Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
31. okt 2008

Aničko, tak já si od tebe vše mezmu, už jen pro to, že jsou to ty pravý, zlatý 😵
Asi na dobírku, a napiš mi korunky. Určitě potřebuji centrotide.

Já už na momo jsem objednaná rok, a taky jsem před 2 roky byla na vyndání bulky, tak si to raději hlídám.

Rendy a jestli dobře počítám, tak mi ještě pořád jedno embryjko zbývá.

Podle Ms mi to vychází na 2.12. snad nebudou mít dovču v caru, dnes tam chci volat

labus
31. okt 2008

ahoj kočky tak máme dve oplodnené v nedelu ideme po ne tešííím

yanny
31. okt 2008

labus tak to budou dvojčata. Určitě jsou kvalitní. Říká se, že kvalita nahrazuje kvantitu.
Tak do 15.11 budete s Rendy testovat 🙂

labus
31. okt 2008

veru tak Yanny už sa neviem dočkat

yanny
31. okt 2008

Tak já se dnes objednala do caru na 21.11. Ale řekli , že v prosinci mají dovču, tak to rozhodli za mě. Doufám že ty léky mi vydrží ještě nějaký měsíc navíc, už jsou některé na hraně.
Tak přemýšlím, že bych šla do druhéh caru ještě teď na inseminaci, asi si tam taky zavolám.

labus
31. okt 2008

Yany skus ja by som aj to vyskušala držim palce

yanny
31. okt 2008

labus a ty co děláš, že si permanentně na netu.

labus
31. okt 2008

Yanny ja som doručovatelka ale som už od septembra na PN koli oslabenej imunite a plánovanému OPU ma lekárky alergologyčka ani obvodná nepustili do práce lebo som náchylná na vírusy tak ma preliečili a potom som musela vydržat mesiac bez liekov aby bolo všetko o.k. a ked už som začala stimulku tak mi prehodili PN na gynekologycku no proste mám super lekárov ktorý velmi chcu vydiet moje tehu bruško 🙂 😉 tak preto som tu tak často na smolu mojich chalanov večne ma vyhadzuju 😀 😀 lebo nemožu si potom písat z babami 😀 😀 tak sa striedame

yanny
31. okt 2008

Jo já jsem taky na PN. Na hlavní pracovní poměr jsem zaměstnaná v Uniqa pojiťovně, ale sedím tam jen v pondělí.
Jinak pracuji doma.
Dřív jsem doma nevydržela, ty si taky blíženec, ne?? Tak víš o čem mluvím,ale poslední dobou jsem doma moc ráda.
Máme velký barák cca 3 km za městem, 4 velké obludy - německé ohaře. A až otěhu a budu moc být stále doma, tak si pořídím koníky. Už na to máme vše nachystáné.
Teď dokonce můj strejda je na tom se zdravím špatně a má 5 koníků, tak to vypadá, že si od něj vezmu krásnou bělku - Hvězdičku, než je rozprodá.

Ale v současné době mám naprd koleno, tak se neustále jen valím a dost jsem zlenivěla až mě to vadí.

labus
31. okt 2008

yanny tak to máš super aj ja sa teším ked už budeme mat postavený domček a velku záhradu ale len teraz začíname tak sa ešte načakám to vieš že aj mna ide rachnut doma stále som bola v jednom kolotoči,práca kopec roboty doma a 3x do týždna body stailing a teraz tu trčím zatvorená...

annaanna
31. okt 2008

yanny, jasné ja ti pošlem poštou balíček. Napíš do IP adresu, pozriem doma koľko som za to platila, bolo to iba za doplatok

tiež som blíženec a bola som dva týždne PN tento mesiac a bola som z toho zrelá k cvokárovi. Bez komunikácie, zhonu a adrenalínu.... ale ja čakám, kedy ma to prejde a keď budem už veeeľmi tehu tak budem asi doma rada, pretože sa mi nebude dať chodiť do práce... 😝 a hlavne to bude na jar a budem sedieť na terase alebo záhradke a nohy močiť v bazéne. A potom Vám budem vypisovať, ako mi je dobre, ale to vy budete tehu tiež a bude vám doma dobre.

annaanna
31. okt 2008

ženy a čo je s tou našou lenkou?
a zaenab tiež teda nechodí často

yanny
31. okt 2008

Jo nechodí, když netěhotní, potvory 🙂

Třeba to taky stihnu v létě sedět s bříškem na zahradce s nohama v bazénu.
A jestli ne, tak už asi nikdy těhu nebudu, páč mi bude v létě 42.
Nebo míslíte, že do 45 času dost?????

yanny
31. okt 2008

Jdu, teda belhám se upravit a jedu nakupovat.
tak večer, pa

yanny
31. okt 2008

Ježíši co jsem to napsala myslíte s měkkým i.
To ne, takovej hňup nejsem a senilita je snad ještě hodně daleko.
Čuste

zaenab
31. okt 2008

Yanny, cha, prý překlep 😀

Zdravím, já to mám teď opravdu horší s časem, abych nevynechala fitko, tak musím dřív vstávat. No a koalice nebo zastupitelstvo ještě nevzniklo, tak mám pořád práce nad hlavu. Do toho stěhování a taky jsem řešila nepříjemný problém u rodičů - málem naletěli podvodníkovi a tak jsem tychle u právníků a úřadů dělala za ně kroky, které by je chránily. Naši jsou v tom naprosto ztracení a zmatení.

Jo a křeček se má momentálně nejlép z naší rodiny: vždycky, když zaslechne můj hlas, tak vyleze, zapanáčkuje a smutně a hladově se kouká. A já, pragmatik, mu na to vždycky skočím a i přes plnou misku, ohlodávací tyčinky, mineralizovanou vodu a fůru dobrot jdu a sypu mu další. Je to manipulátor, ale roztomilej!

Jinak čekám na MS, měla by se objevit do pár dnů a pak hned budu stimulovat, ale na IUI.

iveb
31. okt 2008

No dievčatá som 10. deň po KET , ale žiadna sláva. Všetko ma bolí a test z moču bol negatívny. V pondelok idem na krv , ale nedávam tomu už veľkú šancu.

labus
31. okt 2008

Heni ahoj ty už na nás kašleš? trošku tehu energie tu potrebujeme

annaanna
31. okt 2008

kočenky mne býva ešte stále blivno, neviete do kedy to bude... a čo mám s tým robiť, už ma to obťažuje. Mám žalúdok stiahnutý a stále ma napína.... fuuuuu.... no to je skutočne šťastné obdobie. 😝 🙂

labus
31. okt 2008

zlatko skus si pri postel pripavit nejaku drobnost napr.BB dobré ráno a spapat skor ako vstaneš vraj to pomáha teda ja ked som bola tehu naposledy tiež to bolo hrozné vždy som mala banán pri posteli

yanny
31. okt 2008

Iveb, nebuď negativní. Pročpak by se to nepovedlo.
Jen kdyby to bylo nutné ke stavu embryjka, tak neplaš, ono to přijde bude-li embryjko zdravé.
A kdyby nebylo zdravé, tak je lepší, když se uchytí až to další 🙂
Mela si Ket v přirozeným cyklu a nebo tě nějak připravovali????

Zaneb nesměj se 😀 Idiotce 😀
Aničko napíšu ti tu adresu, dík. 🙂

Labusko a Rendy už se nemohu dočkat co zítra napíšete. 😨 😨

labus
31. okt 2008

Yanny ja idem pre moje dve babulky v nedelu 🙂 mooc sa teším

annaanna
31. okt 2008

labus, super, aj ja sa teším.ako sa cítiš po odbere?

labus
31. okt 2008

ANKA celkom fajn bruško ma boli len troch ale zato mi napuchlo ako balon som ako riadna tehulka 😀 😀
ale v pohode vydržííím len nech sa to podarí a aspon jedna babulka sa zabýva na 9.mes.

annaanna
31. okt 2008

a prečo napuchlo?

labus
31. okt 2008

anka to neviem ale ako čítam tu na koníkovy tak je to po OPU bežné tak snád to prejde

annaanna
31. okt 2008

veľa pi, to mne všetci radili aby som pila veľa tekutin a tak sa vyhla ohss ale aj tak som ho schtala a bolo to nechutné

labus
31. okt 2008

ved vela pijem snažím sa ako šialená dufam že mi nič nehrozí mala som len 4 folíky tak to by som OHSS nemala dostat

yanny
31. okt 2008

Neboj labus u 4 folíku ti OHSS nerozí, alespoň mě to tak říkali 🙂

Aničko poslala jsem ti konečně tu mojií adresu.

yanny
1. nov 2008

Kde jste??????
Je tak krásně, tak asi venku??? 🙂 🙂
Aničko nesedíš náhodou u bazénku s bříškem??? 😅
Labus a Rendy co nám dělají berušky. 😵 😵
Rendy už je máš doma ???? 🙂
Labus ty až zítra???? 🙂
Hení, Katy kde jste těhule????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre