Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lenka2008
autor
23. sep 2008

halo je tu niekto???

bigrendy
23. sep 2008

Ahoj holky tak už jsem zpátky. 🙂

zaenab
23. sep 2008

Ahoj, já tu jsem, pracuju a občas sem kuknu.
Rendy ahoj, jak je?

annaanna
24. sep 2008

dobré ráno babenky, ešte stále som doma a to už by som mala byť dáááávno v robotke, je mi tak blivno...
fuuuuuuu..., no uvidím, do kedy to bude trvať, už som sa porozprávala s wc misou 🙂

lenka2008
autor
24. sep 2008

rendy - ako si na tom moja? hlavu hore...

lenka2008
autor
24. sep 2008

anna - premoz sa, je to nechutne, co uz. po par tyzdnoch budes fit 🙂

bigrendy
24. sep 2008

Ahoj celkem dobře akorát bolí břicho. jak to dopadlo nevím nikdo mě to nevysvětlil. sice mám zprávu ale nerozumím jí.

zaenab
24. sep 2008

Rendy ahoj, ty bolesti určitě přestanou. Určitě se zeptej, jak všechno dopadlo a nachystej si (klidně i napiš) dotazy, musí ti je zodpovědět. Věřím, že budeš rychle fit, držím pěsti!!!

lenka2008
autor
24. sep 2008

"Vědecký poznatek: V Japonsku, kde je spotřeba tuků minimální, je ukazatel srdečních nemocí a záchvatů nižší, než v Anglii a USA. Na druhé straně ve Francii, kde je spotřeba tuků velmi vysoká, je ukazatel srdečních nemocí a záchvatů také nižší, než v Anglii a USA. V Indii, kde sotva pijí červené víno, je ukazatel srdečních nemocí a záchvatů také nižší, než v Anglii a USA. V Alžírsku, kde se minimálně milují, je ukazatel srdečních nemocí a záchvatů nižší, než v Anglii a USA. Klidně jezte, pijte a šukejte, protože se zdá, že to co zabíjí, je angličtina."

lenka2008
autor
24. sep 2008

Rendy, tie bolesti budu tak 3 dni, ak viac radsej bez k lekarovi. A potom ho chyt pod krk a nech ti vsetko vysvetli. Hlavne sa pozbieraj a drz sa moja!

annaanna
24. sep 2008

lenka sršíš humorom .... 😀 😀 😀

lenka2008
autor
24. sep 2008

len mi posielaju take pikosky. Vacsina nestoji za nic, ale obcas su vtipne. Vidis, pre babatko pozitivne emocie su velmi dolezite 🙂 ako sa citis?

annaanna
24. sep 2008

ahoj lenka, ja sa cítim teraz dobre, práve som sa hooodne prejedla tak oddychujem na gauči a čítam čo nové.
a ty? ideš ešte ńa ivf?

yanny
24. sep 2008

Ahojte kočky.
Chvilku jsem vás opustila, ale už jsem zase tu 🙂
Aničko, jak se ti povedla, taková machrovinka, v pohodě si otěhotnět.

Leničko, co že si tady a tak vysmátá, nejsi těhotná???? 🙂 🙂

Rendi, už je to OK.

Zeaneb co nového v Brně???? uŽ máš papoucha????

A kde máme Madlu????

Já už budu tady s váma, včera jsem vyprovodila tatíka na letadlo a šupal si to zase domu, tak se zase mohu věnovat sobě snažit se těhotnět 😀

bigrendy
24. sep 2008

Ahoj holky tak jsem v naprostém pořádku a hurá do ivf. 2.10 pohovor a šup do toho, hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zaenab
24. sep 2008

Yanny ahoj, papouch se teprve bude líhnout a pak 120 dní ručního dokrmování. Přijde do nového bytečku 🙂
No a v Brně prší, tak se odreagovávám ve fitku, prací a zintenzivnili jsme sexíkování, v tom sychravém počasí je tulení moc příjemné.

Rendy to je fajn, že je všechno v pořádku. Určitě nás tady za chvíli víc bude následovat Annu 😵

bigrendy
24. sep 2008

holky chci se zeptat na které hormony jste nejlépe reagovali. puregon,gonal, fostimon nebo jáké ještě? který jsou nejlepší? jakou máte zkušenost? díky moc

madla28
24. sep 2008

Ahoj, už jsem tady taky.
Rendy tak to začneme skoro nastejno, já mám pohovor 7.10.
Yanny a kdy to čeká tebe. Už na to taky půjdeš?

vika34
24. sep 2008

ahojte ja idem na pohovor 8.10.,ja som po puregone mala 21 vajok,z toho 18 dobrých,stimulovala som iba raz ,takže iné skúsenosti nemám,ale asi to je individuálne

madla28
24. sep 2008

Tak supr, bude nás víc.

madla28
24. sep 2008

Já měla jen 5 vajíček a z toho 4 dobré. Taky po puregonu, ale prý teď dostanu něco lepšího, ale nevím ještě co.

zaenab
24. sep 2008

Ahoj Madli, já jdu na pohovor první týden v říjnu, tak budeme začínat všechny skoro stejně. Mám taky mít něco jiného, než puregon, zatím nic víc nevím.

madla28
24. sep 2008

To je fakt suprrrr. Ještě aby nám vyšla skoro nastejno MS a začnem všichni najednou. Já jí čekám v neděli, tak na příští doufám, že budu stimulantka.

vika34
24. sep 2008

ja sa chystám na KET ,tak nejdem stimulovať,ale potrebujem MS a tá je ešte veľmi daleko,tak ja naskočím neskôr

zaenab
24. sep 2008

No, mě právě skončila, ale já mám strašně krátký cyklus, tentokrát to zase bylo 21 dní. Cítím ale, že je to dobře, když jsem 21 dní měla pravidelně pár let, vždycky jsem měla ovulku. Tak třeba tentokrát taky přijde 🙂

vika34
24. sep 2008

no to ti nezávidím ,to máš aj 15 razy do roka aj viac ☹ ,

yanny
24. sep 2008

No to já taky, dnes jsem si říkala, že mo mešká a dostala jsem to až po 23 dnech místo 22. Tajně jsem celý den doufala , že jsem těhu a to jsem měla fakt všechny příznaky 😀
já půjdu na IVfdo Karl. Varů, ale až po výsledkách po imunologii u Mudr. Ulčové v Plzni.
Na imuno jdu 19. 10. jestli výsledky budou, až tak za měsíc, tak IVF bude v listopadu a nebo si ho nadělím pod stromeček.

Už se na běj těším, protože bych měla mít dvočátky - řečenou od kartářky.

vika34
24. sep 2008

yanny v čechách imuno u Ulčovej prepláca poisťovňa,alebo si to musíš tiež hradiť,ak áno koľko?

yanny
24. sep 2008

Ne, jen jsem se objednala, na doporučení caru a hradí to pojiš´tovna.

A to jsem už u jednoho imunologa byla, ale fakt vubec nevím co mi zjistil.

Ta už si byla na IVf nebo máš darované Embryjka??????

Papa, Dobrou

rebo
25. sep 2008

Ahojte snažilky.

Prvýkrát som sa dostala na túto stránku. Ani som nevedela, že niečo takéto existuje, ale nejakou náhodou som sem zavítala. Aj ja mám 40 a v polovici októbra sa chystám na 4 IVF. 3 IVF som absolvovala v KE a teraz som sa rohodla pre Martin. Dúfam, že si budeme môcť vymeniť nejaké skúsenosti. Už sa teším. Ja momentálne som rozbehnutá v zháňaní injekcií. Eteže mi v Martine spomenul doktor možnosť podania si inzerátu cez modr. koníka. V lekárni by som sa iste nedoplatila. Ešteže existujú super babenky, ktoré mi už s tým pomohli.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre