Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

jitulka01
24. okt 2010

@baculiatko40 ešte by som sa Ťa chcela opýtať, či aj po odbere vajíčok a po transfere budem okrem utrogestanu ešte papať nejaké liečiky. Zostali mi totiž nejaké hormonálne injekcie, tak by som ich vzhľadom na expiráciu rada posunúť ďalej

lilien33
24. okt 2010

@ahojte holky.Nakukuji sem a poctivě čtu.Je toho celkem hodně.
Sme na jeden počítač tři. 😒
Zítra jedem brzo ráno do Brna na genetiku.Tak sem celkem nervozní jak dopadnu.
Pevně věřím že dobře. 🙂 Sem trošku nachlazená snad to nebude vadit.¨
Mám rýmu a pokašlavám.To je stoho počasí.Pak písnu jak sem dopadla .
Dobrou noc.

baculiatko40
25. okt 2010

@jitulka01 ahoj, prave som sa vratila z kliniky, tak chrobacik je v mojom brusku. Transferovali mi morulku, ktora sa isla akurat dostat do blastocysty. Tie ostatne tri nechaju vyvijat do zajtra, potom mi zavolaju, ci su vhodne na zmrazenie. Dufam, ze budu 🙂 No to je super, ze mate tolko vajok. Budem na Teba v utorok mysliet! Drzim palce! Co sa tyka liekov, to vsetko zalezi na Tvojej lekarke. Ak vsetko ostatne je v poriadku, tak by si mala brat iba utrogestan a samozrejme tehotenske vitaminy. Ake si mala hodnoty vit. D? Ja som ho mala na dolnej hranici, tiez moje zelezo bolo dost slabe, som totiz celiaticka, takze horsie vstrebavam zelezo z potravy. Este sa nezbavuj svojich hormonov, az kym nebudes mat potvrdene tehotenstvo, iba ak ta expiracia je vo velmi blizkej dobe.
@gabinkaa ako pokracujes?
vsetkym prajem krasny den 😎

ankava
25. okt 2010

@jitulka01 hodně štěstí na zítřejší OPU, ať máš hodně zdravých vajíček a za chvíli očekáváš //

@karolans já chodlila do Pronatalu v Praze, ale byla jsem na klasickém IVFse stimulací, s nativem zkušenosti nemám, tak jestli jdeš do Prahy a chceš nějaké info, tak napiš nebo IP.

@pet.s díky, já pořád strašně doufám, že vše půjde přirozeně, ale kdyby měl přijít císař, tak pořád váhám, jestli s epidurálem nebo celkově... strašně se epidurálu bojím, ale zase bych chtěla slyšet miminko prvně plakat...

martulle
25. okt 2010

@awalancha holka ty sis ale užila,ted jsem to přečetla a je mě z toho smutno,nedivím se,že máš velký strach.Ale taky si myslím,že to ted bude jiné,bude tam stebou manžel a to se budou všichni jinak chovat.Když jsem byla se sestrou u porodu,tak se všichni chovali ukázkově a ještě dělali co mohli,aby byl malý na světě co nejdřív a taky,že byl.Semnou taky chce jít manžel a budu ráda,když tam semnou bude,ještě jsem to nezažila,mít tam někoho sebou.Taky mám z toho strach a dost se bojím.Doktorka mě v pátek řekla,že jestli neporodím do 14dnu,tak mě pošle zase na utz,miminko je prý moc velké.Taky bych nejradši měla bolesti doma a do nemocnice jela na poslední chvíli,ale tomu neporučíme.@baculiatko přeju at se v tobě ta morulka krásně zavrtá a at máš za chvilku na testu dálnicu.

evapavla
25. okt 2010

ahojte babule, vy ste sa tada rozpísali, pár dní som tu nebola a tu normálny román 😉 . Boli sme na východnom Slovensku na oslave 50., skoro každí z príbuzných tam má 4 deti, tak mi toho starašne prišlo ľúto, ža je to strašne fajn mať plný dom detí 😵 😵 😵 . Potom aj tie rodinné oslavy tak vyzerajú 😀 , sme pozvaný na svadbu, takú normálnu len 200 ľudí 😀 .
Inak viete mi niektorá povedať aké máte skúsenosti s Femigardom? Neviem či je to aj z toho, alebo kombinácia s alchemilkou (kotryhel), ale skracujú sa mi cykly, po potrate som mala MS po 35 dňoch, potom po 27,teraz 25, a žiadnu bolestivú, ale dosť silnú. Trocha som z toho prevapená.

janettka
25. okt 2010

@evapavla ahojík já s ním mám jen dobré zkušenosti,nahodil mi ms po potratu a mám ji pravidelnou a míň bolestivou.I bych řekla,že ty pms jsou daleko daleko menší.Já jsem nějaká unavená,možná je to tím vybalováním,nebo psychicky,nevím,ale normálně tu blimbám nad PC a to mám mít dneska hotové DPH...a jeden můj klient se ještě rozmýšlí jestli tam nedá ještě nějaké papíry... 😒

janettka
25. okt 2010

@baculiatko40 tobě držím pěstičky aby se morulka zavrtala tam kde má a aby už jen hezky rostla..jitulko doufám,že to ještě do zítřka vydržíš,hormony jsou potvory,ale bez nich by to oplodnění holt nešlo....tak na tebe zítra budu myslet a ty nám musíš hlásit co a jak...holky doufám,že tu protrhnete ežádanou pauzu a začne to těhotnět jak na běžícím pásu. 😀

kettysek
25. okt 2010

Ahojky holky, dlouho jsem tady nepřispívala ale čtu vás poctivě! Dnes je celkově unavené a ospalé počasí Janettko, nic si z toho nedělej..
S Femigardem mám taky dobré zkušenosti, zbavil mě silných PMS..když už těhu nenahodil 😠 .
Holky musím vám to vypovídat abyste mi mohly držet palce. Tento měsíc mi vyšel plodný den uplně přesně jako výpočty plodných dnů podle Jonáše-myslím to znáte, kdyžtak přiložím adresu, takže jsme se tulili jako o život 😀 a navíc sem byla na setkání spolužáků a navštívila i svojí neteř která je 3 měsíci těhu a tak sem si její bříško pohladila 😎 ...třeba se nějaký ten těhu bacilek ujme ☹ ...tak se to nějak tento měsíc nějak všechno sešlo dokupy, budu napnutá do 4.11 to snad nevydržím...
Mějte se krásně a užijte si kratší pracovní týden..já si teda vezmu dovču a budu mít prodloužený víkend..abych doma něco udělala..barák veliký zahrada ještě větší a nic hotovo! 😔 🙄
Sluníčko aspon do dušičky a všem hodně štěstí ve snažení...

kettysek
25. okt 2010
hanula11
25. okt 2010

Dlouho jsem tu nebyla, tak jen o sobě dávám vědět . V pátek jsme slavili narozeniny - Adélka měla rok.
Je to s ní už plno hlídání, na počítač opravdu moc nechodím, jen dnes to trochu napravuji.
Ještě si Vás dočtu a pak písnu
🙂

kettysek
25. okt 2010

@hanula11 ahojky Hani, tak už má Adélka rok..to nám ty děti stárnou že?..no a my bohužel taky 😢 .A co tvoje starší dcerka? uklidnila se trošku situace?
Jsme rádi že ikdyž máš málo času mrkneš se na nás..těhule, ale bohužel většinou netěhule 🙄

hanula11
25. okt 2010

S Ivou to bylo lepší, našla si docela hodnýho kluka, ale teď už chvíli se to zase zhoršuje a momentálně je to nic moc.
Bydlí u toho Zdeňka, tak ji nemáme doma. Udělala si rekvalifikaci, tak dostala trochu peněz (jinak jí na pracáku nic nedají), ale práci zatím stejně nemá. Peníze se jí rozkutálely, trochu poplatila co bylo potřeba, ale už je zase se vším nespokojená, vrací se ke svým špatným zvykům, včera ji manžel večer byl odtáhnout od automatů - volal nám ten její, že ji nechal naštvanej v herně, že chtěla jít jen na kolu a skončilo to tak že tam házela peníze jako by to byl papír.
Po nocích se zase začíná flákat kdoví kde kdoví s kým, tím pádem párkrát nevzala léky, nedovoláš se na ni, buď nemá mobil nebo to nebere, když je nejhůř.
Njn, doktorka jí před časem trochu snížila dávkování, mysleli jsme že to ustojí, ale je to jedno k druhýmu. Tak jsem dnes volala té primářce co k ní chodí, trochu jí vysvětlila jak je Ivana tom, ale Aduška mi do toho začala kecat, pak i pobrekávat, to se to moc dobře nevysvětluje. Manžel má v práci moc práce, ten jí zavolat nemůže (holt chlap), pokud to vyjde, Iva si domluví na středu že k dr. dojde a manža bude mít cestu do Svitav, tak ji snad k doktorce vezme.
Snad tedy tenhle týden dojde na tu psychiatrii (ideální by bylo kdyby šel s ní buď můj muž nebo ten její), měla tam jít už minulou středu, prej na to zapomněla, a situace se trochu zklidní.
Njn, neštěstí holt nechodí po horách, ale po lidech, co naděláš, je to hrůza, když se něco takového děje tvému dítěti a ty s tím prakticky nemůžeš nic dělat. Je dospělá, zatím svéprávná (manžel zase už včera vyhrožoval že ji svéprávnosti zbaví i kdyby měl jít na policii a nahásit ji tam, co nám zatím všechno udělala, nakonec si ji Zdenda odved domů) a to že ničí život sobě i druhým ji momentálně nevadí. Byla jsem jen ráda, že se ten můj nakonec nikde nepopral, má toho už nad hlavu, ale jak vypění a do někoho se pustí, tak by ho snad zabil. Je to vazba, chlap jako hora, ještě že se zatím ovlád.
Iva se asi necítí psychicky dobře, ale má brát řádně léky, snažit se normálně existovat, nedělat zle lidem kolem sebe.

Jinak posílám maminkovský bacilky, aby vám tu těch těhulek přibylo 😉

evapavla
25. okt 2010

@janettka , aj ja zaspávam nad PC, našťastie dnes nič nemusím urobiť, ale hlava sa mi točí statočne, dnes ani káva nebola. Tak tú pauzu v nových tehu by si mohla prethnúť aj ty 😉
@kettysek , aj ja to budem skúšať podľa Jonáša, dala som si poslať jeho originál výpočet, moja dcéra chodila s jeho neterou (alebo skôr praneterou) na základnú školu a bola tiež podľa jeho výpočtu počatá 😉, tak držím pästičky nech to výjde
@hanula11, veľmi ti prajem, nech si do dcérka rýchlo zrovná v hlave, je to ťažké, musí na to prísť sama ako s tým žiť a neobmedzovať ani seba ani druhých

janettka
25. okt 2010

tak jsem nakoukla na Jonáše,mě to vychází teď 4.11.,ale to můj nebude doma,tak mám smůlu....a taky by to bylo moc brzo po ms... 😉

kettysek
25. okt 2010

@janettka Víš je to poprvé co se mi shoduje datum plodného dne podle Jonáše a podle mojíí MS...tak uvidím, jestli ani tohle nevyjde..tak pak už házím flintu do obilí.... 😖 😝
Hani...jsi opravdu silná osobnost když tohle všechno zvládáš řešit, děláš pro ní maximum...víc už ani nejde, musí chtít sama...maniodeprese je hrozná nemoc..bohužel si člověk nevybírá 😔

mnamko
25. okt 2010

Ahojky,
ja zas poznám stránku dajte si www.google.sk a tam tehotenská kalkulačka ,keď sa vám otvorí tak hore si uvediete dátum poslednej menštruácie ,dajte si vypočítať a tam vám ukáže kedy sa máte snažiť,držím palce.

gejbule1
25. okt 2010

@mnamko Mě to teda nějak nefunguje.žádnou kalkulačku tam nemám.
janettka@mě to podle Jonáše taky často nevychází.Většinou mám MS nebo je to těsně před nebo po.Ale teď mi to vychází na 4.11 a to by se mohlo shodovat s plodnými dny.
Takže to budete ještě zkoušet?
@evapavla A co vy?

janettka
25. okt 2010

@gejbule1 nevím co bude,jsem nějak mimoň,jen jsem to zkusila tam hodit když tu byl odkaz...to máš tentokrát stejný plodný den jak já haha...nemá to tam nějak nastavené paušálně??? 😀

jitulka01
25. okt 2010

@baculiatko40 Tak som rada, že všetko u Teba prebehlo O.K., tak už len veriť, že všetko dobre dopadne, a čoskoro budeš hlásiť pozitívne správy a rozšíriš rady novopečených tehuliek 🙂 Čo sa týka mňa, som zo zajtrajška troška nesvoja. Mám obavy hlavne z narkózy, moc mi to nerobí dobre.... ale mám vyššie ciele, takže to zvládnem ako tisícky bojovníčok predo mnou. Dnes ma od rána pobolieva v podbrušku, ako pri menštruácii, ale keď som volala do Martina, povedala, že je to normálne, vraj je to tým, že mám zväčšené vaječníky a že to už tlačí aj na maternicu, tak ma trošku upokojila. Keďže podstupujem niečo také prvý raz a nemám s tým skúsenosti, tak som zo všetkého strašne vyhúkaná.

jitulka01
25. okt 2010

@ankava Zo srdiečka ďakujem a dúfam,že čoskoro sa medzi Vás aj s baculiatkom zaradíme 🙂

evapavla
25. okt 2010

@gejbule1 , na tej stránke mi vychádza aj ten dátum, čo mi poslal Jonáš, ale ako posledný zo 4, a nie je to 4.11 ako tebe a janettke 🙂 , tak ho využite, ja využijem tie svoje 😀 , my to určite v novembri už skúsime, aj keď vidím aký je manžel vystresovaný, tak to bude romantika ako hrom 😒 , mne sa to s plodnými nezhoduje, ale pri poslednom tehotenstve (tom tohoročnom) sa mi to presne zhodovalo, pri dievčatách som si to nedala vypočítať,ale u mladšej presne viem kedy sa to podarilo, lebo som mala tesne pred MS, bola som si istá, že neotehotniem a mám z toho doma 15 ročnú slečnu 😀

evapavla
25. okt 2010

@jitulka01 , baculiatko40, máte môj obdiv, ja stále dúfam, že to pôjde aj prirodzene, tak nech to dopadne na veľké bruško

jitulka01
25. okt 2010

@evapavla veď to by sme chceli všetky,ale niekedy to bohužiaľ nejde 😢 ale našťastie medicína pokročila a snáď nám to pomôže a budú aj veľké brušká 😉

gejbule1
25. okt 2010

@jitulka01 @baculiatko40 Holky moc vám to přeju a držím palce 🙂 😀.
baculiatko kdy budeš zkoušet testík?

jitulka01
25. okt 2010

@gejbule1 Ďakujem moc, ste všetky skvelé ako nám držíte palčeky 🙂

lilien33
25. okt 2010

@jituka01@baculiatko40moc moc držím palečky at máte brzo dvě čárky.
Moc vám to přeju.
Dneska sme byli s manži na genetice v Brně a braly mě plodovou vodu. 😖
Bylo nás tam strašně moc.To bych nevěřila kolik maminek tu plodovku podstupuje.
Byly tam i hodně mladý maminy.Já sem byla ještě s jednou maminou asi nejstarší.
Aspon mě to tak připadalo.ČEKALY SME TAM HODKU A PUL.Bylo to celkem napínaví.
Prvně mě dělali ultrazvuk.A dívali se aby mimi nenapíchli.A pak se mě snažily nabrat plodovou
vodu a to se jim nedařilo.Tak musela doktorka trošku stou jehlou víc hejbat.No řeknu vám,že to nebolelo,
ale bylo to nepříjemný.Potom se vystřídaly sestřičky a už to šlo.Musím se šetřit a polehávat a nic nedělat. 😀
To mě vubec nevadí. 😉Beru magnéska šumivé tabletky který sme si tam koupily za 75KČ.
Jooo a budem mít holčičku.Manži je trošku sklamaný,ale je rád že je vše vpořádku.Podle ultrazvuku.
Za 14dní budem vědět víc sté plodové vody.Sice by si přál kluka kvuli svému koníčku který má.
Věnuje se veteránum.Má JEEP vojenský je ve veterán klubu.Jezdí na ruzné akce po české republice.
,,zlomená poloosa,,škoda tudor bojovej.Atd.
Takže to předá holkám. 😝
Hlavní je že budem vpořádku.Jejda nějak sem se rozepsala.























jitulka01
25. okt 2010

@lilien33 ďakujem moc a tiež prajem, aby Ti dopadli dobre tie vyšetrenia plodovej vody. Takže teraz to budete mať doma v rovnováhe tri baby na troch chlapov 😉

gabinkaa
25. okt 2010

@baculiatko40 ahojček moja, no pichám stále, v stredu ráno idem na krvičku do centra, tak uvidím ako sa to vyvíja, to je 8. deň, dnes som bola na predoperačnom, včera ma boleli vaječníky celý deň, som sa aj bála si pichnúť dnes, ale dnes je to lepšie, Tebe držím palčeky, aby sa dobre zahniezdilo 😉

mnamko
25. okt 2010

@gejbule1 ako že nie ono je to asi tretie od vrchu iba tehotenská kalkulačka je tam napísané nato klikneš a otvorí sa ti stránka a tam hore máš kalkulačku a dáš dátum a výpočet
U nás na plodovku sa jeden deň leží v nemocnici.,preistotu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre