Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
11. nov 2008

Jasně a my půjdem hned za tebou.

bigrendy
11. nov 2008

budu vám držet místo 😀

madla28
11. nov 2008

To buděš muset a pak se přestěhujem do těhulek čtyřicátnic.

ast
11. nov 2008

Ahoj, jsem tady dobře? Čtyři křížky na krku a v občance žádné baby... Držte se. Určitě to dokážem!!! Nedávno nějaký Ind prodal svoje buvoly a zaplatll manželce IVF. Jeho sedmdesátiletá manželka porodila. Tak pořád věřím, že je šance. 😅

madla28
11. nov 2008

Já taky. A moc.

madla28
11. nov 2008

Koukej se k nám přidat.

madla28
11. nov 2008

Ast máš už něco za sebou, nebo začínáš?

zaenab
11. nov 2008

Rendy, jakou smůlu? Anna se skvěle drží 😵

Ema, jasně, že piju kontryhel (mimochodem ta alchemilka je o hodně hezčí název, skoro jako pro miminko).
Vzala jsem si další prášek, tak bude zase za půl hodiny nával horka. Ale přítel je skvělý, přivezl mi kytku a obrovskou zásobu sušenek a oblíbených čokolád.

yanny
11. nov 2008

No nazdárek, to se rozrůstáme 🙂 🙂

Z Prahy mám samé dobré zprávy, můžu odhodit berličky, mám napsané rehábko, PN ještě určitě o konce měsíce 🙂
A to nejlepší byla jsem na sono - prsou a zmizela mi cysta a nic jiného špatného v nich nenašli, tak to jsem dnes měla sluníčkový den.
Dostala jsem o jedné holčiny nějaké hormonky - grátis, nic nechtěla, protože jsou po záruce, tak jsem ji nakoupila to nejlepší vínečko a čokoládku. Myslím, že se mi určitě budou hodit, snad neuškodí, v nejhorším jen nebudou tolik učinné.

Emo, tak to je fajn, že se rozhopla a šla do Čech do Reprofitu. Jsem na tebe zvědavá 🙂 🙂

Ast vítám 🙂

Rendy 10 den po ET bys nějakého ducha mohla vykoukat, ale není to pravidlo, aby ses pak nestresovala.

Zaný co ten čajík, je pravdy, že jsem ho snad půl roku pila každý den, nikdy jsem se sliznicí neměla problém, ale dnes jsem na kontryhel už zapomněla. Místo něj piju kopřivu 🙂

lenka2008
autor
12. nov 2008

Ema - to si tyyy???? 🙂 no to su veci... tesim sa. a drzim palce. Vidim, ze si sa opat odhodlala. Ja este furt nie, stava sa so mna nechutna karieristka 🙂 Uz vidim, ako sa date dokopy s Annou - a budem ziarlit! 😀 dufam, ze sa raz stretneme na kavicke

vsetkych vas pozdravujem - yanny, zaenab, bigrendy a dalsich. Bigy tebe drzim veeelmi vsetky prsty - hlavne sa nestresuj a cakaj.

lenka2008
autor
12. nov 2008

Uhol pohladu


> Manzelka:
> "Vcera to bolo s manzelom krasne: Hodinova predohra, potom sme sa
> dalsiu hodinu este milovali."
> Manzel:
> "Vcera to stalo s manzelkou za hovno: Najprv sa mi nechcel hodinu
> postavit, potom som sa nemohol hodinu odbavit."

lenka2008
autor
12. nov 2008

Keby ste pred rokom investovali 1000 US dolárov do akcií Nortelu, dnes by

# akcie maly hodnotu 49 USD,
# v Enrone by vám z tej tisícky zostalo 16.50 USD # Z akcií WorldCom-u by zostalo 5.00 USD # Z investície 1000 USD do Delta Air Lines dnes dostanete 49 USD # Pokiaľ by ste za tisícku USD zakúpili United Airlines, nedostanete už vôbec # nič!!!!
# Ale keby ste pred rokom nakúpili za 1000 USD pivo vychlastali ho, dnes # vrátite prázdne fľaše a dostanete 214 USD # Investičná rada teda je: Chlastaj čo môžeš a recykluj!!!!!!!!

lenka2008
autor
12. nov 2008

Šestnástročné dievca sa vráti domov a smutne oznámi rodicom, ze je tehotna.
> Otec, rozzúrený, nabije pistol a chce vediet, co je to za bastarda,
ze ho zabije. Dcéra nato, ze je to slusny chlapik a postavi sa k tomu zodpovedne.
Vtom zastane pred domom spickove auto a vystupi distingvovany mlady muz.
Pozdravi
rodinu, posadi sa pred rodicov dievcata, pozrie im do oci a hovori: "Mal som pomer s vasou dcerou, ale bohuzial moja rodina mi nedovoli zobrat si ju.
Kedze som
vazeny clovek, chcem niest nasledky za vzniknutu situaciu. Nechcem nechat ani ju ani dieta v nedostatku, preto navrhujem nasledovné: Ak sa narodí chlapec, na jeho úcet poslem milion euro a bude spravovat 5 pobociek predaja Alfa Romeo. Ak sa narodí dievca, dostane na ucet milion euro a 10 salonov krasy.
> Keby vsak nestastnou nahodou dieta potratila....."
> Otec ho prerusi, polozi mu ruku na plece a hovori:
> "tak ju pretiahnes znova, ziadny problem...

lenka2008
autor
12. nov 2008

kde ste vsetky???

katy2
12. nov 2008

lenka, ahoj 🙂
vdaka za dobru naladu 😀

ema111
12. nov 2008

Leni, no konecne 🙂 no, ja som sa rozkyvala, hlavu upratala, v robote makala od rana do vecera, tak som si povedala, trosku spomalim pred Vianocami. nativ bol v porovnani s normalnou stimulaciou prechadzka ruzovym sadom. ziadne mega davky hormonov, ziadne injekcie u lekara. u mojho lekara som bola raz a v Brne vseho vsudy 2 x (raz odber, raz transfer). najblizsich par dni verim, ak nie, zapijem to na vianocnom vecierku a skusim to opat. Leni, ved uz si sa vysplhala dost vysoko, pod na chvilku medzi nas a ak to nevyjde, opat sa zacnes splhat po rebricku kariery 🙂

katy2
12. nov 2008

ema, drzim palce 😵 nech mas pekny vianocny darcek 😵

ema111
12. nov 2008

dakujem Katy, to by bolo super. no uz som trosku opatrnejsia s tym nadsenim. no nadej zatial zostava a to je fajn. ako pisala ast o tej Indke, bolo to vo vsetkych spravach, tak si vravim, mam kopec casu, som este mlada 🙂

katy2
12. nov 2008

ema, nam vyslo az 2.IVF.... takze drzim palce 😵

annaanna
12. nov 2008

ahojte babenky
ako sa máte? včera som bola na pohotovosti, trocha som krvácala, tak pán dr. mrkol a povedal, že všetko by malo byť OK, pichol injekciu a keď to neprejde šup ho do nemocky na ležáka...
tak si doma trocha oddychujem v pelechu, ešte. Ale nebudem vás dráždiť keďže pracujete....

ema aj nám vyšlo až 2.ivf, to prvé býva orientačné... vraj
katy, už 9 tt?

katy2
12. nov 2008

anka, ahoj 🙂
len sa setri 😵 nech ten poplach rychlo prejde 🤐
my sme o jedno babenko prisli, takze cakame jedinacika....

annaanna
12. nov 2008

katy ja som to čítala, aj som na teba myslela.... ale nenechaj sa s tým rozptýliť. Veď druhé môže byť neskôr 🙂
ako sa cíitš?

ema111
12. nov 2008

🙂 hm, no toto je moje 3.IVF, preto je to nadsenie nie prilis velke 🙂 anna, davaj na seba pozor, lez. moj gynekolog ma teoriu, ze kludovy rezim je viac ako akekolvek lieky. ja idem varit, mam par dni dovolenku, nech sa nenahanam a nestresujem. a pojdem do mesta s kamaratkou pokecat.

katy2
12. nov 2008

anna, mam sa primerane mojmu stavu 😀 vratane sustavnych nevolnosti 🙄 ale inak v pohode.....

annaanna
12. nov 2008

katy, kedy mávaš nevolnosti, ráno či celý deň

katy2
12. nov 2008

anna, stale..... ale najhorsie je to okolo obeda a k veceru.....

annaanna
12. nov 2008

jasné ema, ležím už od včera 🙂

annaanna
12. nov 2008

joooj jasné, keďže sú sústavné, tak sú stále, už som si to lepšie prečítala 🙂
katy, to je hrozné, aj ja mám, nie stále ale asi tretinu dňa na striedačku, dnes to bolo o druhej v noci, zobudila som sa a pokecala s wc misou 😀
čakám kedy to prejde

katy2
12. nov 2008

zasa mam za sebou pohovor s wc misou 🙄 to je moj cas 🙄

zaenab
12. nov 2008

Ahoj holky,
Leni, o kariéře bych ti mohla vyprávět, dostala jsem se docela nahoru, ale má to i svou stinnou stránku. Klidně si s tebou můžu v IP podebatovat, ať nenudíme ostatní 🙂
Jinak díky za skvělé pobavení.

Anna, já dnes v noci prožívala to stejné, co ty, ale z jiných důvodů : blbě na mě působí hormony. Večer jdu na injekci Pregnylu, tak se zmíním o zvracení a děsné únavě.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre