Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
5. jan 2009

Ivv moc blahopřeju

Irafko ahoj, vítej u nás a ať se daří!

Holky, já jsem úplně groggy, spala jsem skoro do oběda, už mám vypraný druhý kufr a ještě mě jedna pračka čeká. Vůbec se mi nechtělo zpátky, ještě, že dnes a zítra nic nemusím dělat. Taky je fajn, že je venku hezky bílo, zevnitř to vypadá docela romanticky, ale byla jsem na terase a ten mráz je fakt síla.
Jinak se tento měsíc nezadařilo, včera jsem to dostala, ale fajn je, že se mi začíná cyklus dloužit - minule stimulovaný byl 33, teď 29 dní. To už je jiná, než mých obvyklých 21 dní. Brala jsem DUphaston, tak jsem ho teď vysadila a uvidím, jaký bude tento cyklus.

Ještě jsem si vás nestihla zpětně dočíst, tak nevím, co je s Madlou, Lenii, labus a s ostatníma. Taky Anička tu už dlouho nebyla. Yanny, ty budeš v obraze, nechceš mi v rychlosti poreferovat? 🙄

ast
5. jan 2009

Dva roky? Já se snažím šest let. Teď sedmý... Jsem z Brna. No já jsem se vdávala pozdě... Najít nejlepšího muže fakt trvá

ast
5. jan 2009

Tak dobrou. A těším se, že se budeme od konce týdne podporovat. Tak ať se nám daří.

zaenab
5. jan 2009

Tak já se těšila, jak si s váma pokecám, ale vidím, že všechny vytuhly, nebo ještě pracují 😀

yanny
5. jan 2009

Zanýno, no já mám taky blázinec, tak si vše o holkách nepamutuji.
Jen vím, že madla tu už dlouho nebyla, ale na vánoce to měla s rodinou zas OK.
Rendy, je sna těhu a nebo už v prrr......, hodně dlouho to nedostala.
Anička, jen tak jukne.
Léňa ze slovače je už taky v pr......
Labus, taky bude stimulovat.
Hení to jsem teď zapomněla.
A naposled irafka, ivv a ast.
jen si pamatuji, že ast je blíženec jako Aniška a Labus, ještě někdo byl, ale to si už taky nevzpomenu.

Tak teď ty?????????Kde si byla?????Cs tam dělala??????????Povídej a přeháněj.
Ale asi už půjdu, taky spinkat, tak zítra u snídaně juknu, ju???

zaenab
5. jan 2009

Yanny, ještě že tě mám 😅

Byla jsem v Keni a chvilku v Egyptě, obojí byla nádhera, hlavně safari, východy slunce a západy na moři. Prostě pohádka. Je to hrozné, ale už bych zase někam jela 😀 No ale mám dost práce, nějakou tu služebku, tak si dám chvilku pohov.

Jaké byly svátky a Silvestr? Já jsem totálně přejezená, v Africe bylo jídlo přío nebesky dobré, tak se už těším na fitko, jak tam budu supět 😨

labus
5. jan 2009

ahoj kočky
Zaenab ako bolo? ja to asi predsa len odložím na nejaky čas ale bolo by na dlho to tu písat nejak sa mi zhoršuje stav stale tak uvydim ake budu vysledky z imuna bud. týžden ale som zmierena z odkladom
Irafko vytaj aj ja chcem štvrte a syn má 20r. no žial mám oslabenu imunitu tak si asi počkám možno na to vnučatko 😉

zaenab
6. jan 2009

Labus ahoj, bylo krásně. Co je nového u tebe, máš nějaký problém s imunitou?

labus
6. jan 2009

Zaenab nejde mi pridat odpoved už dva krát ma to vyhodilo

zaenab
6. jan 2009

No to je typické - všichni předstírají práci, tak padá síť 😀

yanny
6. jan 2009

No tak jak bylo, zaneb????

Labus a co tebe tak trápí????? A chceš odložit IVFko???

labus
6. jan 2009

Yanny ano odkladám na neurčito

madla28
6. jan 2009

Ahoj holky, já jsem byla teď dost nastěhovaná u přítele, ale tento týden má odpolední, tak tady budu. Včera mi nešel net, protože jsem ho měla instalovaný ve vedlejším bytě a musela jsem ho dostat k sobě do bytu, tak jsem přeštípala všechny dráty a dneska mi to naštěstí přišel kámoš zase připojit. Teď už to bude dobrý. Já budu mít výsledky z imuna 23.1.

irafa
6. jan 2009

tak to su cela ja antitalent sem se rozepsala a nějak se mito neodeslalo a kamsi o zmizelo asi se mi to odhlasilo ja nevim v těchto věcech sem tech antitalent tak to hold naoišu znova

irafa
6. jan 2009

juuuuu zase ty moje překlepy 🙂 😀 😵

irafa
6. jan 2009

jo holky da se nějak nastavit když otevřu naši diskuzi abych tam měla poslední a ní ty z roku 08 🙂 ☹

irafa
6. jan 2009

včdy mi to skočí na 1.stranku 😠 😀

madla28
6. jan 2009

Irafa misíš kliknout na konec řádku, na to DNES

madla28
6. jan 2009

Taky překlep, musíš a ne misíš.

irafa
6. jan 2009

aha tak jak skočim na stranku diskuze tedy na tu naši tak tam ju 😉 du to skusit

irafa
6. jan 2009

no jo jeto tak dííííííííkyyyyyyyyyyyyyy 🙂 😀

annaanna
6. jan 2009

čaute ženy, ja som tu, občas vás prečítam ale myslím na vás často.
letí nám to, dnes sme začali 21 tt 🙂, vo štvrtok by sme mali mať výsledky z amniocentézy, tak sa dozvieme pohlavie nášho miláčika a tiež či je všetko OK. Dnes sme boli v obchode mrknúť na kočíky, aký by sme si predstavovali a chceli, no je to ťažké sa rozhodnúť, jeden sa mi zapáčil, má kopec výhod, ale je to trojkolka čo sa mi ´dizajnérsky nepáči, ale je stabilný... no veď sa uvidí
a vy ako?
zaneab, si sa mala.... mne chýba cestovanie, taká dobrá alpská lyžovačka by mi bodla.... jooooooj, ale nejedme ☹

madla28
6. jan 2009

Ahoj Anna a jak se jinak máš?
Irafa ty jsi přímo z Vyškova? Já tam měla ještě do loňska sestřenici a jako malá jsem tam byla párkrát na prázdninách.
A předloni na pohřbu.

yanny
7. jan 2009

Ahojte, za chvilku jeden s holčičkou do Prahy, má v pátek maturák, tak si něco chce nakoupit.
To to letí, nedávno jsem i já měl maturák 🙂
Aničko tak dej vědět jestli to bude brouček a nebo beruška.
Madlo ty sis stěhovala v bytě??.
Zaneb no to zavidím.

zaenab
7. jan 2009

Ahoj holky, tak už jsem se trochu aklimatizovala, naštěstí je všude hezky bílo a to je příjemné - takové měly být i vánoce...
Byla jsem včera ve fitku, tak dnes cítím celé tělo ale pohyb mi chyběl, tak jsem ráda, že už zase hezky jedu v režimu.
No a jinak si tento měsíc chci nechat udělat komletní rozbory a to imuno, ať mám jistotu, že všechno je v pořádku a jedná se jen o statisticky doloženou úspěšnost 😉

Aničko zdravím, neboj, lyžovaček si ještě užiješ 😀

Madli, v rodině je vše OK? Co práce?

zaenab
7. jan 2009

Yanny, já si z maturáku vybavuju jen šaty svoje a spolužaček, jinak nic. A to jsem na něm vůbec nepila alkohol 😀

madla28
7. jan 2009

Yanny já měla net na půl s kámoškou, ale ona se odstěhovala, tak jsem ho musela přeinstalovat ke mě do bytu. Nešlo to jinak, než všechny dráty uštípat a znova připojit.
Zaenab s bráchou jsem v pohodě, jen švagrovou nemůžu ani vidět. Včera mě zase dost nasrala, ale kašlu na ní. Pořád makám na zveráku, musím to vydržet, protože to co mi platí, bych nikde nevydělala a peníze mooooooc potřebuju. Začínám dělat i práci doma, tak se pak nebudu nervovat, až budu zase na nemocenské.

bigrendy
7. jan 2009

ahoj holky tak jak se připravujete na ivf?

labus
7. jan 2009

Rendy no ty sa pochvál už vieš vysledok?

bigrendy
7. jan 2009

Ahoj Labus ještě nic nevím . dnes jsem dělala test a potom jsem zjistila,že je rok prošlý.bud je to porucha nebo těhu. přechod to určitě neni.o přechodu nehodlám ani přemýšlet.!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre