Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

danielax
14. apr 2010

amatka... tak nápodobně- držím všechny pěsti co mám! Já jdu na krev v pondělí. Co jsem četla, tak docela dost doporučují testovat až kolem 12 dne, tak nezoufej 🙂

ankava
14. apr 2010

ještěrka, já taky otěhotněla přirozeně před plánovaným IVF a potratila v 7 týdnu, ty počáteční hodnoty HCG jsem měla podobně nízké... no a taky jsem to nevzdala...a pořád doufám, že se mi to teď podaří....
tak to taky nevzdávej... když to jde přirozeně, tak to s dopomocí půjde jako po másle 🙂
já byla dneska zase na reflexní terapii, pani doktrorka je moje strašný zlatíčko, vždycky mě tak naladí, že když jdu od ní, tak vždycky věřím, že to mimčo donosím 🙂 🙂
zase si mě pozvala na příští týden, že v 5. a 8. týdnu je zapotřebí to hodně podpořit a ať se nebojím, že je to všechno v pohodě 🙂

jesterka001
14. apr 2010

Ankavo, zkousim - Asi máte pravdu, za to maličké má smysl bojovat a nevzdávat to předčasně 🙂 Myslím, že se oklepu a půjdu do toho znovu 🙂
Ankavo - moc držím palečky a myslím na vás holky 😉

gejbule1
14. apr 2010

Ahoj holky ,vítám nové tvářičky a přeju aby krev přinesla jen dobré výsledky 🙂

pet.s
14. apr 2010

Holky mě tak dneska nějak všichni štvou. strašně mě mrzí jak všichni jsou laxní.(myslím mámu a ségru).Mám je staršně ráda, máme spolu moc hezké vztahy,ale tohle mě fakt na nich mrzí. Když čekala ségra děti, tak to bylo kolem lítání a shánění a diskutování. Já vím, že je to u mě nejisté,ale já taky potřebuji s někým probrat jakou porodnici a kam dát doma postýlky a jak s kočárky. Jaký přebalovák vymyslíme do koupelny a jaký do pokojíčku a jestli taky do ložnce nebo tohle stačí.Tím, že o tom nebudeme mluvit, tak kdyby to nevyšlo, tak o to to nebude bolet méně. Naopak jsem těhotná poprvé (když nepočítám těch 14 týdnů s Matyáškem) a naposledy. Chci si to taky užívat a plánovat. Prostě se v tom rochňat. Chci jet do Německa nakupovat.Jako jsme nakupovala se ségrou. Ale věta mé sestry, že v mém případě by nepořizovala ani postýlku do porodu, mě naprosto dostala. To jako přijdu domů z porodnice a budu teprve shánět postýlku? A mezi tím bude dítě žít v kočárku? Nebo vlastně ani v kočárku, protože ten je taky škoda pořizovat. tak možná, že obětujeme koš na prádlo.Ale jen použitej,aby to nebyla škoda. 😠 Navíc mě můžou kdykoliv strčit do nemocnice a do porodu nevyjdu.A já nemám doma chlapa, který by mezi tím vymaloval a sehnal postýlky a přebalováky. Ten můj je v tomhle nepraktický. Prostě mi to přijde, jak když jsem těhotná, tak jako natajno nebo neplnohodnotně. Jediná moje sestřenka je pro mě v tomhle opora. Slíbila mi, že bude plánovat se mnou. Achjo.
A k tomu měla Bára rodičák. Opravdu super poslouchat, jak je drzá a protivná a provokuje. ☹

pet.s
14. apr 2010

Jinak vítám nově příchozí. Amatka opravdu to není o věku. Já s tím mým mám pocit, že jsem jak kuřátko v bavlnce hýčkané. On ze mě umí ty starosti tak sejmout. Vyslechne mě. Jasně, že mě někdy neskutečně štve, někdy je na zabití(jsem dost energická a jeho pomalost nebo spíš klidnost mě přivádí k šílenství)
Naši jsou úplně stejně staří a výborně si s ním rozumí. U nich hlavně byly obavy,aby přijal děti. Syn je úplný černoušek a Bára je taky na půl Kubánka. Takže to mnoho chlapů nemusí překousnou.Ale to je úplně v pohodě.
Danielko můžu vědět jaký boj? teda jestli ti to nevadí 😉

Ještěrko to mě staršně mrzí. To jsou takové náhody vid? Držím palečky.

danielax
14. apr 2010

Jasně že mi to nevadí 🙂 Už je to dávno pryč. Ale písnu zítra ju? Mám dneska doma svoje sluníčko a teď jsem jen nakoukla když je ve sprše 😉 Zítra se ale určitě ozvu- člověk si rád pokecá 🙂

pet.s
14. apr 2010

Danielko..OK. Já zítra taky jen nakouknu. Nemusíme do kanclu. Majáí pracovní výjezd na Slovensko, tak ani mužík nejde. Tak ho vytáhnu na chatičku. Strašně se tam těším, mně je tam tak dobře. 😉

amatka
14. apr 2010

pet.s dakujem za uvitanie....... 🙂 kazdí muzicek je ako male dieta niekedy na spapanie a niekedy by som mu dala pat a dvadsat na zadok 🙂 🙂 🙂 ...kazda mame svoj osud a viac zleho ako dobreho no a teraz co mozem povedat sama za seba mam to co som hladala trinast rokov...od smrti mojho manzela som nemala stastie az teraz......teraz mam to co som chcela,osobku ktora ma miluje ,ktora si ma vazi a da mi vseko a hlavne mi chce dat t o po com najviac tuzim.....a vie, ze som to nemala lahke,ale mam to za sebou.......a viem ze vsetko sa deje pre nieco a vsetko zle je na nieco dobre.....

pajka00
15. apr 2010

Dobré ranko všem. Ještěrko to víš, že se zadaří....možná, že to nebylo úplně v pořádku, proto jsi potratila...což je lepší, než mít postižené dítě samozřejmě a nikde není psané, že neotěhotníš za pár měsíců(jak dlouho ti doktoři řekli pauzu?) znova. Já když jsem v 7. týdnu potratila po přirozeném otěhotnění, tak mi doktorka řekla stačí počkat 2 cykly. No pak se to už bohužel podruhé přirozeně nepovedlo a zabralo až IVF...ale je to jedno, hlavně- že výsledek je pozitivní. Takových, které toto potkalo je to hromada a uvidíš, že bude všechno v pořádku-ať už přirozeně nebo uměle🙂
Holky, taky si myslím,že na věku nezáleží. Můj bývalý byl o 7 let starší...a nakonec jsem se s ním rozvedla, protože jsme byli každý úplně jiný....teď mám o 5 let mladšího...takže v konečném výsledku o 12 let mladšího chlapa než před tím 😀 Jsem nadšená a šťastná, protože je to přesně ten typ chlapa, kterého jsem chtěla. Je o 20cm vyšší, nosí strniště, takže podle mě-když mi všichni hádají míň opravdu nevypadá mladší a protože jeho děda i otec měli háro až do smrti, ale úplně šedivé, tak je velká šance, že budu vypadat za čas i mladší 😀 Můj taťka z toho taky nebyl nadšený, že mám mladšího, ale rozumí si s ním teď daleko líp, než s bývalým...takže na věku fakt nezáleží..je to o lidech a o povaze. A kolikrát o 20let starší chlap může mí t víc energie a smyslu pro humor než mlaďoch.

pet.s
15. apr 2010

Dobré ráno děvečky, já chtěla jet na chatu a ono prší, tak ale budu alespon tapetovat ložnici.Muž sice neměl jet do firmy,ale večer tady něco poznamenával, že by měl. Hele, holky on bez té svojí firmy by nemohl žít. Myslím, že pro něj je nejhorší víkend 😀
Amatka, já myslím, že každý máme v životě připraveného někoho k sobě blízkého, s kým budeme šťastni. A nikdy nevíme, kde ho potkáme.
Já si po rozvodu nemohla zvyknout na samotu. byla jsme nešťastná. pak jsem si zvykla a zalíbilo se mi to. Už jsem nikoho nehledala. Docela jsem si to užívala. Děti už byly samotnatnější. Měla jsem super práci, kterou jsem milovala a kámošku, s kterou byla sranda. Co mi chybělo ke štěstí, že?
No a pak jsem externě dělala něco pro jednu firmu. Pan šéf byl rozvedený, o hodně starší,ale děsný sympaťák. Byla s ní děsná legrace. párkrát mě odvezl z Prahy do MB. pak mi udělal návrh,ale já ho odmítla. Ani nevím proč. No a za 2 měsíce jsem se s ním náhodou potkala znovu a už to bylo. 😀 😀 😀

minka051
15. apr 2010

Ahojte pekné aj ked upršané ránko Vám prajem 🙂
Tak včera bola u nás velká debata po poslednom neúspechu.Konečne sme našli obaja odvahu o tom hovoriť. Ja som sa najprv vyplakala asi som to potrebovala. Moja polovička sa rozhodla že to ešte musíme skúsiť a pristúpil aj na darované embryjká čo nechcel. Teraz vidím ako strašne miminko chce mať a ja mu to strašne chcem splniť. Len sa mi stále nedarí ale urobím pre to všetko. Tak musím pozisťovať kde by to zas išlo a som rozhodnutá to ešte skúsiť. Ten môj je nezmar a nič nevzdáva. keby som mala ja toľko rokov ako on, tak by to bolo super len mám strach zo seba či to dokážem teda aby to vyšlo lebo mám malilinkú šancu.

minka051
15. apr 2010

pet.s ahoj aj ja mám podobný osud 🙂 🙂 je to fakt zvláštne. ja som aj od veštice mala predpovedané že na mňa čaká muž čo ma bude strašne lúbiť a taký sa našiel.

zkousim
15. apr 2010

pet.s, tak to mamce a ségře řekni, že tě to mrzí, že to takhle berou a že ti to nepřidá...........uvidíš,chytnou se za nos...........moje sestra v pátem měíci musela na přerušení/acranius/,hrozně jsem tenkrát brečela,měl to být kluk..........no zvládla to,protože má prcka...asi to bylo jednodušší než kdyby to bylo její první...no a dnes do ní hustím,ať do toho jde znova..mají práci,barák,postavení,peníze..nic jim nebrání.Ona se teda bojí a nechce,ale to chce čas,je mladší než já.Proto nechápu reakci tvých blízkých,nevěřím,že by se to stalo 2x.............to prostě nejde.Pet.s opravdu jim to řekni,uvidíš,ony to přehodnotí...

Pajko, máš pravdu.není to o věku.Můj je taky o 5 mladší,ale průser je, že nemá ty děti..........člověk by tak rád jednoho peďolu mu dal a ono velké H.No snad i nám Pán Bůh nadělí.....samozřejmě , že i my se přičiníme 😀 .

Holky ,máme sousedy a ten jejich sex je brutální....jde to slyšet po celém baráku....mám je na to upozornit???Blbá otázka,že.

zkousim
15. apr 2010

minka,jdi to toho..............jestli ti to nabídl, jdi....pak by tě to mrzelo....

minka051
15. apr 2010

ankava ahoj držím ti silno palčeky a neboj všetko bude fajn 🙂 🙂 Možno aj mne sa podarí ak mi to osud dopraje.

minka051
15. apr 2010

zkousím ano idem už som sa rozhodla 🙂 🙂 , len musím zistiť kam

pajka00
15. apr 2010

Pets. určitě to máti a ségře řekni, že tě to mrzí. Mají tě určitě rády a přejí ti jen to dobré, ale mají určitě stejný strach jako ty. Možná, že když jim to řekneš, tak zjistí, že ty se vlastně bojíš míň než ony a chceš o tom mluvit a pořizovat si postýlku a kočárek. Nemluvit o tom je asi to nejhorší..
Zkouším-jasně,že jim to řekni....jakože je v tom baráku šíleně všechno slyšet, obzvlášť večer, když je ticho🙂)))
Minka, dobrý nápad.....musí to jednou vyjít, to přece není možné, aby se to nepovedlo. Je fajn, že jste se k tomu odhodlali a chcete to ještě zkoušet, držím ti moc palce, aby se zadařilo, protože si to už sakra zasloužíš!🙂
Mimochodem-taky prší už 4 dny....hnus.

awalancha3
15. apr 2010

holky, kedy vam prestalo byt nevolno? v ktorom tyzdni? pamatate sa este?

irafa
15. apr 2010

ahoj holky
awal mě bylo nevolno do 16 tydne a na těžkost žaludku mi pomohl espumisan ale vše se da vydržet pro to nejhezči naknec
tak všem držim pěstičky 🙂 🙂 🙂 🙂

pajka00
15. apr 2010

Awal, mně přestalo být špatně asi v 11.týdnu....jinak pokud se co 2 hodiny nenajím, tak je mi zase špatně-z hladu🙂)

minka051
15. apr 2010

Tak napísala som do Reprofitu do Brna tak som zvedavá čo mi napíšu.
Idem na poštu a do obchodu potom sa tu zas ukážem.

danielax
15. apr 2010

Ahojky všem!
Dneska moje zvědavost přemohla můj strach a udělala jsem testík. Je sněhobílý- po // ani vidu ☹ Ale říkám si, že mám pořád ještě šanci- dneska je to 9. den po ET. Co myslíte? Svému sluníčku to ani nemůžu říct, zakázal testovat s tím, že v pondělí jdeme na krev a pokud to nevyjde, tak máme ještě alespoň pár dní naději a nebudu se stresovat 🙂

pet.s...když přišlo kdysi těhotenství, okamžitě se ode mne odvrátil se slovy- Děláš si srandu??? Stejně to není moje! Co následoval? Slovní napadání, fyzické útoky, zastrašování...policie... a tak dokola celé těhotenství. Po podání žaloby na určení paternity se všechno ještě stupňovalo. 11 a půl roku jsme se soudili o otcovství, pak zase o výživné. Bývala bych to kolikrát vzdala, ale říkala jsem si- ON pak vítězně přijde s tím, že měl pravdu a já věděla, že pravdu nemá. Nakonec jsem soudy vyhrála, ovšem psychicky jsem se se sesypala. Dr to mi to vysvětlovala tím, že celé dlouhé roky jsem prostě musela být silná a pak najednou ze mě všechno spadlo a moje tělo to nevydrželo. Pravda je, že v tu dobu jsem se rozešla s přítelem. Byl to divný rozchod- jak blesk z čistého nebe a dodnes nechápu proč. Ovšem tím, že soud vynesl rozsudek o otcovství-nakonec jsme absolvovali i testy DNA, na které ho musela dotlačit policie, nic se nezměnilo. Dál zatvrzele odmítal být "otcem" . Výsledky jsme měli na 99.7%. Zhruba před 2 roky konečně začal platit alespoň výživné. Ovšem má stále dluh 130 tisíc 😀
Takže mimo asi 2 let kdy jsme byli tak napůl s přítelem jsem až na pár kratších známostí byla sama. Jeden z krátkodobějších známostí byl natolik "chlap", že žárlil tolik, že psychicky deptal( nejsem hubená, nikdy jsem nebyla a nikdy už asi nebudu 🙂 ) až to skončilo fackou a to byl přesně okamžik kdy jsem si řekla- Chlapa nechci do smrti vidět! No a pak po nějaké době si mě moje milá kamarádka vyžádala jako svědka na svatbu- intrikařila 🙂 Tak jsem potkala moje sluníčko- dopadlo to sice maličko jinak než si kamarádka plánovala, ale dopadlo to jak nejlépe mohlo- našla jsem chlapa, kterého miluju a vím, že on je na tom stejně a jedn pro druhého uděláme snad i nemožné!

pajka00
15. apr 2010

daniel, je možná brzy ..u někoho se 9 den neobjeví //..takže to chce ještě vydržet.
Mrzí mě, že jsi potkala takového kreténského idiota a zkusila si v životě tolik zla....ale důležité je, že jsi konečně potkala toho pravého a jsi šťastná.

danielax
15. apr 2010

pajka- vydržím- říkám si, že mám ještě pořád naději. Většinou říkají kolen 12. dne.
Kdybych potkala jednoho idiota.... ale ono jich bylo pomalu hejno 😀 Jojo- dneska je to všechno pryč- sice to trvalo dlouho, ale jak se říká- kdo si počká.... 🙂 Prakticky mi moje sluníčko pomohlo se zbavit posledních psychických bloků....nemohla jsem třeba některé polohy při milování.....jen při náznaku jsem byla slzavé údolí.....měla jsem noční můry. kdo mě zná ví, že já měla většinou vysmáto a najednou ze mě byla vystrašená, stále brečící troska.....Chtěli mi dát částečný důchod- nechtěla jsem a nakonec se všechno otočilo a jsem nejšťastnější človíček pod sluncem a snad se jednou objeví i // 😉

pet.s
15. apr 2010

danielko hele koukni na ten test ještě tak po hodině.-)))mně taky dlouho vylézal alespon duch...Danielko..to mu tak vadilo, že je otcem? Stejně neměl jinou povinnost než platit, tak co,ale co alespon bude mít kluk nějaké peníze.

Minka..co to vidí oči mé!!!!!!!! 😀 😀 😀 Udělala jsi mi děsnou radost, že jdete dál. Hele kdybyste se rozhodli pro Prahu, tak můžu nabídnout ubytování v samostatném bytě. Samozřejmě zadara. Je to sice 45 od Prahy,ale je zařízený a pěkný. Budu ti moooc držet palečky.

Awal je to zvláštní,ale mně více méně přestalo být blbě den po těch šílených NT.Asi psychika.-)))

Holky natírám v ložnici konzole a připravuji na tapetování. Jsem jak prase. Mám barvu i za ušima. Ale mám tam super zedníka. dělá nám obklady v druhé koupelně. (překrááásné), tak spolu kecáme. O podnikání. Je to fajn mít s kým promluvit i o jiných věcech než jsou zákony, daně a čísla 😀

Minka ještě jednou...MÁM Z TEBE DĚSNOU RADOST!!!!!!!Jsem ti to musela zopakovat 😀 😀 😀 a tvůj chlap, že má můj velký obdiv. 😀 😀 😀

danielax
15. apr 2010

pet.s koukám až si můžu ačička vykoukat ☹ Nene- zkusím to znova o víkendu nebo fakt počkám až do pondělka na krev, Řeknou mi výsledky jetě ten den? V úterý mě bolelo břicho jak před MS, pak už nic a prsa taky přestala bolet. Přesně takhle mě přestanou bolet když to dostanu.

ankava
15. apr 2010

Ahoj všem

Minka, to jsi mě tak po dušičce pohladila, že jste to ještě nevzdali, to je moc dobrá zpráva, určitě se do toho hledání pusť co nejdříve.

koukni třeba i tyhle stránky: http://www.crmzlin.cz/page/1833.informace-pro-p...

pet.s, budeš muset ségru a mámu odblokovat, aby pochopily, že ty věříš, že všechno dobře dopadne a chceš si to užít....ony třeba opravdu mají strach, aby tě neranily.
a taky už všichni víme, že teď není důvod, aby bylo něco špatně.
já mám tenhle blok sama. Před tím prvním potratem jsem se těšila a hned jak jsem zjistila, že jsem v tom, tak jsem plánovala, co bude a kde bude postýlka a jména atd..... a pak bum a šok
když jsem otěhotněla podruhé, tak jsem vnitřně cítila, že je to blbě a vůbec jsem o tom nechtěla mluvit, přítel se asi i v podstatě bál se mě na cokoli ohledně mých stavů zeptat.... a taky to skončilo blbě.
No a teď strašně doufám, že by to mohlo vyjít, ale nechci to zakřiknout a tak se sama před sebou bráním rozvíjet nějaké plány ohledně mimina a asi to taky není dobře. Tak se alespoň pomalinku snažím sem tam něco utrousit, ale ten blok tam mám a obávám se, že já asi nekoupím nic až do porodu a děťátko bude v tom prádelním koši 🙂

Danielko, ještě je určitě veliká šance, ne každý má takové štěstí, aby viděl duchy už od 7. dne 🙂 🙂
já testila 12. den od ET a 14. od OPU.

Jo a holky těhulky, kdy vám začalo být špatně?

pajka00
15. apr 2010

Ankava mně začalo být špatně asi od 9.týdne až...do té doby jsem měla žravou.....a pak mi začalo být zle....takže jsem hned tak nic nesnědla až do toho 11. týdne a te´d je mi už skvěle-akorát mám holt pořád hlad no🙂)
Chápu jak se cítíš, taky jsem si to ze začátku vůbec nepřipouštěla,že jsem těhu...bála jsem se začít těšit....a až teď, kdy už jsem nějaký te týden, mám po NT screeningu...tak stejně nic nekupuju 😀 Ale to není proto,že bych nechtěla, ale spíš nevím co🙂) Jako kdyby nikdy děti neměla a nevěděla, kolik toho ti prďoši potřují🙂 Ale já myslím,že na to velice brzo taky dojde.

awalancha3
15. apr 2010

ankava................mne bolo blbo na 7 a 10 DPO, potom bolo vsetko ok....... a teraz na konci 6tt mi zacalo byť strasne zle, od rana do vecera..... a neprestáva to, ale že strasne.... prirovnala by som to asi k pocitu, keby ta niekto posadil na horsku drahu a nechal ta 6 x po sebe ist..... ked vystupis, motká ťa, máš točenie hlavy, trasie sa ti zaludok až bolestivo, este neblinkáš ale strasne si zeláš aby to už prešlo ten strasny pocit......toto mam od rana do vecera............nedá sa toho zbaviť, neviem sa už na nič tešiť, neteším sa na svadbu, nechce sa mi a nevládzem posielat oznámenia, netesim sa na priatela ked pride domov, vyprchala zo mna sila a vola a radosť ...som ako handrová bábika ( ešte že sú chvíle, ked si poviem, že som šťastná, že to prejde, že mimi je ok, ked so mnou hcg tak zametá)................nechcem aby to znelo ako ruhanie, lebo babenko som si tak strasne zelala.... len sú tieto týždne naozaj hrozné..............bojim sa cokolvek si dať, thalidomid mi je vystrahou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre