

aja37
16. mar 2010

Zkousim, mna ale hlavne prekvapuje, ze co to ta doktorka komentovala ... si tam dosla na predoperacne vysetrenie, tak ti ho mala urobit a nekomentovat to. To, na co to predoperacne vysetrenie potrebujes, uz je vec tvoja a "tvojho CARu" ... moje nervy, to mam najradsej takych ludi, co sa ku vsetkemu potrebuju vyjadrovat. Ach jaj. No drz sa a hlavne ziadne slzy! Sme mlade! Vsetky!

marrad
16. mar 2010

zkousim kasli na lekarku nech ti urobi predoperacne a nech ich nekomentuje....

mne moja vseobecna tiez hodila komentar, ze ma budu boliet klby a ruky ked sa budem sa mat starat o dieta....
no ja na jej resi z vysoka kaslem.... 😉

minka051
16. mar 2010

Ahojte
Ani jedna tu nieje stará ktorá sa snaží a chce mať dieťa. Stará je tá ktorá sa na to už necíti a preto to nerobí.
Tak sa nedajte ničím odradiť. Ja sa uas pripravujem na KET 18.3. idem na UTZ sliznice a dúfam že bude dobrá aby som si už mohla ísť pre môjho posledného mrazáčika ktorému verím že u mňa zostane.

marrad
16. mar 2010

monka051
drzim TI palce.....
a je to presne ako si napisala...

gejbule1
16. mar 2010

Holky já když to tady všechno čtu tak nejen že se dozvídám pro mě úplně cizí věci ale už bych taky klidně na IVF šla.Vy se alespoň máte na co upnout a já jen čekám od MS k MS.Jenže já mám ty EB viry a to se nesmí stimulovat.Zase si říkám když jsem do teď neměla problém otěhotnět a podařilo se to už 6x tak snad se to zase podaří přirozeně.Jenže ten věk Ach jo.Letos mi bude 41let.My se o miminko začali snažit v roce 2006 s novým manželem a do té doby jsem taky o miminku vůbec neuvažovala.Za tu dobu jsem stihla 6x těhotenství ale bohužel jen jedno vyšlo.

maja2
16. mar 2010

minka - moc,moc drzim palce, aby ti to vyslo.

neviete mi niektora poradit - za genetiku sa plati, alebo je to v ramci zdravotneho poistenia? dakujem.

gejbule1
16. mar 2010

maja za genetiku neplatila.
minka držím palce 🙂 .

pajka00
16. mar 2010

Minka tak se drž,ať se mimčo konečně uchytí a vydrží🙂

marrad
16. mar 2010

maja2 genetika je vramci zdravotneho poistenia
aspon 01/2009 bola....

ankava
16. mar 2010

zkousim, na doktorku se fakt vyprdni, za dva tři roky nebude ani 50sátka problém, tak když se na to cítíme ,tak je to jen jen naše rozhodnutí.....

ankava
16. mar 2010

minka, držím moc palce,
budeme spolu těhulit 🙂
pokud bude dobře ta já budu mít ET cca 25.3

A DOBŘE BUDE 🙂

maja2
16. mar 2010

tak dakujem za info.

mascha
16. mar 2010

zkouším- zlato,víš kolikát jsemza posldních pět let neúspěchů při ivf slyšela od dr, ž jsem stará?!? hlvně se nenech rozhodit. teď jsem našla doktor,který má úplně jiný přístup a začínám být optimistická a to tu vlastně jde,zchovat psychiku v pohodě. jinak je to v pytli. 😖

awalancha3
16. mar 2010

AHOJTE....... pridala som dnes do albumu dve fotky mojho tehuducha... snad ho tam zbadate aj vy..... aj napriek zlemu a nezaotrenemu fotaku..... je uz trochu lepsie viditelny ako vcera..... dnes som 11 DPO

zkousim
16. mar 2010

awalancha3
já ho taky vidím............... 🙂

zkousim
16. mar 2010

toho ducha...

Jinak všem dík za podporu, je fakt, že nebýt vás všech, asi bych to vzdala ☹ .Už jsem zase měla ty blbé keci, jestli si raději nechce najít jinou, že to nezvládnu...před 1,5 jsem přestala kouřit a mám skoro 100kg 😖 .Vůbec si neumím představit jak budu vypadat 🙄 a hlavně jak se budu hýbat.Už teď mám depky...přibrala jsem 25kg.Jsem těžkotonážní 😀 .Vy jste všechny hubené,máte výhodu 😢 .Já byla tak hezkáááááááá. 🙄
No nebudu se litovat, možná to pak půjde rychleji dolů..budu lítat jako blbec sem tam sem tam.

Ankávičko, 25.3. má můj táta 60let.budu na tebe myslet.Ty bláho, ještě jsem to nedostala..to už asi stejný TP mít nebudeme, že 🤐 .

zkousim
16. mar 2010

mascha stejně si dobrá 😉 ,já bych to asi neustála..... jo a koukaly jste a ten nový seriál "Zázraky života"? Holky super, jsem ohromena a nadšena.Tak bude si se mnou někdo povídat 😠 Do prčic! 🤐

awalancha3
16. mar 2010

ZKOUSIM
jeeej aj ty ho vidis,......? to je gravitest, dnes som skusila aj rapiclear a tiez tam vysiel taky slaby ale predsa len pasik........ Ty si v akom stadiu snazenia? Ja mam tiez 100 kg, z toho by som si tazku hlavu nerobila.....

zkousim
16. mar 2010

awalancha3.je kočko, ty jsi mi udělala radost 🙂 s těma kilama,já vím blbé, ale alespoň nejsem sama... 😎
Awa, já jsem před 1.IVF...už mám doma léky na stimulaci,jen čekám až to dostanu,1.den menzesu rychle na kontrolu/měla jsem cystu/ a mohu stimulovat.Pak asi 12DC na odběr vajíčeka spermíků a za 3dny mi to vrátějí 😀 .Já v tom tak kovaná nejsem...mám pořád mezery s těma názvama.Léky mi dávala jedna moc fajn sestřička, holka má 1měsčního chlapečka a přišla o muže/autonehoda/.Hrozný.Byla strašně fajn!
A to je pak v ryti.Holky ryť anebo riť??? 😀

awalancha3 ...tak držím palečky,prostě ta 2.tam je!Koukni na ostatní fotoalba,ty holky to mají stejně.....slabounké.

zkousim
16. mar 2010

oprava:10-ti měsíčního clapečka

awalancha3
16. mar 2010

ano? ktore holky napriklad, rada se kouknu....... a zenska ma mat nejake tie kila aby bola sexi, nie vychudnute....... hm, kolko mas rokov a mas uz nejake deti? snazili ste sa aj prirodzene?

( a zadok je riť, a vrtat sa v zemi rylom je ryť) 😵

izina
16. mar 2010

Awal,
proč nejdeš rovnou k doktoru? Já měla při ranním testu také jen slaboučký proužek. Přítel tvrdil, že nic nevidí. Odpoledne jsem šla ke kamarádce, udělala si další a ta tam "slabocha" viděla. Šla jsem hned druhý den a z krve zjistili, že je to těhu jako vyšité. Zůstala jsem hned doma. Kdybych šla do práce a mávla nad "duchem" rukou, malá by nebyla. Tak neváhej

Jinak já už žádné řeči o věku nevnímám a nehodlám se jimi zabývat. Naopak mi teď každý říká, že mám jít do druhého. Teda každý v okolí 😀 . Takže děvčata, směle do toho

awalancha3
16. mar 2010

izina:

ano, mas pravdu, na tych fotkach sa zda ako rozmazany, ale to je zlou fotkou, neviem to zaostrit..... normalne je duch vidiet zretelne a ostro, len je slabulinky, ale aj na druhom teste inej znacky mi to vyslo..... duch- slabunky ale nespochybnitelny pasik..... ja na to chodim pozerat kazdych 10 minut, ci to nezmizlo..... Inak uz na 7 DPO a 8 DPO mi bolo tak divne......zle od zaludka, potom to preslo a dnes 11 DPO mi je zase tak blbo..... teploty si meriam precizne a pravidelne.... mam stale zvysenu okolo 36,9 (normalne mavam zvysenu na 36,7-36,8)......uz som to dnes nevydrzala a objednala som sa na štvrtok 18.03. ku gynekologicke, nech ma pozrie a vezme krv....... ja tu neistotu nevydrzim...stale mam strach tomu uverit, že potom budem este viac sklamana..... v nedelu ma prist mrcha a mam stale pocit, ze proste pride a znici tento krasny sen a nadeje.......ja tak strasne chcem, tak velmi.....Len..... proste.....stale premyslam, ci tu druhu ciarku nesposobilo nieco ine..... lieky som nebrala ziadne..len duphaston......z čoho by to ešte mohlo byť?......... moje obavy spojene s nesmelou radosťou vie pochopiť snád len žena čo tiež má 39-40 rokov a viac než 10 rokov bola presviedčaná, že už neotehotnie......

hadonoshka
16. mar 2010

awal teď je vidět už jasný dušík, dokonce bych to už nazvala slabou čárkou, ale jasný to je 🙂

jinak s těma kilama, já taky nejsem žádná hubeňoura 161/81 což je o 20 kg víc než před těhu. Taková jsem byla pěkná. Minule jsem lezla z půdy a dole muž povídá "ježiš to je prdel", chtěla jsem mu připomenout že když šel z koupelny omotanej ručníkem, tak malá zařvala "jé tatí ty vypadáš jako Obelix!!"

on 183/103 🙂

zkousim já mám taky občas depiny, ale je dobrý že je nás tu víc tak to mám s kým probírat, muž by ze mně už asi umřel. Holky měly jste dneska slyšet ten můj komentář k dnešnímu bílýmu těhu testu. A otázka proč testuju 9DC? Protože jsem měla 1DC ovulku, tak jsem doufala 🙂 no jo blbec 😅

Izi super, to je slovo do pranice, mně jsou taky lidi ukradený, já se cítím mladá a těch co se mi diví že do toho ještě chci jít je mi líto, předčasně zestárlý ve čtyřiceti.
A holky teda nechci nic říkat, ale včera ta čtyřicetiletá ženská v tom seriálu vypadala nějak staře, na to že jsem o dva roky starší tak teda vypadám líp. Asi to dělá ten mladej chlap. Já jsem nějaká úplně jiná 🙂

awalancha3
16. mar 2010

no.a teraz prisiel moj 17 rocny syn a som mu ukazovala tie fotky a on, že mamaaa, to ako možeš tak nezaostriť a ako zle to máš nastavené?... a ja, že ked si múdry tak to odfoť a on že ok... vzal foťák a urobil cvak-cvak... takže konečne ostré tri fotky... tehutesty dvoch roznych znaciek (pasik gravitest a kazeta rapiclear) z dnešneho dňa............

zkousim
16. mar 2010

awalancha3 v 8/2010 mi bude 40....a mám 20letou Káčenu....jako dceru 🙂

zkousim
16. mar 2010

awalancha3 tak jsem koukala na ty testy...bomba🙂,masti k doktorce....budeš mít míň nervů z toho ,jak to dopadne.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre