Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

annaanna
8. aug 2009

ahotje babule,... nejako sa to tu rozrástlo čo som tu nebola 🙂
ako sa vám darí?

zaenab
9. aug 2009

Všem kočkám tady vyřizuji pozdravy od Labus. Je v pořádku, pochvaluje si doktora a měla by znát všechny podrobnosti dnes nebo zítra. Ale už se cítí dobře.
Tak milá Labus, teď už snad budeme těhotnět jako na běžícím pásu 🙂

Ahoj Aničko, jak se ti daří? A co Terezka, nechceš přidat nějakou fotičku?

Pet, z toho si nic nedělej, to jsou hormony. Hlavně tomu dej volný průchod, nepotlačuj to. Samozřejmě, že ten ventil by měl jít mimo lidi, co máš ráda. Mě zabírá zařvat si v autě nebo se vymlátit do polštářů. Jednou jsem zkusila poloprázdné PET lahve a těma jsem mlátila kolem (to mě napálil podplacený redaktor a v televizi mi sestříhal rozhovor tak, že došlo i k soudu) a kupodivu to pomohlo vybít to a pak už jsem s racionálně čistou hlavou jednala.

To připomínám i sobě jako návod, protože jestli se teď zadaří, tak asi hormony taky zapracují.

Madli, dej potom vědět, jestli sestřenka něco zařídila, Jinak na tebe myslím denně, připomíná mi tě můj papouch 🙂 Neboj, je strašně krásný 😀

majka43
9. aug 2009

Zaný určitě dám.
Včera jsme měli soutěž o Pohár starosty Polné. Po prvním útoku jsme byli druhý, ale po druhém jsme spadli až na čtvrté místo. Ale co by jsme chtěli v našich letech? 😀 😀 😀 😀

hanula11
9. aug 2009

AHOJ te všechny. Pěknou srpnovou neděli, ať máte pevné nervy, a relaxujte trochu, když je ten "víkend" 😉 🙂

pet.s
9. aug 2009

zaeneb to znám. To jsme dělali v rámci psychoterapeutického výcviku. Pak jsem měla takový vztek na bývalého, že jsem dětem rošlapala vzteky kyblíček. (byl stejně prasklej a válel se na zahradě). Jen jsem si nevšimla, že se mezi tím vrátily dětičky a viděly to. Seč byly oba předškolní, tak si to pamatují a dávají to k lepšímu ve společnosti(samozřejmě vždy když se to hodí nejméně 😀 )
Říkám si, že snad zítra bude líp. Zítra ráno máme první UTZ a mělo by být vidět srdíčko. Držte mi palečky. 🙂

yanny
9. aug 2009

Ahojte kočky, tak tabulku máme na 253 stránce 🙂

Zaný, tak s čím stimuluješ????

Miňko, tak to budeme stimulovat asi stejně 😉

Byla jsem na kouzelném víkendu na Šumavě s ubytováním v Sušici, krásně jsem si odpočinula, třeba ani IVF nebudu potřebovat, cha cha, cha....

irafa
9. aug 2009

ahojky holky du vas taky pozdravit
majka jakej pak věk vždyt my jsme mladice neeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
zany maš pracdu musi se vše ventilovat ven jak radost tak vztek
pet jasan budem na tebe myslet a hlavně nezapomen nam dat vědět teda ja se pak určo kouknu
ja du za 14 dni na ultrazvuk na to srdičko tak snad mala mě jen tak malinkooooo okopava njn je to přece jen žeenska tak je jemnoučka princezna uvidime až povyroste jestli bude taky tak na maminku v břišku je,mna si živě pamatuju jak se Věrka vrtěla a dělala mi v břichu salta 😀 ale za to Katka tak ta byla taky jemnounka 😉

irafa
9. aug 2009

nazdarek yanny jj odpočinek děla divy 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak že by 😨 😨 😨 😨 😨
taky sme byli na sobotu na chatě u znamych přijeli v patek ale vubec sem se nemohla vyspat spala sem snad jen 3 hodky
njn doma je doma

zuzka_w
10. aug 2009

Ahojte snazilky, upravila som moje udaje v tabulke, stale som tam mala 17 tt, ale uz je to ovela viac 🙂
drzim vam vsetkym paste 😉

Těhulky:

zuzka_w (43) : 2 dospelí synovia, tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt, január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

raaad
10. aug 2009

Těhulky:
zuzka_w (43) : 2 dospelí synovia, tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt, január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK
Raad(39): 2kluci(13,19), leden09-MA(11tt),1.IVF+PGD 6/09: 8tt,čekáme holčičku TP:24.3.2010

Snažilky, které ho brzy budou čekat:
Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie,vyšetření štítné žlázy, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo(chlapcek- tazko poskodeny plod + DS), 2.cyklus(clomid+pregnyl):bioch.teh. 3.cyklus(clomid):tehot-bez srd.akcie, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU:polyp,pak ket:negat.2.IVF Obilní Brno-žádná vajíčka:vyřešeno darovanými, negativní.3.IVF v plánu, nevím kdy.

raaad
10. aug 2009

ahoj holky, pár dní jsem nebyla..... Nějak moc nezvládám: nevolnsti (spíš podobné šílené kocovině) pořád, celých 24hod.,a blééé a blééé a bléé. Je to hnus, ale snažím se vydržet. Nic jiného mi ani nezbude....Jenom potichunku doufám,že to přejde s koncem I.trimestru.Snad už si držím palce i sama sobě... Ještěže je mladý na táboře a tudíž nemusím doma moc fungovat. Jenom se poflakuju a snažím polehávat a co nejvíc to prospat. Úklid a nákupy šéfuje manža a já sem-tam něco ukuchtím.Ale jde to ztuha,protože mi vadí veškeré pachy jakéhokoliv jídla...Takže jídelníček velmi strohý.... Jinak zítra jedem na kontrolu do CARu, prý už poslední. Tak snad bude všechno v pohodě a ten minulý hematom už bude pryč....
Tak se holčiny všechny opatrujte, vždycky se snažím vás dočíst..a pak na odpověď už nepřijde...bo pádím bléé. vracím se jak spráskaný pes a nálada včudu.....
Tak se držte....zatím pa-pa

zaenab
10. aug 2009

Jej, tady je zkopírovaná tabulka, ale starší. Minulý týden jsem ji doplnňovala a mám tam u sebe nové údaje o stimulce a dopisovala jsem tam taky dvěma ostatním. Mám teď poradu, pak kadeřníka ( 😵 ) a snad to odpoledne napravím

equinka
10. aug 2009

Ahoj dámy,
jsem ráda, že jsem našla tohle fórum :o) Předem všem držím palce!
Patřím 100% mezi vás, jen už se po posledním (druhém) rozvodu aktivně nesnažím. Tedy snažím, ale ne za pomoci lékařů. Říkám si, že už jsem se natrápila dost, ale, co si budem povídat, každá MS mne stejně rozbrečí 😒
Teď ale nastala jiná situace, zpoždění 5 dní, jen 2 dny MS, pak od 20. dne jen špinění a teď už zase 32 dní nic. Jen se bojím jít do lékárny. Zavolat doktorovi také nemám odvahu - už to vidím, jak ruším termín kvůli MS a připadám si jako blbka...
Snad najdu podporu mezui vámi 😉

bsik
10. aug 2009

Dobré ránko, zdravím vás po víkendu. Tak mě dneska začíná poslední týden v práci 😎 😎 😎 Mám ještě hromadu dovolené ( ještě nějakou i z loňska) a na ty zbývajíci 3 - 4 týdny mi dr slíbila PN.Tak si budu muset dodělat všechny restíky a pořádně si zabalit, protože kdoví jestli se ještě někdy vrátím.....................? Šéf se tedy nechal slyšet, že se mnou určitě počítá, ale já jsem vždycky tvrdila, že v mým věku se z MD chodí rovnou do důchodu. 😉

minka051
10. aug 2009

Euginka
Ahoj No ja si myslím že doktorovi by si mala zavolať. Ja to asi dôležíteé lebo takto by to nemalo prebiehať. Aspoť ti povie na čom si a budeš kludnejšia. Mne to tiež tak blblo.

bsik
10. aug 2009

Eguinko, vítám tě. Rozhodně skoč nejdřív do lékárny. Já bych se to asi raději dozvěděla v soukromí doma ( ať už bych brečela štěstím nebo sklamáním ) 😉

equinka
10. aug 2009

Tak já tam teda jdu. Počůrám to hned, ať je jasno 😠

irafa
10. aug 2009

Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka (40)3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou termín27-29.12 amnio 20.7 vysledky ok a čekame holčičku 24.8 velky ultrazvuk na srdičko v rodině vrozena vyvojova vada tak snad bude vše ok
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

irafa
10. aug 2009

tak sem taky upravila sve udaje v tabulce 😅
jejda ale ted koukam sem zkopirovala tabulku jinou než co si upravila zuzka tak to du napraviti 🙂

irafa
10. aug 2009

irafa • 3d, 21tt • Dnes v 10:45

Která pravidla porušuje: | Zruš Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka (40)3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou termín27-29.12 amnio 20.7 vysledky ok a čekame holčičku 24.8 velky ultrazvuk na srdičko v rodině vrozena vyvojova vada tak snad bude vše ok
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

irafa
10. aug 2009

zany tak ja to napravila ale poslala sem to i s pravidli njn to jsem cela ja zbrklik 😀 😀 😀 😀 😀
ale je to tam 😀 😀

irafa
10. aug 2009

vitam novou snažilku equinku tak se pak budu nakukovat co že ti ukazal testikkkkkkkkkk 😨 😨 😨 😨 😨

pajka00
10. aug 2009

ahoj všem....tak equinko na co čekáš? Šupej do lékárny pro test, ať víš, na čem seš.
Holky mám problém. Stavá se vám některé, že po styku špiníte-krvácíte? Mírně, ale jo. Mně se to stává skoro pravidelně tak týden před mrchou.....ale teď se mi to stalo 14-ctý den. Ovulaci jsem měla už 11ctý...podle testů nádherně ukázkovou a tak jsem včera neřešila nějakou ovu.Tak by mě zajímalo, jestli to některá máte. Pokud bych neměla styk-tak nezašpiním a nezašpiním...Připadá mi, jakoby tam do něčeho šťoural a tím to vyvolal, i když podle Dr. tam vůbec nic nemám a vše je OK..

bsik
10. aug 2009

Pajko, já to měla tak 2 - 3 x, ale pravidelně ne.

nerra
10. aug 2009

ahoj všichni....tak dneska po 2 utz jsem 6+3 a srdíčko krásně tluče, nemohla jsem se vynadívat. Tak se začnu hrozně opatrně těšit. A jdu se k vám připsat. 🙂

nerra
10. aug 2009

Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka (40)3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou termín27-29.12 amnio 20.7 vysledky ok a čekame holčičku 24.8 velky ultrazvuk na srdičko v rodině vrozena vyvojova vada tak snad bude vše ok
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK
nerra(42) - 1.IVF, 5.7 OPU, PK, 8.7 ET, 10.8 UTZ srdíčko OK, 7tt

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

yanny
10. aug 2009

I já jsem poslední dobou několikrát po styku špinila, až jednou krvácela na jeden den, taky vůbec nevím z čeho, ale začalo mi to hysteroskopii a po vyšetření čípku 😒

No tady je těhulí, to krááááása 🙂

equinka
10. aug 2009

Podávám zprávu, že jsem´zakoupila test, jedna osamocená čárka (asi byl rozbitej nebo co...) zkusím to ještě ráno a pak si dám kafe a cigáro ☹
Přesto držím palce ostatním !!!!
Někdo se ptal na příznaky, no, kdybych to nesledovala, asi bych si nevšimla. Bílý vytrvalý "voňavý" výtok, zvýšená teplota, čůrání, obličej jak dětská prdelka a zpocené ruce. Odpor k jídlu. To ale může být třeba slabá viróza a reakce na teplé počasí, prostě cokoliv 😉
Zítra podám zprávu a jdu si vás teď chvíli studovat 😎

pet.s
10. aug 2009

Protože mě někdo smazal z těhulek, tak se opět přidávám do tabulky (když už mi to otěhotnění dalo tolik práce 😀 )
Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka (40)3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou termín27-29.12 amnio 20.7 vysledky ok a čekame holčičku 24.8 velky ultrazvuk na srdičko v rodině vrozena vyvojova vada tak snad bude vše ok
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK
nerra(42) - 1.IVF, 5.7 OPU, PK, 8.7 ET, 10.8 UTZ srdíčko OK, 7tt
pet.s (39) - 2 děti adopt. - 2.IVF,11.7. OPU, 14.ET, 10.8. UTZ, srdeční akce potvrzena, 6+1 tt, 24.8.další UTZ

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

zaenab
10. aug 2009

Ahoj Pet, nikdo tě nesmazal, jen se tu začala kopírovat stará tabulka, která byla už aktualizovaná. Takže i já ji jdu ještě jednou doplnit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre