Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

lindda
5. apr 2014

@lulu369 dakujem aj ja dufam je mi blbo uz dva dni nizky tlak a pod .. ale strach obrovsky ...

mimika1973
6. apr 2014

@lindda ahoj, bola si na IVF ci to prislo same spontanne? gratulka, krasne ciarocky, aj v 41 ! 🙂
Nech to takto aj nadalej pekne pokracuje, drzkaj sa! 😵

amstelko
6. apr 2014

@milu71 držím strašne,strašne palce,potom daj vedieť ako si dopadla

santamonica
6. apr 2014

@lindda moc drzim palce, tiez ma zaujima, ci prirodzemne, alebo ako sa to podarilo....ja mam 40 a som 5 mes. po ukonceni v 10tt :( a chystame sa na KET, asi posledna sanca, musi to vyjst.....a vela stastia

lindda
6. apr 2014

@santamonica
@amstelko
@mimika1973 cafte prirodzene minuly rok zamlknuty tiez prirodzene ... uz mi chodi hlavou kde co uz nech je zajtra lebo uz si zacinam namyslat ze ma uz prestali boliet prsia a pod... kokos cim strasia tym blbsia 🙂))) ale uz som pripravena na vsetko . Zajtra na mna myslite okolo 9-10 diky moc 🙂.

milu71
6. apr 2014

@lindda Držím palce a přeji hodně štěstí 🙂 😉

milu71
6. apr 2014

@amstelko určitě dám vědět výsledek. Díky za palečky 😉 🙂

lonara7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindda
7. apr 2014

Cafte tak na ultrazvuku este nic hcg 489 cize tehu som dufam ze to bude ok . Prikladam dnesny testik

martulle
7. apr 2014

@lindda moc,moc gratuluju.Kdy máš jit na další utz?

lindda
7. apr 2014

@martulle kedze lekar vie ze sa strasne bojim tak o tyzden na krv ci rastie hcg 🙂

milu71
8. apr 2014

@amstelko Tak jsem dneska 9.2. udělala test a je negativní ☹ Zatím jsem menzes nedostala, termín jsem měla 5.4., ale myslím, že se večer asi dostaví. Budu to psát doktorovi co budeme dělat dál. 😒 ☹

milu71
8. apr 2014

@amstelko opravuji datum testu 8.4. ....už jsem z toho celá pomatená.

milu71
8. apr 2014

Holky myslíte, že na krev na hcg můžu jít i odpoledne? Nemusí to být jen po ránu?

martulle
8. apr 2014

@milu71 mužeš jit aj odpoledne.já byla jednu po 14hod......

milu71
8. apr 2014

@martulle díky 🙂

milu71
8. apr 2014

Holky tak hodnota hcg mám méně než 5U/l. 😢 ☹ Poslední naděje je pryč. Je mi z toho na nic, ale za pár měsíců (až zase trochu našetřím) to zkusím znovu. Poradím se s doktorem a uvidím co mi doporučí. 😢

martulle
8. apr 2014

@milu71 to mě mrzí....člověk doufá v zázrak a ono nic....Máte ještě mrazáčky?

mimika1973
8. apr 2014

@lindda jupiii, utz treba neskor urobit, to je este prilis skoro teraz nieco vidiet ;) Drzim aj nadalej paluchy!!!!
daj potom vediet

milu71
8. apr 2014

@martulle už nemáme mrazáčky. V lednu jsem měla jednoho mrazáčka a teď dva najednou a zase nic. ☹

martulle
8. apr 2014

@milu71 kdyby člověk aspon věděl proč se nedaří,proč se embryjka přestanou vyvijet ☹ je to smutné...já během posledních 3let jsem měla 6x ET a zadařilo se jen jednou,ale v 8týdnu bylo ZT,jinak nic....vím jak to bolí...Ale naděje umírá poslední.....budete dál bojovat?určitě jo,tak moc držím palečky....

amstelko
8. apr 2014

@milu71 tak to mi je ľúto,ale neboj sa raz sa to určite musí podariť aj nám,len možno teraz ešte nebola tá pravá chvíľa

milu71
8. apr 2014

Holky moje....díky za podporu. Už jsem to obrečela, ☹ ale nevzdám to. Nejhorší je, že moje okolí nesmí nic poznat,jsk je mi těžko. Nechci přidělávat starosti mojí nemocné mamce. Vždy musí být vše s úsměvěm i když bych raději zalezla pod zem.

bondy
9. apr 2014

milu71, tak se nikam neschovávej, zkus tuto bolestnou zkušenost přijmout a na další pokus se neupínej jen se na něho soustřeď, vše je věcí myšlenek, bohužel tvé podvědomí je silnější než vědomá část těla ale s tím se dá pracovat, miminko určitě přijde a není proč o tom pochybovat. Jsi tvůrcem své vlastní reality, jsi tvůrcem vlastního života a pokud miminko do něho zapadá pak neváhej, protože jsi blízko cíli. Věřím a vůbec o tom nepochybuji, že tam nahoře už je jedno miminko pěkně sbalené na cestu, kouká na ten svět a už nyní ti říká maminko. Takže , vím, jak je to těžké toto období, jen s tím nebojuj, jen přijmi.
A pokud budeš myslet pozitivně, budou se dít pozitivní věci.
Nic není ztraceno, ba naopak , jen nevidím zda je to holčička nebo chlapeček 😀

bondy
9. apr 2014

a pardon , že jsem sem vpadla 😀

mimika1973
9. apr 2014

@milu71 ahoj, ty chodis do Reprofitu ci inde?
urcite treba este skusit IVF, raz to musi vyjst! 😉
Drz sa!

chiguita
9. apr 2014

@bondy Ahoj zdravím tě a posílám ti pusinku,už jsem se ti a Rendě dlouho neozvala,stydím se 😕
Já jsem na to stejně jak milu 71, nám se také v únoru nezadařilo.Štěpán říká,Evičko do důchodu to zvládnem,miminko bude 😀 , ale je to ne bednu. Bondy,jaký je rozdíl nebojovat ale příjmout ? Já si říkám že vše příjmám,ale asi s tím válčím 😉
milu 71 - tak naber sílu a v létě se zadaří,budem se držet rady Bondy, ona si tím také prošla,a ví o čem píše 😉 Sice někde prší, nebo je zamračeno,ale posílám všem přání hezkého dne.
🙂

gloria13
9. apr 2014

Ahojte kočky, trošku sa vám tu votriem ak smiem..potrebujem poradiť...cca pred dvomi týždňami som bola na laparke..mala som cystu..cystu endometrioznu..robili mi aj prefuk vajcovodov, tie sú priechodné.O mimi sa snažíme už vyše dvoch rokov, takže sa teraz neviem rozhodnúť, pretože dokyna mi predpísala na stimuláciu Clostilbegyt a že sa ideme snažilkovať...otázka alebo teda pre mňa nastáva dilema či prirodzene,alebo ísť na insemináciu rovno keď je to teraz všetko také prečistené...raďte babule..dík. 😉

leria
9. apr 2014

@gloria13 no neviem, ved mozes aj tak aj tak, hm? Snáď sa niečo ujme 🙂 ja som po laparke- tiez endometrioza, do roka otehotnela prirodzene.... pred laparkou sa nedarilo vôbec- odpísali ma diagnózou- neplodnosť .... síce to nevyšlo na prvýkrát a niečo som si preskákala ( 3 potraty, z toho 1 IUI) , no teraz je vsetko o.k. a dufam, ze to dobojujeme do úspešného konca. Myslím, ze laparoskopia pomohla mnohým ženám, mne teda určite hlavne otehotnieť prirodzene, v co som nedúfala. Ono ako sa hovorí mas to tam pekne pohnojené a pripravené. Uz len sadit 😀

milu71
9. apr 2014

@mimika1973 Ahoj, jo chodím do Reprofitu Brno. Dříve jsem jezdila do PronataluTeplice, ale tam se mnou nic nedělali a nabízeli jen inseminaci a pak IVF v ceně 50.000,- Kč. Doktor se mi několikrát zeptat na mojí finanční situaci a to mi začalo vadit. Přeci doktor ti má říct, co je pro tebe nejlepší a pak se teprve domlouvat na ceně. Už hodně holek mi řeklo, že Pronatal z lidí tahá jen peníze a nic. Já jsem se taky o tom přesvědčila. Začala jsem jezdit do Brna a nabídli mi IVF s minimální stimulací (cena 28.000,- Kč). Jsem spokojená s personálem a doktorem v Brně, jen kdyby už se mu to povedlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre