Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
15. aug 2010

@awalanacha - s tím opucháním mi ani nemluv...nohy mám jak štoudve, mám pocit, že už mi nestačí kůže na nohách.
mně říkala dr, že mi hlavně nesmí začít otékat obličej a ruce,jinak hned přijít. Tak to m zatím neotéká.
@ankava - s ím věkem máš ravdu..vždy jsem měla výrazně starší chlapy a s nimi mi to klapalo..s manželem jsem byla o 5 let a neklapalo to.

gejbule1
16. aug 2010

Ahoj holky,jak se máte?Včera tady byla pěkná bouřka a zrovna my holky odlétaly za svým tátou na Kypr.Tak jsem celou noc nespala.Usnula jsem až když poslaly sms že doletěly 🙂 .
Tak těhulky pěkně těhulte a snažilky se snažte ať jsme brzy všechny těhotné 😀 😀

evapavla
16. aug 2010

aj tu nás parádne pršalo búrka vyradila miestny trafák, momentálne žijeme v krízovom režime, v celej dedinke netečie voda a máme len dve fázy elektriky, to znamená svetlá a niektoré zásuvky, už som bola v susednej dedinke z artézskej studne nabrať vodu aspoń na rannú hygienu, telka nejde, jupiííí, to by snažilkovalo, keby sa dalo 🙂 , snažím sa rodinku prehovoriť na hranie pokra alebo aspoň žolíka

bsik
16. aug 2010

Dobrý večer, tak jsem se vás pokusila dočíst............. A koukám, že už tu řešíte váhu 🙂 Já jsem při tom nešťastném těhu stihla přibrat asi 12 kg a pak jsem to horko těžko zhazovala. A teď když jsem byla těhotná, tak jsem se zavázala, že už prostě nepřiberu, abych se zas nemusela trápit.............jenomže vám teda řeknu, že i když jsem se rozhodně nepřecpávala, tak jsem nakonec rodila s +35kg!!!!!!!!!!! No, byla jsem jak slonice.Nohy jak konve, prstýnky jsem nenosila od 6.měsíce. Myslela jsem, že to ve svým věku nemůžu nikdy zhodit, ale nakonec mi už chybí zhubnout "jen" 5 kg 😉 😉 Takže těhulky neřešte váhu a užívejte si ten pocit, že za chvilku tu budete mít krááááásný miminko 🙂 🙂 🙂Pets.... Já taky měla vždycky pocit, že mi ten UTZ nějak odflákla 😉 No, prostě jsem toho svýho drobka chtěla ještě chvíli pozorovat, ale Dr měla všechno zkouknutý natošup 🙂 Neboj, bude to v pořádku a věř zkušenýmu oku Dr

pet.s
16. aug 2010

@bsik já bych tak ráda věřila,ale já už zažila tolik odfláknutýho v našem zdravotnictví, že věřím dr jen některým a to většinou těm svým.jenže v Podolí na UZ se to pokaždé mění.
ad váha..já jsem nadšená ..nabrala jsem az celé těhu+stimulace 5kg.A to všechno v stimulaci a po B12 ve druhém měsíci. Nijak se neomezuji, ale taky nežeru.Dám si úplně všechno,ale všeho jen kousek. jen dneska mě chytily nějaké chutě. 😀 Dokonce jsem vytáhla tátu na procházku do večerky. Zítra dopoledne jdu s mamkou na trhy, docela mi chození dávat zabrat. Hrozně mě bolí nohy.Přemýšlím jestli bych zítra nevytáhla někoho do bazenu, ale nevím. Už ted vrtí hlavou, že ne.Tak ještě zkusím děti.Neteř je nemocná a byla v sobotu, tak tu mi nepůjčí.Kruciš at už se narodí Terinka,aby se mnou měl kdo jezdit.

vlasa
17. aug 2010

baby,ja mam 36 a doma trojrocnu certicu,ktora by velmi chcela surodenca 😅 velmi sa bojim,nakolko som mala v maji UPT koli choremu plodu v piatom mesiaci 😔 zapovedala som sa ze nikdy viac,ale je to silnejsie ako ja a mam pocit,zeby som to este mala skusit 😅 mate niektora podobnu skusenost,bojim sa aj koli veku,ci to este zvladnem,mam pocit,ze uz nemam tolko sily...prosim poradte 😵 😵 😵

pet.s
17. aug 2010

@vlasa..si děláš srandu?koukni na mě.K 41 narozeninám si porodím své první biologické dítě 😀 Mužovi je 65. Taky jsem o jedno mimi přišli kvůli vadě. ☹ Ale chce to jít dál.
I když jsem nikdy nedoufala, že otěhotním, chtěla jsem mít pocit, že až se jednou podívám za sebe, řeknu si, "udělala jsem proto maximum".A nebudu mít čeho litovat. Takže jsme podstoupili umělé. Po několika pokusech jsem otěhotněla. Ale ve 14tt bylo těhu ukončeno kvůli malého vadě.Hned jsme šli do toho znovu. A za měsíc dá-li Pán Bůh s námi bude holčička 😀 😀

evapavla
17. aug 2010

@vlasa ,ja ťa úplne chápem ja som po podobnom zážitku 3 týždne a toto je jedna z vecí, ktorá ma stále máta,na druhej strane sa poznám natoľko, že viem, že sa budem snažiť mať babulko len čo sa bude dať, len buď v pohode,ak máš podporu drahého, tak je to veľká pomoc. Kočky a poradte mi, ako sa zbaviť tých nešťastných cigariet!!!!??? 😠 Ja viem, že si tým kompenzujem tú stratu ale strašne ma to uvoľňuje, no potom mám výčitky,no hrúza. Inak dnes deň blbec, počasie na 4-, v práci nič moc.

gejbule1
17. aug 2010

já bych se zase potřebovala zbavit chutě na sladké.Jsem schopná jíst celý den sušenky,bombony a žádné pořádné jídlo.To je taky hrozný zlozvyk.
@vlasa já jsem si to taky prožila a ještě dalších několik potratů.Nevím co jste měli za VVV ale myslím že většina s věkem nesouvisí.Potom se mi narodila normálně zdravá dcerka.Nevzdávej to a uvidíš že se to podaří 🙂 .

evapavla
17. aug 2010

@gejbule1 ,normálne mám aj rada sladké, veľmi, veľmi, oveľa viac ako iné jedlá, teraz som však schudla 4 kilá,normálne som sa vyľakala, tak sa trocha vykrmujem a sledujem stále váhu 😎 a ide to trocha hore, inak nie som žiadna modelka, skôr taká krv a mlieko 😀. Ja mám mindráky z ďalšieho tehotenstva preto, lebo mi nikto nevie povedať prečo sa to vlastne stalo, až koncom augusta idem za genetičkou.

janettka
17. aug 2010

@evapavla já taky čekám co bude na genetice....pak se uvidí...ale v pondělí přesně 4týdny po 1.revizi přišla mrcha,jen takový náznak,ale jsem nafouklá jako balon...tak aspoň nějaké pozitiva z bylinek co do sebe cpu..

gejbule1
17. aug 2010

Holky já si myslím že genetika vám taky nic nepoví.Bu´dete ji mít určitě v pořádku.Já jsem se na ní tehdy taky strašně upnula že budu vědět víc a byla jsem potom hodně zklamaná.Vše mám pořádku takže to prý byla jen smůla.
Tak aby jste nebyly zklamané jako já 😒 .

pet.s
17. aug 2010

holky přesně jak říká gejbule, mně toho na genetice taky moc neřekli. Myslím, že by řekli třeba kdyby tam byla nějaká vada genů nás, ale proč se to stalo většinou nevědí ani oni sami.Nám jen tehdy řekli, že ve spojení našich genů chyba není, a že můžeme mít další děti.Jo a vyžádala jsem si pohlaví. Byl to kluk.

ankava
18. aug 2010

@janettka mrcha je dobré znamení, že se vše vrací do normálu. Já bych pro tvůj klid na tu genetiku počkala, než se zase vrhnete do snažení, i když si myslím stejně jako pets a gejbule, že stejně nic nezjistí. Bohužel je to prostě hnusná náhoda.
Ale když si vsugeruješ, že po revizi je jakoby pohnojeno, tak by to ještě mohlo brzy znovu vyjít 🙂

@gejbule1 závislost na sladkém jsem měla taky.... sice jsem nebojovala s kilama, ale moje stravovací návyky byly úděsné. K obědu balíček sušenek, odpoledne balíček gumovejch bonbonů a k večeři rohlík s něčím. Ovoce zelenina nic moc a teplý jídlo jenom o víkendu. Jediné, že jsem dodržovala dobré snídaně. No a pak když jsem se začala snažit o mimčo, tak jsem si poručila, že musím trochu jíst a začala jsem chodit na obědy a pak už jsem na sušenky neměla ani chuť a časem jsem se celkem srovnala, Ale dodnes můžu pytlík medvídků spořádat na posezení. Ale není to taková hrůza. Navíc teď v těhu mě po sladkém pálí žáha, takže se mu celkem úspěšně vyhýbám. Ale asi jediná rada je, zapřít se a dát si něco jiného a žvejkačky. Bohužel to chce vůli. Ach jo. 🙂

gejbule1
18. aug 2010

@ankava tak přesně jak jsi popsala bych se mohla živit pořád.Na to co sním sladkého mám taky váhu normální ale štve mi to.Vždycky si řeknu že už jíst sladký nebudu ale vydržím to jen pár dnů.Tak pořád začínám 🙂 😀

gejbule1
18. aug 2010

jo a snídaně taky dodržuju na ty se těším 🙂 .Jen na to ovoce a zeleninu nemám vůbec chuť.Mám kamarádku co nesnáší sladký a závidím jí to 🙂 .
Teda tady se tak ochladilo ☹ .To počasí určitě vyhovuje těhulkám 🙂

ankava
18. aug 2010

@gejbule1 zapřísahat se, že to nebudeš jíst, nemá cenu, protože to stejně nevydržíš. Stačí když člověk začne místo sušenek k obědu polívkou, a pak ani nebudeš mít důvod ty kvanta sušenek dát a dáš si třeba jenom něco malého, ale definitivně to neodbouráš nikdy a taky co by nám pak ještě hezkého zbývalo??? 🙂 🙂 Chce to jen trochu omezit...

gejbule1
18. aug 2010

jé až te´d jsem si všimla že máš termín v prosinci.Kolikáteho?Já mám nejstarší dceru 23.12 a manžela 25.12.Kozorozi jsou dobrý 🙂

gejbule1
18. aug 2010

@ankava No moje řeč 🙂 🙂 .Já si to tak užívám kafíčko a sušenčičky že bych se o to nechtěla úplně připravit.Lepší než kouření co?

ankava
18. aug 2010

@gejbule1 no to rozhodně, já nesnáším u ženskejch kouření, ten smrad... to vůně kafíčka a k tomu nějaká dobrá mlska 🙂 já miluju takový ty karamalový sušenky od Lotusu, co je dávají i v kavárnách ke kafi... Kupujeme minimálně balíček týdně. Jsou sice dražší, ale stojí za to.
Termín mám někdy okolo 16. takže by měla být ještě střelec, ale kdoví, kdy to nakonec bude- týden sem tam 🙂 Ale do Štědrého dne bych to chtěla mít za sebou 🙂

gejbule1
18. aug 2010

@ankava Ty sušenky znám,jsou moc dobré,ještě mám ráda milku,esíčka zkrátka skoro všechno 😀 😝
Ono to máš jedno kolikáteho to bude.Hlavně ať tě pusinka moc dlouho netrápí 🙂 .

evapavla
18. aug 2010

ale ste mi narobili chute s tou kávou 🙂 🙂 🙂 a sušienkou ! 😉

melinduska
18. aug 2010

ahojte..tak ja sa hlásim s mojim testovaním, mimi nebude zajtra čakám mrchu a už aj predmrchové príznaky sa objavujú. 😠 Som trochu smutná, že to nevyšlo ale život ide ďalej...hádam nabudúce 😉

evapavla
18. aug 2010

@melinduska , ako to vieš tak presne 😉 ?, ja som si nikdy nebola istá, či sú to tehu príznaky alebo mrška? merala som si BT a chodila na Fertlity friend, ani tam mi príznaky nevykazovali 100 % predpoklad tehu a nakoniec z toho tehu bolo 😉

awalancha3
18. aug 2010

už som sa rozhodla pre kočík, bude to TAKo Warrior Carbon 2010, nie je drahy s autosedačkou 330 http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1/1...

awalancha3
18. aug 2010

.viem, že je straaasne ružový a sladký, ale nemožem si pomocť.......... 😎

gejbule1
18. aug 2010

@awalancha3 hezkýýýýýýýýýýýý i když opravdu hodně slaďoučký.
@melinduska třeba ještě nedorazí.já jsem taky měla vždycky příznaky na MS a pak jsem byla těhu.Tak držím palíky 🙂

vlasa
18. aug 2010

@awalancha3 krasny kocik 😉

vlasa
18. aug 2010

@gejbule1 babo malo nador,nik netusi odkial sa vzal,proste si tam rastol a rastol 😔 ale amnio bolo negat,tak nik nevidi problem mat zdrave babo 😅 ale ten strach nepusti ☹

gejbule1
18. aug 2010

@vlasa To tě chápu to je jasný ale opakovat se to určitě nebude.Byla to prostě jen smůla.Jsi ještě mladá.Já měla Lucku v 38 a taky je zdravá.
Jak to že to nepoznali na prvním UTZ ve 12tt?Tam bylo miminko v pořádku?Jsou to smutné příběhy ale podaří se Vám to uvidíš.Jak dlouho jste se snažili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre