Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

ankava
14. dec 2010

@janettka máš přesně pravdu, to víš, že bych chtěla, abych pod stromečkem měla zdravý miminko, ale když to nepůjde, tak co naděláme.
Strašně vám přeju, aby do těch příštích Vánoc jste měly ty starosti, co teď já 🙂

janettka
14. dec 2010

@ankava no já už asi fakt ne,vidíš teď ty hormonální poruchy,to zas vypadá,že se to bude rok urovnávat a to už mi bude fakt hodně...

ankava
14. dec 2010

@janettka ještě uvidíš, třeba se ještě budeš divit 🙂 🙂

gejbule1
14. dec 2010

@ankava No né mimišek na sebe nechává čekat 😀 .Prý sexík a spermíci pomáhají urychlit porod 🙂 .
už to bude za chvilku vydrž 🙂 .
@janettka zkoušela jsi něco brát na urovnání cyklu?

ankava
14. dec 2010

@gejbule1 doktorka mi to taky doporučila... 🙂 ale že bych zrovna byla nějaká chtivá, to tedy dvakrát nejsem 😀

janettka
14. dec 2010

@gejbule1 brala jsem femingard,ale jak jsem ho vynechala tak to zlobí.

gejbule1
14. dec 2010

@ankava já jsem taky nikdy nechápala ty kdo na konci těhotenství měli chutě.Já jsem na tom byla stejně.
@janettka Prý je taky dobrý Sarapis soja a ne tak drahý.

gejbule1
14. dec 2010

@janettka Taky je dobrý MUMIO.

evapavla
14. dec 2010

Ahojte, vy ste teda šikulky s tým pečením, ja idem dnes na ďalší pokus zasýtiť rodinu sladkosťami, ale nejaká som z tých mrazov otrávená a unavená, celý deň niekde behám a vybavujem, večer by som najradšej ležala pod dekou 😅
@ankava , už sa teším ako sem dáš prvé fotečky malinkej 🙂 🙂 🙂

evapavla
14. dec 2010

@gejbule1 , ja som práve včera 1x počula o Mumiu, že vraj sú to minerály, tiež rozmýšľam ešte niečo užívať

skifarka
14. dec 2010

Ahoj holky, tak jsem se vrátila od gynekologa. Mimi, které jsem čekala a o Štědrém dni měla porodit, byla holčička/ ještě žádnou nemám/. Uf, uf ☹ Ale bylo by mně to úplně fuk, jen, kdyby to bývalo bylo.
Ale holky, je NĚJAKÁ NOVINKA ve zkoumání!!!! Inicioval to můj gynekolog, kterého trochu popohání můj spolužák z gymplu /lékař/, kromě jiného majitel jedné pražské kliniky. A tudíž předávám info dále, abyste z toho mohly mít ev. také užitek. Dnes mně sestra brala krev, budou mně dělat nějaké spec. vyšetř.z krve. Je to novinka, budu to asi platit./1600 Kč/ Neumím Vám teď řící ten název toho laboratorního testu. Ale příští úterý už budou výsledky, takže Vám na MK napíšu jeho název a zkuste ho.
Jestliže některá z Vás přemýšlí o IVF, tak i tady existuje další nová metoda zkoumání embryí. 1 embryo:30 tis.Kč.
Třeba to naše, které jsem potratila bylo geneticky zcela v pořádku. Takže touto novou metodou by na nic nepřišli.
To by ještě všechno šlo. Ale dnes mně doktor nabídl, ať zapřemýšlím nad darovanými vajíčky/při IVF před 2 lety jsem
jich měla 13, všechny folikuly plné/, tak nevím. Jak jsem se informovala na jiné diskuzi o darovaných vajíčkách. Jeden pokus s dar.vaj.: 100 000 Kč. To je palba. Co tomu říkáte?
@ankava Přeji Ti, ať co nejdříve porodíš. Určitě to stihneš do 24.12. a dáte si na mimi stuhu a bude to nejkrásnější dáreček.

eerikaa3
14. dec 2010

@ankava ahoj a diky za odpoved 🙂

lilien33
15. dec 2010

@janettka zatím mám jen 5 druhu napečeno.Další mě teprav čeká.
Vím jaký to je kolem domečku.Máme taky noví a ten terén je děsnnej. ☹
Dnes opět padá sníh.Největší radost má stoho dcerka ta je nadšená.
S tatínkem si postavili 3 sněhuláky.Sánkovat muže na zahradě.
Jelikoš máme domeček postavený ve stráni tak nani vidím s kuchyně i obejváku.
Nechodí sama ale bud s tátem nebo s bráškem mladším.

janettka
15. dec 2010

holky asi zapadneme!!!!

gejbule1
16. dec 2010

Ahoj holky 🙂 zdravím v předvánočním čase 🙂 .Ten sníh mě nebaví.Měla jsem naplánováno tolik návštěv a ze všeho sešlo.Buď jsem se bála autem já nebo nejel vlak.Hrůza.
Teda já chtěla koupit tátovi knížku a utekla jsem z obchodu.Málem mě tam ušlapali.Tolik lidí všude.Děsí mě nákup potravin.
@skifarka moc ti držím palce.Aby jsi měla jen dobré výsledky.Mě to darovaný vajíčko taky nabízeli ale odmítla jsem.Ale určitě to je zajímavé.
Já už žádné vyšetření absolvovat nebudu.

janettka
16. dec 2010

ahojík holky taky zdravím ze zasněžených lánů a luk 😀 ...my jsme chtěli jet dneska do Prahy na nákupy,ale nakonec jsme to vzdali,měla jsem strach,že skončíme někde v závěji.Ale vydat se někam musím protože ještě nemám dárky,letos to prostě úplně profrčelo kolem mě...jinak čekám mrchu v sobotu,špinila jsem jen ten jeden den tak doufám,že dorazí v termínu.Břicho mě bolí,nafouklá jsem,ale to jsem taky pěkně tlustá tak to se schová...

pajka00
17. dec 2010

ahoj holky, tak po dlouhé době jsem vás přišla pozdravit🙂Jsem ráda, že to holky nevzdáváte, protože se to přece musí jednou podařit,ne?🙂 Moje sluníčko spí momentálně a zahradě, ale je tam pěkný vichr,tak ji asi schovám, ať se nenachladí.I když ona spí jen venku za každého počasí-doma jen v noci.V albu mám pár foteček.
Holky, krásné Vánoce Vám přeju,držím palce, ať to v příštím roce vyjde a ty které už čekají,ať vše dobře dopadne a příští stromeček už máte o jednoho člena doma víc🙂

janettka
17. dec 2010

@pajka00 ahojík ,tady už nás straší jen pár,co se snaží udržet tuto diskuzi...to víš už jste skoro všechny maminy a máte jiné starosti a radosti... 😉 jinak přeji všem krásný den,u nás opět sněží...takže žádná změna! 😀

bobbule09
17. dec 2010

@janettka ahojky, Jižní Morava hlásí slunečno, ale mrazivo a fouká ledový vítr 😖

janettka
17. dec 2010

@bobbule09 no vídíš a my tu zapadáme sněhem....tolik sněhu co letos jsme tu neměli aspoň 10 let hihi

bobbule09
17. dec 2010

@janettka u nás to s tím sněhem není tak hrozné, ale ten mráz se mi taky moc nelíbí. To oblíkání už mě štve, ještě musím narvat svetr na psa a pak za čtvrt hodinky zase domů a všechno svlíknout a to je pořád dokola. 😝

janettka
17. dec 2010

@bobbule09 no a to si představ pes ty a mimino a ještě kočár...to si fakt neumím představit tady u nás,nemáme tu cestu....

bobbule09
17. dec 2010

@janettka no já bydlím ve městě a cesty jsou tu celkem obstojný. Jako já a kočár si umím představit, ale já a kočár a pes, to nevím 😒 Náš pes je blbej a neumí chodit u kočáru. No co, párkrát bych mu přejela nohy a naučil by se 😀 😀 U nás to ale zatím určitě nehrozí, dali jsme si do června s miminem pauzu z finančních důvodů ☹

janettka
17. dec 2010

@bobbule09 tak finance mi ani nepřipomínej....je mi blbě jen když se podívám na stav účtu...chlap bez práce,už abxy bylo jaro.Snad se to zlepší ale i tak se z toho budeme dlouho hrabat.Letošní rok stál za...pííííp

bobbule09
17. dec 2010

@janettka jojo, moje řeč. Letos to bylo všechno na pikaču 😠 A o stavu účtu mi ani nemluv. Ještě že mám už všechny dárky nakoupeném a teď jsem dobalila poslední. Žádné velké dary, jen pár drobností a to ještě samé praktické věci. Snad se ten příští rok trošku polepší a bude líp 😵 A navíc s náma teď začal bydlet i přítelův syn, má 18 let, tak bude s prachama asi ještě hůř. Pořád totiž ještě chodí do školy a ještě víc jak rok ho budeme živit. Snad aspoň budem brát vysoký alimenty 😀

janettka
17. dec 2010

@bobbule09 haha o těch alimentech jsi mě pobavila...my vychovávali moje 3děti na ně bývalý neplatil a můj manžel posílal na své dva kluky 4tis kč, ona chlastala,prochlastala byt ,nábytek a ještě nakonec u nás skončili i podvyživení kluci a ona pak neplatila nic a ani jí soud alimenty nevyměřil prý, že když je alkoholik tak je nemocná a má dost starostí ze sebou a nemá z čeho platit tak by to nebylo z čeho vymáhat....tož tak..byly to nejhorší roky než děcka trochu vyrostli a my se vyhrabali z nejhoršího

bobbule09
17. dec 2010

@janettka no to je hrozný, takový ženský bych střílela, když se nestarají o vlastní děti. No ta naše "maminka" ale platit bude, protože má dobře placenou práci a nechlastá, no, ne tak moc 😀 😀 Kluka vyhodila s tím, že je pijavice a pořád ji jen vysává z peněz a přitom jsme ho skoro pořád živili my, byl u nás skoro každou neděli na oběd a obědy ve škole jsme mu taky platili my. Prý když má 18 let, tak se má starat sám o sebe 🙄 No taky jsem z toho celá nadšená, už tak to plácáme jak se dá a teď do toho další hladovej krk a že toho sní 😕

ankava
17. dec 2010

Ahoj všem,
tak co bych vám tak napsala.... u nás opět sněží a já stále nerodím..... 🙂 🙂

mějte krásnej den 🙂 🙂

bobbule09
17. dec 2010

@ankava tak to ti přeju, ať porodíš co nejdřív. Příští týden je úplněk, to se rodí jako o závod, tak třeba to příjde i na tebe. Ale já si myslím, že budeš na vánoce už doma i s miminkem 😵

kettysek
17. dec 2010

Ahojky holky
sice nepřispívám páč u mě nic nového..ale čtu si vás poctivě. Chtěla jsem napsat radu Ankavě..já jsem u druhýho kluka přenášela a jedna starší zdravotní sestřička mi poradila abych vypila co nejvíc cukru že se to sputí..tak sem si dala kafe se 14ti cukry a večer sem resp. v noci sem jela a kluk byl v 8 na světe....třeba to fakt funguje!
Jinak všem krásný předvánoční čas a klid a pohodu do dušičky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre