Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
15. nov 2008

ahoj holky kdepak jste. mám depku jako prase. ☹

annaanna
15. nov 2008

ja som tu rendy.... haloooooooooo

bigrendy
15. nov 2008

ahoj jak je?

annaanna
15. nov 2008

no mne je dnes fajn, konečne po dvoch mesiacoch... žeby som sa začala zbavovať nevoľností?
a ty ako rendy?

bigrendy
15. nov 2008

já strašně krvácím.bylo to vše na nic.............

annaanna
15. nov 2008

rendy, to je mi fakt ľúto... ja viem, že to veľmi bolí. Tiež som tak dopadla prvýkrát... akurát som vedela, že je priestor aj na druhé. Skús nejako pošpekulovať čo sa peniažkov týka a mohla by si to možno ešte skúsiť, budeš mať väčšiu šancu. A prečo nemáš mrazáčikov, mala si viacej vajíčok nie?

bigrendy
15. nov 2008

mrazáčky nemám protože jsem se nechala ukecat na prodlouženou kultivaci a ty tři nebyli na mražo. jsem prostě kráva.mohla jsem mít tři embrijka na mražení.a co se týče peněz tak žádné řešení nejni. beru strašně málo. a další půjčku si už nemůžu dovolit.kdyby byla aspon jistota že to po druhé vyjde.

annaanna
15. nov 2008

istota nie je, to je najhoršie. Prečo robili predĺženú kultiváciu?

bigrendy
15. nov 2008

protože byli krásný embria a bolo jich 5. u prodloužené je větší šance

labus
15. nov 2008

ahoj rendy je mi to luto tak som verila že aspon tebe to výjde. Na to ich že pri predlženej kult. je večšia šanca neverím kočky z oktobrovej stimulky mali skoro všetky PK a aj tak nič len prídu o kopec embrijok
ved to rendy že istota nieje ja som si myslela že už nepojdem ale muž ma ukecal hrozne sa bojím ale ak by som mohla začnem aj dnes.. len musím čakat 3 mes. a potrebujem ešte nejake vyšetrenia ale hned ako budem moct to skusim ešte raz

bigrendy
15. nov 2008

Ahoj . když na to máš? já nevim kde bych na to vzala. už jsem zkoumala vše. a nevím

labus
15. nov 2008

rendy nemám ale kedže sa mi to pokašlalo tým zápalom manžel povedal že aj zo zeme ked vyhrabeme ale pojdeme znova -máva koncoročne odmeny tak žial budu skromne vianoce a peniažky pojdu na nove IVF a ak toto nevyjde tiež už viac nepojdeme su to hrozne prachy

bigrendy
15. nov 2008

já bych do toho nejradši šla taky.ale zatím nevím kde vzít peníze..nevíš jak je to s tím nativem?

labus
15. nov 2008

rendy neviem a žial ani neskumam pretože si myslím že natív nieje pre mna tam dávaju minimum hormonou a ja som mala konske dávky a len 4 folíky a 3 vajička no a potom 2 embrijka takže pri native by to asi bolo zbytočný pokus ale určite ti budu vediet kočky poradit Yanny spomínala že by to skusila tá určite bude vediet o tom viac určite sa tu ukáže tak ona ti povie ako to funguje ale aj ja som čítala že je to lacnejšie

bigrendy
15. nov 2008

víš já jsem si myslela,kdybych si léky sehnala sama.jestli by mě mohli udělat jen nativ.

labus
15. nov 2008

no ale aj ten natív stojí okolo 10.000 až 13.000 kč no a plus lieky

bigrendy
15. nov 2008

to já vím ale pořád je to mín než 26 000kč a léky bych si sehnala. 😉

ema111
15. nov 2008

rendy, je mi to velmi luto. ja som bola na native. Clostilbegyt ti moze predpisat tvoj gynekolog, aspon tu na Slovensku, doplacala som len 80 Sk. a potrebovala som 15O IU puregonu, ten som mala z predch. stimulacie. ale lekar ti nastavi protokol podla toho co mas doma. potom uz len 1 pregnyl, ten mi napisal tiez moj gynekolog, doplatok cca 15O sk za 3 ampulky, takze 2 este mam. stalo to 10 tis. + 1 tis. za kazde napichnute vajicko. ja som stimulovala len 7 dni. no je menej vajicok, takze predlzenu kultivacia nie je. no keby prezili v miske, preziju aj v maternici.

bigrendy
15. nov 2008

Ema 1000 za napíchnutí vajíčka? tomu nerozumím. já už bych tu prodlouženou nechtěla. moje přežili 4 dni bez problému.no ted už je to jedno. ☹

ema111
15. nov 2008

rendy, to je to ICSI, ci ako sa to vola, ked vajicko oplodnia spermiou lekari, ked sa neoplodni samo, ale spermiu tam vpichnu, ci co.

bigrendy
16. nov 2008

Ahoj holky.Ema a kolik jsi měla vajíček a embrijek?

yanny
16. nov 2008

Ahojte, trošku vám tady lajdačím, ale mám pracovní víkend, dělám všem mzdy.

Emičko, prosím tě to jsem slyšela prvně, že můžes kombinovat Clostbegyta nebo Clomhexal s nějakým FSH 🙂
Od kdy sis píchala ty hormony a jak si polykala ten Clostibegyt, myslíš, že je to šetrnější???? A jaký to má účinky oproti jinému stimulování, tedy jestli si stimulovala jindy????? 🙂

bigrendy
16. nov 2008

Ahoj Yanny mužeš mě něco napsat o tom nativu?

yanny
16. nov 2008

Už jsem ti ti teď zrovna dopsala do IP, jak si chtěla.
Co nebude jasné, tak upřesním.

Mě holky něco uvnitř říká, že kdybych jedla jen např. jen rýži s prsíčkama, tak se mi těhu musí podařit, Mám nějakou potravinovou alergii, ale přesně nevím, na co všechno. Tak si říkám, to musím vydržet třeba alespoň ten měsím jíst třeba jen zeleninu, ovoce, ryby, prsíčka, rýži a brambory.
To se tak nějak snažím, ale vždy si dám něco, třeby bezlepková sušenky, bezlepkové paštiky a salámy z Globusu a hned má suché ruce jako struhadlo.

Štve mě jaký jsem slaboch a jen těch pár zaručených potravin.

Ještě vám napíšu o tom našem ročním štěňátku co ho ten kretén zastřeli.

madla28
16. nov 2008

Tak Rendy a teď jsem ti blbec napsala na léky na IVF. Jsem blbá.

madla28
16. nov 2008

A já mám dnes poslední antikoncepci a jdu konečně na to.

yanny
16. nov 2008

Večer hned po té střelbě jsme viděli myslivce v gázu se zastřeleným a vykuchným čuníkem v zádu na držáku.
Tak jsem si napsali číslo SPZ. Jeli jsem kousek za ním
, aby jsem si napsali spz, ale zastavit ho na to jsem neměli. Jen jsem to nahlásili na policii.
Ráno jsem se jsme vzali pejsky a šli hledat nad vesnici, kde jsme slišeli výstřel. Filípky už jsem samozřejmě nenašli, protože on ho odklidil.
Hned za vesnicí, nás pejsci zavedli k hromadě vyvrženého humusu z kance a krve, kde byl kanec picnutej. Ale kousíšek od toho, najednou začali neskutečně, žalostně čmuchat s ušima a ocáskem staženýma, tak jsem se šli podívat, holka dohonce zakopla a kdyby jste vidělijak se lekli a rozprchli se, než zjistilli, že jen zakopla a že je vše Ok.

Byl tam další krvavý koláč a cca 15 metru k cestě se Filípek buď plazil a nebo spíš ho táhnul k autu, zmrd mysliveckej 😠
On byl tak krásnej, plnej života, byl mu rok, snažila jsem se ho vykrmovat , aby byl pěkně rostlý.

Já vše nafotila a spěchala pracovat. Dcera - Nikolka nešla do školy a řekla, že to vše zařídí, aby se to už neopakovalo.

Prý jí posílali od čerta k dáblu, u policajtu byla dokonce dvakrát, telef. hovory s hygienou, veterinární správou a životním prostředí a naším strejdou myslivcem.

Nakonec podala trestní oznámení, kde se o pejskovi nezmiňujeme, protože se to prý špatně dokazuje, když ho odklidil.

Trestní oznámení je postavené na tom, že v okoli vesnice, do 200 metru se nesmí střílet, nic.
Donutila policajty, aby se šli podívat na vyvrhlé vnitřnost, oni vše nafotili a když to neodskáče ten konkrétní myslivec, když ho budou krýt, tak to odsere celé mysivecké sdružení, které má nastarosti, ten posed nad namá.
Pokuta je 300 000,- jen za neodklizení vyvržených střev.
A ještě v místě posedu za hranicí naší vesnice, je už chráněná oblast. tak to taky budou zkoumat.
Tak, alespoň něco. Co?????

yanny
16. nov 2008

Čus Madlo, tak aspoń se neco zase bude dít.

Kdy jdeš k doktorovi????

madla28
16. nov 2008

Jen jim dejte zmrdům, taky myslivce nesnáším. Sežerou na co přijdou.

yanny
16. nov 2008

Taky jsem si říkali, že Filípka sežerou a mě to stálo tolik korunek, aby byl pěkňoučkej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre