Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

sonet
3. okt 2008

dik za podporu. Idem uz asi na 4 UTZ. Inac baby v telke ide Sex v meste...tak sup po inspiraciu.

zaenab
3. okt 2008

Jej, díky, sexík miluju

lenka2008
autor
3. okt 2008

sonet, aby moj muz sa so mnou nerozviedol, ten sex by mal byt nie v meste, ale u nas v spalni...

yanny
3. okt 2008

A kde tě můžeme vidět, Zaneb

yanny
3. okt 2008

Asi ve zprávách????

vika34
3. okt 2008

ale aj tak zaenab nebudeme poznať,teda aspoň ja nie

zaenab
3. okt 2008

Jo, myslím že na ČT 24 nebo v regionálních zprávách, ale je to jen krátká zpráva. Ale to není podstatný, noviny si neschovávám a pořady nearchivuju, na rozdíl od mých rodičů 😀
Tak jsem si spravila náladu u Sexu, to je jeden z mála seriálů, který mě baví

yanny
3. okt 2008

Tak dobrou už jsem unavená z toho ležení. UŽ CVOKATÍM 🙂 🙂 🙂

zaenab
3. okt 2008

Yanny, to je mi líto, kdy budeš v pořádku?

vika34
3. okt 2008

no nevadí,ved ťa uvídím v tom Auparku 😀

zaenab
3. okt 2008

Jasně, už teď se těším

vika34
3. okt 2008

už pomaly končím dobrú noc

zaenab
3. okt 2008

Dobrou, sladkou a dlouhou noc

annaanna
4. okt 2008

haloooo babenky, je sobota, všetky varíte, periete a upratujete? no tak to idem teda aj ja. upratovanie mi nikdy nevadilo, teraz je to hrôza, nestíham. v pondelok príde nejaká pani, čo mrkne na náš dom a bude chodiť týždenne pravidelne. Myslíte, že je to veľký luxux? Poznamenávam, že mám do 300 m2 obytnej plochy plus pivnice, garáže.... skrátka ja teraz nie som schopná fungovať v domácnosti.

bigrendy
4. okt 2008

Ahoj .

sonet dá se to léčit.prednisonem . beru ho půl roku. a alergie je pryč. neboj . je to ale zdlouhavé a já po něm kynu a kynu. 🙂

Yanny ano to jsem já..

annaanna
4. okt 2008

ahoj rendy, kedy začínaš?

bigrendy
4. okt 2008

Ahoj asi kolem 10.10

annaanna
4. okt 2008

takže cca 25.10 budeš mať odber a potom ET, super

bigrendy
4. okt 2008

jj. tak nějak . v práci si už hledají za mě náhradu. kolegyně tam chce svou dceru. a co když to nevyjde . kam se vrátím? myslš,že musí počkat až jak já dopadnu?

annaanna
4. okt 2008

rendy, veď ty ešte nikam nejdeš, len IVF. Potom ťa čaká ešte 7 mesiacov v práci a u nás na slovensku ak sa vrátiš po MD do pol roka, sú povinní ti držať miesto.
veď nemusíš nikomu nič hovoriť, stimulácia je v pohode, dá sa chodiť do práce ale po ET by som 3-4 dni zostala doma, tak v šetrnejšom režime. Ale vraj to od toho nezáleží, záleží to od toho ako je sliznica a embryjko

bigrendy
4. okt 2008

já budu doma celé těhotenství. když se zadaří už se nevrátím. a oni dělají ,že je to tutovka.

annaanna
4. okt 2008

rendy, nechávaj si ešte otvorené, nemusí vždy všetko dobre dopadnúť. Prečo chceš byť celé tehu doma? zdravotne či pracovne?

bigrendy
4. okt 2008

zdravotné. hlavně mě to to řekla dr. že mě v žádném případě nepustí do práce.

annaanna
4. okt 2008

tehotenstvo v našom veku už býva rizikové, ivf o to zvlášť. tak ti budem držať palce, aby ti to vyšlo a posielam TTTTT vírusy 🙂 🙂

bigrendy
4. okt 2008

jj děkuju moc. 🙂 a ty chodíš do práce?

annaanna
4. okt 2008

ja som po ET mala týždeň PN, ale to som zasa neležala úplne. Dokonca som 2 dni po ET mala štátnice. 🙂
potom už chodím do práce, ale teraz uvažujem o PN, doktorka mi doporučila byť PN z toho dôvodu, že mám OHSS po stimulácii. Vraj by som mala byť v klude, no nešla som zatiaľ, ale dva týždne si asi zoberiem PN, necítim sa dobre. Mám asi nízky tlak a je mi blivno... a dosť ma to v práci obťažuje

bigrendy
4. okt 2008

tak to znám já vždy zvracela 4 měsíce.já mám zase vysoký a cukrovku.

yanny
4. okt 2008

Zaneb nejsi Eva Lípová???? Koukala jsem na pochod Moravy, který byl včera?????
Ale to bys byla hodně dobře vypadající?????

yanny
4. okt 2008

Holky mám prvně strach, abych nebyla těhu 🙂
Byla jsem na rentgenu, den po sexíčkování!!!!! 🙂
to by byl for????Co 😉

yanny
4. okt 2008

Rendy a co ten mrňous??????
Vypadáš jetě líp než na témalinkaté fotce.
Je blbý, že tu máme fotky jen my, viď. Ostatní jsou anonymní???????
Jen Zaneb, jak jsem tě vyšpionila, sedí t????? Nebo se mám ještě snažit???,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre