Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
3. aug 2009

Macek koukla jsem ti do profilu, ty máš 4 holky a pořídiš si další? 😲 Uděluji ti řád Zlatých nervů 😀 😀 Ty musíš být světice 😀 a nebo naprostý flegmatik 😀 😀 Já s tou naší jednou bych občas a velmi s chutí vraždila 😀

macek28
3. aug 2009

pet.s,já chtěla vždy chlapečka,ale není mi dáno mužské pohlaví.Tak budu rozmazlovat vnuky.Dík za řád Zlatých nervů,flegmatik nejsem vůbec,ba naopak.Právě mám pubi období s Alžbětou a děs,hrůza,katastrofa.Vyvádí a to ji bude teprv 13let.Chystám se po porodu asi s ní k psychologovi,nevím si s ní rady. ☹

pet.s
3. aug 2009

Macek to znááááááááááám. Naše Baru je taky puberťák k pohledání. K psychologovi, chodíme od 2 let. Když vyváděla ve 13, tak nám doporučili Klíček v Praze. Tam konečně začali pracovat s ní a ne koukat na mě jak na blázna. Nevím odkud jsi, ale třeba by ti poradili. Srovnal ji až kluk, s kterým chodí už půl roku. Teď to s ní docela jde. 😀 Ale jen docela. Nezoufej. MOje kamarádka má 4 kluky. Říká, že mimi klidně,ale jen pod podmínkou, že by to byla holka 😀

irafa
3. aug 2009

pet tak stoho si nic nedělej ja taky su ubulena a hlavně když je nějakej dojak v telce no koukali sme jak ztroskotali na oceanu a pak se nakonec zachranili a ja měla slzy jak hrach
a na začatku jak seě ty tak to sem byla pořad naměko i za blbost 😉 to bude dobry to přejde a mimi nebude uplakane neboj to si snami hrajou hormony viš ale stoji to za to pak držet miminko vid že jo
jen aby se už radovali i ostatni jako je zany yanny a madlička alias majka a renda atd nechci na žadnou zapomenout

hadonoshka
3. aug 2009

zaenab: jj ten tester jsem koupila na netu na miniboss.cz, byl tam nejlevnější a přišel za 3 dny. Super věcička.

pet.s
3. aug 2009

irafa za to ubulení to stojí, to je jasné...ale jsem i ted taková kousavá, nasrávací, ostrá jak chilli 😎 prý taky hormony, tak doufám, že to xe mnou rodinka vydrží 😀 😀 jen jsem čekala,že až otěhotním, takže budu rozzářená, pozitivní, přeštastná a ne jak sekýrnice 😀 😀třeba to ještě přijde 😀

zaenab
3. aug 2009

Hadonoshka,
tak na tom miniboss už ho nemají, prý to Meopta přestala vyrábět. Kouknu jinam, protože mě to zajímá. Ovu testy nekupuji, ovulku si už poznám, ale doktor mi řekl, že může někdy být i druhá v cyklu a ta už takové příznaky nemá a dala by se zjistit právě z toho slinového testeru. Tak snad ho někde seženu

Pet, sekýrnice se mi líbí, už vidím, jak to tam stínáš 🙂 Jen ať si zvykaj, až zase budeš jako beránek, budou si tě hýčkat, aby to tak zůstalo 🙂

irafa
3. aug 2009

přesně jak pišeš zany pak si ji budou hyčkat apropo dyt pets se narodi maly beranek nebo ovečka jako ja a ve stejnej den tak to sem napnuta jestli to tak vyjde 😅 😕 😕 😨 🤐

yanny
3. aug 2009

Irafko, moooooc gratuluji, holka je holka, taky bych chtěla druhou 🙂

Hadonoshko a co je to za tester????

Zaneb a kdy , že to máš dostat????? A už víš čím budeš stimulovat????

bigrendy
3. aug 2009

Ahoj holky.zaenab testr mám a je to dobrá věcička. ted co mám konečně ovulku tak jsem to nezkoušela ale příští měsíc zase začnu zkoušet. 😉

hanula11
3. aug 2009

jen prolítávám, měla jsem návštěvu, tak všem pěknou dobrou noc, hezké snažení a těhulky se opatrujte 🙂

yanny
3. aug 2009

A jak to funguje Rendy????

Je ni nějak šoufl, tak jdu hajat.

zaenab
3. aug 2009

Rendy ahoj, co dělají karpály? Asi nic moc, že? Už abys měla zákrok úspěšně za sebou.
TEster jsem objednala přes nějaké stránky, tak uvidím, jak to bude kapradinkovat 🙂

yanny, jdu do Merionalu, neměla jsem po něm žádné hnusné vedlejší příznaky a dobré výsledky + sliznice ukázková. Tak čekám MS, měla by dorazit každý den

pet.s
3. aug 2009

irafa počkej ono to vychází na Berana?????? 😲 pane Bože, co jsem ti udělala?! Mám dceru berana a bývylého Berana. Tu jejich energii ukočírovat správným směrem je nadlidský úkon. Budu křížit nohy,aby mimi vydrželo do býka 😀 😀

irafa
4. aug 2009

pets 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to budeš křižit dlouho 😀 😀 😀 nevim nevim jestli to tak dlouho ukřižiš-udržiš ten beranek je do myslim 20.4
ale ja sem toho 6.4 a nemyslim že by mě museli kočirovat ja byla moooooc hodna ovečka jen trochu pak až kolem 16 let sem byla jen male nebo velke střeštidlo co neposedělo jinak cele dětstvi kde mě posadili tam sem byla a hodně sem se stranila kolektivu hlavne na škole až na učnaku to bylo jiny 😕 takže co stoho vypliva že ne každa ovečlka ma rohy ja je nemam a apropo manž je beran a to male neboli už mala prdolka tak ta bude kozoroh takže dalši rohy nebili ružky ona vlastně bude mala kozička 😀 😀 😀 😀 😀

hanula11
4. aug 2009

AHOJ A už má malá jméno, Irafko ? U nás pořád nerozhodnuto. Ráno jsem byla na EKG (konečně), ještě musím jít mezi desátou a dvanáctou pro papír, dr. tam nebyla jen sestřička. Jdu si chvilku dáchnout, jsem vzhůru od 5 a cesta domů pěšo (3km) mě docela zmohla. Už holt tahám docela zátěžku - v pondělí uvidím, kolik jsem za měsíc přibrala.
Se tu mějte ... 🙂 😵

zaenab
4. aug 2009

Pet, já jsem býk s ascendentem v beranu a prý to není tak hrozné 😀 😀 Tak tu chudáka irafku nestraš 🙄
Býk by byl samozřejmě nejlepší, lepší znamení není....to objektivně soudím podle sebe 😀 a taky Yanny 😀

pet.s
4. aug 2009

irafa teda, že by se dcerunka nebo bývalý stranili kolektivu se říci nedá. Spíš naopak.Hlavně bývalý se ženského kolektivu rozhodně nestranil v jakémkoliv množství. 😀

irafa
4. aug 2009

jej dnes je tu veselo 😀 😀 😀 😀

pet.s
4. aug 2009

Irafa veselo musí být. Mě to čekání na UZ vůbec neutíká 😀 Už jsem uklidila celý byt, dopletla synovci svetřík a ono je pořád jen úterý. Ještě 6 dní-((
Já pořád přemýšlím, co je ten mateřský pud za sílu. Od začátku mateřství jen bolí, je nám špatně, celé těhotenství strach, porod taky není med. Pak probdělé noci, věčný strach, starání. Až přijde škola už máte doma svébytnou bytost, která skoro nikdy nesouhlasí s vaším názorem. Dělá si, co chce. Všude nechává válet svršky, zbytky jídla. Pak přijde puberta. probdělé noci, noční taxi na diskotéku a nad ránem z diskotéky a strach. pořád jen chce peníze a dělá držky. A pak jednou přivede domů protějšek, o němž jsme přesvědčeni, že se k němu rozhodně nehodí a odejde s ním.A stejně po tom toužíme jak po ničem jiném. Necháváme se trápit na gynekologických kozách. Obrečíme každý neúspěch i úspěch. Ale jdeme za tím hlava nehlava. Kam se na touhu být máma hrabe atomová energie.

irafa
4. aug 2009

tak to si napsala krasně pet a vlastně i pravdu njn ale když to jinak nejde vid 😅

pajka00
4. aug 2009

Jo Pet,to jsi napsala přesně a výstižně-takový je život. A stejně ty děti chceme, i když už máme zkušenosti a víme co je kolem toho starostí a strachu...kdyby jsme dítě neměly a nevěděly, do čeho jdeme, tak se nedivím-ale už s těma zkušenostma a zase se do toho vrháme🙂 Chápete to?🙂)Ještěže to takové je, protože jinak by jsme už dávno vymřeli.

raaad
4. aug 2009

Jéééé pety...tys to krááásně napsala............a zase bulím 🙂

A Irafce gratuluji...super zprávička (dle našich nyní stejných info jste ušetřili 80tisíc...to buzdete mít booohatou nevěstu 🙂 Takže holčička...ty už sice doma dvě máš...ale to už nejsou holčičky...to už jsou dámy..... No u nás je to krapet jinačí...k 3 klukům......koooooonečně holčička 🙂 Ani nevím,jesti ji budu umět zvládat...u nás samé auta, pušky, balony...a fotbal...tak te´d se konečně vyhraju i já: barbínky,kočárky,pokojíčky...no superr 😀
No a ta růžová mi vždycky připadala nějaká nastrojenější...........ale asi jsem už na to vysazená...a s přáním česat dlouhé kudrnaté vlásky.taky připadám jak z pohádky..Ono může mít vlasy třeba po dědovi ☹

takže berušky.......těhulky klídek,klídek a pohodička a čekatelky pevné nervy---a vydržať!!!!!

pet.s
4. aug 2009

Raaad roztomilá holčička v růžových šatečkách, bílých punčoškách s culíčky "ano maminko, ne maminko" teeeda ty jsi správná naivka...počkej bude lítat za klukama, odřená kolena, a panenkám bude stříhat vlasy a z kočárků dělat motokáry... 😀 😀 😀 ale stejně ti ji přeju. ¨
Já nevím proč,ale tak nějak podvědomě si myslím, že mi budeme mít kluka 😝 A mně je to jedno. Holku mám jako kluka, kluka spíš jak holku, tak teď je mi to jedno. Hlavně aby to bylo 😀

irafa
5. aug 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak to ja mam teda holky jako holky a kluka jako kluka raubiř v každem coulu a ted snim mava as mimi puberta no odsekava mi na otazky a tak krotime co jinyho se da typu kde mame to a to a on na no a jak to mam vedět coooo no a užto jede 🙄 no snad ho ukočirujem mala Věrka mi zas řekla tak ve třech letech blbečku a to sem vysavala si myslela že ji neuslyšim ale ja mam slechy ok a to ste ,měli vydět to rodeo co pak bylo no ja byla na inafarkt ale rodeo zabralo ty jo přectava že by mě tytulovla takhle na veřejnosti no hrůza dostala ponaučeni a zabralo a Katka zablbla jednou a taky naposled takže suma sumarum holky hodny sice někdy liny na zabiti ale hodny když to čtu a posloucham od jinych jak zlobi děti tak mam ja hodne a jak bude Jirka tak to uvidime a co teprve mala princezna ????? ta hlavně nebude mit jednu mámu ale hnedle tři 😀 😀 😀 😀 myslim tim velke sestry ktere se za ni budou přimlouvat a už to vidim jak mi ve 12 neli dřiv přijde s obarvenou hlavou a povi že to mam hezke to mi dělala Věrka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no hlavně aby nebyla na pank a fialovozelena 😀 😀 😀

pajka00
5. aug 2009

Neboj irafko-ona přijde i fialovo-zelená🙂Taky mám děti hodné-až někdy žasnu (už to klepu🙂)....puberta sice mlátí,ale fakt je to v normě.
Dcera kdysi, asi jí byly 3-4 roky-jsme šly kolem popelnic a na zemi ležela patka chleba-už byl modrozelený plesnivý,ona ho chňapla a chtěla do něho kousnout....skočila jsem k ní, vyškubla jí to z ruky a zahodila no to jste měly vidět ten řev....Já jsem jenom nevěřícně stála a zírala na toho chudáčka podvyživeného,co mu nedáme najíst, že se cpe u popelnice plesnivým chlebem...Kdyby nás někdo viděl-tak by měl dojem,že fakt týden nejedla....Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo plakat-jak se na ten chleba vrhla. Teď když jí to vykládám, tak říká fůůj, ještěžes mě nenechala...ale tenkrát řvala jak tygr.))

zaenab
5. aug 2009

Holky, tak dnes přišla mrška a večer jedeme do CARu, tak doufám, že nebude žádné překvápko v podobě cyst apod. Jestli ne, tak začínám stimulku. Jen mám dnes hlad jako pět vlků, být tu nějaká Karkulka, tak má smůlu 😠 Zatím jen plením zásoby skvělé zmrzliny - věřily byste, že od rána je to 1,5 litru? K tomu nějaká ta sušenka, grilovaná cuketka, pangas na másle, prostě Otesánek s vlky dohromady 😠

zaenab
5. aug 2009

Tak hlásím, že všechno je v pořádku a pozítří začínám s injekcemi Merionalu. Tak snad to tentokrát vyjde, když jsem tak hezky nakažená 🙂

pet.s
5. aug 2009

irafa a pajka .já snad ani nemůžu psát moje zkušenosti s dcerunkou. odradila bych všechny od adopce. 😀 Naše Bára má LMD a všechny dys, takže kopa problémů, takže když zaslechnu jak si pod vousy mumlá krávo a drž hubu adresované mně, tak to už ani neřeším. Řeším jen velké problémy. Nebo spíš s Bárou řešíme celý její přístup k životu. Chodíme k psychologovi od 2 let. Ted jsme konečně našli centrum, kde mi neříkají, že když se jí nechce psát úkoly, tak at je nepíše.A že když se jí nechce spát, tak at nespí. Ale zaměřili se na ní a pracují s ní. Řeší její problémy. Citová deprivace je sviňa a ta holka to nemá jednoduché. 😖
Kluka mám zlatého a hodného. Když jsme doma jen on, já a muž tak je tu skvělá pohoda. Smějeme se celý den. Jsme všichni 3 podobné povahy a je nám spolu fajn. Baru to trochu narušuje, ale ona si vede spíš takový svůj život. Má svoje zájmy a svěří se mi jen když potřebuje a chce. Prostě je to samorost, ale co naděláme. Musíme ji brát a mít rádi takovou jaká je. Říkám, že dokud ji domů nevozí policajti, nebere drogy a nekrade,tak to ostatní zkousneme. něco vám pošlu. Je to moje povídka a takhle to u nás doma chodí. 😀 😀 😀
http://www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-200707...

pajka00
6. aug 2009

Teda pet....to je super🙂!Tak krásně a výstižně bych to nenapsala a měla jsem sto chutí dcerušku chytit pod krkem úplně stejně jako ty, protože si to dokážu živě představit. Musím říct, že jestli je toto jen částečka pravdy,tak se máš co držet a v duchu děkuju za svoji klidnou dceru.) Je jí 14 a poslouchá, ve škole se učí, umyje dokonce i nádobí občas bez toho, abych jí řekla.Hraje volejbal-takže vše pro sport, chodívá s kamoškou běhat, aby byly v kondici...Váži 45 kg při výšce 168cm a občas si natáhne kůži na břichu a řekne-divej na ten špek...nebo si navlíkne novou sukni a řekne-co ty na to?Co říkáš na to břicho??!!To mě můžou omývat,při takové otázce🙂) Sice mi bere moje trička, laky na nehty a bez namalovaných řas nevyjde z baráku-ale pokud je to vše, čím mě rozčiluje-je to super🙂 (samozřejmě už klepu na svůj dřevěný stůl v kanceláři a modlím se za to, aby to tak zůstalo). Tobě přeju pevné nervy, protože jen díky lásce k holčičce tohle všechno zvládneš a vydržíš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre