Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

vika34
27. sep 2008

ahoj bigrendy,ja som to zaplatila až pri transferi,ale pri OPU mi povedali,že už to malo byť zaplatené,takže pred stimulácii asi určite nie až pred punkciou,to je môj názor

bigrendy
27. sep 2008

Ahoj vika díky. 🙂

vika34
27. sep 2008

dnes večer je to tu ôpne hluché,ahá všetky snažilkujete a ja nemám s kým ,manžel je na služobke ☹

bigrendy
27. sep 2008

já teda nesnažílkuju jsem po te hysterce a mám smůlu do mrchy. přísný zákaz . 🙂

madla28
27. sep 2008

Já taky nesnažilkuju, nějak není nálada. V pondělí jedu na Slovensko a čekají mě dva pohřby.

vika34
27. sep 2008

no to je smutné,tak aspoň nie som sama ,čo sedím pri telke a čumím do PC 😀

madla28
27. sep 2008

Přesně to dělám, ale s papouškem za krkem.

vika34
27. sep 2008

AJ TY Máš PAPAGáJA ,to všetky v tejto téme máte doma vtáka? 😀 Tak preto sa ma na začiatku pítal niekto či si idem kúpiť aj ja papagája

madla28
27. sep 2008

Já už ho mám 10 let. No a jsem vedoucí ve zverimexu, tak to by bylo blbý kdybych neměla nějakýho ptáka. Já si ho sebou do práce nosím, aby nebyl doma celý den sám.

vika34
27. sep 2008

a iné zviera /okrem muža/ už doma nemáš?

zaenab
27. sep 2008

Ahoj holky, Rendy, já už se ptala, ale teď si nejsem jistá: jakého papouška máš? Já teď mám zamluveného malého žaka, na jaro, ale mám obavu z toho, aby nežárlil, kdyby se zadařilo mimčo.
Ahoj Vika: to jsem se ptala já 😉 , třeba je to nějaký papouščí virus všech snažilek kolem 40 😀

Jinak já taky dnes nic ☹ , drahý je do pondělí na služebce (jako naschvál když se vyvedla ovulka 😒 )

madla28
27. sep 2008

Teď už ne, ale u bývalého jsem toho měla hodně. Tři psy, kočky, čtyři akvárka rybiček a osmáky. Teď mám malý byt a tak ani nemůžu a taky na to není nějak čas.

zaenab
27. sep 2008

Sorry Rendy, otázka ohledně papouška je samozřejmě na Madlu 😉 - to víš, pokročilá hodina, náročný den 😀

vika34
27. sep 2008

ja som doma nedovolila ani rybičky ,to by bola len robota navyše pre mňa a tí moji mi dávajú aj tak dosť zabrať

madla28
27. sep 2008

Ryby žádnou práci nedají a dost uklidňují. Já jsem akvárko čistila komplet jednou za dva roky. Kdyby jsi to dovolila, tak se vsadím, že by jsi u toho nakonec seděla nejvíc ty.

madla28
27. sep 2008

Já už taky mizím, tak zase zítra. Ahoj.

vika34
27. sep 2008

je to možné ,ale zatiaľ to u nás takto ostane 😀

bigrendy
28. sep 2008

Ahoj tak kde jste?

madla28
28. sep 2008

Ahoj, já už jsem tady. MS už mi přišla včera, tak doufám, že na další už budu stimulovat.

bigrendy
28. sep 2008

ty budeš až příště? nevíš kolik stojí puregon?od rána to zjištuju ale pořád to nikde nemůžu najít

madla28
28. sep 2008

V Repromedě jsem za 300 platila 3430kč.

madla28
28. sep 2008

Puregon 300IU, ale tady v Polný by mi ho nechali v lékárně za 3150, ale nechtěli mi napsat recept.

bigrendy
28. sep 2008

a jsi samoplátce?

madla28
28. sep 2008

Já jsem spotřebovala asi 14 injekcí.

madla28
28. sep 2008

Jsem, je mi 42 jako tobě.

madla28
28. sep 2008

Já jedu až 7.10 na konzultaci. Ty už víš co budeš brát?

bigrendy
28. sep 2008

a kolik jsi si píchala? a kolik tě to teda stálo dohromady. vůbec nevím kolik se píchá. já jsem puregon ještě neměla. ale četla jsem že je snad nejlepší. a kolik jsi po něm měla folíků?

ceertica
28. sep 2008

ahoj Bigrendy,ja som stimulovala Puregonom štyri krat a nič,neviem či je najlepší ale určite je najdrahší.

madla28
28. sep 2008

První tři dny jsem píchala 300IU, ale špatně jsem reagovala, tak mi to pak zvýšili na 450IU.
Měla jsem 5 folíků, z toho 5 vajíček a čtyři se oplodnili. Dali mi tři a jedno mi sprostě vyhodili.
Chtěla jsem ať mi dají dvě a dvě mi zamrazí, ale nechtěli a teď mě to hodně štve.

madla28
28. sep 2008

Na Obilním prý budu stimulovat něčím lepším, ale ještě nevím s čím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre