Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

rattata12
23. nov 2012

@bara74 Tak klidný víkend, a ať už máš před sebou prohlídku u pořádného doktora 🙂 . Kdyby jsi byla z Prahy doporučila bych Ti svého 😉 , je fajn věnuje se, vše vysvětlí.

mnamko
23. nov 2012

@bara74 netlač nasilu,jedz ovsenne vlčky v jogurte,v polievke aby to išlo samo,ja som nebola aj týždeň na velkej ale nasilu som nešla ono to prišlo samo,len som si sadla a čakala

adella1
24. nov 2012

@bara74 Ahoj,tak i to je možné.Mně se stalo něco podobného,při větším zatlačení jsem měla kapičku krve na toal.papíře.(jen 2x)Ale zácpu nemám,užívám asi od toho 8tt magnosolv (hořčík,rozpustný ve vodě).Dr.mi ho napsal a je to moc dobrý. 🙂 Jinak hodně vlákniny,pít,teď ujíždím na mandarinkách 🙂 Ať se ti podaří najít super lékaře a držte se. 🙂 🙂

bara74
24. nov 2012

@adella1
@mnamko Ahoj holky, tak mě se to nestává jen při potřebě, ale i když třeba dávám něco do horní poličky a hodně se natáhnu atd. Ale to jen obšas .A díky za radu. Hezký víkend.

bara74
24. nov 2012

Někdo mi poslal srdíčko. Moc, moc, moc děkuji a mám velkou radost.

syslica
24. nov 2012

@bara74 No, hádaj 😉 😵 hlavne, že ste v poriadku a na nejaký strečing či jogu predbežne zabudni...

bara74
25. nov 2012

@syslica 🙂 🙂 Děkuji moc. 🙂 🙂

lubanka
26. nov 2012

@dadaba ahoj, pozerám, že si po KET... mňa to čaká teraz v stredu... mám hrozný strach ako dopadnem... dúfam, že to tento krát výjde a úspešne donosím bábo do konca... môžem sa opýtať, dala si vkladať jedno alebo dve?a mala si PK?

dadaba
26. nov 2012

@lubanka ahoooj...nestresuj sa do predu!!!!!!!! vsetci si zelame aby to vyslo ale vidis nedari sa nam vsetkym...ale musime verit, ze sa to podari,,,,toto je moje tretie Ket vlozili mi jedno a dvojbunkove embrya,,,tieto boli zamrazene hned po oplodneni este mam zamrazene jedno 60 bunkove z PK a dve 14 bunkove z PK....

dadaba
26. nov 2012

ahoj dievcata...chcem sa opytat mala z Vas niektora palenie v posve pri uzivani utrogestanu??????

bara74
27. nov 2012

@dadaba Ahojky já užívám utrogestan, ale pálení nemám.

rattata12
27. nov 2012

@dadaba Já si zaváděla Utrogestan 2-0-2 přes 3 měsíce a žádný problém jsem neměla.

majbo
28. nov 2012

ja uživam utrogestan len 3 dni,zatial bez problemov,len nikde sa neviem dopátrať,či ho musim držať v chladničke... 😒

vavrenka
28. nov 2012

@bara74 ahojcek, bari, tak ako? ustalo krvacanie/spieneie? co ti povedal novy dr?

rattata12
28. nov 2012

@majbo nemusíš, já ho měla rovnou připravený na záchodě 🙂

majbo
28. nov 2012

@rattata12 ok,som rada dosť ma to otravovalo a bol dosť studeny pri zavadzani,len chcem byť opatrna,nech niečo nepo...Kamoška mi radila,že popri utrogestane užívala aj duphaston na udržanie mimča,máte stým niektora skusenosť?

bara74
28. nov 2012

@vavrenka Ahojky. I přes Ascorutin špiním každý den, ale tmavě, jednorázově a málo.Už s tím ani nikam neběhám,protože mi řekli, že to nemá cenu. Že mám dojít kdybych začala krvácet, ale tohle prý nevadí. Nová doktorka mě objednala až na 10.12. , tak zatím čekám a modlím se abych nezačala krvácet nebo něco jiného, protože teď nemám kam jít. Ale kdyby něco, letěla bych na pohotovost.

bara74
28. nov 2012

@majbo Duphaston je silnějši. 🙂

jabluncanka
28. nov 2012

Duphaston a Utrogestan je jedna účinná látka.Jediný rozdíl je v tom,že Utrogestan je přírodnější a Duphaston více chemický.Ale síla je naprosto stejná.

vavrenka
28. nov 2012

@bara74 tak vela odpocivaj, mozno je to fakt fragilne krvacanie, tak aby si si spodok vobec nenamahala 😉

majbo
28. nov 2012

@jabluncanka
@bara74 ja som ale myslela uživanie oboch liekov sučasne.Utroš 2-0-2 a duphaston 1-1-1.Už som 2x prišla o mimčo/vtedy som neuživala nič/ ale bojim sa kombinovat až takto. ☹ V MT mi predpisali Utroš,že to vraj stačí...,,,????

bara74
28. nov 2012

@majbo Já myslím, že se bát nemusíš. Ten utrogestan není až tak silný a klidně ty léky ber jak ti to předepsali.A určitě je dobře, že bereš i Duphaston. Ten Utrogestan si myslím, že moc nepomůže. Já ho beru taky a myslím, že kdyby ne tak se nic nestane. O mimčo máme strach všechny a hlavně v začátku.Držím palce 🙂

mnamko
28. nov 2012

prečo nejdeš na pár dní do nemocky?nehnevaj ma 😠

bara74
29. nov 2012

@mnamko Ahojky, vím, že to myslíš se mnou dobře a děkuji.Věř mi, že to fakt není vážné. Břicho mě vůbec nebolí a jiný problém už nemám.Stejně jsem doma a snažím se odpočívat. Navíc mě teď nemá do nemocnice kdo poslat a kdybych šla sama tak zase nic neuvidí.Jen prostě jednou denně najdu na intimce šmouhu a to je všechno.Taky mám o malé strach a věř, že kdyby se něco dělo tak letím hned. 🙂 🙂

mnamko
29. nov 2012

@bara74 ja viem,že chceš byť doma ale tam by prišli nato kde je problém.

vavrenka
29. nov 2012

@bara74 a srdiecko si uz videla, ci ta to caka zajtra? 😉 inak s tou nemocnicou- ja by som tam utekala, az keby isla cervena krv. to ma doki upokojoval, ked som azcala spinit v 20tt, ze akonahle cervena krv- okamzite na pohotovost, inak lezat, lezat, lezat a pravidelne ma kontroloval. drzkaj sa (ale, vsak ty sa aj 😉 ) a urcite daj vediet ako si dopadla

bara74
30. nov 2012

@vavrenka Srdíčko už jsem viděla v 5 týdnu.A pak ješte jednou, když jsem tam letěla se špiněním.K doktorce jdu až 10. 12. tak uvidíme jak to pokračuje 🙂

bara74
30. nov 2012

@mnamko Já doufám, že na to 🙂 přijde už toho 10.12 ta nová doktorka. Všichni ji chválí a prý nikoho neodbývá, tak jsem zvědavá. A kdyby mě poslala do nemocnice tak půjdu. 🙂 🙂

vavrenka
30. nov 2012

@bara74 v 5tt? 😕 to som esta nepocula, ze by babatku bolo vidiet srdiecko.. si si ista? 😨

bara74
30. nov 2012

@vavrenka 🙂 Ano jsem, mám to i v těhotenském průkazu a sám doktor mi to ukazoval na obrazovce, jak mu bije srdíčko. Bylo to přesně 5 týden a 2 den. 🙂 Jinak by mi průkaz ani nevystavil. On čekal na to srdíčko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre