Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
27. jan 2009

Ahoj holky držím vám palce at se drží.

chtěla jsem se zeptat jak jste dostaly mrchu po nezdařeném ivf,

po ivf jsem to dostala po 60dnech a dnes po 14 dnech jako bych to měla znova. myslíte,že je to rozházené po ivf. hlavně měnepiošte ,že je to přechod . to ne. to bych nepřežila. ☹

madla28
27. jan 2009

Rendy, mě to chodí poIVF pravidelně. Možná líp, než před tím. To mě chodilo 23-26 dní a teď po 28.
Zaenab, čas tam asi budu mít, protože tam mám být v jednu. Určitě přijedu dřív, tak se uvidíme. Už se těším.

bigrendy
27. jan 2009

labus všechno nejlepší k svátku, nevím jak uvás ale tady máš svátek dnes. 😀

zaenab
27. jan 2009

Rendy, mám zkušenosti jen s IUI - vždy byla mrcha po 33-35 dnech ( u mě asi jako u tebe po 60), teď po dvou normálních cyklech 26 a 20! dnů. Takže podobný model jako u tebe. Podle doktora mám být klidná 😠

Takže neboj, na přechod máš ještě dost roků čas!

Madli, těším se na tebe!

bigrendy
27. jan 2009

Zaenab děkuju uklidnila jsi mě 😀

annaanna
28. jan 2009

ahojte dievčatá, pozdravujem vás...musím vás troška dočítať.
ako sa máte?

labus
28. jan 2009

Rendy dík u nás mám sviatok v máji a podla mna to máš prehádzaný ciklus od hormonov.
Anka ahoj dávno si tu nebola ako sa máte?

ast
28. jan 2009

Ahoj Labus. Tak jakýho máš tušáka? Máš nějakou intuici? Já teda zatím nic. Už jsem si po transferech tolikrát namlouvala, že cítím příznaky a byla to lichá doměnka, že tentokrát asi žádný nevnímám. Ale dnes už alespoň nebulím. Zatím.

labus
28. jan 2009

Ast ja mám tušáka že to vyjde no ale .... vieš ako to chodí nejak sa predčasne neradujem a mám kopec liekov tak mi je z nich hrozne blbo takže asi tak...

annaanna
28. jan 2009

labus, no my sa máme dobre. Rastieme do krásy a čakáme dievčatko, podľa amniocentezy.
🙂🙂
ale ty si teraz v napätí.... držím palce

labus
28. jan 2009

dakujem no zatial som v pohode len mi býva zle od tých hormonov teraz mi práve písal lekár že tak si mám zavádzat aj estrofen vaginálne ked mi je po nom špatne

zaenab
28. jan 2009

Ahoj,
Aničko, jsem ráda, že je všechno v pořádku.

Labus - já jsem měla po estrofemu stejné problémy, silné zvracení a museli mi ho snížit na polovinu. Tak snad s tím zaváděním to bude lepší.
na všechny myslím, protože teď manuálně makám a chystám věci na stěhování - fakt je to děs a už chápu přísloví o lepším vyhoření, než stěhování. Mám pocit, že to vůbec nepokračuje, navíc nechápu, kde jsem mohla nabrat takovou spoustu věcí 😀

labus
28. jan 2009

Zaenab fakt ti to stahovanie nezávidím 😀 😀 tiež sa toho desím ked sa budeme stahovat. Tak som ešte písala Mudr. štelclovy že ak by sa mi mala pri vkladaní sliznica zmenšit alebo tak,že radšej tie nevolnosti vydržím a povedal že nemám mat strach že nič nepokazím a možem ho vkladat uplne kludne tak to skusím

zaenab
28. jan 2009

Jestli ti to poradil,. tak s tím má zkušenosti - hlavní je, abys byla v pohodě.
Já jsem dostala nějakou vyrážku z prachu, mám ruce v jednom ohni, tak hledám nějaké tenké bavlněné rukavice. Jo a vtip je v tom, že mám objednanou firmu, která mi zabalí a odveze i knížky, ale sklo a drobné blbiny si musím dělat sama. Škoda, že tu nejste, mohla bych udělat dobročinný bazar a všechno rovnou rozdávat zájemcům 😀

annaanna
28. jan 2009

zaenab - my sme sa sťahovali z dvoch bytov do domu pred rokom a pol.
doteraz nechápem ako som to všetko dokázala zorganizovať, organizovala som to ja, nie môj partner. On bol len ako nosič. Plno kníh... šatstva, porcelánu a skla...
doteraz tie veci nemám 100% upratané 🙂 , ale počas MD to snáď aj napravím
A kam sa sťahuješ?

ast
28. jan 2009

Ahoj holky, hlavně kolegyňko Labus. Popocházím po bytě, zapnutou telku... Nic mě nebaví. Práce by byla (nějaké psaní na počítači), ale nemám na to myšlenky. Pořád se jen láduju. Jeden toust za druhým, jednu čokoládu za druhou. Chci se zeptat Labus-zavádíš to transferu Utrogestan vnitřně nebo ho polykáš? Mě vyhovuje polykání, snad to není rozdíl... Jak tě instruovali doktoři?

labus
28. jan 2009

Ast mne vraveli že je to jedno ale že lepšie je vkladat tak si ho vkladám len ak som cez obed niekde mimo tak vtedy užijem a potom zasa vkladám može sa to kombinovat. Ja som si pustila film smiem prosit práve skončil už som ho videla ale je to lepšie ako rozmíšlat a hladiet do blba mne nejak extra jest nechutí a hlavne na obet som si estrofem vkladala s utrošom sice ma bolelo brucho ale prešlo to a hlavne mi nieje špatne. Ast zlatko budu to pre nás velmi ,velmi dlhe dni ☹ 😉 ale dufam že s dobrým koncom inak sa čudujem som totálne v pohode nie ako minule

ast
28. jan 2009

Jééé Labus, Richarda Gera faaaaaaaaakt miluju. To je ono-römantické filmy. Nebo třeba Rabín, kněz a krásná blondýnka-taky romantická paráda. Já Utrogestan raději polykám a sice z toho důvodu, že si ho nedovedu zavést-asi půlka z těch zavedených dvou prášků byla vždy ztracena ven. A taky se bojím, že si zanesu nějakou infekci. Ano, budou to dlouhé dny. Tak snad nám úspěšně utečou se šťastným koncem. Drž se, budu tu pořád.

zaenab
28. jan 2009

Ahoj Ast, mě doktor doporučil zavádění Utrogestanu, je to účinnější a nejsou u toho takové vedl. příznaky (já po něm myslela, že sežeru i mámu s tátou 😀 )

Anna: stěhuji se na krásné místo centru města, do obrovského bytu (5+1, 160 m). Balím sama, nemám dost ničeho, a nechápu, jak odsud dostanu hlavně svůj šatník (6 metrů + 43 párů bot). Vůbec nevím, jak a do čeho je mám balit.

Tenhle měsíc by mi stejně nic nevyšlo, nedokážu si představit stimulku a do toho tenhle blázinec.
Navíc soused začal s rekonstrukcí koupelny, tak mám i přes chodbu a dvoje dveře všude prach.

labus
28. jan 2009

Ast mne moja kamarádka gynekologyčka poradila vždy si umyt ruky antibakterialnym mydlom ale že je to lepšie zavádzat vaginálne no ale ked ti nerobia zle .. mne nejak tie hormony všetky dost vadia no musím vydržat teraz som po obede zavádzala estrofen a zasa ma boli podbruško ako na mrchu ale nieje mi na odpadnutie a na vracanie noooo hruza

zaenab
28. jan 2009

Labus vydrž ! ! ! Mě u těch hormonů dělal dobře čaj z čerstvého zázvoru - nastrouhala jsem najemno asi 1,5 cm, zalila horkou vodou a doplnila medem a citronem. Hezky to prohřeje a dělalo mi to dobře na žaludek

labus
28. jan 2009

Zaenab dík vyskušam

ast
28. jan 2009

Ahoj holky, možná už půjdu spinkat. Zkusím tedy na noc Utrogestan zavést. No, přeji dobrou noc. Labus-přeju hezkou klidnou noc a ať se pusíci zavrtávají 🙂

ast
29. jan 2009

Tak dobré dopoledne holky. Ahoj Labus-jak se cítíš? Já beze změny... Nic a nic... 😠 Alespoň jsem včera uspěla aplikovat Utrogestan vnitřně, vcelku to vyšlo. Budu to alespoň střídat. Myslím na tebe, jak se držíš. Dej zprávu. Ast

labus
29. jan 2009

ahoj Ast ja sa mám fajn trochu ma pobolieva brucho niekedy tak zvláštne na jednom mieste no dufam,že je to dobre znamenie čítam knihu a snažím sa nerozmýšlat . A ten utroš aj ja budem občas striedat to je v pohodičke.

yanny
29. jan 2009

Ahojte zlatíčka,
Labusko s Ast užívejta si takové předtěhu.
Aničko, gratuluji k berušce. Bude to zaltíčková dračice, když bude blíženeček. Taky bych chtěla druhou holčičku.
Zanýý, stěhovala jsem se cca pře 4 roky, ale do dnes mám na půdě bordel, který už nikdy neuklidím, asi ho budu muset jednou rovnou vyhodit.
Rendy a co ty, jak je?????
Madlo, tay si taky vše stopla po stimulce, viď????
Já mělo v sobě tuším 2400 gonalu a teď mě bolí prsa, že nemohu ani chodit. A jsem zvědavá co mu to udělá s MS.
Tobe to něco dělalo????
Omlouvám se na koho jsem zapomněla, nebyla jsem tady dva dny a hned je vás tady plno.

ast
29. jan 2009

Ahoj holky, hlavně Labus. Nevidím to růžově. Nic nepociťuji a myslím, že tohle člověka moc nesplete. Já to nechci dopředu vidět černě, ale něco mi říká, že nic. ☹ Vím, že na závěry je velmi brzy-výsledek se dozvím za týden, ale intuici mívám doboru. Takže nezbývá, než se plést. A tobě Lábus přeju, ať se ti dobře daři.

yanny
29. jan 2009

Ast neplaš a netejrej se, znám většinu holek co nic necítily a byly těhu !!!!!! 🙂
Já sama jsem někdy necítila nic a jindy mě pekelně bolelo břícho jako na MS a těhu jsem nebyla, tak ani onak.
Takže tydle příznaky vynech!!!!!!!!!!!!!!!!!

ast
29. jan 2009

Milá Yanny, děkuji za podporu, jsi hodná. Já fakt plaším docela dost. Jsi zlatá a přeju ti , aby ti někdo, až to budeš potřebovat, taky napsal něco hezkýho a hlavně aby ti to vyšlo. Takže díky a budu se snažit neplašit. Ale je to těžkýýýýýýýýý. 😒

labus
29. jan 2009

Ast nepanikár nemusiš nič cítit ved ženy ktore otehotneju prirodzene v štádiu ako sme my ani netušia že su tehu žiadny príznak ani intuicia ja som minule mala všetky príznaky a bola to katastrofa nevzdávaj to psychyky to nesmieš ja ti to nedovolím nech ti manžel kupi harlekýny romantiše knižky a čítaj ja som dnes preležala a čítala celý den nesmieme sa tolko pozorovat lebo zblbneme. Neboj nie si tu sama máš nás a hlavne nekrvásač tak ver to je doležite 😉 rozkaz jasne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre