Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

yanny
4. sep 2008

Dobrou

zaenab
4. sep 2008

Taky dobrou, já ještě musím dodělat nějakou práci a vyžehlit si tričko

yanny
4. sep 2008

Nečetl někdo knihu "Plodnost, cykly a výživa"????

Tam se píše prý, že špatná fukce štítné žlázy se většinou z výsledků krve nepozná, ale prý způsobuje neplodnost!!!!!

Tak jestli nás i toto netrápí????? 🙂
Pa

zaenab
4. sep 2008

No tohle?! Zeptám se na to, ale mě dělali kdysi testy na štítnou žlázu z krve

zaenab
4. sep 2008

je tu téma "štítná žláza a otěhotnění", tak to pročtu

yanny
5. sep 2008

Tak co ses dočetla????

Já, že to ani doktor na endokrinologii běžně nepozná, projevuje se to přibráním na váze, únavou, neplodností a jako největší ukazalel je, při měření bazální teploty,od menstruace do ovulky je teplota 36,2 maximálně 36,2 a mela by se pohybovat 36,5 až 36,6.

Nikdy jsem si teplotu neměřila. 🙂

yanny
5. sep 2008

Kde jste? Já uklízím, tak jsem pořád tady............

zaenab
5. sep 2008

Ahoj, já jsm v jednom kole, ale úklid to není 😅
Zítra je v Brně mezinár. letecký den, tak mám zápřah, starám se o pár politiků a delegací. Docela se těším, ale mám ještě fůru práce.

Tu štítnou žlázu jsem zatím nepročetla, ale teplotu jsem si měřila asi 10 měsíců a vždy byla min. 36,6. Podle ní jsem měla taky skvělou ovulaci, vždy v termínu. Pak jsem odešla z práce, přestala s měřením a ovu mám velmi sporadicky ☹

yanny
5. sep 2008

Staráš se alespoň o nekoho zajímavého????? 🙂

Na měření teploty jsem byla lajdák, tak to asi teď zkusím.

Tak se neužeň 🙂 🙂

zaenab
5. sep 2008

tojo, já pracuju jenom s VIP 😀 😀

yanny
6. sep 2008

Nikde nikdo 🙂
Tak dobrou

madla28
7. sep 2008

Ahoj holky, tak jsem zpátky z dovolený. Rozhodla jsem se, že půjdu na další IVF na Obilňák. Je to státní a prý mě to tam vyjde na 60 tisíc a s lepší stimulací.
Jinak, já žaka mám asi 12 let a je to supr. Mám Žaka ostrovního a je menší, než kongo, ale preferuje jenom mě. Nejradši má, když čumím na televizi a může si za mnou zalézt pod deku a chrápat.

zaenab
7. sep 2008

Madli ahoj,
je fajn, že jsi se rozhodla a půjdeš na Obilňák. Četla jsem o něm samé chvály, teda až na některé nepříjemnosti ohledně prostředí, holt to není soukromá klinika a to bývalé soc. zdavotnictví tam je asi vidět. To ale nemá vliv na léčbu, tak co 🙂
Čekáš na to stavebko? Jak ti to vychází časově? Bydlím nedaleko, tak tě někdy můžu i osobně podpořit (i sebe 😀 )
Jinak jsi mě překvapila s tím Žakem: Yanny a já po něm toužíme, ty ho máš. To je nějaké poznávací znamení snažilek kolem 40???! 😀 😀 😀

Já se na mláďátko těším, bude na jaře do nového domečku.

zaenab
7. sep 2008

Nikde nikdo? Tak jdu vyskládat pračku ☹

madla28
8. sep 2008

Ahoj Zaenab, peníze na účet mi mají přijít 30.9. tak si myslím, že než něco budu platit, tak tam budou. To by bylo dobrý, kdyby jsme někdy pokecali v Brně. Já jsem od Jihlavy a když jsem jezdila na Repromedu, tak jsem se kolikrát plácala celé dopoledne po Brně. V sedm jsem tam musela třeba být na krev a na půl jednou ultrazvuk. Bylo to hrozný, celý den zabitý.

zaenab
8. sep 2008

Tak to chápu, tohle dojíždění, nejistotu, navíc na povel v rámci cyklu...žádná legrace. Až budeš mít nějaké termíny tak napiš, dám ti do IP telefon.

madla28
8. sep 2008

Jasně, dám určitě vědět.

madla28
8. sep 2008

Zaenab a do jakého caru ty chodíš?

zaenab
8. sep 2008

Já chodím na privátní kliniku Laurea, mají tam oddělení léčby neplodnosti. Jsem tam spokojená

bigrendy
9. sep 2008

Ahoj holky. já jsem ted byla mimo . necítila jsem se moc dobře. tak jsem radši nic nepsala. už je lépe. jak se to blíží tak jsem víc na nervi. piju čaj na plodnost a dostala jsem to 32dc hezky se mě to srovnává. jinak jsem měla dlouhé cykly. asi za 14dní jdu na hysteroskopii. nevíte někdo jal je dlouhá neschopnost? 😝

zaenab
9. sep 2008

Ahoj Rendy,držím pěsti, uvidíš, že to dobře dopadne. Je fajn, že se ti lepší cyklus, to víš, čajíčky a změna životosprávy dělá svoje. O neschopence nevím, já si ji nikdy nenechám napsat (je to pro mě dost nevýhodné).

madla28
9. sep 2008

Já byla doma po hysteroskopii tři týdny a mohla bych být i dýl, ale už mě to bylo blbý.Mě se doktor prostě zeptal na jak dlouho to chci a bylo to.
Big a jaký piješ čaj na plodnost?

bigrendy
9. sep 2008

koupila jsem ho v bylinkářství-jmenuje se VZ-gynekologický čaj k podpoře otěhotnění,při myomech,cystách,vracejících zánětech,kvasinkách,nepravidelném cyklu. složení :dobromysl nat,truskavec nat,řebříček nat,šípek plod,mateřídouška nat,čekanka nat,hluchavka květ,jitrocel list,heřmánek květ.
550g 358 kč
1090g 692kč

najdeš ho www.herbata.webgarden.cz

podívej se. jsem uplně překvapená je i na myom a ten mě trápí nejvíce. mám strach jestli nevadí otěhotnění.

mě dr říkala že na hysteroskopii je krátká neschopnost. 3týdny není zrovna málo. tak uvidím.

madla28
9. sep 2008

Když jsem šla z nemocnice, tak jsem měla v papírech napsáno, kontrola u svého gynekologa za týden. Asi jsem mohla jít do práce hned po kontrole, ale mě se nechtělo a navíc mám dost těžkou práci, tak jsem nechtěla něco zanedbat. Asi budeš moct jít do práce dřív.

zaenab
10. sep 2008

Ahoj holky, zdravím, dnes mám skvělý den, v práci se vše daří, přítel je nezvykle pozorný.... užívám si 🙂
Teď jen aby už došla MS, mám ji teď 24 den, a protože byl další anovulační cyklus, uvidíme, jak dál. Pořád doufám, že se může zadařit před stimulací v říjnu.

Tak se mějte nádherně, v noci se sem ještě mrknu (jdu na romantickou večeři)

madla28
10. sep 2008

Já jdu taky do hospůdky a večer se uvidíme. Máme hasickou schůzi.

zaenab
10. sep 2008

Čau všechny, byla to paráda, svíčky, kytky, flambovaný dezert....to bych si dala líbit každý den. Nebo možná ne, pak by mi to zevšednělo. Madli, hasičská schůze - to zní dobře. Co se tam probírá? Máš nějakou funkci?

yanny
11. sep 2008

hEZKÝ DEN,
omlouvám se, že jsem se na Vás chviličku vyprdla, ale mám tady mého tatínka, který žije v USA, tak tu bude cca měsíc, tak mám é zábavu postarána.
Nejvíc mi kecá do toho , že chci mímo. a to mě štve i se s ním kv§li tomu pohádám, že se ho neptám na jeho názory 😒

Já šla po hysteroskopii, hned domu a o žádné neschopence nebyla řeč. Dokonce jsem si do Prahy do Pronatalu, kde mi jí dělali, dojela sama. Ale to jsem jim neřekla, protože mi to dělali pod narkozou.

Já zítra jedu do Prahy dělat okružní cestu po pražských hospůdkách, to je obliba mého tatíka. Tak letos si trochu stěžuje na špatný kurs dolaru, tak nějak škudlí 😀
Zatím papa.

danano
11. sep 2008

ahoj holky jdu se k Vám také přihlásit / teda pokud mě mezi Vás vemete /
Jsem z Borovan u Českých Budějovic. Snažíme se o mimčo již asi 2,5 roku ale stále nic.
Prodělala jsem také hysteroskopii pod narkˇozou kde nic neobjevili. Mám za sebo již .IUI a teď čekám na testík jestli to klaplo nebo ne.

madla28
11. sep 2008

Dano klidně se přidej, aspoň přidáš nějaké zkušenosti? Kolik je tobě, jsi taky náš ročník?

Zaenab funkci žádnou nemám, většinou probíráme kam zase pojedem na soutěž a co bylo na původní soutěži, ale to není moc důležitý, hlavně, že se sejdem a pokecáme. Je to asi divný, ve dvaačtyřiceti lítat s hadicema, ale vloni se nás pár mého ročníku domluvilo, že Polná nemá družstvo ženských a bylo rozhodnuto. Soutěžíme proti dvacetiletým holkám, ale máme i pár pohárů. Nejhorší je, když máme běhat štafetu, těch 100 metrů je docela dálka a když ještě musím proskočit oknem, tak to je síla. Ale docela to zvládáme. No letos je už po sezoně, tak jsem zvědavá na příští rok, jestli ještě budu běhat, nebo vozit kočárek.

Yanny, fakt na nás docela kašleš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre