Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lindda
17. nov 2011

cafte tak ani u nas nic mrcha prisala tak zase dalej sa pokracuje

dadaba
20. nov 2011

ahojte zenicky...mam 40 rokov po dvoch rokoch snazenia som obsolvovala IVF..teda som v stadiu ivf...mala som problem, ze mi folikuly nepraskali tak nedoslo k ovulacii...uz som ani neverila, ze sa mi podari niekedy ovulovat..ale po uspesnej hormonalnej stimulacii som mala 20 folikulov a v nich 18 ZRELYCH VAJICOK!!!!!!!!!!!
8 zamrazili a 10 0plodnili ...dala som si predlzenu kultivaciu tak utorok sa dozviem kolko embryjok bude silnych...a v stredu bude vklad!!!!!! takze dievcata rychlo do nejakeho centra, umele oplodnenie nie je nic bolestive...staci par inekcijiiiiiiii a ide to....vsetkym drzim palce...kludne ma kontaktujte rada poradim pomozem...

bobbule09
20. nov 2011

@dadaba no já bych šla třeba hned, ale kde na to vzít peníze? 😢

dadaba
20. nov 2011

@bobbule09 kolko mas rokov??? u nas do 39rokov to preplaca poistovna...platia sa jen injekcie a lieky na stimulaciu ja som platila 300 euro...

moja72
20. nov 2011

@dadaba ja som stihla do 39 rokov iba jedno IVF "platené poisťovňou" a doplatok na lieky pre IVF ma vyšiel 800-900 EUR

dadaba
20. nov 2011

j
@moja72 n ja som platila ako samoplatca 1100 a 300 lieky...

baculiatko40
20. nov 2011

Ahoj zienky, ja som tiez momentalne v 2-tyzdnovej cakacej dobe. Zajtra to bude tyzden po transfere. Mam bezmala 42. Toto je uz moje 8. IVF/ICSI. Prvych 6 bolo klasickych IVF t.j. silne davky hormonov (1x MA), po tom siestom IVF som si povedala dost a cestovala som do Reprofit Brno na Soft IVF, kde ma to stalo ako samoplatcu vsetko dohromady 890 eur. Preto @bobbule09 chod k tej lekarke na test stitnej zlazy, aby si vedela na com si a potom skus ten Soft IVF v Reprofit Brno, fakt nie je drahy.

nejka41
21. nov 2011

Ahojte,pridávam sa k baculiatku.Mám 42 , momentálne som po 3 IVF a vo štvrtok už idem na krvičku.
Nie je to lacná záležitosť aj my sme šetrili a odriekali ale veľmi túžime tak verím že tento krát budú //.
@ baculiatko držím palce!
a samozrejme všetkým snažilkám 🙂

gabinkaa
21. nov 2011

@nejka41 ja sem občas zájdem, patrím tiež medzi ......ničky, držíim moc palečky, aby krvička bola úspešná, my sme tiež absolvovali IVF 😉

nejka41
21. nov 2011

@gabinkaa Ďakujem a držím palce!!!! 🙂 🙂 🙂

bobbule09
21. nov 2011

@dadaba mám 36 let. Už jsem jednou na IVF byla a stálo nás to asi 25 tisíc, což si teď nemůžem dovolit, protože jsem už 2 roky nezaměstnaná a navíc ještě řešíme bydlení. Prostě na to nemáme ☹

eda70
21. nov 2011

@nejka41 Ahoj, my sme boli na IVF 7 krát a na ten posledný sa to podarilo mám 41 rokov a 3,.6.2011 sa nám narodila krásna dcérka Lenka. Držím palce všetkým, ktoré sa takto snažia a tak veľmi túžia po dieťatku. Ono sa tá veľká túžba aj vyplní, len tomu treba pomôcť. Takže držím veľmi veľmi palce nech sa tá túžba vyplní každej 🙂

nejka41
21. nov 2011

@eda70 Ďakujem 🙂

eda70
21. nov 2011

@nejka41 niet za čo len tomu treba veriť. Potom daj vedieť ako si dopadla držím palce nech ti to výjde 🙂

baculiatko40
21. nov 2011

@nejka41 dakujem a aj Tebe a ostatnym cakatelkam drzim velmi palce, aby nam to vyslo 🙂 Ja idem na krv buduci pondelok. Gratulujem @eda70 k babatku!

janettka
21. nov 2011

ahojík holky jdu vás jen pozdravit a nakukuju co je nového...přeju všem dobré zprávičky a co nejdřív // 😉 nám už se to blíží,manžel je čím dal víc nervozní,na mě to zatím ještě nepadlo.

evapavla
21. nov 2011

Ahojte, idem si medzi Vás trocha poplakať. Dve čiarky som si síce našla, ale podľa dnešného sona to nevyzerá dobre, váčok je 12 mm veľký, plodík tam vidno nie je, ešte pôjdem na kontrolné sono, ale nevyzerá to dobre. Strašne mi je smutno. ☹ ☹ ☹

baculiatko40
21. nov 2011

@janettka uz ides do finale, krasny darcek pod stromcek. Tak prajem, aby si mala lahky a bezproblemovy porod.
Dufam, ze aj ja sa dockam podobneho stavu coskoro.....

baculiatko40
21. nov 2011

@evapavla ahoj moja! Neplac prosim, uz Ti robili HCG? A bola si aj druhy krat na HCG, ci spravne rastie? V ktorom si tyzdni?

evapavla
21. nov 2011

@baculiatko40 , krv mi ešte nebrali, proste im to sono podla poslednej MS nezdá byť v poriadku, teaoreticky by som mala už byť 6+4, aj podľa ovulácie tak nejak hore dole, najhoršie je že mi nie je nejako špeciálne zle, keď si to všetko spočítam, vychádza mi z toho, že to môže byť anembryola - ja viem lekári amatéri sú najhorší, proste po tom poslednom sklamaní chcem byť radšej na všetko pripravená ☹

baculiatko40
21. nov 2011

@evapavla ja byt Tebou, vyziadam si este HCG a potom este raz za dva alebo tri dni, aby videli, ci rastie. Malo by sa zdvojnasobit medzi tymito dvomi testami. Ak mozes, chod hned zajtra rano na odber, alebo ak mate niekde labak, kde si to mozes zaplatit a spravia Ti to, este v ten den budes mat vysledky. Urobila by som to pre pokoj duse.

baculiatko40
21. nov 2011

@evapavla co by som este skusila, ist na sono k inemu nezavislemu doktorovi, pretoze to sono (pristroj) nemusi byt OK, co Ti robili. Uz tu boli taketo pripady....

evapavla
21. nov 2011

@baculiatko40 , momentálne nemám ani šajnu kam by som išla, môj lekár ordinuje len popoludní, o krvi nič nespomínal, skúsim sa pohrabať na nete či najdem v okolí niekoho kto má sono, ďakujem

janettka
21. nov 2011

@evapavla v každé nemocnici nebo poliklinice je laboratoř kde ti udělají krevní testy,u nás to stojí 200kč,taky jsem si je nechala 2x udělat

evapavla
21. nov 2011

@janettka , díky už som niečo našla, skúsim tam zajtra zavolať

eda70
22. nov 2011

@baculiatko40 ďakujem 🙂

mnamko
23. nov 2011

@evapavla ak môžem povzbudiť tak na prvom sone v 5tt mi bolo vidieť iba vačok bez plodu ale v 8tt už tam bol bolo by dobré zobrať krv na HCG

gejbule1
27. nov 2011

Ahoj holky,jdu se kouknout co je tady nového a pozdravit Vás 🙂
@evapavla Ještě to nevzdávej,znám případy že to i dobře dopadlo 🙂 .Držím ti palce.
Já se doma jen válím protože jsem se už začala otevírat tak aby u mě mimi ještě zůstalo.Jinak se strašně těším na vánoce.
@janettka Ty už to máš za chviličku 🙂 Přeju ti rychlý a pohodový porod 🙂

nelicefo
27. nov 2011

@janettka už sa ten najkrajší vianočný darček blíži...prajem bezbolestnú rýchlovku a zdravé miminko. 🙂 😉

nelicefo
27. nov 2011

@gejbule1 Vy to ešte chvíľku vydržte. 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre