Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
11. feb 2010

díky holky🙂 termín samozřejmě nemám, na UTZ jdu až za týden..a tam Dr.teprve zjistí,jak to vypadá-dnes mi vzal jen krev a snížil prednison-jinak utrouš a anopirin beru dál normálně.....nevím jestli 605 je dobrý-ale říkal,že to odpovídá 14 dnům a že podle toho nepozná kolik se jich chytlo🙂 Jinak-pokud vše půjde tak skvěle jak dote´d....tak se to narodí v říjnu🙂

gabikri
11. feb 2010

ajka : tak to doufám, že funguje!!! 😉 😉 😉 😉 Jinak bych se šla picnout 😖 Je 1% žen, co mají přechod před 40tým rokem a jsem to zrovna já. 😉 Snad se to povede s tou dárkyní 😉

gejbule1
11. feb 2010

pajka obrovská gratulace.to už je jedno kolik se jich chytlo hlavně že alespoň jedno.
gabi tak to mě mrzí.Takové nezvratitelné verdikty jsou smutné.A chtěla by jsi dárkyni?Jestli jsi to tu psala tak se omlouvám jen jsem to přelítla.
anka a ty masáže a nahřívání si děláš sama?kdo ti to poradil?Já o tomhle nikdy neslyšela.
já jsem dnes byla na mammografu a už v noci jsem nemohla spát jak jsem se bála.Naštěstí vše mám OK tak snažení bude pokračovat.Huráááá

gabikri
11. feb 2010

gejbule : když jiná možnost není ☹ Je to pořád lepší, než adopce. A bude to aspoň z poloviny naše a ty dárkyně se prý vybírají docela přísným kritériem. V CARu nám řekli, že se dělají všemožné vyšetření..genetika atd. Taky že dárkyně musí být přiměřeně hezká a chytrá 😉 Co mi zbývá...bez dětí je život smutný 😢
Jinak děkuji k dobrým výsledkům na mamografu 😉

gabikri
11. feb 2010

gejbule: ne děkuji ale gratuluji 😀

pet.s
11. feb 2010

Pajka ahojky, kam to chodíš do caru? Na UTZ za týden? Mě objednávali minulý týden a objednali mě až na 26.2.Prý aby bylo už něco vidět. Já měla jet dnes na krev do Caru,ale vzhledem k tomu jak mi bylo. Asi pojedu až zítra nebo si dojdu tady za své.
pajka já minele měla 14 den HCG 258 a to bylo jedno. pajka mi máme asi stejný termín prorodu ne? 16.10. mi to někde nějaké stránky vypočítaly. 😀
Kurňa jsi mě naladila.Že bych si taky ještě skočila na krev,abych viděla jak mi HCG roste? 😀

Jinak jsem to docela pohnojila s neschopenkou. Chtěla jsem jít tenhle týden si ji nechat napsat na gyndu,ale v pondělí se mi nechtělo a pak už mi bylo zle. Ted jsem tam volala a dr tam příští týden nebude.tak mi uteče zase týden. Mohla už mi bežet.

hadonoshka
11. feb 2010

Ahoj holky, tak lítá to ze mně fakt slušně, zase mi to připomíná potrat, to je hrozný takový kusy.

Gabi to je fakt smůla, mojí mamce začal přechod už ve 36 letech, já doufám, že budu po babičce, která rodila ještě ve 42. Nemůžu už čekat když to tak čtu a půjdu do toho už teď po MS, i když to bude ještě štír, co se dá holt dělat, tlačí mně čas a mám sevřenej zadek, abys se to vůbec povedlo.

aja super jak to bereš, takovej přístup se mi líbí, dokud je šance, zkoušet a zkoušet.

pajko to je super kočko, tak ať je všechno ok a u pet.s to samý 🙂

awal pak dej vědět, jak to dopadlo, držím pěsti 🙂

anka to bych taky potřebovala nahřívat a masírovat, napiš nám jak 🙂

gabikri
11. feb 2010

hadonoska : prý se to dědí, to mi řekli hned. Prý zeptejte se Vaší maminky a babičky. Mamka bohužel zemřela, takže ta už mi níc nepoví a babička, když mi to zjistili byla na smrtelné posteli, tak když jsem se jí ptala, žádnou rozumnou odpověď jsem nedostala 😒

pajka00
11. feb 2010

Gabi-máš pravdu...aspoň bude polovičně -genetičně-vaše-ale jinak celá vaše🙂 Protože ono je fakt jedno,jestli je matka nebo otec vlastní-důležité-kdo ji vychovává a hlavně-že ji odnosíš a porodíš.....
NO Pets objednal mě fakt za týden-taky mi to přišlo brzo-počítala jsem za 14 dní.....tak nevím....a řekl, že podle HCG ještě nepozná, jestli je jedno nebo dvě🙂 - já jsem se ani neptala.Teda upřímně...já bych byla radši za jedno-protože si neuím představit dvě najednou-ale budu šťastná jak blecha i za dvě...nejdůležitější, aby vydrželo zachycené drápkem a bylo v pořádku-jinak je mi všecko šumák.
Termín vychází kolem 20.10. jo....takže nakonec tak nějak zároveń🙂))
Hadonosko-vychází to na štíra-jak jsme si už říkali-štíři mi nepřinesli nic dobrého-ale bude to můj štír-tak to bude něco jiného 😀

aja37
11. feb 2010

Presne tak .... aj ked bude iba z 1/2 biologicky vase, bude v tebe, budes citit, ako bude vyrastat, porodis ho a hlavne aj podla zakona, budes ty matka a nikto ti to dieta nikdy nebude moct vziat. Co by ti asi nemohlo ani tak, ak by slo o adopciu, ale akokolvek ... Ja som uz nad tym dumala niekolkokrat. My sme sa totizto zapojili aj do adopcneho procesu ... ako hovori moj manzel ... mame to rozbehnute na viacerych frontoch 😀

Pajka, moja naj kamoska ma dvojcata .... bol to na zaciatku zahul, ale teraz, ked uz maju 3roky, to je s nimi taka sranda. Akurat mi minule pisala, ze boli prvykrat u zubara a ze otvarali pusy jak krokodily. Sestricka totizto pre nich mala balony, takze sa tesili, ze ich dostanu. 😀

Baby, ja ked to tu tak citam, normalne mam chut ist uz teraz na to IVF ... ale musim vydrzat. Furt mi tvrdia, ze moc tlacim na pilu, tak musim vydrzat.

Inak, Anka, daj vediet ako si to myslela s tym nahrievanim a masazami. Ja osobne som si teda tiez "naordinovala" masaze, ale to su take obycajne, akoze na relax. A chodim alebo na lavove kamene, alebo na lymfaticke masaze. A v pondelok idem baby na cokoladovu masaz! Dostala som od manzela pod stromcek ... tak sa tesim 🙂

gabikri
11. feb 2010

aja : tak vy to teda máte rozjeté fakt na všech frontách. No já nemám nic proti adopci, ale asi bych nedala ty věci okolo. Když jsem tady pročítala téma adopce a čím vším si ten pár musí projít, než mu to dítě dají..brrrr..naskočily mi pupínky. Aby se mě někdo vyptával, kolik jsem měla za život sexuálních partnerů a proč mi nevyšel ten či onen vztah..tak jak se znám, tu dotyčnou bych poslala někam a bylo by. To nemluvím o tom, že bych nesnesla takové to čmuchání okolo. ( v práci, sousedi)

Jinak já bych strašně chtěla dvojčata..já vyrůstala jako jedináček a bylo to naprd 😖 Tak třeba od té dárkyně se dvojčátka povedou 😵 😵 😵

pajka : a co máte proti štírům?? 😝

gejbule1
11. feb 2010

nejhorší je že čím máme méně času tím se k tomu přidává jeden problém nebo nemoc za druhou.O to větší nervy to jsou a pak to nejde už tuplem.Takže kočky klídek a ono se to podaří 🙂 🙂 .
hadonoshka proč bereš Utrogestan?To ti dal gynekolog nebo jsi si o to řekla?

hadonoshka
11. feb 2010

pajko to si taky říkám 🙂
Beru to podle toho, že mamča a muž jsou od sebe o 3 dny a přitom je každý úplně jiný........ no teda se spíš tím uklidňuju, ono už by to bylo na konci, tak snad to bude líznutý střelcem, u vás dvou zase váhama a ty jsou dobrý 🙂

štíři jsou prý tvrdošíjní, krutí, neúprosní.....no ale mají i kladné stránky viz http://znameni-zverokruhu.najdise.cz/stir-znameni
zjistila jsem proč ta manžova babi zůstala do smrti sama, dřív jezdila a výlety s důchodcema a pracovala do 75 let, ale jednou prý v klubu zapomněli na její narozeniny a do smrti už s nima nepromluvila a přestala tam chodit a radši byla sama, to je teda něco.
Fakt je že do toho při porodu vstupují i jiné planety, tak se to nedá nikdy odhadnout.

gabi teda ty to nemáš jednoduchý 😔

gabikri
11. feb 2010

hadonoska : jó, máš pravdu..já kdysi chodila s jedním Štírem a byl to fakt divnej pavouk 😀 😀 😀

hadonoshka
11. feb 2010

gejbi já si o něj řekla u gyndaře, měla jsme ho brát teď to jsem ještě nevěděla, že dorazí mrcha, prý se bere i když jsou krátké nebo dlouhé cykly, je to progesteron, ale budu ho brát jen ještě 2 dny abych nenakopala ovulku, něco jsem zaslechla, že ji snad potlačuje nebo co.
Primář mi po potratu řekl, že bych měla brát Utrogestan na podporu těhotenství, tak jsem to přetlumočila a doktor souhlasil. Až otěhulím, budu ho brát do 12tého týdne. Jinak ho mám brát jen 4 dny 20-24DC, ale začala jsem 17DC, protože jsem měla brzy ovulku. On mi původně psal 17-24 DC, ale pak si všiml, že mám někdy ovuli 18 DC tak to posunul na 20. Snad nic neposeru tím že ho beru teď.

hadonoshka
11. feb 2010

gabi no tohle jsem nechtěla slyšet 😖

kolikátýho se narodil?

Mně by to vycházelo 17.11. pokud by se zadařilo a mám tetu, která je 18. a je skvělá, ale pokud by mi zase vyvolávali porod o 14 dní dřív tak by to byl jasnej štíras.

hadonoshka
11. feb 2010

skvělé, moje odpověď byla 10000 přesně, dostanu odměnu? 😀 😀 😀

gabikri
11. feb 2010

hadonoska: to už si nepamatuju, ale vím, že co jsem se kvůli němu nabrečela..byl úplně suchej a bez citu 😖
Ale to není pravidlo 😝

aja37
11. feb 2010

Gabi, ja mam ale uplne ine skusenosti. Nikto sa nas na nase predchadzajuce vztahy nepytal, nikto nesnoril u nas, v praci a ani u susedov. Ano, pani zo socialky bola u nas, ale tak v pohode si dala kavu, podebatili sme asi hodku a isla domov. A ano, je pravda, ze v psychoteste boli otazky ohladom nasho sexualneho zivota, ze ci sme spokojni a ako casto to je a tak podobne, ale my sme na to s usmevom odpovedali, ze to obcas mame "z povinnosti" a obcas "lebo chceme" ... no ako inak pre IVF a inseminacii. No a nasledne s nami psychologicka skor rozoberala, ze ako berieme tie neuspechy a tak. A co sa tyka prace, odtial chceli posudok, ale ked som jej povedala, ze sa obavam prepustenia vzhladom na to, ze to budu brat ako hotovu vec, ze pojdem na matersku, tak od toho upustila. Povedala, ze to chape a tak posudok predlozil len manzel. Ja osobne som z toho celeho procesu mala velmi dobry pocit. Dali nam tam kopec informacii a boli mili. Len skoda, ze sa musi tak dlho cakat na ten vysledny telefonat. Zvaz to este ... ja viem, darovane vajicka su lepsie, aj ja nich pojdem, ak sa najblizsie IVF nepodari, ale ani adopciu by som este na tvojom mieste nezahadzovala.

gabikri
11. feb 2010

aja : budu to brát jako tu nejposlednější možnost. Ale my nejsme zase úplně ideální na adopci..nechci se tady rozepisovat proč, ale myslím, že bychom měli problémy 😉

gejbule1
11. feb 2010

Holky mě by bylo úplně jedno jaké bych měla znamení.Mám doma 2x kozoroha,1x berana a 1x raka.Někdy jsou na zabití všichni 😀 😀 .

gabikri
11. feb 2010

gejbule : já mám kozoroha a toho je taky dost 😀 Šprajcne se a nikdo s ním nehne 😀

veruncik
11. feb 2010

gabikri: Já jsem slyšela, že hodnoty FSH mohou kolísat, máš jistotu, že i u Tebe pouze nekolísají? Já třeba mám hodnoty kolísavé, takže když se třeba vychytá ten správný cyklus, tak by to třeba mohlo jít....Kolikrát jsi měla měřeno FSH? Já jsem také měla při 1.IVF 3 folikuly prázdné i při nativu...

gabikri
11. feb 2010

veruncik : mě to už nabírali vícekrát...může to kolísat..ale mě to nekolísá..spíš se hodnota zvyšuje..je to věkem 😖

pajka00
11. feb 2010

Můj muž byl štír a divný pavouk....nemluvný, sobecký,uzavřený introvert a když jsem mu řekla,že od něho odcházím-tak od té doby se mnou nemluví-k smrti uražený a uzavřený ještě víc... Syn je střelec a nádhera....to je super znamení🙂
Ale přítel beran-a taky někdy pěkně umanutý-ale zlatý beran podle štíra🙂

aja37
11. feb 2010

Haha, ja som tiez baran a podla mna uuuuzasne znamenie 😀 a videli ste niekedy ryby, ked sa nastvu? No moje nervy. Ked sa nastvem ja, tak to lietaju triesky, ale manzel ... ten je ticho. A to je horsie 😒 Nastastie sa to nestava casto 😀 😀

ankava
11. feb 2010

můj bývalý manžel byl lev a taky to s ním nebylo jednoduchý a jeden mezi byl panna a taky umanutý... a současný je beran a taky pěkně umanutý 🙂 Já myslím, že si jeden moc nevybere. Důležité je, abychom to s nima uměly 🙂

Nahřívací terapie: sestřička u doktorky mi to popsala tak, že když kvočna nesedí na vajíčkách, tak nastydnou a nevylíhnou se. No a já mám ten problém, údajně nemám vyrovnaný energie v těle a v děloze mám chladno.
Tak každý den nebo obden nahřívám ruce nad čajovou svíčkou (v lampičce), každou ruku z obou stran. Měly by se nahřívat určené akupresurní body- hlavně vaječníků a dělohy - ty jsou cca 1 cm pod mezerami mezi prsty. A potom střed ruky až k zápěstí a podél palce. No jednoduše obě ruce, z obou stran.

Potom si ohřeju v troubě v pekáči cca 3 kg soli a do té nahřáté soli se postavím (ale sedím u toho) v ponožkám, zabalím se do deky a vydržím tak 20-30 minut. Pak si vezmu jiný teplý ponožky a jdu do pelechu.
Asi na tom něco bude.

Taky nepiju nic studeného a chodím fakt dobře oblečená, abych neprochladla.

Tahle doktorka mimo jiné dělá i akupunkturu a čínskou medicínu a magnetoterapii, takže návštěva u ní je vždy na 3 hodiny. Strašně si tam odpočinu, tak doufám, že to k něčemu bude.

vypadá to, že asi pojedeme na ty hory,tak teď musím dodělat v práci co se dá a nakoupit a pojištění a dojít navštívit maminku, no mám toho na ten týden až až, aspoň mi to uteče.

Já beru utrouš 15-24 den, pak má hladina progesteronu klesnout a přijít mrcha.

hanula11
11. feb 2010

pajko, já jsem taky štír, a řekla bych že hodnej štír 😉 tvůj muž byl asi štír mrcha 😒 , nemůžeš všechny házet do jednoho pytle 😝 😀
dcera je střelec (starší) a je to katastrofa 😖 😔 , doslova a do písmene a hadonoška - střelkyně se taky povedla 😉 🙂
není holt člověk jako člověk 😵

aja37
11. feb 2010

Ankava a to robis kazdy den? 😨 no moje nervy. Tak to si dobra. Len tak dalej.

awalancha3
11. feb 2010

GEJBULE: dakujem za ocenenie fotky, ale co mam z toho, ze vyzeram celkom mlado, ked telo vie, ze som uz stara, ach jo ☹

HADONOSKA: aj tebe dakujem, ze mi zelas aby to vyslo

.........este 6 dni... a mala by dojst mrcha......mam este 6 dni nadej, ze nedorazi....... spravila som pre to (skoro) vsetko.... toto obdobie je krasne a desive sucasne.....este mam nadej, este jeden den, este jeden este...a potom dorazi ta mrcha cervena a je po nadejach.......moja babka mala len jedno dieta, moja mama mala len jedno dieta..a ja by som tak chcela mat dve.....aj ked si to vobec neviem predstavit aky je to pocit mat dve deti... istotne uzasny.....

........PAJKA: chlapi su divni, aj moj exmanzel bol taky, prilis introvert a malomluvny, tak som nevedela co mu vadi...ale bol ohromny fesak, tak sme spolu 17 rokov vydrzali, syn je nastastie citlivy a mily po mne......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre