Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
24. dec 2008

98 leta starenka na smrtelne posteli rika svému 99 manzelovi:
" Jane, muj drahy, ted, kdyz jsou me dny secteny, chtela bych Ti neco
rict.
Ale nejprve jdi do stodoly, kde pod tretim sloupem vpravo najdes dve krabice.
Prines je sem prosim."
Manzel to udela a kdyz je u smrtelne postele sve zeny otevre, najde v
prvni 3 vajicka a v te druhe 300.000,-eur. Cely diveny se pta :
" co znamenaií ta vajicka ? "
Manzelka mu odpovi :
" Za celych 79 let, co jsme manzele, jsem pokazde, kdyz jsem s Tebou
nedosahla orgasmu, dala do krabicky vajíiko. "
Manzel se zacervenal pychou, ze po celou dobu tak dlouheho
manzelstvi zenu neuspokojil jen ve trech prípadech a pta se na druhou krabicku s eury.
" Vis " povida manzelka " vzdycky kdyz tam tech vajec bylo 12, sla
jsem je prodat na trh."

yanny
24. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yanny
24. dec 2008

Nikde nikdo, tak jdu něco dělat!!!!

madla28
24. dec 2008

Holky všem vám přeji krásný vánoce a příští rok budeme bojovat dál. Nevzdáme to že?
Já jdu zítra a pozítří stěhovat krám, tak žádné volno nebude. S bráchou jsem v pohodě, jen na švagrovou se nemůžu ani podívat.
Pravidelně vás čtu, jen psát se mi moc nechtělo, pořád jsem se s tím ještě nesrovnala. Tak si to krásně užijte a já se zase ukážu.

bigrendy
24. dec 2008

Ahoj holky tak ještě jednou :

Přeju Vám Krásné Vánoce. hodně štěstí ,zdraví a kopu dětí 😀 bude nam kopa stačit?

já doháním co jsem nestihla.

konečně jsem se krásně vyspala. ta uzávěrka mě ničila.

ještě mrcha nikde 41dc . test jsem nedělala a dělat nebudu .v lednu půjdu na gyndu tak seuvidí. 😉

labus
24. dec 2008

ahojte babuky
tak Yanny dobre som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀
Rerndy držím palce nech je to čo myslím 😉
Ja mám všetko pripravene už len rybu vypražím tak konečne chvýlka volna 😵 😵
Madluško zlatík moc ta pozdravujem a a želám ti z leleho srdca aby sa to v tomto roku povedlo 😉
Ale to už som písala tento nastavajuci rok bude náššššššššššššššššššššš 😉 😉 😉 😉 ja tomu verím tak sa v lednu budem snažit o dušu aby som na vás mohla prskat vírusky každý den . No ale Rendy bude dufam skor tak tá popluje mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked pojdem do Brnaa Yanny aj ona asi ide v lednu že?

bigrendy
24. dec 2008

no jasně poplivem se navzájem a bude kopa dětí . už se těším.

Madlo neboj i na tebečeká aspon jedno miminečko. potom se sejdeme s kočárkama v Brně. 😀

yanny
25. dec 2008

Tak jsem doma sama a odpočívám, už jsem posnídala salátek a řízeček 😅
Můj má nějaký problémek s tím jeho drátem v noze, tak jel na pohotovost do Prahy, by nedopadli jako vloni, kdy 2 ledna zůstal 2 ,měsíce v nemocnici. Tak snad to s ním dobře dopadně, protože 5 ledna začínám stimulovat.
Tak moc se bojím.
Vím, jaký to je Madluš a jsem z toho KO už teď.Za ten rok jsem ztratila, ten pocit otupění a dolší zklamání už možná nikdy nerozdejchám, ale zase myslím díky vám je to zklamání a znovupostavení na noho lepší. Dřív jsem v tom fakt byla sama.

Tak co vám donesl ježíšek????
Rendy asi mímo 🙂 🙂 Otestuj Renmdy 🙂 🙂

bigrendy
25. dec 2008

Ahoj holky. tak jak včera bylo. u nás to bylo pěkné . ted odpočívám u telky.
´jinak nic 42dc a nic. testovat nemůžu nemám test. tak až v lednu. je to napínaví. 😉

Madluš vím je to hrozný . já jsem se s toho opravdu hodně dlouho nemohla dostat. naštěstí už je to pryč a jsem připravená znova bojovat. 😀

madla28
25. dec 2008

Jsem na chviličku doma. Stěhujem ten krám a teď jsme byli na obědě. Všichni dávají kafe a tak jsem si odskočila chvilku za papouchem, je to chudák, fakt mě vidí jenom po chvilkách.
A jaký byl ježíšek?
Rendy to vyjde, 42 už je dost.

labus
25. dec 2008

ahoj kočky tak vás všetky pozdravujem u nás je pohodička chlapi pozeraju nejaký film tak som vás došla pozdravit ježiško bol u nás bohatý a všetci sme sa vytešovali aj z maličkostí večer sme boli u svokrovcov a tak..
Rendy to vyzerá nadejne držím palce 😉
YANY,ZANEAB A MADLUš nebojte aj nás to už o chvýločku čaká 😉 tak si užite volno a v januári nám to Yanny odštartuje a no držíme palce manželovy nech to dobre dopadne aby neskončil v nemocnici inak neviem neviem Yanny ako by si to vyriešila 😉

yanny
25. dec 2008

Ahojte, požrala jsem trochu cukroví s lepkem a je mi šoufl.
Tak jsem taková k ničemu a polehávám.

zaenab
25. dec 2008

Ahoj, jsem u našich a totálně přejezená 🙂 Ježíšek byl nádherný, bohatý a kolem mě teď pobíhá spousta dětiček z rodiny (doteď jsem jich spočítala 7, v kočárku chrní další 2), tak se třeba nakazím 😀
Yanny, ať je ti fajn, musíš teď být fit

Kočky, příští rok je fakt náš!!! Už se těším, jak se všechny setkáme v Brně - zvu vás na svá krásná místa na vycházky s kočárky 😵

Mějte se krásně, já už zítra večer frčím do tepla....

bigrendy
25. dec 2008

zaenab tak se tam měj krásně. 😀

madla28
26. dec 2008

Zaenab krásně si to užij a příští rok jdeme na to. Ahoj. 😎 😎 😎

yanny
26. dec 2008

krásně si to užíj a brzy se ozvy 🙂

ast
26. dec 2008

Ahoj holky, tak se chystám na transfer v lednu. Asi tady budu pečená vařená, abych měla s kým pokecat. Devítka je moje šťastný číslo, tak na ten nový rok spoléhám. Mnoho dobrého všem a ať je nás v novém roce víc. Co nejvíc. Ahoj. Ast

labus
26. dec 2008

ahoj ast tak to sme tu už 3 Yanny začína tuším 5.1 stimulku a ja okolo 12.1 ty kedy? a kam chodíš do centra?

yanny
26. dec 2008

Holky, teď na to čučím, co jsem to napsala ozvi s tvrdým y, No, je vidět, že jsem sama už nějaká natvrdlá, tak se omlouvám.
Jinam mám vysokoškolské vzdělání, ale jsem asi už asi dylinko 😀
Tak jestli je 30% úpěšnost, tak jedné z nás to vyjde 🙂 , že Labus a Ast.

yanny
26. dec 2008

Ale zase, aby to nevyznělo blbě, tak když zahrneme do statistiky i ten blbý rok 2008, tak už by nám to opravdu mělo vyjít všem 🙂

labus
26. dec 2008

Yanny výjde neboj ja tomu verím a problém z písaním mám aj ja a riadny moji chlapi sa mi posmievaju ale ja fakt neviem čo sa stalo proste som ohlupla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
min.rok som sa liečila na tie herpes vírusy a teraz som sa dočítala že vírus može poškodit bunky v mozgu
och bože a ja fakt už niekedy zabudam a neviem písat no dufam,že to už horšie nebude ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ked už som preliečená

ast
27. dec 2008

Ahoj Yanny a Labus (a možná i jiné holky). Tak v lednu. Doufám, že to nepadne jen na jednu z nás, ale že dáme na frak statistikám a budeme v tom všechny tři!!! Já začínám v už kolem šestého ledna. Jsem registrovaná v Brně (a v lednu zahajuji sedmý rok) ☹ Moc se těším, že se budeme vzájemně podporovat. P.S: Holky-cvičíte některá cviky podle Mojžíšové? Já se pokouším, ale jsem dřevo 😖 . Zatím ahoj a ať je první měsíc nového roku také prvním měsícem našeho těhotenství. Ast

yanny
27. dec 2008

😀 😀
Tak to já mám z proděláné toxoplázmozy, taky prý poškozue mozek 😀 😀
A jak ti na to přišli???Že to máš????

labus
27. dec 2008

ahoj holky
Yanny no do kelu tu mám prekonanu aj ja ani neviem kedy a ako .Došli mi na to tak,že som presne pred rokom začala chodit k zubárovi a napriek tomu že zub bol spravený stále som mala bolesti a tak ma poslali na neurologiu koli trojklannemu nervu dostala som lieky a stále to bolelo ale príšerne no a potom mi známa lekárka -detská neurologička vybavila novu neurologičku a napísala mi zoznam na čo všetko mám mat odobratu krv aby sa zistilo čo mi dráždi ten trojklanný nerv tak som šla k obvodnej na krv a vyšetrovali mi citomegalomavírus,herpesvírus,toxoplazmozu a čo je viem čo ešte no a tak mi to zistili mala som prekonaný citomegalomavírus a toxoplazmozu a vysoke hodnoty herpes vírusu tak ma pol roka liečili ISOPRINOZINOM a musím povedat že sa mi herpesi aj perstali konečne vyhadzovat ono že to tieto vírusy býaju pri oslbenej imunite ja som rok predtým chodila po lekároch stále som mala zvýšenu teplotu 37,2 a bola som slabá a tak a pozerali ne mna ... nič mi nezistili a ja som sa cítila trápne a potom mi povedali žeto presne tie vírusy sposobuju
AST ja by som to skusila ale kde to nájdem ja tie cviky nepoznám,pošli link alebo tak
no vraví sa že do tretice všetko dobré tak dufam že my budeme tá štastná trojka 😉 😉 😉 😉 😉

bigrendy
27. dec 2008

Ahoj holky.tqak vám budu držet palce. musí to vyjít 😀

u mě nic nového. 44dc a nic začíná mě pobolívat v krku . to nesnáším. piju čajíky tak snad pomůžou. 😉 .

labus
27. dec 2008

Ahoj Rerndy no teraz máš ty naše palce 😉 😉 😉 😉 a potom zasa budeš držat palce ty nám noo kým ja sa dopracujem k testovaniu tak už tu budem mat čerstve tehulky na pluvkanie vírusov tak dufam,že sa nakazím 😉 ked mám tu oslabenu imunitu 😀 😀 😀 tento vírus velmi rada dostanem 😉
kočky ako si užívate volno? ja fájn čítam knižky čo som dostala a tak...

yanny
27. dec 2008

Rendy ty máš pevnou vůli, to já bych dojela na kraj světa koupit test. 😅
Ale zase holky co vydrží dlouho netestovat, tak jsou většinou těhu 🙂

Našla jsem jeden z mnoha odkazů na tu Mojžíšku, takybych jí měla cvičit, asi začnu od zítra 🙂
http://www.cakry.cz/cviceni-mojzisova/zakladni-...

tak zatím

annaanna
27. dec 2008

ahojte 🙂 🙂
tak už máme po sviatkoch, dnes som celý deň nič nejedla, ako som prejedená 🙂
ako sa máte?

ast
27. dec 2008

Díky Yanny-s tou linkou na ojžíšovou jsi mě předběhla. Pokouším se o to, ale je to děsně časové náročný. Mějte se. Ast

labus
27. dec 2008

Ahoj Annaanna dlho si tu nebola ako sa máš?
Yanny dakujem skušala som je to fajn dufam že budem cvičit každý den a nie len dnes 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre