Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
20. nov 2008

Tady v Brně příšerně lije. Loučím se dnes, jdu nezvykle brzo spát, přeci jen chci vyležet tu rýmu.

Tak dobrou všem!

yanny
20. nov 2008

Hmm, tak to jsem na vás holky zvědavá.
Mě šíleě zlobí tiskárna a nebo spojení USB s ní, jsem z toho na prášky, musím jít spát, taky mám velký den, ale já tady kvuli vyjeblému notebooku, který jsem v Makru už 4x reklamovala, mimo jiné mi vynechává i písmenka, neustále je dopisuji, tak tady strším. V makru me pěkně se...ou s reklamacema.
Kašlu na vš a jdu spát.

annaanna
21. nov 2008

ahojte kočendy... no vy ste napísali toho....
yanny, tiež mám také rozmery a pred snažilkovaním toho bolo o 20 kg menej, neviem prečo som toľko pribrala, ale dva roky sa snažíme a kilá hormonov. Snáď sa mi to ešte raz v živote podarí zhodiť 🙂
zaenab - žeby si bola tehu, keď ti tá zmrzlina chutí? Hmmm držím palce, dávaj na seba pozor!!!
lasagne - milujem. na aký spôsob si to robila? ja robievam vždy s mletým mäsom, ale už sa chystám na nejaké syrovo-špenátové... nemáš tip?

lenka2008
autor
21. nov 2008

yanny - pri stvrtej reklamacii tej istej zavady mas narok na vratenie penazi. Budes ma mat rada ak ti to pomozem vybavit? 😀 😀 😀
anka - si doma? ako si vcera dopadla v praci?
inak baby, take chutky tu robite s tunakmi, lasagnami a pangasmi, ze som sice po ranajkach, ale hladna som jak vlk, a to nie je ani 11. Nemozem tolko zrat, lebo s tym vyradenym oblecenim tiez nie je sranda, ale neodkladam to do krabic ako Madla, ale pravidelne to lifrujem na chalupu - potom to nie je tak na ociach 🙂 a chalupa u nas je zaujimave medzipristatie medzi bytom a kontajnerom... neviem preco vacsina veci co patri na smetisko pred barakom, musi prejst hore dole 🙂

bigrendy
21. nov 2008

Ahoj holky včera jsem vám psala ,ale nic tady nejni. blbne nám net. máme ho od telekomu k tomu máme kabelovku a pevnou linku. každý den tam voláme a pokaždé nám řeknou,že to nejni u nich. poštouraj se v tom a chvilku to jde a opět ne. už mě to nebaví.přemýšlíme o zrušení.

Yanny agolutin je na vyvolání mrchy,
orgalutran jsem píchala k puregonu . je to aby ti ty vajíčka nepopraskaly dřív než bude opu.

jinak já jsem z Vás přibrala asi nejvíc. 30kg za 3 roky. to byly samé hormony.
a toho oblečení mám taky moc. necce se mě to vyhodit. co kdyby náhodou...... 😀

včera jsem koupila od jedné dívčiny 1200iu puregonu. tak ještě 18000iu amám na ivf.

lenka2008
autor
21. nov 2008

ema - kedy ides na krv??? strasne ma napinas 🙂 a obdivujem tvoju silnu volu, ze sa nechces testnut. Ak by predsa, vies kde nas najdes 😀 ako sa citis?

inak agolutin ak nemusite si nedajte pichnut - je to na vyvolanie ms, ak dlho meska. Ja som to dostavala dost pravidelne, a po 3 hodinach noha mi isla odumriet a boli z neho horucky, asi 2 dni. Je to olejova injekcia, ktora sa ma pichat strasne pomaly, inak to priserne boli.

rendy, no vidis - casto to nie je take ako vyzera, uvidis, ze druhe IVF sa vyriesi ... 30 kg je dost teda, ja stale mam na sebe tych 7 navyse a hanbim sa, lebo kazdy co ma dlho nevidel si vsimne ze som pribrala. a tie komenty.... ale kaslem na to, svoje viem

zaenab
21. nov 2008

Anna, ty lasagne jsem dělala s mletým jehněčím - známí mají farmu, tak jsem dostala čerstvé. Jinak hodně čerpám recepty na www.apetitonline.cz, vždycky tam najdu, co potřebuju. A fakt jsem nějaká rozežraná, dnes jsem si koupila grilované kuře a snědla 3/4 a pak to zajedla celou Toblerone 😖

Já oblečení neschovávám - mám pořád stejnou velikost, navíc ho musím často měnit kvůli společenským akcím, na které mě nesmí nachytat příliš často v tom stejném. Já vždycky 2x ročně všechno nepotřebné vytřídím a pozvu kámošky, ať si vyberou. Ty donesou dobrůtky a nějaké dárky a pak máme super módní přehlídku, kdy všechny hodnotíme, jak kteý úlovek každé sluší. Ony to dělají podobně, protože jinak by to fakt lezlo do peněz, a já jsem na hadry maniak. Jo a ještě na kabelky a boty, ale ty kupuju venku, tady nic pořádného není.

Mám radost, že Madla včera začala, věřím, že z toho budou naše společná miminka - kámoši.

Rendy, neboj, věřím tomu, že se najde řešení i u tebe! Jinak to připojení je na nervy - hlavně, že na to mají všude reklamu.

Yanny, no comment k PC, pobavilo mě, že ti nepíšou písmenka. Mě jednou kolegové přeinstalovali klávesnici, takže sice vypadala normálně, ale psalo mi to čínské znaky. Bavili se všichni, kromě mě, která měla ten den odeslat spoustu věcí 😀

ema111
21. nov 2008

Takze baby, dnes som 10. den po transfere a sla som rano na krv. zial, musim vam oznamit negativnu infosku, je to negativne, takze je to v pecku. som rozhodnuta skusit v januari opat nativ. v decembri sa budem venovat pitnym akciam. kedze nativ nebol taky narocny na peniaze ani telo ani psychiku, risknem to este 2 razy a dam za tym definitivnu bodku. hlavne kvoli peniazom a veku. toto bolo moje 2. IVF a dokopy to vyslo cca 115 tis. za to by bola slusna dovca, s full servisom a osobnym maserom. 🙂 takze hranica je do 150 a koniec. hold, je to medzi nebom a zemou. zrejme to niektorym ludom nie je sudene, ani ked si to chcu "vydriet". ja som pribrala pri IVF cca 3 kila, na pri mojej vyske to vidno. no ak uz skoncim s IVF-kovanim, tak zacnem pravidelne opat cvicit a bude to ok. yanny, kólko krat si bola na IVF?

zaenab
21. nov 2008

Ema je mi to líto, drž se ...

madla28
21. nov 2008

Já kabelovku zrušila už dávno, hlavně chtěli nehorázný peníze a na to jim kašlu.
Ema škoda, kdo už tu smůlu tady protrhne- Zaenab je to na tobě.

bigrendy
21. nov 2008

Ema je mě to strašně líto. myslela jsem,že aspon ty budeš mít víc štěstí.

labus
21. nov 2008

ahoj kočky
ema aj mne je to fakt luto
zaenab ty si z Brna?nevieš niečo o tom centre REPRIFIT?uvažujem či by som 2IVF neskusila tam
ahoj YANNY a RENDY

madla28
21. nov 2008

Zaenab ten Asistovaný hatching je šetrné otevření obalu embrya mikropipetou. Vytvoření otvoru umožní snazší uvolnění embrya a zvýší úspěšnost uchycení. Myslím, že za těch 3500 to stojí za to zkusit ne?

labus
21. nov 2008

ahoj Madli ako sa máš?ja som tu dlhšie nebola

zaenab
21. nov 2008

Labus myslím, že máš na mysli Reprofit. Má stránky www.reprofit.cz. Je to vyhlášená klinika, není určitě nejdražší a kamarádka tam po 2 IVF otěhotněla. Předtím byla jinde. Já sama jsem tam byla na odstranění znamínka, je tam totiž i plastická chirurgie. Na té jsem byla spokojená. Jo, je to kousek od mého bydliště, pěšky asi 10 min.

madla28
21. nov 2008

Ema ten Reprofit je asi nejlevnější, podle toho co jsem zjišťovala.
Ahoj Labus, já už stimuluji a mám výbornou náladu i přes problémy v práci.
Švagrová mi teď leze do prdele a to je ještě horší, než kdyby nemluvila. Dneska mi donesla i zákusek. Já nesnáším přetvařování a ona to umí moc dobře, ale je to hnus.

madla28
21. nov 2008

Holky já už mám tlaky na vaječníkách. Myslíte, ze se už může něco dít po dvou dnech? Asi si to namlouvám.

madla28
21. nov 2008

Nikdo tady není, tak jdu do druhého přechodného bydliště. Ahoj.

labus
21. nov 2008

zaneab a madli moc dakujem už som im tam práve teraz zaslala ten ich virtualny dotazník tak dakujem som zvedavá na odpoved
Madli a blahoželam k stimulke kolky den stimuluješ? a zo švagrinej si nič nerob nestoji za to ja mám taku sestru ale škoda reči niektory ludia su zvlaštny slušne povedané a je to o to horšie ked su v rodine

madla28
21. nov 2008

Stimuluji teprve druhý den. Mám krátký protokol, minule jsem měla dlouhý. Tak uvidím, jak budu reagovat. Taky mám o hodně levnější léky.

labus
21. nov 2008

madli aj ja som mala krátky protokol

madla28
21. nov 2008

Jo Yanny ten Synarel se užívá při dlouhém protokolu a začíná se s ním ASI dva týdny před stimulací. Já ho měla taky v Repromedě.

labus
21. nov 2008

madli mna len druhy den stimulky bolel vaječnik a potom to prešlo tak neboj

madla28
21. nov 2008

Prý je u kráítkého víc vajíček, ale myslím, že ty jsi jich moc neměla.

labus
21. nov 2008

vraj pri kratkom byva menej ale kvalitnejšich ja som mala 4 foliky a 3 vajička ale mám len jeden vaječník

madla28
21. nov 2008

Já se nebojím, já se na to těším. Všechno vydržím pro mimčo.

labus
21. nov 2008

presne tak netreba sa bát strasne ti budem držat palce

madla28
21. nov 2008

Díky moc a teď už musím konečně mazat. Ahoj zítra. Asi bych ani domů nešla, ale nechci tady nechat celý den papoucha samotného.

labus
21. nov 2008

ahoj

zaenab
21. nov 2008

Madli, ten hatching za to stojí, já bych určitě nevynechala nic, co se dá udělat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre