Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
10. nov 2009

Ahoj holčiny,koukám že jste toho dnes hodně napovídaly.
nemocného manžela taky znám velmi dobře 🙂 .
pajka taky držím palce aby to vyšlo 🙂
janetka snad budeš mít termíny co nejdřív.já jdu na UTZ v pátek tak třeba už udou výsledky z krve.

janettka
11. nov 2009

ahoj holky jak se máte dneska?U nás opět zataženo,fakt na depku.Gejbule to už budou mít výsledky hotové,u mě je měli do týdne.Nejdýl trvá genetika a imuno.

pajka00
11. nov 2009

dobré ranko kočky, to je hnus venku....od včera bez přestání prší...fuj. Janetko tak rychle krev? U nás to trvalo fakt 5týdnů...hrozně dlouho.Ale je fakt, že dělali imuno z krve. Jak jsi poznala, že to nevyšlo? Po jaké době jsi si dělala test? Dnes jsem týden po "zákroku"🙂

pajka00
11. nov 2009

Jo janetko a kolik platíš za IUI, když ti to neproplácí pojišťovna?

gejbule1
11. nov 2009

Ahoj holky,tady je taky hnusně.Tak vlezlo.My za chvíli jdeme plavat ale to se mi teda vůbec nechce do toho studeného bazénu.A to máme ještě rýmu.
pajka už jsi testovala?

pajka00
11. nov 2009

tady leje už druhý den-no hnus....Netestovala🙂 zatím nemám jaksi nutkání-nevím proč🙂dnes je to 8 den...tak vydržím..zatím asi málo, aby něco bylo poznat

gejbule1
11. nov 2009

Tak ještě vydrž ať to není moc brzy a nejsi zbytečně zklamaná 😉

janettka
11. nov 2009

pájko zatím jsem platila jen clostík,nic jiného.

irafa
12. nov 2009

ahojte holky du vas posunout do předu sme byly nějak dalekooooooooooo 🙂

irafa
12. nov 2009

tak tak pajka nech testik na tak až 12-14 den jak pišeš aby bylo něco vidno at sou dvě // a pořadny tlusticeeeee jako u mě musi musi musi nebo neboooooo přece toliko bacilků virtualni technikou musi zabrat no neeeeee

pajka00
12. nov 2009

ahoj holky...no sakra,že jo🙂) Ale nějak ztrácím naději...nic mě nebolí, nic necítím...takže moc nevěřím, že to vyšlo. Ale zatím nehážu flintu do žita.....udělám si test až za pár dní a uvidíme..

vie11
12. nov 2009

Ahojte dievčatá, neviem či sa môžem pridať a podeliť sa so svojimi skúsenosťami.

pajka00
12. nov 2009

ahoj vie....no samozřejmě, každá zkušenost vítána🙂

irafa
12. nov 2009

no jasan vie přidejse k nam ja sice bch měla jit jinm neboť už nejsem snažilka ale čekatelka ale jsem holkam věrna
byly se mnou a s mimi neuspěchy a davali mi toliko sily že sem musim semo tamo zajit a hazet jim těhu bacilky dokud ještě mam co hazet 🙂
nějak sem fakt grogy dnes to vidim tak že určo odpadnu po o jen dovařim ani jest nebudu a pujdu si zdřimnout normlně neusnu jen leživam a koukam na telku ale dnes je nějak divně a ja as zalomim šlofika

pajka00
12. nov 2009

Jo irafko, hezky jsi to řekla a potřebujem vidět, že i "starší" kategorie jsou úspěšné a tvoje těhu bacilky jen prospějí🙂 Ty se máš, že můžeš zalehnout-já bych taky zalehla, ale asi by se tu šéfové divili, kdybych lehla chvilku na zem a spočla🙂)

vie11
12. nov 2009

No ja s manželom sme sa snažili pri treťom tehotenstve až 5 rokov. Chceli sme ešte dievčatko, no ale narodil sa nám Samko. Je pravda, že som to skúšala keď som chodila do školy a preto sa nám nedarilo, lebo som bola stále vystresovaná. V roku 2007 som otehotnela ale v 8tt som potratila, po jednej brutálnej skúške v škole, no možno aj preto že som bola chorá. No napriek tomu sme sa nevzdávali, ba čo viac ešte viac sme sa snažili. Ja som po potrate prežila ťažké obdobie, keď som videla na ulici nejakú budúcu mamičku s bruškom, hneď som sa rozplakala, ešte že mi pomohol manžel, stále ma upokojoval. To aj napriek tomu, že on už ďalšie bábätko nechcel, že vraj len vtedy, keď to bude na 100% dievčatko. Tak som si dala urobiť výpočet u Dr. Jonáša a to až 5 výpočtov za sebou, no a nakoniec máme Samka a sme radi, že ho máme. Je zatiaľ veľmi dobručký. Teraz keď máme toho drobčeka, je to iné ako keď som mala detičky v 21r. a 24r. Mne sa zdá, že je to oveľa krajšie a to bábätko je pokojnejšie.

pajka00
12. nov 2009

Vie, to ti moc přeju, že to vyšlo🙂 Já se podle Jonáše řídím už 3/4 roku a pořád nic.... ☹ Prostě..fakt se nedaří nic....a to IUI, které právě probíhá....nic mě nebolí , nic necítím...tak si myslím, že se nezadařilo...No já vím, že je předčasné - je to teprve 8 den....ale prostě nic..Určitě to musí být nádherna takový drobeček malý a když už máš tak dospělé syny, kteří by sami mohli mít děti🙂

pajka00
12. nov 2009

a kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?

vie11
12. nov 2009

Asi sme sa zle pochopili, 21r. a 24r. sú roky kedy som ja porodila svoje staršie detičky a nie vek mojich detí. Patrik má teraz 17r a Romanko 14r. Ja mám 38, no a ešte by som sa dala nahovoriť aj na tú vytúženú dcérku, ale manžel už nechce a zatiaľ som nenašla recept na to ako ho prehovoriť. Držím Ti prsty aby sa to podarilo.

pajka00
12. nov 2009

Jo tak jak vidím, tak máš děti staré jako já🙂 syn bude mít příští týden 17🙂 Jo, pochopila jsem, že kluci jsou tak staří, né že jsi je v tolika rodila...Já jsem rodila ve 22 a v 25 letech...takže je mi o rok víc než tobě....a za 4 měsíce už 40...takže fakt nejvyšší čas...akorát to moje vaječníky nechtějí pochopit, že by se měly ještě zmátořit na jedno mimčo🙂 Díky za podporu 🙂
Jo s chlapama je to někdy těžké, ale určitě by vám k malému chlapečkovi pasovala ještě holčička-aby to nebyl jedináček....který už vlastně je, když má tak velké sourozence.

vie11
12. nov 2009

Ja som to manželovi vravela, ale on o tom nechce ani počuť. Keby to ozaj bolo na 100% dievčatko, tak možno áno, ale ja mu to neviem zaručiť. Dúfam, že ho ešte prehovorím.

pajka00
12. nov 2009

No jaké to bude pohlaví, záleží přece na chlapovi...on určuje, co se narodí....tak ať tam šupne jedno X a je to🙂) Držím ti palce, aby se podařilo, protože jestli si to on za 2 roky rozmyslí-už může být pozděa bude ho to mrzet.

gejbule1
12. nov 2009

Ahoj holky,pajkaještě to nevzdávej 🙂
ahoj vie 😉 .My taky moc chceme miminko ale bohužel už mám za sebou letos 2xpotrat.Ale věřím že to příště vyjde 🙂 .

biblia
13. nov 2009

Ahojte 🙂 , pridávam sa ku vsetkym snazilkam, neviem spat, ráno - teda o chvílu idem testovat, MS som mala mat 16.10. , tak neviem.
Dúfam, ze sem patrím, v decembri budem mat 44.- rokov. Deti uz mam 3, tak uvidim, co v tom meskani bude.
Presne vlani o takomto case som prirodzene otehotnela, len som o tom nevedela, lebo menzes mam nepravidelny.
Nakoniec som potratila- v 10.tyzdni, co som ani nevedela, ze som tehotna-az ked som mala vytok ako cokolada som jedno rano dostala nutkanie na stolicu a vtedy zo mna na nohavickach ostalo embryo.
Den pred tym som absolvovala túru s tazkym plecniakom cca 15-km, inak by sa to mozno nestalo.
Teraz pre istotu testujem. Necitim sa byt este biologicky na 44-rokov, takze si to chcem nechat, ak by to bolo tehotenstvo 😉 , drzte palce, aby som mala aspon tienik.

pajka00
13. nov 2009

dobré ráno holky....biblia, tak to je síla. Držím palce!!🙂 To jsem zvědavá jak to dopadne.

biblia
13. nov 2009

Dakujem za privitanie mila pajka , az teraz som sa zobudila, trocha som vcera z nervov nespala, ze idem robit test. Vzorku som zobrala teraz a to je uz pomaly poludnie, to som dobre dlho nemocila 🙂 , je tam priehladna, ale jasne konturovana ciarka, v limite, tak testnem aj zajtra a uvidime. Dcera pozerala tiez, maju chripkove prazdniny
a tiez skonstatovala, ze ju vidi, ale je priehladna. Ak bude silnejsia zajtra, je to jasne, len mi neide do hlavy, ze uz by tam mala byt silna, ked som menzes cakala 16.10. ? Testovala som s Baby duo testom, este jeden pruzok mi zvysil, takze uvidim rano.
Prajem vam vsetkym nadherny dník, u nas svieti slniecko, je krasne. Na vecer sa mi ohlasila na navstevu kolegyna, tak idem upratovat.
Zatial ahojky.

pajka00
13. nov 2009

No téda🙂 gratuluju🙂 super a gratuluju (zatím jen potichounku, abysme to nezakřikly). Nevadí, že je slabá, protože jsi mohla ovulovat až později a tím pádem jsi taky později otěhotněla....Drž se, moc držím palce a závidím 🙂

vie11
13. nov 2009

Ahojte, Biblia dúfam že ten test bude zajtra pozitívny. To sme minulý rok otehotneli skoro v rovnakom čase, len škoda že to Tebe nevyšlo. Nevadí uvidíš, že teraz to bude O.K., držím Ti palce.
Pajka a Ty ako s tým IUI, zatiaľ nič nové?

biblia
13. nov 2009

Si zlatucká pajka, no uvidíme az zajtra a potom sa budeme tesit, oki? Dnes asi zhltnem pre istotu Calibrum. Ak by to bolo ono, uz som si pytala od doktora nieco na podporu udrzania plodu, vzhladom na to, ze aj minuly rok som samovolne potratila. V nemocnici som bola na cisteni a bola tam zlata mlada pani doktorka a vobec sa netvarila tak, ze mi sibe, ked by som este aj v mojom veku chcela este jedno dieta. Muz sa tvari, ze to dieta uz nemusí, moje deti ho hned okríknu, ze mamina rozhoduje a tak... On pozera na pracu, lebo konecne sa mi zacalo po dlhej dobe darit a dieta vidi ako prekazku. Ja ale vidim na nom, ze to nemysli vazne tie poznamky kolo mojej prace, ved nakoniec na materskej moze ostat aj on. No ale nepredbiehajme, mozno sa ziadna materska nekona, ak bude ciarka silniet, az potom zacnem rozmyslat. Ja uz s tymi testami mam skusenost, ze niekedy ukazuju , hlavne na Barbara teste som skoro vzdy mala ciarku slabu, aj som si ju fotila, ci to nie je len duch a utekala k dokimu(to bolo v júni v lete) a povedal, nech pridem o dva tyzdne. No ja som uz potom nemusela, bo prisiel menzes.
Tak asi tak by som sa mohla zaradit aj medzi baby, co minaju majland na testy 😀 , zatial ahojky...

irafa
13. nov 2009

ahojte co to tady čtuuuuu to sou spravičky
tak pak testni ještě jednou ale tak za tři dny aby byla silnějši a pokud nebude sylnějši a stale tenka tak jit na kontrolu aby tam nebylo mimoděložni těhu ju pozor na to biblia držim všechny prstičky ale sis teda užila mit doma samovolny potrat moje znama sousedka naše měla taky takhle samopotrat v 49 letech a to ma tři už samo dospěle samostane dcery a samo byl to kluk a taky nevěděla že je těhu a jeji tělo to vyloučilo as tak ve 12 tydnu je zdravotnice tak věděla o co gou ale myslela si že je v přechodu
tenkrat mi řikala že je to lepši pokud je to nemocne tělo to samo vypudi ven že je to tak zařizeno ale hold někdy ne někdy se i nemocné miminko drži a bojuje s tim o živozt proto ty geneticke testy
ani nevite jaky ja mela strach aby byla maly princezna ok se mi taaaaak ulevilo když to tady čtu co se vše děje žejo holky
tak pak nam dej vědět že mě tu taky někdo vystřida a že se třeba budeli osud pajce nakloněn že se zařadi taky do těhulek pořad na te myslim pajko 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre