Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

andreah70
16. aug 2012

@henikav moc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵a držím palce v dalšom tehotenstve....... my sme mali podobné prekvapko minulý rok pred Vianocami, ked som si tiež najskôr z haprujúceho menzesu srandu robila, že ide prechod na mňa a z prechodu sa vykľuli " // " a z nich naša láska Andrejko 😵 😵 😵

jabluncanka
16. aug 2012

@slavka_2012
http://www.docsimon.cz/zbozi/wobenzym-drg-800
Pohledám ještě jedno centrum v Brně...a dá odkaz...tam používají Wobenzym hojně... 😉

jabluncanka
16. aug 2012

@henikav Moc gratuluju!! Jsi můj velký vzor... 😉

henikav
16. aug 2012

@slavka_2012 ,
@andreah70 dakujem babulky, no ved dufam ze z tych nasich // bude ozajstne babatko.

jabluncanka
16. aug 2012

@henikav Bude...jen musíš hodně pozitivně myslet...držím všechno co mám!!

jana444
16. aug 2012

Ahojte kočeny, aj ja som hlboko po 40 - tke a mám z IVF krásné 9-mesačné bábätko, ono to ide len netreba stále na to myslieť, hlavu si treba zamestnať niečim iným. Ja viem už sa mi to hovorí ľahko, treba veriť !!! Prajem veľa veľa síl do boja.

henikav
16. aug 2012

@jabluncanka dakujem, vidim ze aj ty mas deti s velkym odstupom, no som zvedava co na to povie moj syn ked sa to dozvie, akurat s nim plieska puberta 😀

jabluncanka
16. aug 2012

@henikav Neboj se,bude to dobré...první den bratra odmítal...ale pak za mnou přišel a řekl,že by si ho chtěl pochovat,že já jsem si ho nosila devět měsíců...ono to uzraje...hlavně to nelámat...

slavka_2012
16. aug 2012

@henikav ojooooooj zvykne si a bude rad,ze ma komu rozkazovat 😉 ja mam uz dospele dievcata a mam uz aj 14mesacneho vnucika 😵 a dievcata stoja pri mne a velmi by chceli braceka 😀 a ja verim,že sa to podari a bracek bude 😵 😵 😵

henikav
16. aug 2012

@jabluncanka Moj bude mat teraz 12 rokov a dosiel do velmi narocneho obdobia, niekedy mam dojem ze ja sama ho nespoznavam. Predtym viem ze by s tymto nebol problem, ked som bola tehotna tesil sa na braceka, o ktoreho sme prisli, bol velmi tazko postihnuty. Aj teraz cez dovolenku sme videli take mile postihnute neposedne dietatko behat v parku, hned sa ma opytal ci by aj nas bol teraz taky, takze viem ze to ma stale na rozume. Potom po mnohych dalsich pokusoch, potratoch, vypovedani srdiecka...som dostala lahsi infarkt a skoncila som v nemocnici a odvtedy maly vravi ze uz ziadneho braceka ani sestricku nechce. Asi preto sa aj my bojime vopred tesit, ani to nikomu z rodiny este nechcem hovorit, ale aspon niekomu som sa musela pochvalit, neudrzala by som tu novinu iba pre seba

henikav
16. aug 2012

@slavka_2012 tak Vam drzim palce, nech sa vam to rychlo podari 😉

slavka_2012
16. aug 2012

@henikav aj ja vam budem velmi,velmi drzat palce aby to vsetko dobre dopadlo a boli ste vsetci 4 stastny 😵 😵 😵 dakujem 😉

jabluncanka
16. aug 2012

@henikav Sdělená starost,poloviční starost...sdělená radost dvojnásobná radost... 😵 😉

bonfazulka
16. aug 2012

@slavka_2012 Wobenzym je liek na opuchy,zápaly je dobrý na posilnenie imunity a vraj do istej miery rozpúšťa aj zrazeniny 😉 Je dobrý aj pri ženských problémoch zápaly,mykoza atď. Ja som už po ňom pokukovala ale je dosť drahý ☹ Zatial frčím na kyseline listovej a rybích olejoch 😀

bonfazulka
16. aug 2012

@henikav gratulujem a velmi držím palčeky určite sa to podarý 😵 😉 😵

jabluncanka
16. aug 2012

@bonfazulka Já momentálně taky...ale vím,že na Wobenzym postupně taky dojde... 😉

slavka_2012
16. aug 2012

@bonfazulka precitala som si to a moze to byt dobre,,,,no ja som v poriadku u nas je problem partner ☹ a tiez uz sme co to vyskusali,,,a vsetko ide do penazi a teraz ich potrebujeme na 2IVF vela 😠 ale kyselinu listovu vyskusam 😉 brala som Calibrum baby plan a nic ...zacala som pit Alchemilku,zienky tu mi to poradili tak uvidime 😉

budanka
16. aug 2012

tak pripájam sa do klubu, pred 2 mesiacmi svadba a pred nami plány na spolocne babatko, aj ked ja uz mam 17r syna a 10r dceru

sorei
16. aug 2012

Táák jsem byla u nové MUdr. je užasná jsem nadšená - všechno se mnou probrala , věnovala se mi, akorát asi stejně nám nic jiné než zázrak nebo IVF nepomůže, mám neobjasněnou neplodnost a říkala, že příští rok, bych měla na ivf jít ,ale i přes to u nás existuje nějaká novinka , kde ti z krve zjistí plodnost v pokročilém věku, tak se tam objednám, stojí to 500,- a ona mě tam doporučila at vím jak na tom jsem... Uvidím co to vyšetření ukáže a taky mi poradila psychologa, nějaké cvičení na malou pánev, at prý uděláme všechno at se to podaří, že mě chce mít na případné IVF perfektně nachystanou .... tak budu cvičit, zajdu si na vyšetření a uvidíme , mám poslední pokus, to mi na náladě taky nepřidá ...

bonfazulka
16. aug 2012

@sorei tak posielam smajlikov na náladu a ono sa to už teraz určite podarí😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

ankava
16. aug 2012

@sorei ahoj, já už sem moc nechodím, jen vás občas čtu, jen jsem ti chtěla dodat trochu naděje, že i zázraky se dějí... mě toto vyšetření dělali v rámci přípravy na IVF, nikdy mi neřekli žádné výsledky, pak jsem šla na IVF- v necelých 40, měla jsem jenom dvě vajíčka, ale zadařilo se hned na první pokus. Teprve zpětně jsem se dozvěděla, že můj hormonální profil a ovariální zásoba byla naprosto katastrofická a otěhotnění skoro nemožné a přesto je holce už přes rok a půl, takže držím palce, ať se podaří 🙂

sorei
16. aug 2012

@bonfazulka děkujíííííí 😀 😀 😀 😀

sorei
16. aug 2012

@ankava - díky moc, já mám za sebou 2x IVF - vajíček jsem měla jak placená nosnice nikdy se to nechytlo .... tak uvidíme, vyšetřené mám snad vše co jde ... a nikde nic ... tak asi je to v hlavě 😀 HOLKY MOOOOOC DÍKY 😀

rox
16. aug 2012

@budanka Musim rici ze na 17 leteho syna jsi vazne kusanec. Te musi jeho kamaradi balit ne? 😀
@sorei Vysetreni na plodnost v pokrocilem veku?? To je co???
@ankava Vis ja mela taky jen dve vajicka, obe se oplodnily ale pak se prestaly vyvijet. Ovarialni zasoba vyborna, spermiogram nadstandartni, veskere vysetreni jako u 25-lete holky....a kde nic tu nic. si rikam, ze kdybych aspon mela problem, tak vim na co a kam se zamerit. ale takto??
@sorei Jo v hlave....ale zkus to z ni dostat. Ja tomu mymu vynadala ze krasnou ovulaci zaspal tak mi rekl, ze uz ho to nebavi kdyz musi a nad ovulaci mavnul rukou. Takze me akorat vite co 😠

dana_l
16. aug 2012

pridam sa k tym co napisu aby ste nemali myslienku - byt tehotna - na prvom mieste a ono sa to vtedy podari. urcite si myslite dalsia mudra. my sme planovali tretie a kedze tri tehotenstva sa podarilil na prvy sup (jedno sme stratili) tak som opat ratala ze otehotniem hned na prvy krat. dali sme len kratku dobu na "robenie" - 6 mesiacov. ved uz mame svoj vek a chceme aby deti nemali velmi starych rodicov. kazdy mesiac som cakala ze budem v tom a nebola som. po siestich mesiacoch sme skontatovali ze budeme mat teda len dve krasne zdrave dcery a budeme s tym spokojny. a vtedy prekvapenie. nedostala som moje dni a doktor potvrdil tehotenstvo - dokonca dvojickove.
preto vam vsetkym drzim palce a skuste sa zamerat na nieco ine, i ked viem ze je to tazke urobit, lahsie sa to napise.

dana_l
16. aug 2012

@rox to verim ze tvojmu muzovi ta veta - ide ovulacia - moze robit problemy. ved kto by sa chcel milovat len podla "tabulky". ale drzim palce ze sa vam coskoro postasti najst dve krasne ciarky

rox
16. aug 2012

@dana_l Ja tomu rozumim, me uz to v podstate taky nebavi po skoro dvou letech snazeni....ale preci jen ti chlapi to maji jednodussi s tim sexikem nez my zeny 😒 Taky mi rikal, nemysli na to.....kdyz na to nebudu myslet, nevim kdy mam ovulaci a zase to je k prdu 😠 IVF taky nevyslo, vajicka zlobily uz v misce.....proste nam asi neni dano

ktore
16. aug 2012

@budanka ahoj.ja mam desat rocnu dcerku.druhe manzelstvo uzavrete vlani a tento rok dietatko.snazili sme sa rok po vynechani antikoncepcie.

dana_l
16. aug 2012

@rox mozno by ste mali "vypnut" na par mesiacov. ked uz ist do postele tak pre radost a nie pre "pokus" a mozno to bude co chyba ku stastiu. ja viem ze je to tazke. mala som uz dve deti ale velmi som si priala mat tretie a bola som sklamana kazdy mesiac ze sa nepodarilo. a o to tazsie to musi byt ak by to bolo uplne prve babatko. a kolko mas rokov? ze by si mozno mala cas este pockat na "prirodu" (i ked ivf sa nepodarili nie je napisane ze by sa aj samo nedalo, zazraky sa deju)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre