Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

labus
17. okt 2008

yanny aj ja som blíženec 21.6 a moj prostredný Andy je nar.20.6 a je to strašne dobrý chalan má super povahu

labus
17. okt 2008

ahoj babule tak už konečne mám tu mrchu okolo jednej idem za lekárom na UTZ či je všetko o.k. či tam nieje nejaká cysta a tak.. a ukáže mi kam mám zajtra dojst na prvu injekciu jáááj tak sa tešíím 🙂

bigrendy
17. okt 2008

Ahoj tak velká gratulace k mrše. hurá už nebudu sama. já mám tentokrát pocit ,že vykrvácím. ☹

dnes jdu pro předoperační vyšetření tak doufám že tam dojedu a zpět.

labus
17. okt 2008

tak sa drž bigrendy ja idem na predoperačne buduci týžden lebo u nás dneska skoro nikto nepracuje ked je jarmok a výsledky z krvi už mám tak sa ich dneska na obed dozviem dufam,že je všetko o.k. a uteba tiež ahoj..

annaanna
17. okt 2008

ahojte babenky, tiež som blíženec.... a okrem toho ohnivý kôň, nedobrá kombinácia... chichi
som 24.5. a babatko je v pláne na 26.5. žeby darček k narodeninám 🙂
som na pn a JA NEMAM ČAS s vami pokecť, každý deň tu máme nejakú návštevu, ale už idem do práce... tak sa to skludní
pekný deň milé dámy a snažilkujte ja posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT vírusiky

labus
17. okt 2008

dík annaanna a drž sa 🙂

yanny
17. okt 2008

Tak se na to labus s rendy vrhněte 🙂 🙂 🙂
Rendy, ozvu se z UVN, jak budu tam hotová, to mi snad sundají ten fixator z nohy.
Labus tak to gol, máme skoro stejne narozky 🙂 🙂 🙂
Anička je taky blíženec.
No tak to víte co říkám, že bych chtěla malého blížence. 😀 😀
Zaneb, tak co křeček??

zaenab
17. okt 2008

Ahoj kočky, já jsem býk 🙂
Jsem tu jen na skok, mám pěkný frmol, už aby bylo po volbách 🙄

Křeček v nedohlednu, nedoslechu....mám o něj opravdu strach ☹ Byt je celý jedna velká nástraha, přítel hladoví (vše jde křečkovi!), já smutním, tak se aspoň rozptyluju prací.

Večer jdu na kontrolu folikulu, tak dám vědět...

labus
17. okt 2008

ahoj babulka práve som vytvorila albumček inšpirácia pre snažilky-šestorčatá mrknite 😀 😀
je to trošku poprehadzované ale zmákla som to sama nemusela som čakat na mojicj chlapov 😀 😀

yanny
17. okt 2008

Chudák malá, ještě mě bolí břicho.

lenka2008
autor
17. okt 2008

ahojte, som tu na chvilu, mam fofry, len nemozem sa s vami nepodielit o moj dnesny zazitok. Mala som dnes byt az do vecera vo varsave. Rano som tam aj odletela, z Viedne, ale 15 min pred pristatim vo Varsave, lietadlo stratilo spojenie a vyhlasili, ze sa vracaju spat... po 40 minutach sme pristali spat vo viedne, nehovorim o tych hroznych turbulenciach. let hrozy. vsetci odtial tak prasili, az sa chumelilo . No baby, mam dost, som na chvilu v praci a predychavam....

labus
17. okt 2008

och lenka teda ty máš zážitky...

valina
17. okt 2008

Lenka, to je teda sila. 😲 Ešteže to takto dopadlo, chvalabohu.
Labus, tie fotky nemaju chybu, ale teda nemenila by som ani na minutu. 😀
Zanaeb, ako folik, podrastol?

labus
17. okt 2008

vali to mi ver že ani ja 😀 😀 😀 ved som mesiac sama pre seba v duchu uvažovala či zvládnem vynosit dvojčatá ak by náhodou a nie šestorčatá...teraz mi prídu dvojčatá že ved malina nie?

annaanna
17. okt 2008

vam babenky poviem, šestorčatá....
kamoška videla v poradni trojčatá, povedala, že makala mamička aj stará mama.... bez prestávky

labus
17. okt 2008

ahoj annanna

annaanna
17. okt 2008

ahoj labus... ako? tuším už stimuluješ

labus
17. okt 2008

zaktra začínam konečne 🙂 🙂

annaanna
17. okt 2008

labus a čím stimuluješ? a kam chodis do caru? sory,mozno si to uz pisala, ale nejako mi to ušlo.
málo sem chodím, aj keď som doma, nechce sa mi prežívať tie hrozné situácie čo tu kočky píšu

labus
17. okt 2008

annaanna stimulujem merionalom 4 amp.denne a mám krátky protokol na 6 den stimul. mám UTZ u nás a ak bude všetko v poriadku tak na 8 den v Ba vo Ferticente kontrola a vtedy mi lekár povie kedy bude odber

annaanna
17. okt 2008

jaaaj jasné, už si pamatam. merionalom som aj ja stimulovala, mala som 15 vajok, ale nevyšlo to
mám asi 8-9 ks v chladničke aj cetrotide

labus
17. okt 2008

no aj cetrotide mi budu pichat mám napísané 3ks vraj na 90% aj to ale to podla toho ako budem reagovat injekcii mi lekár zohnal zatial 28 ksa potom vraj podla potreby ja si to cele platím tak preto že radšej potom dokupime ak bude treba
a potom ti dali ine lieky a s tými to vyšlo?a ako si znášala merional,dá sa ?

annaanna
17. okt 2008

ja som na hormóny senzitívna.... vedia so mnou dobre zamávať, takže mi šibalo 🙂 do slova a do písmena.
mne aj pred ms
aj ja som si to celé platila, ale tieto som si zohnala za doplatok, môžem ti ich posunúť

annaanna
17. okt 2008

druhýkrát som mala puregon a 6 vajíčok
ale ja mám pco, prvýkrát to bolo zlé, také rozhádzané. niektoré vajíčka boli nedozreté, iné zasa prezreté, takže sa dalo oplodniť len 9 a 6 sa ich oplodnilo, a nevyšlo.
teraz sme mali 6 vajok a oplodnenia schopných bolo 5, olodnených 4 a dve vložili, dve zmrazili. zatiaľ máme len jedno, takže jedno sa neujalo, ale tešíme sa z toho ... jasnééé

labus
17. okt 2008

to verím že sa tešíte ved to je super a mat májové miminko je super ideálne počasie a tak a aj krásny mesiac..
super na buduci týžden sa možme dohodnut

yanny
17. okt 2008

Aničko, zlatíčko slibuju , že tady už nenapíšu aní čárku co bych desetkrát nezvažila, zda to není morbidní 🙂 🙂
Ale vím o sobě , že má taký černý humor, už mě čas nějak naučil. Ale jinak jsem uplně pozitivní blženec, však to musíš vědět, že blíženci co na srdíčku to na jazýčku.
Beruško, hlavně nás neopouštěj ať se máme ke komu přidat až otěhu......
Dnes jsem prostudovala mateřskou. Tak já si vyberu, tedy doufám, tu třetí variantu. A to je do 22 měsíců miminka 7600 a potom až do 4 let 3800,-. Co vy????? 🙂 🙂 🙂

yanny
17. okt 2008

Tak kde jste kdo?????????????????????

yanny
18. okt 2008

Venku je krásně, tak to tady asi taky nebudete 🙂

madla28
18. okt 2008

Ahoj, já jo.

yanny
18. okt 2008

Jakto, co budeš dělat?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre