Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

madla28
14. okt 2008

Kupují úplně všechno, budou vánoce. Taky je podzim a to jsou v akci pláštěnky, svetry a deky. Nestačím obědnávat zboží. No ještě tady chce ještě jeden otevřít zverimex, tak uvidím jestli mi ubyde práce.
Ten hermelín nakládá hospodský sám a je to úplně něco jiného než ten kupovaný. To by jsi si pošmákla.

madla28
14. okt 2008

Objednávat

bigrendy
14. okt 2008

Ahoj holky. nemáte někdo zázračný recept co udělat abych konečně dostala mrchu.jsem 36dc břicho bolí až hrůza vypadá to,že by to mělo přijít každou chvíli a přesto nic. teplá koupel každý večer . dnes jsem si dala i svářo. já se asi ivf snad ani nedočkám. 😠

Madla u nás se blížící vánoce moc ještě neprojevují. prodávám ve spodním prádle a zatím žádny zázrak.

madla28
14. okt 2008

Však ono to přijde, neboj. Obojí

labus
14. okt 2008

bigrendy sme dve čo tužia dostat mrchu ja si práve užívam pohár červeného,potom teplá sprcha a možno sex?

madla28
14. okt 2008

Jsme tři, já už taky chci začít brát ty antibiotika a pak začít stimulovat, jenže já jí čekám až kolem 22.10

labus
14. okt 2008

och madla to máš ešte týžden ☹

yanny
14. okt 2008

Tak holky, já to mám každých 22 dní 🙂
Zdá se mi to hodně často, ale alespoň mi ty ovulky odsejpají, sice bez happy finiše, ale snad to jednou přijde.
Snad dřív než důchod 😖

henikav
14. okt 2008

ahojte zenusky, je tu este niekto? alebo uz spinkate?

labus
14. okt 2008

ahoj heni tak ako dopadol zápas? dufam,že vyhrali..

henikav
14. okt 2008

samozrejme, dokonca Mike dal gol 🙂 len ja som strasne unavena. Co mas nove ty?

labus
14. okt 2008

gratulujem to je frajer...
nové nič celý den som upratovala,varila...
večer sme si dali pohár červeného na vyvolanie mršky a pojdem zalahnut ,ráno ideme skoro na tu ortopédiu s Andym
jáj a dneska sa mi stala vec... napíšem o chvílu

henikav
14. okt 2008

ja som rada, ze mam dnesny den za sebou a stvrtok bude este hnusnejsi, nechcem ani pomysliet, normalne sa tesim do postele

labus
14. okt 2008

zvoní mi mobil okolo 14,00 že tu soc.poistovna a nejaké meno....či som doma že či možu príst na kontrolu a tak... a ja že samozrejme nech sa páči a dotoho BUBKO čo si ved to som ja a rehot... 😀 😀 😀 😀 moj mužíček... si zo mna vystrelil... klasika tolko rokov sme spolu a vždy ma nachytá ☹ ☹ ☹ on je to hrozný expert za to ma pozval na obed 🙂 hlavne že som sa trápila s varením no naštastie mám aj 2x po 2 hod. vychádzky inak by som tu scvokla
asi mu idem všetko teraz spočítat 😀 😀 😀 😀

labus
14. okt 2008

tak sa pekne vybuvaj a hlavne kašli na štvrtok... musíš byt v klude ked chceš byt tehulka vieš že stres je náš nepriatel...

henikav
14. okt 2008

no to je fajn muzicek, asi mate casto zabavu. 😀 😀 😀
ty si teraz teda na marodke? aj ja som chcela na marodku, ale mam tolko prace, ze neviem co skor. stvrtok bude natrieskany, bojim sa ze zmeskam lietadlo, mam to vyratane na minuty a nahoda je blbec 😒

henikav
14. okt 2008

dnes som sa az triasla od nervov, musela som cakat 1 a pol hodiny na ten odber krvy, zatial som zmeskala jednu dolezitu schodzu a potom uz islo vsetko zle

annaanna
15. okt 2008

dobré ránko divečatá, ja akurát vstávam... som totiž PN a zaslúžim si pospať......
cítieme sa úžasne, vôbec nám od soboty nie je zle, včera som povedala pani dr. aby poriadne mrkla na ulz, či tam babatko máme, pretože mamina sa cíti ako keby nebola tehu. Po dvoch týždňoch sústavného blivna je to ako úľava a tak konečne môžem oprať, ožehliť, upratať a čo ja viem čo ešte.... v záhradke možno sa pokochať. Keď mi bolo zle, tak ma nič nebavilo.
Dievčatá držím vám palčoky aby ste dostali mršky, aby ste mali veeeeľa vajok a veľa embryjik a detičiek....
yanny, ty chceš byť za hviezdu, nielen mladá, ale aj štíhla.... hmmmm tak to ja som, mladá a štíhla. Neviem prečo sa tie ostatné 40 tničky cítia za staré, keď je to najkrajší vek. 😀 😀 😀 😝
lenka, no ty teda si pocestuješ, škoda, lebo tu budeš chýbať
zaenab, ako rastú folikulky a komu stúpajú resp. klesajú referencie pri voľbnác? teraz máš toho dosť..
beg - spodné prádlo, jooooj to je moje, rada nakupujem. 12.-13.11. idem do prahy na služ cestu, tak sa zastavím a niečo si kúpim, máte aj väčšie kúsky pre mňa
heni, labus - vy ste nám to tu oživili, heni, ako labus vraví, pred tehu musíš mať kľud. To je fakt, takže spomaľ tempo
zatiaľ papa

henikav
15. okt 2008

dobre ranko dievcata, tak ja uz zarezavam v praci, ale dnes mam pohodicku, takze mozem aj konikovat 😀
Uz sa tesim, zajtra letim takmer domov, teda hned za roh do ciech, ale to uz je skoro doma, dnes mi uz asi nic nepokazi naladu, ani ten sumit, co sa o to vsemozne snazi 😀 😀 😀

zaenab
15. okt 2008

Ahoj holky, tak jsem všechno pročetla, mám dnes naštěstí kancelářské dopoledne, vyřizuju resty a tak. Včera jsem nestíhala, ale zase mám další veselé příhody z natáčení - doslova! Narychlo jsme připravovali ještě nějaké letáky se dvěma známými herci a do toho pobíhala zvířata, která utekla z nezajištěné ohrady. Mě doma zase utekl křeček. Ještě že přítel tam stále je (doufám 😀 ).
Moc vám přeju to polehávání, protože vím, že to na mě taky čeká.
Yanny, já mám taky hodně krátký cyklus, vždycky, když jsem ho měla o něco delší (vypozorovala jsem souvislost s váhou - přiberu 1-2 kg a je delší o 4 dny), tak nebyla ovulka. Doktor mi teď, pokud bude folikul, upraví délku druhé fáze, protože mám prý problém s případnýmn uhnízděním vajíčka, nemá na to čas.
Anna: nejen Yanny, ale snad všechny chceme být za hvězdy 😎 😎 ´si to zasloužíme, ne?

henikav
15. okt 2008

Ahoj zaenab, ty mi vzdy tak zlepsis naladu, dnes mam trosku depkovy den, ale ked ta citam, tak sa zasmejem, co ten tvoj skrecok navyvadza.

yanny
15. okt 2008

Ahojte,
já jsem nynala skoro až do teď, protože jsem s přivstala a ráno v šest jsem si dala péct bezlepkový chleba, abych mohla posnídat po včerejší rejži.
I já jsem na marodke a už si začínám zvykat,že je to nádherné, takhle bych to brala už nafurt, ale abych u toho mohla normálně chodit.

Zaneb prosím tě, jak ti upraví tu druhou fázi?????? Taky se mi to moc nezdá, je pravda, že mám ovu 8 nebo nejpozději 10 den, to mi zjistili na ult.

Zítra to dostanu, protože dnes už tak miniaturně špiním, taky třošičku špiníte před MS, já až od hysteroskopie, kterou mi dělali v červnu.

Zaneb ty letáky byly pro zelený,že tam pobíhají zvířata. Taky jsem slyšela, že socani si fotili někam bernardýna a pak se jim nehodil, tak ho tam nechali. Teď ho má můj bratranec, tak nevím.

Aničko a co bylo na ultrazvuku????

Hení a kam pojedeš do čech?????

Rendy jedu v pondělí do Prahy tak se zastavím???? Budeš na na té Sokolovské?????? Někam jsem si to minule psala, jaké je to číslo????

zaenab
15. okt 2008

Yanny nevím přesně, čím mi to prodlouží, ale dám ti vědět, až na to dojde. Zjistila jsem, že jsem takto přišla o oplodněné vajíčko někdy před rokem. Já mám ovu taky nejpozději 10 den.

🙂 Letáky nebyly pro zelený 🙂

Jinak story s křečkem pokračuje, je to u nás velmi dramatické. Myšák zdrhnul znovu, tentokrát ho přítel ráno objevil v kalhotách, kde ho ten myšáček trošičku (aby ne, po tom šoku) kousl. Přítel vypadá stále naštvaně, demonstrativně kulhá (dle jeho výrazu je to skoro na amputaci), zlobí se na mě, že lituju a hledám křečka a jeho si nevšímám. Což není pravda, dala jsem mu s sebou krabičku náplastí, dokonce těch citlivých k pokožce. Teď vidím, že jsem mu měla na ten pidiškrábanec dát Jodisol, obrovskou náplast bez polštářku a dovětek s tím, že se to musí čistit každou hodinu!!! A to jsem mu (pitomec) ještě na usmířenou koupila celý medovník.
Křečík zlatý někde pobíhá, klec je smutně prázdná a já půjdu koupit pletivo, aby z ní nezdrhal.

labus
15. okt 2008

ahoj babulky tak som konečne doma chodit po lekároch je des...
Andy má skátene šlachy na nohách tak nám odporučili operáciu hlavne pravej nohy v pondelok ráno ideme na vyšetrenie do Ba na KRAMARE
Heni prosím bud v klude depku pošli na pivo ... Heni aby som nezabudla zajtra letíš tak štastný let a nech všetko pekne stíhaš
zaenab zbožnujem tvoje príbehy zo škrečkom,to sa doma asi nenudíte 😀 😀
annaanna aj si dostala prvu UTZ fotečku?
kočky já tu mrchu stále nemám...no des a to sa už neviem dočkat stimulky možno preto mešká ved mne nemeškáva do kelu ☹ ☹ ☹ ☹
yanny aj teba zdravím no piect chlôeba to už hej... to som ešte nepiekla u mna si tieš mysleli,že mám celiakiu a nakoniec to bola len alergia na muku ale ma desila predstava celiakie uf...

yanny
15. okt 2008

Zaneb a jak si to věděla, žes přišla o oplodněné vajíčko, tedy asi o embryjko????????????????
Až křček nebude moc pláchnout, když mu to opravíš, tak asi bude smutný, vždyť už je zvyklý na to lauzrování. Je i dobře vychovaný, když vám ještě nic nerozhryzal.

Labus a nemůžeš být těhu???? A čím se Andymu zkrátily šlachy????? Taky mám něco ze šlachou na koleni.

Dnes se nechám od dcerky dovézt na vínko, už mám děsný roupy v té postely. Jestli mi v pondělí řeknou, že to koleno nemám OK, tak nevím protože fakt se postivě většinou válím.

yanny
15. okt 2008

Něco zajímavého o dálce MS cyklu, podívejte se ne to!!!!
www.zenska-neplodnost.cz/Odbornik?id=196&confir...

zaenab
15. okt 2008

Měla jsem asi před rokem dostat MS, klasicky 21 den. Místo toho jsem bez typických příznaků asi jednu hodinu krvácela, ale úplně jinak, než při MS. Šla jsem na krev a měla jsem mírně zvýšené hodnoty, které by ale těhu test neukázal. MS přišla za týden. Tak mi bylo řečeno, že se bohužel neuchytilo oplodněné vajíčko díky krátké luteální fázi.
Jinak bych se chtěla mít jako ty - nechat se od dětiček vozit na vínko 🙂 Mě by mohl odvézt miláček, ale po story s křečkem se obávám, že to zůstane na tom malém hlodavci. Síly má za tři (ehm, bohužel jen křečky)

Já se chystám na obídek, pak mám zase jednání a pobíhání venku, naštěstí jen Brno a okolí. Ale oběd bude dobrý, udělám chutě: čerstvý steak z tuňáka s šafránovou rýží, možná dám i dezert 🙂

yanny
15. okt 2008

No to mi tečou sliny, dám si také rýži, ale bez šafránu a bez tuňáka.

Koukni na ten článek, něco na tom je asi máme stejný problém.

labus
15. okt 2008

Zaneab nerob nám chute taketo dobrotky u nás v žiadnej reštike nedostat...
ja som spravila narýchlo rezne z bravčovej panenky -bolo jej škoda na klasiku rezen povodne som chcela niečo špeci ,ale došla som taká zmorená od tých lekárov ,že rezne ,opekané zemiaky a šalát s čínskej kapusty
takže máme za sebou obet a možem trošku vegetit pri čajíku a venovat sa vám čo sa moc teším 🙂
Yanny -Andy ked sa narodil tak mal take stačene nožičky v bruchu že som sa strašne zlakla,že či vobec bude chodit,vtedy v porodnici bol taký stručky primár a ten nám kázal denne cvičit ,že to je bežné a cvičením sa to napraví-tak sme denne cvičili a chodili na kontroli potom nám povedali,že už je to v poriadku. Ked mal 10r.tak som našej bývalej detskej lekárke vravela,že chodí dost na špičkách a že sa mi to nezdá.Pozrela mu nohy a že to nič nieje. No a on od mala hodne športuje a od leta už mal3x výron na nohe bol s tým aj u ortopeda aj u chyrurga-sám a nič dali mu odstan.mast a bolo .V juni som mu vravela,že sa mi zdá že stále viac a viac chodí po špičkách nech ide cez prázdniny k lekárovy no on má stále kopec aktivýt a kašlal na to...
v nedelu mal zysa výron tak som ho hned vzala do parády a osobne s nim obehala všetkých lekárou no a takto to dopadlo. Detská lek.nás poslala k najlepšiemu ortopédovy v meste a ten už aj nariadil operáciu aby sa to nezhoršilo.
Vravel,že ak by mu to boli dali ako malemu do dlahy nemuselo sa mu to takto zhoršit...

valina
15. okt 2008

Yanny, ano, o dr. Ulčovej som len dobré čítala a aj som videla knizku o neplodnosti, ktoru napisala. Napriek tomu si myslim, ze ti nemala take veci hovorit. Na druhej strane, mozno je kruta, ale pomoze. 😉
Zaenab, s tym skreckom to mate divocinu, teda.

Este k tej dlzke cyklu: clanok, co sem dala link yanny je zaujimavy, ale mne sa to nezda. Lebo tam pisu, ze lepsi je dlhsi cyklus a od lekara som zas pocula, ze najlepsie je mat ovu 14. DC, vtedy je to tak akurat, ked je to prilis vysoky den cyklu, tak uz je vajko akoby "prezrete". Ale prax je aj tak ina, lebo je kopec bab, co otehotneli hned po kramoch alebo zasa tesne pred nimi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre