Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
30. mar 2009

zany já nahlídnu když třeba tisknu,jsem furt zavřená sama v kanclu proto jsem ráda že tu jste,navíc to že jsem asi těhulka nemám komu říct,jednak to nechci říkat až když budem mít jakžtakž jistotu že je to v pořádku a jednak z toho,že už vidím ty ksichty že jsem si ve svém věku pořídila mímo....
taky se těším na odměnu,tento týden obzvlášť,dneska jsem inkasovala hotový daně.....tak to dávám bokem a když to všechno vyjde budu mít slušnou zasobičku na výbavu mimíska,myslela jsem,že překvapím manžu dovčou u moře,ale takhle to investujem líp...nebudu muset koukat na nějakou kačku.Akorát jsem si vyhlídla takové žluté sáčko,tak za to utratím jako odměnu 😀

zaenab
30. mar 2009

Souhlas, žlutých (a modrých, bílých, černých, hnědých, červených, vzorovaných atd.) sáček není nikdy dost!
Na ksichty kašli, to je čistě vaše věc. No a nákup výbavičky je jedna z nejhezčích činností, jaké znám. Já nakupovala taky, ale už jsem z toho dost rozdala, když se tak dlouho nedařilo. Ale nijak mi to nevadí, protože vím, že se stejně jednou zadaří 🙂
Už ti moc přeju, ať je tohle daňové období za tebou 😵

janettka
30. mar 2009

zany jsi zlatíčko,já mám strach cokoliv koupit,když to loni v létě nevyšlo strašně jsem to obrečela všechno jsem dala segře nechala jsem si ponožtičky co mi dala kamarádka pro štěstí...ty mám teď furt u sebe...doufám,že ten andělíček co se nenarodil dohlídne na tohle semínko!!!A já pak budu nakupovat jak vzteklá 😀 😀

yanny
30. mar 2009

Ahojte kočky,
Janett taky už musím mít sirky v očíčkách, jsem trochu už KO.
A kolik ti je let???Nějak se ztrácím.
Jo, málem bych zapomněla, dnes jsem to dostala, tak kolotoč nanovo 🙂
Zaný a ják si cítila OVU?????
Hení, asi si taky dojdu pro clostík, kolikáty den se bere první????
Labuš, tak jak??
A kde máme ostatní???

henikav1
30. mar 2009

ahoj yanny, clomid by sa mal brat od 5teho do 10teho dna cyklu jedna tabletka, ale to sa prisposobuje, niekedy sa berie uz od tretieho a mne dokonca lekar povedal, ze mam brat tri denne. Pockaj, budem mat naozaj trojcatka nakoniec s takouto stimulkou 😵 😵 😵 😵 😵

labus
30. mar 2009

ahoj kočky
Yanny ja ho mám od mojho lekára na stimulku v NATIVE od 2DC prvý krát mega dávku 2x2
a teraz 2x1 ale plus MENOPUR ale podstane je že ho možeš začat brat aj od druheho aj tretieho,aj piateho dna -najlepšie ti poradí lekár
ja mám taku migrenu že neviem sakra ani zaspat aj tu sa mi zle čučí na monitor -len som chcela mrknut asi si dam nejaky liek na bolest hlavy mna to chyti len tak 3xdo roka ale potom to stoji za to.. až mije na zvracanie

henikav1
30. mar 2009

labus, vobec ti tu migrenu nezavidim, to je hnusna choroba, mna ked chyti, tak drzi aj tri dni, vtedy clovek nevie, ci ma lezat, alebo sediet, vsetko je zle
moj milovany muzicek este stale nie je doma, tak tu cucim a cakam kedy dojde, aj ked viem, ze dojde neskoro
Som unavena, ale zaspat neviem, kym ho nebudem pocut, pre istotu vyjedam vsetko co mi pod ruku pride

henikav1
31. mar 2009

krasne a dobre ranko Vam prajem
ja som dnes cela dolamana, vobec sa mi nechce do prace, ale musim, tak dufam, ze to tam dnes nejako vydrzim a zas ta nestastna anglictina. Oni sa asi nikdy nevzdaju moznosti, chciet ma to naucit 😀
k tomu mrcha, fakt si nezavidim
labus ako? uz ti je lepsie??
yanny, ides tiez zacat nejaky clostik??

labus
31. mar 2009

Heni ahoj aj ja som celá dolámaná- hlava ma stale pobolieva ale zatial nie tak strašne ako včera idem rýchlo varit lebo na 10,00 ideme k zubárke
želám vám všetkým krásny dník

zaenab
31. mar 2009

Ahoj, taky všem přeju nádhený den 😎
Heni, tak třeba budeme mít obě trojčata 😀 Ale to by mě asi položilo, pokud bych nesehnala skvělou chůvu 😀

henikav1
31. mar 2009

takze podavam hlasenie, profesor to prezil, neporazilo ho z nasej nevedomosti 😀 😀
zany, to urcite, ved ja som maleho mala len jedneho a tiez som potrebovala au pairku, sice taky neposedny, ze bol za troch
chvalabohu, ze uz je rozumnejsi, teraz je z neho zlate a poslusne decko

henikav1
31. mar 2009

halooooooooo, kde ste vsetky??? Ze sa zas predbiehate v snazilkovani?? 😵 😵
Len ja som tu sama ☹

labus
31. mar 2009

Heni ahoj

henikav1
31. mar 2009

ahoj labus, uz som sa zlakla ze ste ma vsetky opustili a porovnavate si // 😵

ast
31. mar 2009

Ahoj holky-tak se zase po čase ozývám. Zdravím Tě Labus, zlatko, taky jsem na Tebe myslela, hlavně na to, jak jsi na tom se zdravím. Doufám, že se cítíš dobře. Já jsem byla trochu mimo běžný rytmus-nějak jsem pořebovala být sama. Bylo toho na mě moc. Snad už mám trochu síly, doufám... Jdu na nějaká nová vyšetření a to mi pomáhá. Nejvíc mě ale drží můj miláček manžel. Zdravím i Yanny a všechny holky. Zatím.

labus
31. mar 2009

Ast babulka tak si mi chýbala už som bola neštastná že sa neozívaš. To presne poznáme aj my všetky tu tie pocity ale dostala si sa do dobreho štádia aj mne pomohlo dostat sa zo sklamania to že som absolvovala kopec vyšetrení. Hlavne je začat znova verit a neprestat bojovat v REPROFITE jeden užasný lekár povedal že tam otehotnie každá ktorá to nevzdá a podla mna má pravdu je jedno v ktorom centre si len musíš mat lekára ktoremu bezhranične doveruješ a hlavne veríš že to výjde a ja teda verím už sa vydím v lete s pekným malým bruškom 😀 😀 😀 😀
moja prdelka sa konečne umudrila a pekne sa hojí a tak buduci týžden zahajujem boj a to bruško 😀 😀 tak sa pod pridat ku mne,Henike,Zaenab a všetkým ostatným kočkám
ozaj MADLI čo je s tebou?
Rendy? a ty?

ast
31. mar 2009

Díky Labus za hezká slova. Těším se, že začneš snažilkovat zdravá a v dobré náladě. Holky, dobrou noc, zase zítra.

bigrendy
31. mar 2009

Ahoj holky. u mě nic nového.

Labus tak to ti budu držet palce. a všem ostatním samozřejmě taky. 🙂

docela vám závidím že do toho můžete jít znovu. já už nemůžu. ani zdravotně a hlavně finančně. ☹ 🙄

yanny
31. mar 2009

Ahojta berušky, já jsem se dnes trochu opila, protože jsem do dnes pracovala na 200 %, tak jsem se odměnila.A od zítra se budu hýčkat a jdu na nativ a na gyndu pro clomhecal.

labus
31. mar 2009

Rendy ahoj hlavne sa daj zdravotne do poriadku nič nieje doležitejšie ako zdravie
Yanny aj taketo dni občas treba -už si potrebovala vypustit paru-tak a možeš sa s nami vrhnut na akcičku 😉
Ja mám Robka zasa chreho má 38 od obeda tak držím stráž a čakám kedy mu budem moc podat další paralen

zaenab
1. apr 2009

Rendy tvoje zdraví je na prvním místě, tak jestli můžeš, udělej všechno pro to, abys byla ty zdravá. Před časem jsi psala o uvažované adopci - ještě to platí? Mě to hodně utkvělo v paměti, protože takové lidi moc obdivuju a fandím jim.
Yanny 😅 ---- no, je vidět, cos potřebovala. Tak hezké hýčkání a hurá na věc (teď už douám bez alkoholu 🙄 )
Labus, ať je Robko v pořádku a ty můžeš taky myslet víc na sebe
Ast ahoj, je paráda mít miláčka, který pomůže, tak ať se daří i další věci...

No a jinak všem hezký den 🙂

henikav1
1. apr 2009

Krasne ranko zienky
Labus, ako je Robkovi?
Rendy, prave som na teba vcera myslela, ze si sa tu uz hodnu chvilku neukazala. Dievcata maju pravdu, najskor musis byt v poriadku zdravotne ty, no a ked budes vo forme, mozes skusat zatial aspon nejaky clomid, nikdy nevies, zazraky sa deju
Yanny, urcite ti to urobilo dobre, trosku sa odreagovat, ja ked som velmi vystresovana, muzicek mi radi, ze si mam dat frtana 🙂
ast, to poznam, aj ja som tu hodnu chvilku nebola, niekedy sa clovek potrebuje rozpravat a niekedy naopak, potrebuje pauzu
zany, makame makame, aby boli ozaj trojcata 😵 😵 😵
janette?? este stale mas tak vela prace? netestujes znova?

zaenab
1. apr 2009

Ahoj Heni, tak to bude v případě úspěchu zajímavé. Můžeme pak založit vlastní minijesle 🙂

henikav1
1. apr 2009

dobry napad, tu kde som mala naposledy rezervovane miesto je max 9 deti, to je pre nas tri akurat 😀

bigrendy
1. apr 2009

😀 Ahoj holky. jasně zdraví je přednější. už mě aspon spadl cukr z 10 na 7,4. 😀

Adopce samozřejmě platí. ale nejdřív musíme předělat byt. je malý tak musíme udělat různé upravy. a peněz je málo tak nevím kdy to doděláme ,ale nejpozději v červnu 2009 tam musíme dojít. čas letí.ach jo .

někdy bych potřebovala aby se čas zastavil.

už bylo dost fnukání. 😉 máme tady jaro !!!!!!!!!!! a kvetoucí příroda mě určitě zlepší náladu a budu myslet optimisticky. 😀

byla jsem u zubaře a trhal mě dva kořeny fuj. ☹

už letím do práce zatím pa pa mějte se krásně.

labus
1. apr 2009

Ahoj kočky,
tak dnes je to už lepšie v noci sme mali až 39 ale potom to kleslo a dnes má 37,5 ráno som volala destskej či máme dojst -lebo ideme dnes na 14,30 k novej imunologičke -tak vravela lekárka že nemusíme že aj imunolog taketo stavy rieši a tam mame ist aj ked asi imun. nebude nadšená že s teplotou . Noc bola hrozna vobec som nespala mala som strach tak som ho stále chodila kontrolovat a ráno šiel Andy o 06,00 čakat na ortopediu koli liečeniu po tej operácii odtial som frčala do poistovne a k detskej objednat ho na krv -ešte že mám navarene -teraz trošku oddychujem a potom zasa smer lekári

yanny
1. apr 2009

Ahojte všechny, myslím na vás, ale u mě nic nového.
Zítra jedu do Prahy, tak jdu hned spinkat, nejsem po včerejšku, ještě ve své kůži.
Taky jsem si chtěla zajít pro ten Clomhexal, může se až od 3 dne???

rebekka
1. apr 2009

Můj gynekolog tvrdí, že se bere od 5. dne, někdo jinej říká od 3. Tak bych to vzala někde mezi a zkusila to od 4.

henikav1
1. apr 2009

ahoj yanny, ja som dnes zacala s clomidom, tiez mam treti den a vzala som si dve tabletky
zajtra pride moj muzicek, boze moj, uz ani neviem ako vypada, dufam, ze ho spoznam 😀 😀 😀

zaenab
2. apr 2009

Ahoj kočky, dnes je venku sluníčko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre