Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
19. jún 2008

Ahoj holky, tak já už mám polyp za sebou. Prý byl dost velký, ale mělo by to být v pořádku.

bigrendy
19. jún 2008

Ahoj holky. tak mám výsledky . protilátky se snižují. prednison opravdu pomáhá.
dr. mě doporučila IUI . prý by to už mohlo vyjít. tak jsem zvědavá. ještě jsem to nedostala. 🙂
tak uvidím jak to dopadne.

yanny
20. jún 2008

Big, tak možná už nebudeš muset 😉
madlo, jak to ptobíhalo, a jak to bolí?????
Mě to čeká asi příští týden.

madla28
21. jún 2008

Přímo po operaci to bolelo a tak jsem si řekla o kapačku. Když jsem se asi tak za dvě hodiny vzbudila, tak už se mi jen motala trošku hlava a měla jsem hrozný hlad. Šla jsem na to asi v půl druhé odpoledne, ale večeři už jsem dostala. Druhý den mi už nebylo nic, ale pořád špiním. Včera jsem psala do Repromedy, že to mám za sebou a co bude dál a odepsali mě, ať se hned objednám, tak tam budu v pondělí volat.

bigrendy
22. jún 2008

Ahoj holky. tak stále nic. tak nevím. 😉

ajena
22. jún 2008

ahoj bigrendy, nakoniec sa ti to podarí aj bez zásahu vedy 😉 .
Vyskúšaj zajtra ráno test 🙂

bigrendy
22. jún 2008

ne jeětě počkám týden. zklamání bylo už dost. 🙂

yanny
22. jún 2008

No já bych to nevydržela i nás napínáš 😠 😒 🙂

Holky já to mám teď poslední dobou vetšinou za 22 dní,
10 den cyklu mám ovulaci a za 12 dní to dostanu, nemyslíte, že je to špatně.
třeba nemohu otěhotnět, že mám moc krátký cyklus. cca před 5 lety jsem ho měla ještě pravidelný 28 dní potom 26 a teď po těch stimulací 22 až 24, delší většinou už nikdy, jen po ET to dostanu třeba až za 20 dní.

Co si o to myslíte. jak to máte vy????

ajena
23. jún 2008

ahoj yanny, mne sa to tiež skrátilo ale len o jeden alebo dva dni...ale keď mávaš luteálnu fázu 12 dní, nemal by to byť taký problém hádam. Skús brať kvapky gynex, sú na úpravu cyklu...

madla28
23. jún 2008

No a já když jsem se rozhodla jít těhotnět, tak se mi to upravilo z 23 na 28-30.

yanny
23. jún 2008

A čím sis to upravila Madlo???

Tak nakoupím Gynex, mají ho v lekárně???

V pátek jdu na hysteroskopii, chtěli mi to dělat bez narkozy, nevíte jak to bolí????

bigrendy
23. jún 2008

Ahoj holky. tak dnes 40dc stále nic. i když těžko ale musím to vydržet do neděle.
😠

yanny
23. jún 2008

No tak to je už jasný 🙂

dadous
23. jún 2008

Ahoj holky, taky se zapojím. Bude mi za měsíc 37 😒 .V dubnu jsem vysadila HA a ted se snažíme co to jde 😀 . Piju zatím jen čajíčky a ten muj papa vitamíny, tak jsem zvědava jestli to k něčemu bude 🙂 . Doufam že z nas co nejdřív budou mamky čekatelky 😉

ajena
24. jún 2008

ahojte, bigrendy nečakaj tak dlho, čo ak potrebuješ tablekty na udržanie tehotenstva ako ja? Štyridsať dní je dosť, tak neváhaj a kúp test.
Yanny ten gynex sa dá objednej len na nete, aj ja som ho tak mala.
Ahoj dadous vitaj medzi nami...sme tu všetky v tomto veku, a niektoré aj viac ...tým myslím seba 🙂

bigrendy
24. jún 2008

ahoj já mám prednison.
musím ještě počkat já mámdlouhé cykly. ☹ ale dnes teplota37,3 -myslíte,že je to ono?

madla28
24. jún 2008

Yanny mě se to upravilo samo a hysteroskopie bez narkozy to nevím. Mě to po narkoze dost bolelo, asi bych do toho nešla.
Big, já bych do toho testu šla, asi bych to nevydržela.
Ahoj dadous, mě je 42, takže ty jsi 5 let v plusu, to máš dobrý.

madla28
24. jún 2008

Jo a 3.7 jedu do Repromedy konečně ohledně ketu, doufám, že už to nebude dlouho trvat a budou emryjka ve mě.

dadous
24. jún 2008

madla: ahojda po 35 už se to tak nebere 😀 . Holky potřebuju poradit co by mi pomohlo k těhu. Nechce se mi hned lítat po doktorech, preven. prohl. jsou ok a piju kontryhel. budoucí tatka papa selzink. Nechci jít hned do nějakejch prašku. prosím poradte mi ☹

madla28
24. jún 2008

Tak o tom já nic nevím, já mám neprůchodný vejcovody, tak mě čekalo jen IVF.

dadous
24. jún 2008

No ja se těch všelijakejch vyšetření dost bojím 😖

madla28
24. jún 2008

Tak se neboj, ženská vydrží všechno.

yanny
24. jún 2008

Hmmmmmmm, to je pravda už fakt vydržím vic, než kdy jsem si pomyslela.
Na hystero půjdu s narkozou už si vyběhávám předoporační.

Už se i těším a poprosím o biopsii, jedna holčina poslala, tento odkaz, tak se na něj jukněte.............
http://www.osel.cz/index.php?clanek=1921

yanny
24. jún 2008

jdu objednávat Gynex

bigrendy
25. jún 2008

Ahoj holky tak pořád nic dneska mě pobolívá břicho. tak jsem se rozhodla- ráno zkusím test. držte palce.

ajena
25. jún 2008

big budem držať silno palčeky 🙂

yanny
25. jún 2008

HNED DEJ VĚDĚT 😵 😵 😵 😵

madla28
26. jún 2008

Ahoj Big, tak jak to dopadlo? Jsi těhulka?

bigrendy
26. jún 2008

Ahoj holky. vůbec nic nevím . 43dc teplota 37 a na testu nic. takže mě ten test nic nevyřešil. 😠

madla28
26. jún 2008

To je škoda, už jsem se těšila, že to tady konečně začne těhotnět.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre