Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

gejbule1
15. feb 2010

dnešní tabulka
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........6 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........10 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......28 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov....07 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....17 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........25 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........26 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně

umělkyně:
ankava.......39 let........26 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........17 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF - ET 30.1.
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......39 let.........24DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

zkousim umělkyně znamená že se chystáte nebo jdete na IVF.

aja37
15. feb 2010

Ahojte baby! Ja som cely vikend prelezala, prekaslala, proste som sa citila jak zbity pes. Dnes je uz lepsie.
Inak co sa tyka poistovne, ja mam OZP (207) a ta je tiez super. Ziadost je zvycajne vybavena do 7dni a tiez im nevadilo, ze som sa tam prihlasila 1/1/2009 (predtym som bola poistena na Slovensku) a hned mali ziadost na stole. V pohode to schvalili.

veruncik
15. feb 2010

Ahojky,

tak je to potvrzeno i z krve, že ne, ach jo...Tak zas 3 měsíce přirozeného snažení...Tak se přendávám do jiné kategorie 🙂

dnešní tabulka
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........6 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........10 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......28 DC.....druhý mesiac "prirodzeného snaženia"
biblia..........44 rokov....07 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....17 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........25 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........26 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení

umělkyně:
ankava.......39 let........26 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........17 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......39 let.........24DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

pajka00
15. feb 2010

verunčik-to mě moc mrzí....ale ono se to obrátí-uvidíš,že to vyjde🙂budu ti moc držet palce, aby se to povedlo🙂

veruncik
15. feb 2010

Díky moc Pajko, já Ti taky držím moc palce, aby se mimísek správně vyvíjel! Do kterého CARu chodíš a čím jsi stimulovala a jaká to byla dávka a protokol? Abych příště věděla, co zabírá... 🙂

marrad
15. feb 2010

pajka a koko fazuliek mas v brusku?
prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie...

pet.s
15. feb 2010

jesterka a zkousim..VZP nedělala vůbec problémy. ..Já k nim přestoupila. hned jsem šla na operaci žaludku a apk mi ještě uhradili 2 IVF.A to jsem diabetik.Taky jsem čekala, že budou dělat problémy,ale vůbec. Myslím, že oni to takhle až moc nezkoumají.
zkousim..ty js jak moje teta..ta říká, že tě všechny rány osudu brousí až tě vybrousí v diamant..tak jsme ji říkala, že byxch se klidně spokojila s něčím méně obrošeným, že už těch ran od života jsem chytila až dost.
Taky nejsem úplně věřící nebo spíš nejsem věřící praktikujíí. Ale věřím, že někde nad námi něco nebo v nás něco je. Přeci všechno nemůžou být jen náhody.
Hele jen já a moje sestra. Ona od života dostala vše, co si přála a jak si to přála. Já si každou,ale oprvadu každou věc musela vybojovat a vydupat. Taky jsem dostala od života pár kopanců a pořádných. Ségra fakt nikdy.Vzala si svou první lásku, chlapa skvělýho a kvalitního. Postavil ji dům, zabezpečí ji, doma udělá, o děti se postará, dělá u toho vejšku, na nákupy ji dojde.Fakt fajn chlap. Po škole hledala práci.Co hledala, ani nehledala. HNed ji nabídli místo na magistrátu. Super místo v kanclu i za pěkné peníze.
Rozhodli se, že si pořídí mimi, vysadila antikoncepci a hned otěhulila. Chtěla holčičku, má holčičku. Hodnou a šikovnou. Takovou pořádnou a chytrou. S tou ve škole nebudou problémy. Pak chtěla druhé.Hned otěhulila znovu. A má kluka. Chtěla studovat, tak ji švára zaplatil 50tisíc za ročník za vejšku.
Prsotě všechno ji vychází a ani se nemusí moc snažit.
Vždycky se smějeme tomu, jak jsme jednou někde točily na kole štěstí. Já si vytočila bonbon a ona krásnou sportovní tašku. No a takhle to je celý náš život. 😀 😀 😀 Tak at mi někdo řekne proč? 😀 😀 😀

pajka00
15. feb 2010

Verunčik díky-taky bych si to moc přála🙂 Já jezdím do Zlína.Píchala jsem si puregon - krátký protokol..jen 9 dní....tuším 250ml...a pak ještě cosi na y...do stehna...Já takové věci hned zapomínám. Zaplatili jsme si prodl.kultivaci, ICSI a asist.hatching....a jak je vidět-asi to zabralo 😀 Měla jsem 6 vajíček,všech 6 se oplodnilo, dali mi 2 osmibuněčná a 4 mám zamražených🙂Tak to byla a je moje berlička-kdyby to nevyšlo...ale věřím,že už to všechno půjde zdárně dál🙂
marrad-dvě jsem si nechala dát-tak uvidíme, kolik se jich chytlo🙂 ve čtvrtek jdu na krev a UTZ...tak jsem zvědavá,jestli už tam něco uvidí🙂
Pets-co k tomu dodat?Prostě jste si to štěstí "spravedlivě" rozdělily,co?Důležité je, že se sestrou dobře vycházíš a kvůli tomu se na ni nezlobíš, že jí všechno vychází....Ale neboj, teď už se štěstí taky k tobě otočilo a bude vše OK.....jsi o fous dřív než já-tak doufám,že mi budeš i nadále dobrý příkladem🙂

minka051
15. feb 2010

Ahojte
Ja som písala do cetnra ohladne toho asistovaného hatchingu a zatial mi neodpísli. Chcela by som to lebo toto je môj posledný pokus a viac ich asi už nebude lebo to nejde. Mám posledného z darovaných vajok mrazáčika. tak dúfam pri mne zostane. 🙂

awalancha3
15. feb 2010

opravujem tabulku vo svojej polozke, resp. upravujem:

awalancha....39 let.......28 DC.....pokus č. 2 prirodz. snaženia- za 3 dni cakam mrchu-teplota sa este drzi hore

ankava
15. feb 2010

pet.s s tím štěstím to tak někdy je, určitě nejsi sama, kdo si říká proč já to takhle mám. Ale myslím, že určitě nejsi z těch, který by štěstí nepřáli ostatním a to je myslím moc důležitý. Protože to se vrátí v dobré. Možná a někomu, tak to bývá.

Já mám to štěstí tak nějak vyvážené a prohry jsem si většinou zavinila sama svojí tvrdohlavostí, takže dobře mi tak. Určitě si na nic nemůžu stěžovat, kromě toho, že mi to mimčo tam nahoře nenadělili. Ale i s tím se nakonec pokud to nedopadne, budu muset vyrovnat a hledat zase další cesty v životě.

Moje mrcha se nakonec nedostavila, začala jsem před týdnem měřit teplotu, abych jen věděla, kdy klesne (těhu zcela vyloučené), neklesla, dnes 37,8. Nejspíš budu nemocná. I když je mi vcelku fajn.
uvidím zítra.

Verunčík, to je moc škoda, ale uvidíš, že napodruhé budou vědětet, co a jak mají udělat

zkouším, tvůj chlap bude snad jeden z mála, co byl sám pro. Klobouk dolů před ním

gejbule1
15. feb 2010

anka třeba už MS ani nedorazí 🙂 !Kdy zkusíš testík?
awala taky jsem to velké zamilování zažila a je to kráááásný.Škoda že to nejde s těma miminkama ale myslím že se to nakonec podaří 😉 .
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........6 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........10 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......28 DC.....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
biblia..........44 rokov....07 DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....17 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........25 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........26 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení

umělkyně:
ankava.......39 let........26 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........17 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......39 let.........24DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

ankava
15. feb 2010

gejbi, to by mě musel oplodnit pánbůh zezhora 🙂 ne, my jsme si fakt dávali pozor 🙂 , dva měsíce po revizi se mi zdá fakt brzy, ale raději testnu dneska, kdyby metoda selhala, ale to nejspíš ne 🙂

gejbule1
15. feb 2010

Taky jsem nechtěla otěhotnět moc brzy tak jsem brala HA ale teď už bych to neudělala.V našem věku antikoncepce na krátkou dobu je prý strašná chyba.Jen prý rozhází cyklus.To jsem ale před tím nevěděla ☹ .Doufám že příště to nebudu muset řešit.

pet.s
15. feb 2010

pajka se ségrou jsem nejlepší kámoška. Trávíme spolu hodně času. Proč bych ji to měla závidět? Teda asi závidím,ale v dobrém. Ale ted máme problém. Obě jsme se zamilovali do jednoho!!!!
Je mu 8 měsíců, je okatej a kouzelnej. Sestra zatím vede. Její poprsí mu má co poskytnout,ale já dnes dostala asi 8 uslinatných pusinek přes celý obličej. 😀 😀 😀 😀 Holky ten kluk je tak zlatej.Jedu od nich domů a už mi chybí. Ale takhle jsem to měla i s neteří. A dodnes máme. 😀
Kluk dnes odejl na soustředění a hned mu nědo v hotelu ukradl tréninkovou tašku. V ní měl tréninkové věci alespon za 15 tisíc.Jen kopačky nás stojí 4500 a to tam měl dvoje a dnes úplně nové sálovky taky za 3000.
Jsem na mašli. Budu muste zítra nakoupit nové a dovést mu to tam . Jinak nemůže trénovat.
A navíc mě sere přístup trenéra. Kdybych klukovi večer nezavolala, tak se ani neobtěžoval mi to dát vědět. Kluk neví,co má dělat a mně trenér nebere mobil. 😠

hadonoshka
15. feb 2010

gejbi já si taky nadávám, proč jsem brala HA tak dlouho. Kdybych tušila jakej bude problém otěhotnět, nebrala bych ji po malém vůbec. Teď je rok v hajzlu a já jsem tam kde jsem byla.
No doufám, že už ne nadlouho.

Pet.s hlavně se nenervuj. Ten trenér je fakt kretén. Nemají ty věci pojištěný? To je fakt děs, no věřím, že pokud tam pojedeš, tak si to trenér slízne 😀 Ještě aby se to někde našlo, ušetřila bys fakt balík. Možná si z něj nějakej blbeček udělal jen srandu a někam mu ji schoval. Lidi jsou zlí.

Awal, máš doma pěknýho bejka. To bych se divila, kdybys s takovým kompresorem neotěhotněla hned 😀 .

Anka, dva měsíce po revizi je to naprosto v pohodě, můj doktor mi povolil už po první MS. Já budu mít za 11 dní 2 měsíce po revizi a pokud toho mého ukecám, budeme zkoušet hned jak budu mít po MS.

hanula11
16. feb 2010

pets, te´d ti štěstíčko taky přeje 🙂 a´t jen mimísek hezky roste u mamky v bříšku, určitě je to řádnej bojovníček a tentokrát to spolu zdárně dotáhnete do konce 😵 termín ti vychází cca o rok pozděj než jsem měla já (to i Pajce 😉 )
hlavně se holky pořádně šetřete a opatrujte pupíky, ať jsou mimča pohdová a zdravá 😉 😅 h

pajka00
16. feb 2010

díky hanulo🙂
jak se přidávají fotky do alba?chtěla jsem tam dát testy..a nevím jak 😀

zkousim
16. feb 2010

pet.s , tak to je jak s mojí ségrou, je mladší , hezčí, hubenější a má víc než já 🙂.No ale taky měla ránu do srdce, když byla po 2.těhotná, musela v 5.měsíci na přerušení - stejně jak u těbe, mimi nebylo zcela zdravé.Jezdila jsem za ni každý den, proto vím ,co jsi si prožila.Přemlouvám jí,aby do toho praštili znova,je to 2 roky a je jí 35.Mají malého 6let,ale jedno je málo....a pak takhle blbnou jak já..na stará kolena 😎 .

Včera jsem měla telefon z Caru, že dali žádost na mojí dosavadní pojišťovnu,ale vidím to na ten přestup k VZP.Prý to tak dělají a nikdy jim to neodmítli..tak mi pan doktor udělal radost.No a jak jsem byla řeradsotněná, tak jsem měla nějaký zkrat a zhádala se s tím mým 😢. Já nevím, byly jste taky tak nervózný před prvním pokusem?
Hledám samý mouchy, jsem asi praštěná.ak se dnes budu muset usmířit a omluvi, byla jsem na něj fakt hnusná. 🤐.

zkousim
16. feb 2010

oprava : rozradostněná

P.S. a pomožte té pajce00 😉 s těma fotkama......

gejbule1
16. feb 2010

Dobré ranko holčiny.Teda to jsem měla ale blbou noc.Vůbec jsem nespala a teď mě bolí šíleně hlava 😠 .
pajka musíš nahoře vedle diskuze na Fotoalba,moje alba,vytvořit album.Pak je to stejné jako když jsi dávala fotku do pasu.Snad se ti to podaří 🙂 .

pajka00
16. feb 2010

Gejby-díky🙂už jsem tam ty testy konečně dala....není to složité-jen jsem nevěděla, ve které záložce se dostanu do albumu.
zkouši-určitě bude pojišťovna oK....ta VZP je v tomto opravdu vstřícná, takže se neboj.
Občas se musíte pohádat, abyste se mohli usmířit-ať je důvod jakýkoli a nedivím se, že jsi podrážděná..je to přece jenom vážná věc. Dneska se miláčkovi omluvíš a bude to zase všechno oK🙂
My jsme se ještě za 3 roky co jsme spolu nepohádali....a věříte, že bych to usmiřování i brala 😀

hanula11
16. feb 2010

pajko, no vidíš, jak jsi šikovná, foto pěkné 🙂

biblia
16. feb 2010

Opravujem si aktuálny den cyklu v tabulke
marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........6 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........10 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......28 DC.....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
biblia..........44 rokov....09DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....17 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........25 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........26 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení

umělkyně:
ankava.......39 let........26 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........17 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......39 let.........24DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

gejbule1
16. feb 2010

pajka pěkný čárečky tak ať jen sílí 🙂 .A kdy tam dáš i jiné fotky?
boblia když jsi ten den první a opravuješ si DC musíš to optavit i ostatním jinak v tom bude binec.

marja..........43 let....................přirozenou cestou čekáme mimi v 5/10
pets...........40 let....................09/09 ukončení v 15tt pro VVV,nyní 3 IVF -OPU 23.1., ET 28.1.
...........................................2 embrya, 3.2.2010 - 6 den po ET máme //, TP 16.10.2010
pajka..........39 let...................1.IVF, transfér 28.1., // nalezeny 6.2., TP ? ,krev 11.2. HCG 605

snažilky:
hadonoshka..42 let........7 DC.......SP 9tt. (26.12.09) - ajaj mrcha přišla už 18DC, tak asi zkusíme toho Štírečka
gejbule........40 let........11 DC.......celkem 5xMA,poslední 09/09,přirozené snažení
awalancha....39 let.......29 DC.....pokus č.2 priroz.snaženia-za 3dny čekám MS-teplota se ještě drží hore
biblia..........44 rokov....09DC......SP 10. tt- 22.09.08, odvtedy rozhádzany cyklus-1.cykl. Sarapis soja+Aloe
capenka......39 let....................příprava na laparoskopii,potom znovu snaženíčko,
gabikasz......40 rokov....18 DC.....5potratov,beriem hormony a snažíme sa
aja 37........38 let........26 DC......5xIVF/z toho 1xET-2xKET,1xET,3x bez ET/nyní přirozené snažení
janettka.....40let.........27 DC.....2xMA,2xIUI,nyní oddych,snažení přirozeně
veruncik......41 let....................5IUI, 1.IVF-3prázdné folikuly,nativ IVF, 2.IVF/nyní přirozené snažení

umělkyně:
ankava.......39 let........27 DC......2x zaml. těh. ve 2009, čekáme na IVF.. březen 2010
minka.........43 let.........? DC......23.1.OPU,28.1.ET
jesterka......39 let........18 DC.....čekání na IVF, termín ještě neznáme
gabikri........38 let.........? DC......1.IVF/ETjednoho embrya/negativ, 2.IVF 3 folikuly,všechny prázdné/ bez ET
marrad...... 38 rokov.....? DC...... 1. IUI (10/2009) - neuspesne, 1.IVF (01/2010) 2 prazdne foliky - neuspesne ...........................................este nevieme ako dalej
zkousim......39 let.........25DC.....čekám na termín 1.IVF

maminky:
11hanula.....44 let....................přirozenou cestou prťolka Adélka nar. 22.10.09, zatím se dál nesnažíme, stačí
irafa..........40 let.....................přirozenou cestou princeznička Eliška nar 1.1.2010 a taky konečná stanice

biblia
16. feb 2010

Dobre, teraz to budem vediet, kto je prvy na tabulke, tak prepisuje, Ok 😀

ankava
16. feb 2010

Ahoj všem,
prosím až budete opravovat tebulku, tak mi tam dejte 1. DC, já do toho raději nehrabu ta 🙂 k se nakonec mrcha objevila, jak měla, takže když budou hvězdy nakloněné, tak za 28 dní stimulka....
🙂

co se týče hádek.. je to určitě lepší než mlčení... s prvním partnerem jsme nic neřešili, nic si nevyříkali, všechno jsem si pěkně tutlala v sobě a nakonec z toho byl pěknej průšvih. A ještě k tomu později než by býbal mohl být.
Takže lepší se trochu rafnout, vyčistit vzduch a pak se krásně usmířit 🙂

hadonoshka
16. feb 2010

tak holky někdo se tu ptal, proč jsou v tabulce umělkyně. Řešila jsem to o pár stránek zpět. Jsou tu prostě těhule, potom snažilky přirozené a snažilky nepřirozené, neboli pomáhající si umělým oplodněním, takže jsou to snažilky umělé, neboli umělkyně. Pak už tu máme jen maminy, které všechno to šílenství, které tu my absolvujeme, dotáhly do vítězného konce 🙂 a jsou pro nás příkladem.

Pajko super testík a už se nemůžu dočkat fotečky z UTZ od tebe i od Pet.s.

Jinak já 7 DC a pořád slabě krvácím, tak by mohla být ovulka alespoň 18 DC, abych se přiblížila tomu Střelečkovi. Zjistila jsem, že moje neoblíbenější teta se narodila 18.11. takže pozdní Štírka, takže jsem v klidu 🙂
Včera jsem na manžu zavyla když odcházel, že chci miminko a on se o krok vrátil a řekl "tak mi vyžehli košile".
Takže jich tam má 25 a seřazené podle barvy 😎
Ještě že jsou ty olympijské hry a můžu u toho koukat na telku, protože žehlení košil nenávidím.

Jo a jinak máme po operaci mladého kocourka, včera mu normálně vylezlo 8 cm tlustého střeva ven, to jsem ještě neviděla, takže veterinář mu to zastrčil a zašil mu zadek (nechal jen pididirku). Ten můj cynik řekl, že jsem vyhodila 450,- Kč za blbou kočku a že jsem ho měla nechat uspat. Ti chlapi jsou fakt děsní.

pajka00
16. feb 2010

Hadonosko-vtipné s těma košilema....pokud se dá mimi udělat za košile-tak mě mrzí,že ten můj žádné nenosí 😀..no kdyby to bylo tak jednoduché🙂
Už se těším na čtvrtek...zároveň se bojím,aby tam bylo všechno to co má být...uvidíme.
Pets-jak jsi na tom?🙂

hadonoshka
16. feb 2010

pajka všechno bude ok 🙂 jsem zvědavá jestli bude 1 nebo 2

jinak umělkyně, náhodou jsem na ženské neplodnosti v diskuzi narazila na tohle:

Bráni v této chvíli / únor 2010/ nějakému IVF centru v republice nová a katuální změna v legislativě , nebo zákonu provádět IVF zhruba od února do dubna. 2010 . Potřebuji si to ověřit , měla jsem podstoupit v těchto dnech už 2 celý pokus IVF a muselo se to zdržet z výše uvedených důvodu . Prý by se vystavovali nezákonému zákroku , tedy aspoń tak nějak jsem to od doktora chápala. Vše už bylo připravené a schválení od mé pojištovny ještě platilo .

To sem kopíruju jen proto, že vidím, že tu máme umělkyně připravené na březen.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre