Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

slavka_2012
28. sep 2012

@zuzana36 ahoooooj ,drzim silno ,silno palce 😉

slavka_2012
28. sep 2012

@hanula11 velmi pekne dakujem za maminkovske bacilky 😀 😀 😀 nech sa len pekne nalepia na naaaaas 😉 mala je nadherna nech ti prinasa len radost 😵 😵 😵

marrad
1. okt 2012

ahojte rovesnicky dlho som tu nebola a teraz pomyslam ze skusime este jeden pokus..
mam uz viac ako 40 takze chceme este jednu poslednu moznost...

sonka43
1. okt 2012

@marrad vitaj🙂

evelin325
2. okt 2012

ahojte kočky nemám síce 40, ale chcem sa s Vami podeliť o svoj príbeh, píšem sem preto, lebo jeden gynekológ mi povedal, že vo vnútri vyzerám, ako keby som bola v prechode ☹ , preto som sa rozhodla, že vám napíšem. Poznám aká veľká je túžba po bábätku, poznám to keď každý mesiac čakáte, či príde tá mrcha alebo nie, a keď príde, tak to je hrozné sklamanie, ja som si tiež prešla svojím, skúšali sme všetko možné, chodila som do Heliosu, k bylinkárke do Vrbového, liečbu drahými kameňmi, fakt všetko možné......potom mi jedna známa, ktorá tiež mala problém otehotniet, poradila Femibion 400 a homeopatiká, po 4 mesiacoch som otehotnela 🙂

slavka_2012
2. okt 2012

@evelin325 ahoooj,srdecne blahozelam 😉 ja som uz o tych liekoch citala ,pise sa tam ,ze je dobre ich brat v tehotenstve,,,,,ale ci maju vplyv na otehotnenie som este nepocula,,,,,,my sa tu chytame kazdej slamky no je pravda,ze kazda sme ina a kazdej nieco ine zaberie 😉 Dakujeme za typ iste si ich niektore z nas kupia 🙂

evelin325
2. okt 2012

@slavka_2012 ďakujem veľmi pekne, áno sú dobré v tehotenstve, ale vidíš, pomohli aj na otehotnenie vrátane tých homeopatík, tie som brala špeciálne na otehotnenie.

mufyxa
3. okt 2012

Ahoj všem které touží čekají a doufají jako já .....je mi skoro 40 a pokoušíme se s manželem již 2 roky o mimi jelikož už nestíháme věkově ivf tak máme za sebou 2 krát neúspěšné IUI a ted tento měsíc jdeme zkusit nativ.IVF. Tak snad se povede ale pomalu přestávám věřit jinak já zdravá on zdravý a nic no asi holt ten můj věk hraje velkou roli já děti mám ale můj muž je bezdětný ....

evelin325
3. okt 2012

@mufyxa a to je chyba, najdôležitejšie je, aby si neprestala veriť, lebo každá túžba tvojho srdca bude splnená len vtedy, keď tomu budeš veriť, že sa to tak stane.Naozaj to funguje.

mufyxa
3. okt 2012

Děkuju moc děkuju

evelin325
4. okt 2012

@mufyxa nie je zač, všetko dobré 🙂

laskavec
7. okt 2012

@evelin325 Jj máš 100pro pravdu moje těhotenství bylo po 45 vyšlo a nejsem fanda běhání po lékařích..ty homeopatika a kontryhel i ta Mojžíšová je mi přijatelnější...držím palce všem 😀 😀

hanula11
8. okt 2012

@evelin325 gratulace 🙂
@mufyxa, držím pěsti, ať máš štěstí 😵

evelin325
9. okt 2012

@hanula11 ďakujem pekne 🙂

btus
9. okt 2012

@mufyxa my sme boli na IVF2x. Ked sme isli druhy krat, povedali sme si, ze posledny. A vysiel. Dnes ma dcerka 5 tyzdnov. 🙂 Ale mesiac pred tym sme si kupili psika, lebo sme tiez nedufali, ze to vyjde. (mam 39). Psik nas zamestnal natolko, ze sme nemali cas uvazovat nad inymi vecami, len som chodila na odbery a kontroly.
Myslim si, ze netreba prestat dufat. Alebo si treba zadovazit inu alternativu, kam clovek nasmeruje svoje myslienky a nezaobera sa tym, ci to vyjde alebo nie.
DRZIM PALCE, aby to vyslo. 🙂 A nestracaj nadej. 😉

bonfazulka
9. okt 2012

babulky možno to sem nepatrí ale bola ste niektorá aj u ľud. liečitelky 😝 ? Mne 2 nezávisle na sebe doporučujú počkať do 39.r že tam sa črtá potomok v 38 rázne zamietli ☹ tak neviem či odložiť snaženie 🙄 zatial sa len dotujem vitamínmi a čajíčkami chrbtica stále neposlúcha 😀

cakatelkana
9. okt 2012

@evelin325 mozem sa ta opytat ake homeopatika si konkretne brala? dakujem... 🙂

evelin325
9. okt 2012

@cakatelkana jasnačka, že môžeš, ide o minerálne soli, ktoré mám konkrétne z Nemecka, objednávam ich cez http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=165801, pani vie perfektne poradiť, ona sa nimi zaoberá už dlho.Všade ju len vychvaľujem, lebo mi veľmi pomohla 🙂 .

cakatelkana
9. okt 2012

@evelin325 a to su homeopatika konkretne na otehotnenie?

cakatelkana
9. okt 2012

@evelin325 akurat som nakukla na mimibazar. je tam na nu t.c. ked jej zavolam vie mi poradit ktore su vhodne?dakujem 😀

evelin325
9. okt 2012

@cakatelkana tých minerálnych solí je 12, každá rieši niečo iné. Určite áno, bude ti vediet poradiť, ale môžeš jej aj napísať na mineralnesoli@gmail.com. Nemáš za čo, ja ju všade veľmi chválim, lebo mne veľmi pomohla. Želám všetko dobré 🙂

fertilitycoaching
9. okt 2012

Kedže mi tu má chodiť reklama, ktorá nechodí, rozhodla som sa osobne vás pozvať na skupinový fertility koucing, ktorý sa bude konat 17.11. v Modre. Podrobne informacie najdete na stranke fertilitycoaching v sekcii NOVINKY.
Teším sa na vás všetky.

Želám pekný večer.

martulle
11. okt 2012

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,jen občas vás pročetla a dodali jste mě zase odvahu jít do toho a za to vám všem tady děkuju.Po potratu jsem si myslela,že už to vzdám,ale ne 🙂 🙂 a to aj díky vám.Dneska dopoledne mě velice hodný pan doktor zavedl dvě bublinky 🙂 tak se jen tichučko modlím,aby tentokrát všechno dobře dopadlo.Doma jsme s manželem o tom hodně mluvili a tak jsme se zase dali na metodu nativ.Ale už jsme se dohodli,že je to náš opravdu poslední pokus.Aj kvuli penězum a aj kvuli mě.V pondělí jsem měla punkci,kde mě odebrali 4folíky a zbyli dvě embyjka,které se prý ukázkově vyvijeli a ty mám dnes v bříšku 🙂 tak at se tady ty těhulkovské bacily přilepují co nejvíc 😀

evelin325
11. okt 2012

@martulle želám ti, aby vám to vyšlo 🙂

slavka_2012
12. okt 2012

@martulle velmi,velmi,velmi drzim palce 😵 😵 😵 budem cakat s tebou a potom tehulkovske bacily vsetky posli k naaaaaaaaaaam 😉 🙂 😉

baculiatko40
12. okt 2012

@martulle ahoj. Tak sme v tom dve. 🙂 Mne transferovali blastocystu v stredu a teraz uz len pockat na pozitivny vysledok. 🙂 Velmi nam drzim palce!

evapavla
12. okt 2012

@baculiatko40 ,
@martulle , držím palce 😵

slavka_2012
12. okt 2012

@baculiatko40 silno drzim palce 😉

baculiatko40
12. okt 2012

@evapavla @slavka_2012 dievcata velmi pekne dakujem! 🙂 Toto je uz moje 10. IVF! Prve s darovanymi vajickami. A dufam, ze uspesne. 10 je moje stastne cislo. Narodila som sa desiateho, so svojim manzelom som sa zoznamila desiateho, vzali sme sa desiateho aj tento vklad som mala desiateho desiaty 😀 !
@evapavla @slavka_2012 ako pokracujete?

martulle
12. okt 2012

děkuju holky za podporu @baculiatko40 moc,moc držím palečky....jak se cítíš,jak je?teda ale máš muj velikánskýobdiv...10xivf,jsi moc silná a statečná 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre