Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mimoo
12. júl 2009

Prosim tě ani nevim kdy jsme to udělali 🙂

mimoo
12. júl 2009

yanny,nevim proč zrušily tu neplodnost

zaenab
12. júl 2009

Drakulko, přeji moc štěstí - vypadáte oba krásně, dceruška je nádherná, manžel se taky vyvedl 🙂

Hanula, díky za povzbuzení, budeme určitě rády, když se pochlubíš, jak se vám zadařilo..

Mimoo ahoj

Všem ostatním krásný večer. Já pracuji 🙂 , na poškrábaní ruce mám papouška, chce se teď pořád mazlit, je to fajn, ale budu si muset brát triko s dlouhým rukávem, i když má brusné bidýlko, přeci jen je to větší ptáček a škrábe 😅

hanula11
12. júl 2009

ZDRAVÍM všechny a blahopřeji novomanželce 🙂 . Jak se zadařilo? No vysadila jsem antik., chvíli jsme to dělali jako předtím 😉 a nakonec se zadařilo. Takže tak nějak normálně 😵 jsme k tomu přišli. Tak se taky snažte, určo Vám to vyjde taky. 🙂 Já zase někdy juknu 😅

sabas
12. júl 2009

Ahoj všem holkám. Dlouho jsem tady nebyla, ale snažím se vás pročítat.Ještě nedávno jsem se chtěla zaregistrovat do vaší tabulky, ale už ne,tento měsíc mi bude 46 a už to vzdávám. Nějak to na mě dolehlo i potom, co mi muž řekl, že se stydí za to, že nemáme děti, protože děti mají všichni jeho spolužáci, kolegové, kamarádi atd. Mě to nenabudillo k většímu snažení, naopak totálně mě to uzemnilo a nevím, jestli se někdy s tou jeho větou srovnám.
Ale všechny vás zdravím a přeji vám úspěchy ve vašem snažení a budu vás chodit aspoň číst.

minka051
12. júl 2009

sabas Ahojte všetky . Ja som tu zas po dlhšej dobe a zajtra idem konečne na hormonálny profil. Konečne po dvoc mesiacoch mi dorazila mrška. Tak teraz sa mi to hádam už pohne. Ja mám 43 a nechcela by som to vzdať a verím že sa to podarí.

zaenab
12. júl 2009

Sabas, to je mi líto, je to hodně drsné a necitlivé
Já bych to asi nevzdala, moje kamarádka v tomto věku čeká miminko, ale je pravda, že ji manžel podporuje.
Minka ahoj 🙂

yanny
12. júl 2009

Sabas, no nevzdávej to úplně 😉
Mimoo, to já vůbec nevím proč tu neplodnost, tak najednou zrušili.
Ale je www.neplodnost.org , jakoby navazuje na tu zrušenou.

Holky, já dnes měla hodně hustý jakoby ovu hleník, ale ještě třikrát tužší a pobolívá mi zase v podbříšku, že není možné abych měla v tomto cyklu 3x OVU, tomu se mi ani nechce věřit, a těhu ani jednou 😀 A dnes jsem 23 den cyklu a předtím jsem měla, jestli si vzpomínáte 2x OVU potvrzenou na ultrazvuku.
Tak jsem si tajně myslela, jestli by to nemohlo být k těhu, ale asi prý ne v těhu už prý je těhu výtok až tak ve 3 měsíci, je to pravda těhule????

Právě jsem dorazila domů a čekám, kdy se mi ten můj vrátí z té velké ceny.
Ale asi až v noci, tak jdu spát dobrou.

pajka00
13. júl 2009

Dobré ranko kočky...tak Drakulka je už manželka🙂 Moc ti gratuluju a jak jsem už jednou říkala-přeju ti jenom štěstí a lásku...samozřejmě-že to obsahuje všechno ostatní včetně miminka🙂
Sabas-tak to je drsné, ale možná to ani tak nemyslel, jak to vyznělo. Ale chápu, že se tě to dotklo-taky bych byla k smrti uražená a smutná, protože to bereme jinak než chlapi.Že se stydí? Copak za to se dá stydět? Je to prostě tak, že někdo děti rodí jak na běžícím pásu a někdo prostě nerodí...žít se dá i bez dětí-znám to ze svého okolí a někteří jsou prostě šťastní a spokojení, smířili se s tím. Přírodě neporučíš i když se všechny snažíme ji přelstít. Přeju ti tolerantnějšího partnera i když se ti třeba už omluvil, že to tak nemyslel-ne?
Yanny...že by třetí ovu? Proč by ne?Vždyť víš, žepo 40-tce se vaječníky zblázní. Já jsem měla ovu v sobotu-jsem to vypozorovala podle ovu testů..kupodivu mi na to stačily 2 ks....v pátek 13-ctý den skoro ovu a v sobotu ukázková... a od pátku mě pobolíval vaječník jak čert....tak jsme to v sobotu zvládli a uvidíme, jestli se tentokrát zadařilo. Tak bych si to přála😨 Zajímavé, že mrcha chodí jak se jí zachce od 28-32 dnů, ale ovu je předpisová. Je fakt, že některý měsíc nebyla....ale tím, že mě léčitel pohřál vaječníky, jsem věřila, že tento měsíc musí být🙂
Holky, krásný začátek týdne všem!🙂

drakulka67
13. júl 2009

Krásné ránko všem. Tak jsem přidala pár dalších foteček. Teď musím jít oběhat úřady, takže se tu mějte a příjemný pondělní den. Pa

fotky najdete na: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

hanula11
13. júl 2009

Hezkej den všem 🙂 . Sabas, on to tak možná ani nemyslel, ti chlapi totiž umí být pěkní burani, ani o tom kolikrát neví. 😠 Oni si jen tak plácají a nedomyslí, že nás to potom mrzí. Já bych to nevzdávala.
yanny, mne pobolívalo teď z kraje těhu bříško dost dlouho a pamatuji si, že u Pepina mě bolelo tak, že jsem myslela, jestli to není slepák. A zatím se tam usazovalo mimčo.

pajka00
13. júl 2009

Holky,tak jsem zase vypátrala tabulku-tak se "novicky" dopište🙂

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; teď min. 1 cyklus pauza, pak plánujeme IUI nebo nativ
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti

zaenab
13. júl 2009

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti

hanula11
13. júl 2009

Tak jsem byla před polednem v poradně a všechno je Ok. Dokonce i váhu mám pořád tak akorát. Dnes dr. poprvé poslouchal i srdíčko - ve 24.tt už to prý jde (ale já kdesi četla že to jde už i dřív), hlavně že si vzpomněl. Za měsíc mám jít na cukr, moc nadšená z toho nejsem, ale snad to přežiju. Mějte se všechny fajně, příjemné a plodné snažení, já se ještě jednou musím podívat do města - do banky a něco pokoupit, aby mi tu banda nepomřela hlady. 🙂

bsik
13. júl 2009

Nazdárek devčata! Tak jsem po dovči opět v pracovním procesu, ale od rána jsem vyřizovala restíky co se mi tu za ten týden nahromadily. Ten týden doma byl super. Ke konci už jsme ani neodpočívala. A ve čtvrtek byl manža prac. na cestách, tak jsem si udělala výlet.Ostrov - Cheb - domů. Chtěla jsem se (když byl v Ostrově) podívat do Varů, ale bylo tak hnusně, že jsem kolonádu vypustila. A tak jsem si prošla alespoň Cheb. Už jsem se byla podívat na kočárky, ale zatím jsem si pro miminko nekoupila ani dupačky.
Drakulko, přeju ti hodně štěstí a ať se vám splní všchno co si přejete 🙂

zaenab
13. júl 2009

Bsik, to tě obdivuju, já už mám nakoupeno spoustu blbostí, neudržím se 😀
A kdyby se zadařilo, mám už pro miláčka zabalený dárek: maličké značkové botičky, úplně překrásné, bílé. Měla jsem je zabalené a převázané zlatou mašlí, ale pořád jsem to rozdělávala a dívala se na ně, tak jsem to teď zabalila veledůkladně 😀 😀

bsik
13. júl 2009

Zaneb já bych nakupovala, ale po minulé zkušenosti máme strach. ☹ Minule jsme neměli taky ještě nic a bylo to dobře. tentokrát jsme se dohodli, že můj všechno nakoupí a připraví až se malý narodí než mě pustí z porodky 😉 Možná si koupím těsně před porodem alespoň nějaký oblečeníčko sebou do porodnice 🙂

bsik
13. júl 2009

Jo a zapomněla jsem - dělali mi triply (prý zbytečně, když jsem byla na 1.trim.screeninku) a vyšel mi dobře. Kdybych se nehnala na nadstandartní vyšetření, tak jsem si ty nervy mohla ušetřit 😉

drakulka67
13. júl 2009

Ahoj bsik🙂 Děkuji za gratulaci a Tobě blahopřeji též a tiše závidím. Když jsem nakoukla,co všechno jsi podstoupila - máš můj obdiv. Moc,moc držím palečky a věřím, že bude vše o.k. a bude ten nejšťastnější pár. Měj se fajn 🙂

hanula11
14. júl 2009

Ahoj 🙂
Já dlouho nenakupovala na prtě nic, až když mi řekli, že výsledky amniocentézy jsou OK, chytila mě nákupní horečka a už mám těch nejmenších věcí až moc. Myslela jsem, že po dětech mám všeho celkem hodně a zjistila, že nemám vlastně skoro nic. Je taky jiná doba. Teď je tolik krásnýho oblečení 😅 , ať můžete všechny brzo taky pokupovat 😵 .
Po ránu tu máme hezky, ale co jsem tak četla na štírech a tak, jinak všude leje.
Ráno jsem chtěla jít na EKG, ale měli jsme tu kousek u Hřebče v noci smrťák a skoro celou noc nám kolem baráku jezdily náklaďáky. Už druhou noc jsem skoro nespala, tak na to točení EKG dnes ka...
Mějte se všechny co nejletněji 🙂.

pajka00
14. júl 2009

Hanulo hodně štěstí.)Taky bych už ráda nakupovala...ale zatím není důvod....i když se snažíme seč můžeme🙂Je nádherných věcí pro mimča-úžasné.Škoda, že z toho tak rychle vyrostou🙂Já po dětech nemám vůbec nic...všechno jsem dala sestře a ta zase dál...takže nemáme ani dupačky....ale ráda budu kupovat..pokud bude důvod.
Klidně noční spaní přeju🙂

hanula11
14. júl 2009

Pajko, ať se zadaří, držím pěstičky 🙂 .

zaenab
14. júl 2009

Ahoj všem, tak mi za okny vykuklo sluníčko, chystám se na jógu, je to jediné rozptýlení v práci, do voleb daleko, dovolená v nedohlednu (budu ráda, když bude týden na vánoce), tak se bavím prací. Včera přišla MS, tak se těším, protože od příštího cyklu jdu na stimulku 🙂

irafa
14. júl 2009

ahojky holky tak ja sem si včera zašla na koupak až v 5 odpoledne do 7 večera a super už nebylo takove vedro a voda parada a plavala sem před zavěrem nikdo mi neskakal na hlavu a nestřikal do obličeje což nesnašim a
tak sme si to s klukem a Katkou užili a za polovični vtup no kluk si to vybral na občerstveni pořad mel hlad tak pak kamoška řika davej mu doma penize ho bavi si jidlo kupovat třebas pak sni vše u oběda 😀 😀

pajka00
14. júl 2009

Díky hanulo🙂Snad to bude brzo,už čekám nějak moc dlouho...asi zkouška mé trpělivosti, protože jsem od přírody netrpěliváá!🙂
Zaneb-super.....hned bych si taky šla zacvičit...musím tady sedět na zadku do 3..ale dnes jdu dřív-objednala jsem se na masáž-tak se těším🙂A doma mě čeká zase natírání palubek...musím do už dodělat-ať můžeme začít dělat podhled.
Tak ti budu držet palce na stimulku!Hezky popisuj postup, jak to probíhá,ať vím-co mě čeká-pokud se nezadaří do podzimu-tak musím taky něco zkusit.

bsik
14. júl 2009

Ahojky,no Iraf, já jsem taky vždycky létě po práci chodila na koupák, ale teď mám koupání zakázaný. Jak jsem tehdy po 1. IVF potratila ty dvojčátka, tak to bylo nejspíš zapříčiněný prosakováním plodové vody a následným zánětem plodovýho obalu. ☹ Chodila jsem si tankrát na bazén zaplavat a ........... A kdoví ........tak teď raději nic. Přitom na záněty vůbec netrpím a bazén to je moje a na koupáku trávím celý léto.Je to škoda, protože plavání mi dělalo fajn(za mlada jsem závodně plavala a tento pohyb je pro mě dost přirozený) Ale půlku léta máme za sebou a příští rok bude taky léto, no ne?

yanny
14. júl 2009

Ahojte berušky,
dělam velké pauzy, že 🙂 Ale jsem furt v čudu. Od zítra mají být tropy, tak to jsem na to natěšaná 🙂

Všem maminkám závidím, Bsíku to vydržíš bez vody a stím plašení, to je asi normální, všechny tady kolem něčeho plašíme.
to se mi na tom líbí, že jste tady a vždy nějakou radou uklidníte!!!!!!!!!

Holky s tím nakupování, to já se také bojí cokoliv koupit, abych se nějak nerouhala 😉
na začátku mého snažení, jsem si koupila to nejměnší bleděmodré mini tričíčko, ani nevím kam jsem ho založila, protože jsem si to pak vyčítala, že jsem ho nakupovala, tuším, že jsem ho i někomu dala.

Tak jsem si původně přála chlapečka, ale pak se mi to nějak změnilo, že bych zase chtěla holčíčku a teĎ UŽ MI TO JE FAKT JEDNO, TREBA I DVOJČATA 🙂

yanny
14. júl 2009

Nevíte jestli snížením prolaktinu, se snižuje i FSH????

Přišla jsem na to, že jsem děsná, místo toho, abych se vrhla hned do IVF, tak ho pořád odkládám, teď zase o jeden cyklus, že dám dolů nějaké to kilo a trochu si užiju tropů, které snad od středy začnou.
Myslím, že se mi ještě upraví hormony.
Je to vlastně skoro za celý život co si pamatuji, mě týden a i 14 dní před MS bolely šíleně prsa, někdy jsem si myslela , že jsem těhu a jednou už mě to dokonce vyhnalo i na vyšetření, jak mě před MS nehorázně bolely.
No a teď už dva cykly po Dostinexu se mi za prvé natáhnul cyklus z 22 na 28 a prsa vůbec nebolí, žádná reakce v nich, tak jsem z toho hotová, že mi to nikdo předtím nějak neléčil.

bsik
14. júl 2009

No nazdar Yanny, už jsem myslela, žes někam vycestovala 😉 Já myslím, že se FSH dostinexem nesnížíš - že jenom ten prolaktin. Já os. mám dojem, že FSH se nedá upravit ničím. Já po dvojčatech měla taky před každou MS bolavý prsa ( před tím mi to nikdy nedělalo) a jenom dostinex mi to upravil. Ale je taky fakt, že vyšetření na prolaktin v CARu nedělali automaticky, a že jsem si o něj vždycky říkala sama.
😒A nejsi děsná ..... 🙂 Já bych taky to IVF odložila po až vedrech......tak za 1. v tom horku klubat - to není žádněj med za 2. po létě se prý daří líp otěhu, protože tělo je nabuzený o nějakej hormon ze sluníčka a za 3. jsem ukázkovej lázeňskej povaleč a i když v našem věku honíme každý měsíc, tak měsíc sem..měsíc tam, no ne? Užij si slunka i za mně 😀

hadonoshka
14. júl 2009

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 17tt
irafka 3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou v prosinci čeka mě amnio 20.7
Bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 17.tt......3. 7. - AMC(positiv screening na DS)

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od dalšího cyklu v polovině srpna plánovaná IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, poslední MS 17.5.09, 14.6. MS nedorazila - následně 3 negativní těhu testy v průběhu týdne po vynechání MS, takže čekám co bude, nemám na to nervy dělat další test

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre