Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bigrendy
21. dec 2008

Ahoj labus. nebudu testovat.ráno jsem se měřila a mám jen 36,4 to nejni teplota na těhotenství . mám to asi rozhašené po ivf ☹

zaenab
21. dec 2008

Yanny, to je teda povzbuzení 😠
Ivv, to je nádhera, napiš hned z dalšího testování - to je jasné, čárky budou jen jasnější a větší a silnější...a vůbec, moc ti to přeju!!!
Rendy, to bude těma práškama, pak to takhle blbne každé, jen u každé je to jiné...

Madli, jdeš zítra do práce? Jestli ano, tak ať to to hodně rychle uteče 🙂

ivv
21. dec 2008

zaenab dakujem moc!
zajtra sa vam ozvem, dufam, ze s pozitivnou spravou 🙂
zatial pa

zaenab
21. dec 2008

Určitě, už teď se těším!

yanny
21. dec 2008

Jo Rendy!!!! Podívej se na IVV, ta je stopro těhu 🙂 🙂
Labus a to máš pravdu, že my blíženci budeme mít suprovej rok, taky jsem to už někde četla 😅

zaenab
21. dec 2008

No nejen blíženci, i býci se budou mít skvěle 😅

Yanny, tak jsem si řekla, že za kartářku nic nedám a v lednu se za nějakou vypravím. Nikdy jsem to nezkusila, tak se nechám překvapit

yanny
21. dec 2008

Já byla u kartářky 3x, a ta poslední mi řekla, že uplně na konec roku otěhu, no a já jsem nestihla ani začít stimulovat. Tak jsem si to asi sama pokaňhala.

labus
21. dec 2008

No kočky boli sme na návšteve u Tinka dnes Yanny dala som na tvoju radu akupila som im anjelička pre štastie velmi sa im páčil takže moc dakujem za tip 😉
my sme práve vyzdobili stromček inak vždy ho zdobíme večer den pred štedrým večerom ale muž ho včera doniesol máme ho odložený a tak ho postavil ,dneska rozložil sviečky začali sme viazat salonky a zrazu že ved ho teda vyzdobme -tak už máme vianoce 😉
IVV super 😉 muž je baran a tiež má na buduci rok super horoskop -tak sa toho všetky držme buduci rok je náš 😉 čo vy na to 🙂 😵 😵 😵 😵

zaenab
21. dec 2008

SOUHLAS ! ! ! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

madla28
21. dec 2008

Mě předpověděli dvě kartářky v jeden den, s Frantou holčičku. Myslela jsem, že už to bude, tak snad příště.
Vyšlo jim to z karet, kyvadlem i datumem narození. Já byla dokonce i na Regresi. V jednom z minulých životů jsem byla ženou Franty a měli jsme spolu dítě.
Ivv hodně štěstí ke dvoum čárkám. Konečně se ta smůla tady protrhne.
Rendy nemusíš mít teplotu v těhu. Já jí prý měla po těch hormonech.
Zaenab do práce jdu, doufám, že to uteče. Jdu zítra a v úterý a pak ve čtvrtek a pátek stěhovat krám.

ivv
22. dec 2008

dobre rano dievcata 🙂
tak ja takto: teplota sa drzi na 37.2, co je super, ale na teste je opat len slaba ciarka, sice silnejsia ako zo soboty, ale zdaleka nie je taka silna ako ta testovacia.. cakala som ze bude vyraznejsia ked bol test z rannej vzorky..
lekar mi vravel, ze ked mi bude meskat, mam hned prist pre duphaston. blbe je ze to takto vyslo na sviatky, ja som 200 km od lekara, ani mi nedvihal telefon tak neordinuje.. tak som si aspon kupila kyselinu listovu.
inak sa citim stale ako pred menzesom, pobolieva raz vajecnik raz podbrusko..

ivv
22. dec 2008

inak.. mne lekar vravel, aby som si teplotu nemerala, ze nie je AZ tak smerodajna.. tak a teraz babo rad!
takze kludne to nemusi byt tehu, ale ten blby pregnyl... takze Rendy sanca tu stale je! 😉

ivv
22. dec 2008

zatial pa
idem nieco porobit, aby som nebola za darebaka 🙂

zaenab
22. dec 2008

Ivv, držím pěsti, zkus si udělat testík na Štědrý den - určitě tam budou obě čárky silné a budeš mít ten nejhezčí dárek pod stromeček 😵

staruska
22. dec 2008

ivv, duphaston ti určitě může předepsat i normální gynekolog - nebo bych zkusila i praktického lékaře.

labus
22. dec 2008

IVV neboj ked tam tá čiarka stále je ona može byt neskor silnejšia a duphaston ti predpýše aj tvoj obvodny gyn.
držíme ti všetky palce neboj 😉

bigrendy
22. dec 2008

Ahoj holky. Ivv no to je krásný.ta druhá čárka je ze začátku vždy slabší. tak se neboj. 😉

u mě nic nového. 39 dc a nic. mám pocit,že to už nikdy nedostanu. 😀 nebo jsem v přechodu . to doufám ne.

to by nám zbyla už jen adobce. ☹

labus
22. dec 2008

Rendy neblázni prechod? to si ešte počkáš ak niesi tehu tak to blbne z tých hormonov vrasvela si že mávaš dlhší ciklus nie, no ja pravidelný 30dnový a meškalo mi to pár dní tiež tak neboj nič ona príde 😉
ešte zajtra a máš vytužene volno tešíš sa že , asi blbá otázka...

bigrendy
22. dec 2008

to víš že se těším . už jsem opravdu unavená. já ale nechci aby přišla. já chci být těhu. já pořad doufám,že se to podařilo. to špinění atd.no uvidíme. 😀

a jak se těšíš ty? jdeš na ivf nebo do nativu? 😉

zaenab
22. dec 2008

Rendy, samozřejmě, že je to blbost, protože menopauze předchází premenopauza a ještě cosi, kdy velmi pomalu slábne MS, pak teprve může začít vynechávat, až po pár letech!! těchto příznaků vymizí. Takže nemysli na takové nesmysly 😠 😠 😠
U mě, která má cyklus 21-24 dnů se dostavila MS po IUI 34 den, takže pořád buď velmi klidná

Holky, já dnes dopekla, zvládla několik povinných návštěv ve firmách (všude jsem dostala min. 1 láhev vína, tak to se mi teď při snažení fakt hodí 😀 ), zabalila půlku dárků, nakoupila, něco uklidila a padám únavou, protože jsem nestíhala moc jíst. Tak ještě zítra umyju autíčko, dopíšu něco blahopřejných e-mailů a dám si nohy na stůl 😵

yanny
22. dec 2008

Holky já padnu, dnes jsem potkala kočku, která mi dělala v baru na diskotékách vyhazovačku, měří 180, pěkná černovláska, která si chtěla přivydělat a ještě nesmrdět doma v 34 letech, má cca 12 letou holčičku a u mě v baru se seznámila s klukem - Marcelem. Poté Marcel začal trochu žárlit, že po ni slintá moc chlapů a chtěl po ni mimi, zapřísahla se že druhé nechce ani náhodou a najednou čeká přirozšéně dvojčátka, mě odvezou!!!!!!
Ona fakt dítě nechtěla a najednou má dvě, to mě poser???? 🙂

labus
22. dec 2008

No ahoj kočky Zaenab,Yanny
Rendy strašne sa teším a idem najskor skusit Nativ -dnes som bola u mojej lekárky dohodnut či mi bude merat foliky aby som nemussela chodit do Brna a hned mi vzala aj výter že ak by niečo po tom zápale vyskočilo aby sme to stihli preliečit tak sa už pomaličky pripravujem 😉

yanny
22. dec 2008

tak to je OK, alespoň se pořád snažíme!!!

yanny
22. dec 2008

Tak dobrou

ivv
23. dec 2008

ahojte zienky,
dnesny stav nezmeneny 🙂 teplota hore, test (sice iny) ale ciarka silnejsia! Ale aj tak chcem potvrdenie krvou, co bude najskor 29. Ja tym testom nemozem uverit.., a mozno by som mala, lebo co som pozerala fotoalbum, tak kocky tu veria ovela slabsim ciarkam .. 😝
Dakujem vam vsetkym za podporu, za vase odpovede! Ked bude vseko ok a potvrdene, pridem Vas poplut pre stastie.
Velmi vam drzim palce a hlavne krasne Vianoce! 🙂

labus
23. dec 2008

ahoj IVV no tak potichučky blahoželám ja tej tvojej čiarke verím 😉 a nezabudni na nás ked to budeš mat potvrdené lekárom 😉 uži si krásne sviatky
a samozrejme to želám aj ostatným kočkám 😉

zaenab
23. dec 2008

Ivv, blahopřeji, to je už skoro jisté a věřím, že přes vánoce bude všechno co nejlepší, ať můžeš pak v klidu s jistotou čekat na potvrzení z testů.
Labus, taky držím pěsti, ať se zadaří.

Yanny, to je síla, ale takových případů je dost, tak si říkám, že už jen statisticky nás tu podobných bude přibývat. Mě včera došlo vánoční přání od kamarádky v Německu, neviděly jsme se cca 3 roky, je jí 42 a má 3 letou holčičku. No a včera tam byla přibalená fotka jejího čerstvě narozeného Benjamina 🙂

VŠEM VÁM MOC PŘEJU NÁDHERNÉ VÁNOCE, DVOJČÁRKOVÉHO JEŽÍŠKA (KLIDNĚ MŮŽE PŘIJÍT AŽ PO NOVÉM ROCE 🙂 ) A AT JE CELÝ PŘÍŠTÍ ROK JEN POZITIVNÍ ///////////////////////////////////////////////////!!!!!!!!!!!!!!

Už tu tento rok nebudu, na Silvestra jedu do tepla, tak se na všechny moc těším po novém roce 😵

bigrendy
23. dec 2008

Ahoj holky 😀

přeju Vám krásné Vánoce bohatýho ježíška a hlavně plodný celý rok 2009.

už je na čase aby jsme se dočkaly krásných//. co říkáte.

mám konečně volno hurá. uzávěrka hotová. já to dokázala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

labus
23. dec 2008

Zaenab tak ti prajem štastnu cestu a hlavne si to tam riadne uži a občas si v teplučku na nás spomen 😉
a hlavne si to uži lebo takto o rok budeš v noci vstávat,prebalovat,kojit a spomínat ako tam bolo fajn 😉 to ti zo srdca želám ahoj a už sa teším ked budeš písat ako bolo 😉 😵 😵

yanny
24. dec 2008

Milé holčičky, všem vám přeji hezké prožití svátku, pěkně si je užívejte, možná poslední lehy, jak psala už Labus.
Protože rok 2009 bude určitě lepší a my se snad všechny dočkáme //, jako IVV, které moc k tomu krásnému dárečku blahopřeji.
Rendy už si testovala???
Zanný, už se mi zdá, že víc odpočíváš, než pracuješ????
Labusko, tak 2009 jdem do nativů.
Madla, se asi stará o zvířátka a o Frantíka.
Hení tu dlouho nebyla.
Tak vám všem ještě pošlu jeden, který mě pobavil.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre