Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mufyxa
1. nov 2012

ahoj děvčata tak to nakonec vypadá že na další pokus Nativu pujdeme už ted v listopadu ..... těším se . Chtěla jsem až po novém roce ale usoudili jsme že není důvod čekat a nějakou korunku ještě máme tak jdeme do to tedy pokud p doktor dovolí.
Ted ve zprávách byla zase nějaká.....píp.....která porodila v práci a miminka se zbavila tím že ho strčila do pracovní skřínky . Nevím ani co dodat my tady bojujeme o každé vajíčko a jen o myšlenku na těhotenství a tady .........no nic jen mám vztek co by jsme za takové miminko dali.

staga
1. nov 2012

@mufyxa nie ani tie sa bohuzial nepovedli ale tebe drzim palce 🙂

bara74
3. nov 2012

Ahoj holky,
tak dnes jsem si udělala těhotenský test Clearblue digital a podle něj jsem těhotná 1-2 týdny.I na normálním testu mám //.
Ale nevím jestli tomu věřit. Jsem teprve 9 DPO.A taky jsem měla MS dostat až 8.11.
Spíš mám strach, že 8.11. MS dostanu a bude po dlouhém snažení.Prostě, že to s MS odejde.To se prý stává .Zatím jsem to nikomu radši neřekla.
Co vy na to?

bara74
3. nov 2012

mufyxa Držím palce a určitě to už vyjde.

slavka_2012
3. nov 2012

@bara74 tichucko gratulujem 🙂 nic neodejde na take nieco ani nemysli 😠 vsetko bude dobre a konecne nas nakopnes 😉

slavka_2012
3. nov 2012

@mufyxa mozno budeme snazilkovat spolu 😉 a tentokrat sa nam to podariiiiiii 😵

martulle
3. nov 2012

@bara74 taky potichučku gratuluju a držím palečky at je vše o.k.a neboj,to bude 🙂 já chci taky// 🙂 @slavka_2012,@myfuxa moc,moc vám držím holky pěstě,at to snažilkování dobře dopadne a máte na vánoce dáreček v podobě // 😉 😉

bara74
3. nov 2012

Holky moc, moc díky , ale zatím se bojím radovat. Jestli se to povede tak vás přijedu nakazit 🙂 🙂 🙂

vavrenka
3. nov 2012

@bara74 velmi ti prajem, nech to vyjde. ano, je kopec tzv. biochemickych tehu. mne sa jedno tak udialo a MS to ukoncila. ale jeden testik pozit 8DPO vysiel 😉 a mam krasnu dcerku! daj vediet, ako to dopadlo, uz iba 5 dni 😵 😵 😵

bara74
4. nov 2012

Holky vavrenka, martulle, slavka_2012 díky moc za podporu a budu dávat vědět jak to pokračuje.
Hezkou neděli

zuzana36
4. nov 2012

@silviami jej to je krasne, gratulujem a zelam bezproblemove tehu 🙂

zuzana36
4. nov 2012

zdravim vas dievcata.

zuzana36
4. nov 2012

@mufyxa mojenko, viem ako ti je zazivam to uz takmer 5 rokov, stale sklamanie. ver, ze bude lepsie, posielam aspon na dialku objatie

zuzana36
4. nov 2012

@bara74 bozinku, to je nadherna sprava 🙂 tesim sa s tebou, kludne tomu ver 😀 😀 😀

zuzana36
4. nov 2012

a ja sa vam idem priznat, ze som dufala, ze sa to tentokrat podarilo, no po 35dc som dnes dostala zase ms a po dohovore s mm, sme sa zhodli, ze to bolo nase posledne snazenie. je mi to luto, ale asi to uz musime nechat tak. strasne vela casu ubehlo a nic, tak sme tuto kapitolu museli uzavriet. zelam vam, aby ste to nevzdali tak ako my, nech sa coskro dockate svojich vytuzenych babatiek a nech nemusite na tie nadherne kolajnicky cakat tolko , kolko som musela cakaj ja, teda my.

sonka43
4. nov 2012

@zuzana36 neviem,ak 36 znamena vek,tak to este nevzdavaj..alebo sa rob,ze si to vzdala a pridee to,ani nebudes vediet ako🙂)
🙂

henikav
4. nov 2012

@zuzana36 aj my sme to takto vzdali a ked sme to uplne odpisali, no vtedy to prislo, akoby nam chcel niekto ukazat ze my o nicom nerozhodujeme, vznik zivota je proste zazrak. Tak mozno sem niekedy prides s tym ze si si ako ja myslela ze prechod a bude z toho prekvapko 😉 (my sme sa snazili poctivo 5 rokov z blaznivych hormonov som nabrala 20kil a zrazu to prislo bez akejkolvek pomoci, clostilu, ci pregnylu)

zuzana36
4. nov 2012

@sonka43
@henikav ste zlate holky, 36 som mala pred 2,5 rokom 🙂 , my si uz budeme davat pozor, vy ste asi sexli naplno, len si nekontrolovala plodne dni, tie ja uz nekontrolujem dlho. ale dakujem za mile slova 🙂 mozne je vsetko

zuzana36
4. nov 2012

@henikav inac aj ja som tolko pribrala, teda nie 20 ale 15 a mam pocit akoby ich bolo 100 😀

henikav
4. nov 2012

@zuzana36 no prave, kedze sme si mysleli ze uz nemozeme mat, tak sme to nesledovali, preto som ani nevedela kedy som mala naposledy mrchu, fakt ani netusim, len sa mi to zdalo nejako dlho no a tie nevolnosti 😀 😀 😀 😀

bara74
4. nov 2012

zuzana36 Díky za podporu snad to vyjde.Nesmím na to tolik myslet. A asi jsme tedy stejně staré.Mě taky bylo 38 a vidíš.
Snad to vyjde i Tobě. Určitě není pozdě. 🙂

evapavla
4. nov 2012

ahojte! všetkým novým tehuľkám srdečne gratulujem, my sme sa dnes vrátili z mini dovolenky v Slovinsku, kto tam ešte nebol veľmi, veľmi doporučujem, hneď mám lepšiu náladu lebo mi prišiel mail
od Mlíčkovej, že mám hodnoty protilátok AFS úplne v norme, strašne som rada 🙂

vavrenka
5. nov 2012

@bara74 uz iba tri dni 😉 ,ako sa citis?

bara74
5. nov 2012

Vavrenka Ahoj, tak tlak v prsou a podbřišku jako by měla přijít MS.Čárky na testu dnes byly silnější.Ale pořád mám strach a obavy, že to nedopadne. Dokola lítám na WC se dívat, jestli jsem to nedostala 🙂 🙂 No normálně šíleně plaším.Ptala jsem se i doktora co děla pro udržení a kdy dojít. Tak prý na udržení nic není a jestli to má odejít, že to odejde.Říkal, že to příroda a nedá se nic dělat.Mám se prý objednat(pokud nedostanu MS) koncem příštího týdne až na ten další. Tak to vidím tak na 22.11. a uvidíme.

mnamko
5. nov 2012

@bara74 neboj aj ja som mala stále pocit ,že každú chvílku dostanem menzes aj ma bolelo brucho aj ma pichalo v šuške.Ja viem že sa berie duphaston,ja som ho brala ke´d som začala špiniť a potom na pohotovosti mi dali Ascorutin a dobre všetko dopadlo,bolesti som mala celé tehu,neboj nič sa nestane

bara74
5. nov 2012

mnamko Díky za podporu. Jsem ráda holky, že vás tu mám a že mi odpovídáte, jinak bych to neměla ani s kým probrat. 🙂

slavka_2012
6. nov 2012

ahojte zienky,neviem ci to je uz ironia osudu ,alebo co ☹ ...............konecne mi mudr. volal,ze mozme ist do toho a moja mrcha nechodi.....nechce sa mi verit aby sa nam to podarilo prirodzene 😔 ,nechcem sa stazovat ,ale dlho som cakala na 2pokus a teraz mam strach,ze sa to zase posunie ☹ je mi hrozne...a to uz od vcera popijam cervene vinko ale ani to mi na nalade nepridalo 😔

baculiatko40
6. nov 2012

@slavka_2012 prosim, neklesaj na duchu... Meska Ti uz dlho? Skus najprv domaci tehotensky test. Mne sa stalo minuly rok, ked som chcela ist do dalsieho pokusu, taktiez mi nechodila mrcha, isla som na UTZ a zistili mi, ze mi to drzi cysta na vajecniku a drzala mi to celych 10 tyzdnov!!! Uz som bola chora z tolkeho cakania! Takze mi predpisali Norethisteron po dobu asi 7 dni a asi 4-5 dni nato konecne zacal cyklus. Tento rok sa mi to stalo znova, ze mi nechodila, ale uz po tyzdni som kontaktovala lekara z CAR a hned mi doporucil Norethisteron a pomohlo. To vinko cervene (100ml) som potom pila denne az do tehotenskeho krvneho testu. A uchytilo sa!

slavka_2012
6. nov 2012

@baculiatko40 nie dlho len 3dni no aj tak mam strach ,ze sa to zase posunie ☹ mudr. mi uz pred 2tyzdnami kazal brat estrimex a duphaston..takze si myslim ,ze z toho mam bolestive prsia ...test som si robila vcera a nic tam nebolo 😔 ja som zatial nemala ziadne cysty a ani nic podobne,,,tak dufam,ze tam ta cysta nebude,,,,v strede cyklu som troska spinila asi 3dni ale to len ked som sa utrela na slipovke nic nebolo,,,aj to sa mi stalo prvy krat,,,,no hold vsetko je raz prvy krat 😒 dufam,ze do vecera dorazi a ja budem mohla volat do CAR ,ze ideme na to 😉 tesim sa stebou a prajem uspesne tehulkovanie 🙂

mufyxa
6. nov 2012

@bara74 držím pěsti jak to jen jde...a děkuji. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre