Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pecicka
17. mar 2010

holky stačí takhle 🙂 jste zlatíčka 🙂 já mám 39až v listopadu, tak snad něco stihnu 🙂

awalancha3
17. mar 2010

ankava.......... co je to zamlkle tehotenstvi?

pajka............. musim ist k doktorke, lebo nemam uz duphaston a chcem aby mi vzala krv a jednoznacne to potvrdila a hlavne dala potvrdenie ze som tehotna kvoli mojej robote.... som policajtka......

ozaj holky, neviete kolko trva potvrdenie HCG z krvi? zajtra o 9.30 mi beru krv, kedy asi budu vysledky? A este jedna otazka, kto urcuje ci sa jedna o rizikove tehotenstvo? neviete?

pecicka
17. mar 2010

no někde to dělají hned, někde to je do dvou hodin a někde až druhý den

awalancha3
17. mar 2010

pecicka........... dakujem za info, nemala som tusenie..... kolko to trva

awalancha3
17. mar 2010

...............no, dala som si tri za sebou robené testy do albumu........... mne sa zda ze tmavne ta ciarka, ale nie som si už naozaj ničím istá........ ja by som si hadam dokázala vsugerovať aj to, že z tej ciarky na mna kukaju stvorcatá....... 😵

hadonoshka
17. mar 2010

jé awal ty jsou ukázkový 🙂 já měla krev do odpoledne hotovou

zamlklé těhotenství je to tehdy, když se mimi přestane vyvíjet, ale nepotratí se samo, zkratka je MA, pokud se potratí samo je to spontánní potrat, zkratka SP

ale na to nemysli 🙂 . Tak ty jsi policajtka? Můj syn jde teď k policajtům, prej tam jsou hezký baby 😀

zkousim
19. mar 2010

Ahojte baby...........teda to jim to trvalo, moc mi ty stránky chyběly...
pajko, potřebuju radu, píchám si ty injekce a jsem z toho nervozný...bolí mi trochu vaječník....ten můj jeden jedinej 😒 ..je to normální????

pet.s
19. mar 2010

zkousi je to normální. Oni se vaječníky při stimulaci zvětší.spíš je to dobré znamení, že reaguješ na stimulaci. Já měla vaječník zvětšený ještě 2 měsíce po stimulaci. 😉
alwanach, tak jak dopadla krev? Rizikové ti určí tvůj gynekolog,ale někde jsem četla že všechny těhu nad 30 let jsou už rizikové.Jinak gratuluji.-))

zkousim
20. mar 2010

pet.s jejda, už hotovo??? Jak ti je zlato?? Co mimčo,zlobí 😀 ?Jinak díky za odpověď, teď jsem si švihla ijekci Gonalu a docela už v poho.Vůbec to nebolelo.Nejhorší je ten Fraxiparin,už mám modřinky 🙄 .
Holky kde jste všechny...kdybyste upravovala některá tabulku, tak já dne 3DC...paa

zkousim
20. mar 2010

ankavičko, tak jak jsi na tom ty????Budu tady tak v 19.30-20.00h...tak to zkus tu být..hodíme řeč 😀 😀

pecicka
20. mar 2010

ahoj hlky, tak konečně zaase tady, to byla doba a jak mi to chyběl...........už jsem ráda, že je to funkční

gejbule1
20. mar 2010

Ahoj holky teda to byla doba.Už jsem měla absťák 🙂 .
pets já jsem ani s Luckou rizikové neměla.Co to vlastně znamená když nepotřebuješ neschopenku?Máš mít častější kontroly,nebo víc vyšetření?Nepoznala jsem rozdíl a nikdo neví v čem se to mění.

gejbule1
20. mar 2010

Ahoj holky teda to byla doba.Už jsem měla absťák 🙂 .
pets já jsem ani s Luckou rizikové neměla.Co to vlastně znamená když nepotřebuješ neschopenku?Máš mít častější kontroly,nebo víc vyšetření?Nepoznala jsem rozdíl a nikdo neví v čem se to mění.

ankava
20. mar 2010

zkousim, nevim jestli to večer stihnu, tak alespoň pár řádků,
dneska jsem píchala zatím poslední dávku menopuru a jednu dávku cetrotide ( na pozdržení ovulace). Mám trochu problém dostat to do té stříkačky, vždycky tam mám strašně vzduchu a mám strach, že to nenatáhnu všechno.... dneska po tom cetrotide mi naskočil pěknej červenej flek a trochu to pálí. Píchá mi to přítel, jde mu to dobře. Jinak mi celkem nic není, jen jsem docela nafouknutá - nebo si to vsugerovávám????a občas cítím levý vaječník - možná taky vsugerované???? zítra jdu na UTZ, tak uvidím, jestli se mi tam nějaký folík vylíhnul. Srtrašněěě doufám, že ano.... ale strach mám, to jo...

awa.. držím pěstičky, ať je to jasný... holky mají pravdu, po 30 je každé rizikové, i kdyby bylo ukázkové 🙂

ankava
20. mar 2010

ahoj gejbi, já myslím ,že ta rizikovost je spíš daná tím věkem... že je to jeden rizikový faktor, ale jinak když jsi v pohodě, tak ti nic navíc nedělají... kromě odběru plodový vody po 35, ale to spíš zase souvisí se zdravím miminka, než s tím, jak ti je.

já jsem šťastná, že už je pěkný počasí.. už to bylo zapotřebí... 🙂 🙂

pajinka111
20. mar 2010

Ahojky,snad to napíšu správně 🙂

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........29DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........15DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- dnes som objavila na tehu teste slabulililinkeho
ducha (bojim sa dufat)
gabikasz......40 rokov.....26 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......17 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........15 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........14DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........13DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........31 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 31DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 24DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............6DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

pet.s
20. mar 2010

gejbi to taky nevím, v pondělí jdu ke svému gynekologovi, tak se ho zeptám jestli bych si nemohla připlatit nějaký nadstandart. Já vím, že on za 15 tisíc poskytuje nějaký balíček nadstandartní péče, která ahrnuje, že on tě bude i rodit.Ale to já nepotřebuji,Pokud bych náhodou i rodila, tak určitě budu v Praze nebo u Apolináře. Jsem diabetik. A stejně budu rodit císařem.To už mi řekli při prvním těhu. jen bych chtěla víc vyšetření, častější sledování.A pokud možno nemust u něj čekat. On je fakt kapacita,ale holky jdete k němu ráno v půl 8 a na řadu přijdete v půl 12. Hrůza. Neexistuje, žádný objednávkový systém, kdyby alespon jste tam došli, zapsali se nebo měli pořadová čísla a pak mohli ještě jít pryč.Ale to ne. Sedíte tam jak trubky celé 4 hodiny.Ale zase něco za něco. On je strašně fajn a odborník. Jsem šťastná, že jsem se k němu dostala.

awalancha3
20. mar 2010

ahojte- konik mi chybal, mam kopu noviniek- dobrych aj zlych....... 🙂 - ☹

awalancha3
20. mar 2010

Těhulky:
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........40 let....................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP 21.10. 2010

Snažilky:
capenka......39 let....................12.2 zjištěny neprůchozí vejcovody ,březen začínám stimulat na minimálku
janettka......40let..........? DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení
gejbule.......40 let..........? DC.....celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení od 1/2010
aja 37.........38 let..........29DC.....5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
awalancha....39 let........15DPO....pokus č.3 priroz.snaženia- čiarka zosiluje, ale nič nie je isté, práve naopak
gabikasz......40 rokov.....26 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
biblia..........44 rokov......17 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
zaenab........39 let..........15 DC.....5 IUI, 1x nativ, do velikonoc pauza
pajinka111...38let..........14DC..... anovulační cykly,2x potrat,od března budu znovu brat clostilbegyt,utrogestan
hadonoshka..42 let.........13DC......SP 9tt. (26.12.09) - jdeme na to hned po mršce
izina...........43 let...........? DC.......děvčátko nar.04/09, nyní přirozené snažení

Umělkyně:
ankava.......39 let.........31 DC......2x zaml. těh. ve 2009, 15.3. 1. IVF -stimulujeme
minka.........43 let..........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
gabikri........38 let..........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.......? DC......1. IUI (10/2009) -1.IVF (01/2010)neuspesne, 03/2010 ziadost 05/2010 ................................................IVF bude.... dufam....
zkousim......39 let......... 31DC.....čekám na termín 1.IVF , snad 4/2010
jesterka......39 let......... 24DC.....čekání na 1.IVF-květen nebo červen 2010
katy2..........40 let..........? DC.....2.IVF úspěšné.dcerka 2009,v máji KET
mascha........42let...........? DC.....5xIVF,2X KET,1X nativ.-neúspěšné,květen 9 pokus
pecicka........38let............6DC......2x minimálka s ICSI-neúspěšné,duben další pokus

Maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice
katy2.........40 let.................... 2.IVF úspěšné - Hanka, nar.6.6. 2009

ankava
20. mar 2010

awa.. já doufám, že máš jen dobré zprávy 🙂 🙂

pet.s já nevím s těma hromadama vyšetření, já myslím, že nás starší tak jako tak sledují a že běžná vyšetření by měla snad skoro všechno odhalit, a každý další vyšetření by mě děsně stresovalo, jak dopadne... doufejme, že mimča budou zdravý a žádný sledování potřebovat nebudeš - nebudeme 🙂

awalancha3
20. mar 2010

ankava, kuk na moj album, ale az za chvilu, idem si tam dat fotku testu z dnesneho dna

gejbule1
20. mar 2010

pets a ten doktor je z Prahy?To je dobře že jsi se k němu dostala.To čekání je šílený.
awala tak písni jaké máš novinky 😉 .
anka já jsem ještě před 2lety žádné velké sledování nebylo a taky mi bylo 38let.

awalancha3
20. mar 2010

no, mozete kuk do mojho albumu...... povedzte mi uprimne, co si o tych ciarkach na teste myslite a vobec celkovo

awalancha3
20. mar 2010

je to totiž tak, že.... fakt som zamilovaná a snažíme sa 3 mesiac....... tento mesiac boli po 7DPO teploty nezvyklo vysoke, tak som skusila rano v 10 DPO tehutest Woman secret.... nič neukázal ani len najslabšieho ducha, ale celý den som bola v práci ako na ihlách, potom som vyskočila zo stoličky a hovorím kolegovi, že to nevydržím, že sa niečo musí stať... len zíral ako besniem a chodím hore dole.... potom som vybehla si niečo kupiť a po ceste bola lekáreň... je jasné že som tam nabehla a kupila tehu test- mali len jeden a to GRAVITEST..... ani som nesla do obchodu a hned som si ho isla urobiť..... neviem prečo, ved rano bol test inej značky ciste negatívny.... urobila som si ho a aha ho... bol tam duch, odvtedy som si kupovala len gravi test..... a každy den od 10DC testujem........zaujimave, že lepsie vychádza z "tretieho cikania" okolo 11.00 hod...... aj rano ukazuje, ale tak o nieco slabsie..... kupila som si pre istotu aj iné testy.... a urobila som si ich a tiež tam vysla slabunka ciarka na každom teste roznych znaciek...... no a bolo mi tak divne...... čo som teda urobila? test s ciarkami, vysoke teploty, ovu bola, snazenie tiež...... bola som nadšená a išla som k doki....... a tam.....celé moje nadšenie splaslo ako bublina........

pajinka111
20. mar 2010

awalancha no ty čárečky sílí,tak myslím že těhu si..co ti říkal doktor?ještě je asi brzo aby něco viděl..ty poslední čáka je už dost silná,třeba byla ovu o něco později..

awalancha3
20. mar 2010

no... niektore testy v den predpokladanej MS ani nezachytia- ten moj už od 10DPO...... ale jo, bola som u doki a povedala, že nevykladajte, ste stara, tlsta, s hormonalnymi poruchami, žleté teliesko skoro nefunkčné, progesteron 3 namiesto 80.... čo sa tu chcápete po decku..... mám ísť domov a čakať na MS., že testy sú talafatky.......... odišla som s plačom......... na chodbe vybehla sestrička, že teda doktorka povedala že mi teda má zobrať krv....

pajinka111
20. mar 2010

awalancha-okamžitě bych změnila doktora!!!!taové hrozné chování..uvidíš že si těhu!!moooc ti to přeju,přejdi jinam,tohle si přece nenecháš líbit.. 😠

gejbule1
20. mar 2010

To to si děláš legraci 😠 .Co to je s prominutím za krávu?Hned by jsem ji vyměnila 😠 .
A kdy budeš mít výsledky z krve?

gejbule1
20. mar 2010

awala kde máš vyfocené ty testíky?Mě se u tebe foto neukazuje?

awalancha3
20. mar 2010

pajinka....... ja neviem...... fakt, ona zrejme vie že mam zle vysledky, preto aj beriem duphaston už 4ty mesiac....... ale nemusela mi to povedať tak strasne natvrdo... ano ma pravdu, som stara aj s nadvahou aj mam vysoky tlak, aj zle hormonalne profily..... ale proste...... ja neviem...... ja pozerám na tie čiarky na teste..... a skumam ci silneju, či je to ok na ten den po ovu..... ale už si prestavam veriť........proste mam pocit... že je to z niečoho iného.. hádam z duphastonu? alebo čo ešte robí falošnú pozitivitu na vsetkých tehutestoch?

gejbule1
20. mar 2010

V pase vidím že máš 3alba ale vedle IP ji fakt nemám ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre