Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

berenika39
17. máj 2012

@janettka fakt kdykoliv vidím tvůj nick, tak mi naskočí to, jak jsme si párkrát psaly🙂))).
děkuji za optání, už má skoro za sebou první školkový rok a není nic, co bych měnila, je to strašně krásný, zajímavý, nic neřešíme, jen tak si žijem🙂. to mi stačí ke štěstí🙂. trochu jsme se ted plácali v nemocech - z té školky nosí kde co, ale snad už jaro zasáhne🙂.
Tak at je malá zdravá a spokojená, mmch strašně to letí...

janettka
17. máj 2012

@berenika39 jojo letí to děsně...malá už má 4,5 měsíce a já v pondělí oslavila 43let...ale užívám si to a jsem ráda,že k nám přišla.strašně nerada sedám k PC a pracuju jen v noci abych si ji užila.

berenika39
17. máj 2012

@janettka roky nepočítej (mám jich přesně tolik), stejně je to jedno, míň jich nebude 😉 . mě to ani nepřipadne, že mi je tolik (jako tobě 😉 😉 ), je to v hlavě🙂

evapavla
18. máj 2012

@janettka, ach, malá je krásna 🙂 , úprimne závidím 😉

evapavla
18. máj 2012

@elizabethella , ahoj medzi nami 🙂

sorei
18. máj 2012

@janettka Malá je nádherná, gratuluji 🙂

sorei
18. máj 2012

Přeji všem dobré ránko 😉

evapavla
18. máj 2012

@sorei , dobré 😉

sorei
18. máj 2012

U nás krásně svítí, tak snad bude dobrý celý den 😉 Holky, ani nevíte jak mi to, že jsem to tady našla včera zvedlo náladu, jsem dostala mrchu a byla jsem vzteklá a naštvaná ....tady jsem se tak nějak zase nakopla, že to příště vyjde 😉

evapavla
18. máj 2012

@sorei , slnko svieti aj tu u nás, ale je dosť chladno, to je fajn, že ti zdvihlo náladu, moja nálada momentálne nič moc, mm je stále unavený a podráždený, to mi na optimizme nepridáva , asi som v štádiu čakania na zázrak

sorei
18. máj 2012

To věřím, je to těžké, já jsem si pořád říkala, že nebudu už brečet, že to budu zvádat a, že na to nebudu myslet a budu se těšit na další snažení 😉 jenže pak dorazí mrcha, já sbalím psa a jdu se vyplakat ven ...tajně ... 😒

elizabethella
18. máj 2012

@evapavla Dakujem 😎

woman04
18. máj 2012

@sorei ...ahoj..veľmi ti držím palce a liečiteľka má pravdu,je to v hlave a si na to moc upnutá ..viem,ľahko sa mi vraví,keď mám doma skoro polročného drobca,ja som skôr opačný prípad...s prvým mužom mám dospelú dcéru a druhému som roky tvrdila,že na dieťa som stará-mám 42 a malý to rozhodol za mňa a prišiel..takže problém nie je vek,ak je diagnóza priaznivá,nemáš problém so štítnou žľazou a pod.,nie je zdravotný problém,určite to pôjde..len treba vypustiť z hlavy myšlienku,že zas tá mrcha potvora príde,tým si ju len privoláš..mám v okolí pár prípadov,keď čakali 9-10 rokov a keď niečo v živote zmenili,zrazu bábo prišlo a v krátkej dobe ďaľšie bez plánovania..držííím palce 🙂 🙂 🙂

sorei
18. máj 2012

@woman04 - já vím, jenže já si fakt holky nějk nemůžu pomoct, po skoro 8 letech snažení / výměně partnerů/ a všeho toho asi fakt nevěřím, že se to podaří, i když se moooooooc snažím ....už jsem přemýšlela i o nějaké regresi nebo jak se to jmenuje-že mi prostě vyresetují mozek a zjistí se kde jen ten blok 😉 a gratuluji k malému a děkuji moc za povzbuzení, já mám jako Vodnář 7 smysl a já cítím, že to přijde a miminko mít budu, jen mi nějak nefunguje na to kdy 🙂

woman04
18. máj 2012

@sorei + u mňa boli okrem veku aj iné prekážky,porucha štítnej žľazy,myóm v maternici,hematóm..keď to má prísť,tak to príde..vidíš,v hlave si nechaj kolonku,že teraz ešte nie je správny čas a dieťatko vie,kedy má prísť a venuj sa niečomu,čo ťa bude naplno zamestnávať..ja som začala chodiť na zumbu,pokúpila masáže,kryokomoru a kopu vecí cez zľavové portály a nakoniec som to musela dávať preč,lebo som zistila ,že som v tom... 😎

sorei
18. máj 2012

@woman04 - fááákt ? Já chodím na jogu a jak to tak pozoruju, asi fakt přidám další sportovní aktivity - teda nevím už kdy , já jsem aktivní až moc ve všech směrech 😀 holky díky moc, já tak strašně ráda, čtu, že se to někomu podařilo i přes velké problémy ... to mě vždycky nakopne. Můj bývalí doktor v CAR psal i mě i v nějaké své práci, jelikož jsem ukázkový případ ... vše o.k, výborná nosnice, vajíčku výstavní a pak nic ....a. nakonec jsem já uklidnovala jeho, že to bude dobré a on se smál, že jako má uklidnovat on mě .... 😒

evapavla
18. máj 2012

@woman04 presne takto o tom rozmýšľam, niekedy to ale nejde a ničí to psychiku statočne 😉

zab37
18. máj 2012

@sorei, ja som otehotnela keď sme sa prestali snažiť! 🙂 a to sme sa snažli intenzívne vyše 2 rokov.
potom ako keby ma to ,,prestalo" baviť už som to proste nečakala a šup. je to tu. už to len dotiahnuť do konca 😉
@janettka tvoja dcérka je krása!!! pamätám si ťa v tejto téme tak 2-3 roky dozadu,.bola tu taká skupinka veľkých snažiliek a skoro všetky už majú detičky. 🙂 to je úžasné!

zab37
18. máj 2012

@evapavla viem čo dokáže psychika... v roku 2009 som bola 2x tehotná, ale neúspešne, druhý krát to skončilo v 19tt! zlé obdobie trvalo to dlho a hrozne som sa snažila rýchlo dobehnúť to, čo som stratila... dllllllho nič... až teraz.
verím, verím si, že teraz to vyjde, cítim sa dobre a ten vnútorný pocit mi hovorí že sa nemýlim.
mňa tiež povzbudzovalo to, že koľkým sa to podarilo, koľko 40-ničiek je teraz matkami!

ankava
18. máj 2012

@janettka to je krásnej poklad 🙂 je nádherná, taky dost, že se na nás přijdeš někdy podívat 🙂 🙂

sorei
18. máj 2012

@zab37 Holky mooooc díky, ted jen to zrealizovat - vypustit - nemyslet a snad se stane i nám ten krásný zázrak, jen přemýšlím na co se vrhnout at na to nemyslíííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorei
18. máj 2012

@zab37 a moooooooooooooooooooooooooc gratuluji a držím co mám at to klapne 😀

jesterka001
18. máj 2012

@sorei Ahoj, moc ti držím palečky, aby se zadařilo!!!!! My se snažíme šest let a taky stále nic 😢 Můj problém je v imunitě, i když teď jí mám po prášcích téměř v pořádku a stejně se nedaří. Takže je dost dobře možný, že roli hraje taky i psychika. Ale vypustit to z hlavy mi nijak nejde,

sorei
18. máj 2012

@jesterka001 - s imunitou bojovala kamarádka, vím, že to pak praktikovali, že měli sex teda jen při ovu ...a podařilo se 🙂 tělo bylo tak zblbnuté, že to nečekalo a stalo se ...ale zase je to teda blbé v tom, že mezitím nic 🙄 psychiky je hrozná věc, jak jsem psala- nejradši , kdyby mi někdo vyresetoval mozek a vymazal co tam nepatří... hlavně tak nějak v půlce cyklu 😎

jesterka001
18. máj 2012

@sorei Já můžu mít sex kdykoliv v cyklu, beru kortikoidy a při inseminacích si píchám injekce na ředění krve. Jo, resetování mozku by bylo fajn 😀 Kolik ti je?

sorei
18. máj 2012

38 ...ale někdy mám pocit, že snad 100 😀 tak to jo ... tak to máš fajn, já ho můžu mít taky kdy chci a pořád doufám, že jako se stane ten zázrak a mé tělo se rozhodně, že ... dneska by to šlo 😀

jesterka001
18. máj 2012

Neboj, dočkáme se. Doufám! 😉

evapavla
18. máj 2012

@zab37 , máš pravdu, aj mňa to povzbudzuje, že nakoniec sa tu veľa žien pokladu dočkalo, som na tom podobne ,2 x MA v posledných dvoch rokoch, raz 20 raz 8 týždeň, jediné na čo sa nakoniec prišlo je môj zblbnutý imunitný systém, trvalo mi viac ako rok kým som sa z toho trocha spamätala, až psychológ mi pomohol. Vnútorný pocit je dôležitý, pekné tehuľkovanie 😵!

anna72
18. máj 2012

Ahojte všetky, ktoré máte 40 a stažíte sa o babätko chcem Vás len povzbudiť a podporiť ja mám tiež 40 a doma 5 mesačného synčeka je to niečo krásne mať v tomto veku ešte dietatko. Tak Vám chcem popriať všetko dobré a nech vám to všetkým splní.

sorei
18. máj 2012

@jesterka001 - já tomu ještě pořád věřím 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre