Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

irafa
30. júl 2009

ahojky nera
tak to maš pravdu od toho sme tu abychom pokud mame tajemstvi a to ty maš a veeeeeeeeeeeelikyyyyyyyyyyyy tak to tu zventilovat ven jinak fakt je to k zblazněni
přeji ti at se vše vyviji jen a jen v dobrem a pokud ano tak sem zavitej častěji a hazej sem bacilky pro holky ktere to hodně a hodně moc potřebuji ja sem za nimi taky chodim hlavně proto abych je podpořila už čekaj dlouho taky sem patřila mezi čekatelky tak zatim pa

bsik
30. júl 2009

Ahojky, tak u nás na kontrole vše OK, Drobeček bude asi herec, protože se krásně předváděl. Iraf zkus se mrknout na ty výsledky AMC na netu i dřív. Já je tam měla už 13.den ráno(když nepočítám den AMC) A prosím tě kdes bloudila? Já dnes taky byla dopo v Brně. Kdybych věděla v jaké jsi prekérní situaci, tak tě zachráním 😀 . A večer po práci tam jedu znova.........jsem domluvená se sestřenicí na pokec. Tak se těším. A měla by se nám ozvat Raaad z výsledkama z UTZ 😉 A zdravím další těhulky 😀 😀 😀

irafa
30. júl 2009

ahojky bsik njn to jsem cela ja tam kde to znam a jezdim často tak naviačku nepotřebuju ale ten pisareckej tunel tak ten sem jela prvně a hned blbě 🙄 a hlavně zmatkovala z pruhu do pruhu no šak sem popisovala že
jako kdybych měla řidičak ještě s mokrym razitkem 😀
tak to maš fajn že je vše ok jistě už citiš i pohyby vid ja stale ne a sem na nerva mym dojem že u Jirky sem je cejtila už v 18 tydnu asi 😨

gejbule1
30. júl 2009

irafa zkus se soustředit večer u telky.Já je taky takhle brzy cítila jen v klidu.Neboj za chvíli už je budeš cítit i přes den.Po holkách jsem si to taky moc nepamatovala.
pajka chtěli by jsme ještě jednoho prcka a aby byly věkově u sebe tak uvidíme jestli se to podaří 🙂

zaenab
30. júl 2009

Nerra ahoj, blahopřeju ti a přeji šťastné těhu a zdravé krásné miminko. Tu pověrčivost chápu, taky mi trvalo, než jsem se začala někde vykecávat...a našla senza partu, která se umí podržet a povzbudit když to někdo potřebuje 🙂

raaad
30. júl 2009

ahoj berušky.........tak hlásím výsledek kontroly (fotečka princezny v alb)...takže potvrzen 7tt+1, srdeční akce +,všechno Ok,poslední kontrola v CARu 11.8....takže pokus jste slyšeli v Brnisku ve 14hod tu šílenou řachu...tak to byl ten kámen,co ze mě spadnul 😉 Pořád jsem měla strach z biochemického těhu-nevím proč....
Pro Pets: dnešní HCG 44600UI(ET4.7.),takže nevím přesně,jak jsi na tom ty....ale je tam dle tabulek veliké rozmezí....
Pro Nero....máme mezi sebou 4dny rozdíl (a jen 3 roky 😉

Přeju krásnou klidnou dobrou noc a těhulinkám klidový režim!!!!(hlavně irafce 😉 a na čekatelky plivám i na dálku celou chřipajznovo-těhu pandemii

pet.s
30. júl 2009

raaad a jak víš, že to je princezna? 😀

raaad
30. júl 2009

Pety...měli jsme PGD a tam se určuje i pohlaví 🙂

yanny
30. júl 2009

Ahojte, nestíhám vás ani číst, ba ani číst.
Je tady hoooodně novýýýýýých, tak všechy zdrávím a pokusím se připjit.
Dnes jsem byla 6 den MS na kontrolnín ultrazvuku před IVF a mám tam 16 mm foliček a dva nudrová se radili, že jestli tam nemá cystu, tak brzo po MS.
TAK si myslímm, že ne, ale oni si mysleli opak?????

Už se těším, korunky snad budu mít všechny nachýstané a doufám, že konečně budu těhu 😔 😔 😔

pet.s
31. júl 2009

Raad a co to je PGD? Pohlaví takhle brzy po oplodnění? To jsou teda šikulové 😉

pajka00
31. júl 2009

Dobré ráno všem. Dnes máme školení BOZP a pak narozeniny firmy....teprve třetí-ale vždycky je to se vším všudy🙂 Takže všem hezký den.
Gejbule-to je fajn,že nechcete "jedináčka"🙂Hodně štěstí.

nerra
31. júl 2009

irafa zaenab díky moc, jak jsem to napsala, tak se mi ulevilo. Bylo toho na mě moc a hlavně to šlo všechno hrozně rychle.

irafa
31. júl 2009

raadddddd huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fgratulace velika tak a ted jen se šetři
ja vam podam nejdřive spravičku v ponděli ale myslim až na večer koukala sem dřiv ale neni to tam 😖 a v ponděli to bude 13 den po amnio je to nekonečne čekani aspon kdyby mě semo tamo polechtalo tak hned budu klidnějši njn mam špek tak as lechta špek a ja to necejtim až pořadnej kopanec už aby to bylo

nera držim všechny prstičky at se to tu hemži samymi těhulkami
tak du se napapat nakoukla sem byla sem hlavně zvědava na rad tak to su rada že to tak dopadlo

yanny tak se holka drž taky na tebe myslim sem si řikala že tu dlouho nebylas myslela sem že si na dovči a ty tk umorně pracuješ tak at ti to taky vyjde je tu toliko bacilu tak je skus pochytat
se mi libil na bazarku kočarek jen hluboky a k tomu autosedačka pěkny zachovaly jako novy ale boužel až z koliny no a tak to mam vždy když se mi libi něco tak je tam u vas tak daleko no ja sice ještě nenakupuji ale tak snad pak bude štistko tak ated už fakt du papat papapa 🙂

raaad
31. júl 2009

ahoj berušky 🙂
Yanny..držím palečky při stimulce.....a věřím,že to určo vyjde...vždyť teď jede těhu-vlna...tak vem surf a chytni se jí 😉
Iraf....díky za gratulaci..moc to potěší... Vím,je to těžké rozhodnutí,jestli něco kupovat,nebo ne...Ale nevěřím na nějaké "zakřiknutí"...až budeme kousek dál, určo něco začnu.... Domlouvali jsme se s manžou,že kdyby doma něco bylo nakoupené a nááhodou se něco zlého přihodilo...tak se postará o to,než se vrátím z nemocnice,všechno by bylo pryč...Tak to mi přišlo OK....Takže taky pomalu čučím a netu.... A taky určo nebudeme kupovat všechny nové věcičky.Přijde mi to zbytečné vyhazování peněz... Dívala ses na MIMIBAZAREK ? Je tam spousta věcí.Na to mě nasměrovala kamoška,která má teď 2 malé děti a úplně všechno koupila tam a v zápětí to tam zase prodává....

Pet.s........to PGD je prenatální genetická diagnostika. Používá se při podezření na nějakou rodinnou genetickou zátěž (to my nemáme) a nebo na zjištění vrozených vývojových vad (cca 8 typů: Dauwn,Edwards,Patauv....syndrom) a mezi to patří i určení pohlavních chromozomů. Vývojové vady jsou mnohaprocentuelně ve větším výskytu u žen po 37letech.Stoupá to s každým rokem. Tak jsme nechtěli riskovat (je mi 39) a nechali si to udělat (při lednovém MA jsem si nechala plod vyšetřit a VVV tam vyšla). Možná to beru moc profesně,ale nechtěla jsem to nechat náhodě a pak čekat do 20tt a trnout ve strachu. Vím,že téměř nikdo si po MA tohle vyšetřit nenechá a vlastně vůbec neví,proč se potratilo či proč nastalo zamlklé těhu. Ale vývojové vady v tomto vedou... Takže pokud nám po vyšetření zůstali pouze 2 zdravá embrya a byly to obě pohlaví,v tomto případě jsme si mohli vybrat, co si nechat vložit.A ještě k rozhodování přispěla princezna sama..byla jako jediná jedničková a hatschující blastocysta.Tak vlastně prošla velmi přísným sítem z 9 oocytů...Takže tak. Snad jsem to napsala srozumitelně.........

Holčiny-mějte se krásně,dnes má být suprovní počasí......

pet.s
31. júl 2009

raaad děkuji za vysvětlení...no mně je taky 39, ale tohle mi nikdo nenabízel ☹ Doufám,že to dopadne dobře 😕

irafa
1. aug 2009

ahoj holky tak sem dala tu novou fotečku do albička poklad č 4 tak koukněte ju
posunuju nas kousek dopředu sme byli teda daaaaaaaleeeeko 😉

raaad
1. aug 2009

jéééé Iraf..........ta blonďatá Ti sluší.................moc pěkné 🙂

nerra
1. aug 2009

pet.s nám genetička do zprávy napsala, že PGD kvůli věku doporučuje a v caru tvrdili, že to tak nehoří, tak nevím.

hanula11
1. aug 2009

iraf, já teda prťulu už cítila hned po amnio (celkem brzo), výsledky nebyly a nebyly a mne to svádělo k tomu, vyčítat si, co by bylo, kdyby ty výsledky byly blbý, jak se tam tak vrtěla a ta představa, fujtajbl, ještě že to dopadlo všechno OK 😒 🙂
raad - gratulace

pet.s
1. aug 2009

nera aha..no my docela spěchali, aby jsme stihli pokusy hrazené pojišťovnou..takže na genetice jsme byli,a le výsledky ještě nemáme. Tak snad nás Pán Bůh nedá a ochrání. 😒
Zítra se jedu podívat na novou chatu, tak zase změna, aby se něco dělo. 😀

nerra
2. aug 2009

pet.s výsledky budou v pohodě, oni tam počítají chromozomy a proužky kvůli správnému párování a na nemoce se zaměřují jen když se jim něco nezdá.

zaenab
2. aug 2009

Ahoj všem, nějak se sem nemůžu dostat, slavím Bolkovy narozky v Olšanech a je to šrumec, tak aspoň takto všem přeji hezkou neděli. Já čekám na MS a pak jdu do stimulky, tak se už těším, snad ale nebudou taková horka jako dnes

labus
2. aug 2009

Zaenab tak bolka pozdrav od lábusky a že mu prajem všetko najlepšie 🙂 tebe nech mrška nešmešká a informuj nás o priebehu budem držat palčeky nech je to už posladná stimulka a mega uspešná
Yanny ty sa tiež drž a hlavne už tehotnite kočky 😀 😀 😀 držím palce
ja vo štvrtok nastupujem do nemocky a v piatok mám laparku -tak na mna myslite
zdravým všetky nove -a je ich dost už strácam prehlad 😀 😀 😀

irafa
2. aug 2009

ahojenky labusko tys nam tady taaaaaak chyběla kočko naše jak se jinak maš ???????
to viš že na tebe budem myslet v patek hlavně at to ma hladky pruběh a aby to pomohlo vid
ja snad najdu vysledky amnio na netu maj tam zejtra byt ja snad ani nedospim 😕
budu vědět i pohlavi tak pak nakoukni ju a ozvy se nam častějc ja na tebe pořad myslim měli sme sraz z e zany teda ja a zany a bylo to supra snad sem ji předala i nějakej ten těhu bacilek a hlavně sme tě vzpominali tak se holka drž a ahojky
zany přeji pěknou zabavičku v olšanech u Bolka a věřim že se určo nenudiš 😀
tak holky ahojky du dat těm mim napapat ale bylo to za trest dnes jim uvařit nej by bylo tak nějakej salat a šmitec ale chtěly peč kuře fuj je tu jak na sahaře a větrak mi jede na plne obratky tak pa

bigrendy
2. aug 2009

Ahoj holky. dlouho jsem tady nebyla. ted jsem přijela z dovolené. ale jsem víc udřená než z práce. no holt pracovní dovolená. 🙂
Raaad gratuluju k těhu.
labus držím palce .
Yanny držím palečky at se konečně dočkáš mimi.

u mě nic nového. čeká mě operace karpálu na obou rukou už nemůžu ani spát.

labus
2. aug 2009

Rendy sakriš aj teba idu operovat? kedy? a nemožeš spávat od bolesti?

ast
2. aug 2009

Labus, kočko, ahoj. Nemysli si, nezapomněla jsem na Tebe. Budu na Tebe myslet hlavně v pátek. U mě nic nového neroste (kromě myomu ...) ☹ ☹ ☹ Irafka již je informovaná. Páááá

labus
2. aug 2009

Ast zlatík aj tebe dakujem -ja aj ked tu dlho niesom často na vás myslím- a tebe ten myom nebudu odstranovat?

irafa
2. aug 2009

labusko ja mam zkušenost taky s myomama mam dva o vel 3 cm a pokud nedělaj problemy jako tlačeni a sylne krvaceni atd tak s nimi nnic nedělaj ja byla s myomama už těhu při Jiřikovy a byly větši pak jak sem brala antiko injekce tak mi vymyzeli měsičky a se ty mrchy myomy neměli čim živit tak se mi zmenšili na ty 3 cm ja jen doufam že tak zůstanou že nepovyrostou u těhu no neměli by ale znaš to nic neni nemožne žejo hlavně abych miminko donosila co nejdyl to pujde ast sem to napsala a tak sem ji dala aspon malinkou jiskřičku že i s myomama je možne byt těhu jen tomu poručit kdyby to šlo že achjo ja bych vam to tak moc přala aby se vam co nejdřive všem snažilkam konečně objevili // na testiku

bigrendy
2. aug 2009

Ahoj labus. přesně taknemůžu spát bolestí. kdy půjdu ještěnevím. chtěla jsem jít až v unoru až bude po inventuře,ale asi to tak dlouho nevydržím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre