Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

zaenab
10. aug 2009

Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka (40)3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou termín27-29.12 amnio 20.7 vysledky ok a čekame holčičku 24.8 velky ultrazvuk na srdičko v rodině vrozena vyvojova vada tak snad bude vše ok
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK
nerra(42) - 1.IVF, 5.7 OPU, PK, 8.7 ET, 10.8 UTZ srdíčko OK, 7tt
pet.s (39) - 2 děti adopt. - 2.IVF,11.7. OPU, 14.ET, 10.8. UTZ, srdeční akce potvrzena, 6+1 tt, 24.8.další UTZ

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od 7.8. stimulace na IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

zaenab
10. aug 2009

Vítám novou snažilku

Jsem dnes nějaká unavená, jdu si dát spršku a balím pro dnešek práci 😔

bsik
11. aug 2009

Dobré ránko, asi jsem dnes jediná kdo už nespí 🙂 tak nás alespoň trochu posunu, ať se nemusíme hledat 😉

pajka00
11. aug 2009

Tak holky, začínám uvažovat o tom,že navštívíme nějaké IVF centrum....zajímalo by mě, co obnáší to IUI...Holky,které jste si tím prošly, jen mi to prosím zběžně popište. Aspoň já si myslím, že IUI je pro začátek to nejjednodušší....

yanny
11. aug 2009

Ahoj Bsičku, tak už si to zapíchla v práci???

Zanýý a čím stimuluješ????? Už rostou???

Já se cpu ovocem, prolejvám se bylinkama a čekám .............

Eguinko odkud si???? Máš koníky doma????? Nebo jen jezdíš????

Pájko, tak snad už si to nedostala, myslím, že jsme měli stimulovat spolu.

Nero, tak to bys měla znát Madlu, ta je taky z Jihlavi, že????

Tak zatím čus

hanula11
11. aug 2009

AHOJTE

Já to taky zkusím dopsat, snad se zadaří:
Těhulky:

zuzka_w: tehotenstvo - september 2008 následne missed abortion (samovoľné odumretie plodu) v 9 tt,
január 2009 - potvrdenie tehotenstva, teraz som v 31 tt
irafka (40)3 děti a ted čekame mimi přirozenou cestou termín27-29.12 amnio 20.7 vysledky ok a čekame holčičku 24.8 velky ultrazvuk na srdičko v rodině vrozena vyvojova vada tak snad bude vše ok
bsik(39) - 1.IVF - SP 22.tt, 2.-5.IVF-HCG 0, 9xIUI - HCG 0, 6.IVF 03/09 - 22.tt. - AMC - OK
nerra(42) - 1.IVF, 5.7 OPU, PK, 8.7 ET, 10.8 UTZ srdíčko OK, 7tt
pet.s (39) - 2 děti adopt. - 2.IVF,11.7. OPU, 14.ET, 10.8. UTZ, srdeční akce potvrzena, 6+1 tt, 24.8.další UTZ
11hanula(43) - 2 děti: 23, 20, 28.tt., 3.11 čekáme holčičku, otěh. přirozenou cestou, zatím + 8kg, 10.8. KO - vše OK, 27.nebo 28.8. poslední ultrz.

Snažilky, které ho brzy budou čekat:

Zaenab (39): 2x IUI s Clostylbegytem, 1x IUI Merional, 4x řízená ovulace pod utz; od 7.8. stimulace na IUI
Pajka00 (39): 1 spontánní potrat
Kanhwa (40): 3 cykly s Clostylbegytom, 1 neúspešné ivf , konzultacia v Reprofit Brno 26.5.
Labus(38):1IVF neuspešne,1NATIV neuspešný,okolo 7.5 začínam stimuláciu na druhý NATIV
drakulka67 (42): 2x neúspěšná IUI (glostylbegyt, pregnyl ,duphaston), od 28.4. probíhá 1. stimulace,
4.5. I.UTZ, další UTZ bude 7.5. a pokud vše půjde tak,jak má tak 11.5. punkce -) a pak uvidíme
Yanny (42) : 1 x IVF, 3 x NATIV, 4 x IUI v srpnu se chystám na IVF a potom už jen do darovaných.
Janettka(40):1 zamlké těhu v srpnu 2008,2.MA v 5/2009,13.7. genetika, v plánu hysteroskopie dělohy
potřeba vyšetřit štítnou žlázu, objeveny protilátky
henika1: 1.cyklus clomid - tehotenstvo (chlapcek), ale zial tazko poskodeny plod + DS, 2.cyklus clomid + pregnyl - biochemicke tehotenstvo, 3.cyklus clomid - tehotenstvo, ale bez akcie srdiecka, takze momentalne nie som ani snazilka, musim si oddychnut, mozno niekedy v blizkej buducnosti
hadonoshka (41,5): 4 děti (2 již dospělé), snažení od 03/09, nově velké cysty na vaječnících - musí pryč, volná tekutina v břiše, 27.7. jdu na kontrolu a domluvit se co s tím
Majka43: první IVF Repromeda Brno, při OPU nalezen polyp, pak ket, negativní.
Druhé IVF Obilní Brno, žádná vajíčka k odběru, vyřešeno darovanými, negativní.
Třetí IVF v plánu, nevím kdy.

bsik
11. aug 2009

No ještě doklepu v práci týden, ale od pondělí už mám nahlášenou dovolenou, tak to mám za pár 😎
Pajko já chodila na ty IUI na OBi a tam jsem za ně ani nic neplatila. 6 x ročně ji s minimální stimulací hradí pojišťovna. My teda ten SPG na IUI neměli, ale když to bylo grátis, tak proč to nezkusit. A na Obi si naštěstí na statistiky moc nehrají. Probíhalo to pak - 10.DC UTZ ( já pak chodila rovnou až 14.DC protože mám dlouhý cyklus) A podle růstu folíků případně další UTZ. Pak Pregnyl a IUI...........a za 14 dní test na HCG. V den IUI tam musí i manža, ale jinak se to obejde bez něj, ani pro mě to nebylo nějak zvlášť časově náročný. Akorát vím, že kolegyne v práci chodila na IUI do soukr. CARu a platila ale 3.000,-

bsik
11. aug 2009

Jo a 3 x za život ji poj. hradí se stimulací 150mj./10dní. Jestli jsi u VZP, tak to ještě do 40. stihneš

pajka00
11. aug 2009

Takže to není tak složité-jen UTZ a prášky....To by šlo. Akorát nevím, jestli to pojišťovna zacáluje,když je mi 39. Pokud bych chtěla kompletní IVF-tak na to mi nedají už ani korunu-jsem si to zjišťovala už před půl rokem..bohužel to hradí jen do 38+364 dní...takže nic.Nevím jak je to ve Zlíně-jestli soukromé nebo ne, ale mám pocit, že tam za to chtějí 3.000,- Tak uvidíme. Psala jsem jim, jak mají dlouhé objednací lhůty-tak se podle toho zařídím. Pořád mám pocit, že to musí jít samo🙂)Ó já naivka....ale nějak mi pořád vychází ten říjen-že bych měla otěhotnět..Podle astrologa, kartářky.....prostě říjen.))A léčitel říkal,že nevidí důvod, proč by jsme nemohli....Tož babo raď. Já vím,že bych to neměla už nechávat jen na přírodě-když si do teď neporadila...ale jaksi se mi tam fáákt nechce... ☹

zaenab
11. aug 2009

Ahoj všem,

Yanny, mám Merional, po tom mi není tak blbě a neotíkám. No a rostou, jsou tam tři zatím stejně velké, zítra jdu na utz znovu a myslím, že už mi dajíi i termín na Pregnyl.

Pajko, já chodím do soukromého CARU a platím si i IUI, vychází to na 2,5 tis. + 300 za ultrazvuk + léky. Vždycky se to vejde do cca 6 tis.

pet.s
11. aug 2009

Pajko, jediná VZP hradí IVF do 39+365 dnů. já jsem kvůli tomu přešla k VZP a zaplatili mi to. Na podzim mi bude 40 a na jaře to bez problému hradili.Tak to zkus. Jinak v Iscare mi říkali, že IVF celkem asi 70 tisíc.

pajka00
11. aug 2009

Dívala jsem se na zlín-ten mám nejblíž a tam 74tisíc....tak to fakt je nářez. Dík holky..zkusím přejít k VZP-třeba pustí chlup🙂

bsik
11. aug 2009

No ta moje kolegyně na tom byla právě v tom Zlíně, a ty 3.000,- byly jako s přispěním pojišťovny-ne jako samoplátce. Určo přejdi k VZP i na těch pár měsíců se to vyplatí......kdybys měla pak přejít zase zpátky.Jo a normálně se při tom chodí do práce -tak že žádný omezení

hanula11
11. aug 2009

Pajko, říjen je dobrej měsíc 😉 třeba se fakt zadaří 🙂
Jinak třeba VZP je na ty Vaše "aktivity" dobrá, já se pořád chystám, že mrknu na Vojenskou (moji) pojišťovnu, jestli tam nemají nějaké úhrady pro těhu, ale ony se dnes pojišťovny nepředají, tak tam stejně asi nic nenajdu 😉 😵 .
Včera ráno jsem byla na glukozovým testu, chvíli mi bylo docela šoufl, už jsem myslela, že budu poprvé co jsem v tom zvracet, ale ustály jsme to. Zítra si možná zavolám na výsledky, cukrovku snad nemám, ale moc se mi ani volat nechce. 😢 😀
Tak hezké snažení a držím pěstičky všem 🙂

pajka00
11. aug 2009

Taky o tom přemýšlím...joo a ještě dotaz. Vím, že když se narodí mimčo, musí být automaticky u stejné pojišťovny jak matka....a jak je to v pozdějším věku? Myslíte, že 14-leté dítě musí být stejně jak matka, nebo je to už fuk? Teda-aspoň tenkrát to tak bylo-tak se ptám jen tak...
Ale k té VZP asi fakt přeju-pokud mi můžou dát nějakou korunu,proč toho nevyužít. Do 40-tky mi zbývá 7 měsíců..tak se s tím dá snad něco dělat🙂

bsik
11. aug 2009

Já jsem se vlastně nikdy nepřehlašovala, tak jsem u té VZP odjakživa a mladá taky. Ale logicky bych usoudila, že nejmíň do 15-ti než dostane občanku je u stejné pojišťovny jako matka

hanula11
11. aug 2009

Já si myslím, že dítě může být pojištěné u jakékoli pojišťovny, bez ohledu na to, kde je pojištěná matka. My se tedy cca před 10 lety přehlásili celá rodina k Vojenské zdravotní pojišťovně (to ještě měli nějaké výhody navíc, které teď už nejsou), ale mám za to, že není pravidlem matka i dítě - stejná pojišťovna. Ale nevím to určo. 😉 🙂

pet.s
11. aug 2009

Ahojky děvčátka, dítě může být u jakékoliv pojišťovny. A můžete ho jednou myslím, že za rok převést jinam. Žeru kyselé okorky a lučinu. To je kombinace, co? 😀
Pajka určitě ti přispějí. Taky jsem k nim přešla jen kvůli IVF a vůbec mi nedělali problémy a schválili všechny pokusy IVF. Máme ještě jeden pokus, ale ten už asi nestihnu a hlavně doufám, že už nebude POTŘEBA!!!!! Že se bublinka udrží. Večer mu vždy domlouvám, že musí být bojovník po mamince.
I když strach mám. ke všemu tomu (věk, umělé oplodnění) jsem ještě diabetik a mám vysoký tlak. Prostě mám pocit, že to opravdu bude zázrak, když se to podaří. ☹

nerra
11. aug 2009

yanny: tak Madlu asi neznám 🙂 nemůžeš to nějak rozvést??? 🙂

pajka00
12. aug 2009

dobré ráno kočky...dík všem za odpověď🙂 Taky doufám,že dítě může být kdekoli...tak snad nebudou chtít,aby přešla taky mladá.
Pet držím moc palce!!Bublinka se určitě drží-musí!!🙂No já pořád věřím na zázrak a čekám na ten podzim, že se zadaří normálně. Ale říjen je hranice...pokud v říjnu neotěhotním-jdu do toho!!🙂
Hezký den všem.

hanula11
12. aug 2009

pěkné ráno, u nás je hezky šedo ☹ 😉
Pet, bublinka má jistě tvrdý kořínek a bude se tě držet, jak to půjde 🙂 , já o tu naši měla taky pořád strach a snad se holka drží fest 😵
Já bych si dnes měla odpo volat, jak dopadne ten glukozovej test a ostatní odběry, snad to bude dobrý
Příští kontrolu mi doktor napsal už za tři týdny, už se to holt začne krátit 🙂 , ještě mám předtím jít na ultrazvuk, snad umluvím tatina, se mu do toho ňák nechce - njn musí tam se mnou jet 20 (tolik) km a ještě odejít z práce dřív (jako by tam na něj všechno co má k udělání stejně nepočkalo 😉 😀 )
Tož pěknou středu, mějte se 🙂 😵

hanula11
12. aug 2009

A už zase chčij. a chčij. 😉 😀

pajka00
12. aug 2009

U vás prší?tady svítí slunko...ale asi to přijde k nám,pokud to jde ze severu k jihu🙂

hanula11
12. aug 2009

U nás bylo šedo šedavý a teď už tak třičtvrtě hodiny lije jako z konve 😒 🙂

pajka00
12. aug 2009
yanny
12. aug 2009

Nero chodí sem Madla, ona se brzo ukáže, tak pak pokecáte, teď si dala pauzu.

Holky taky jsem nakonec přešla k VZP, ale až po 40 a to jsem po......, protože bych stihla ještě jedno IVFko, kdybych přešla hned, a předtím jsem byla u MV a tam mi řekli, že platí jenom do 38 plus 365, ale VZP 39 plus 365.
Tak neváhej, ja váhal, až zaváhala................
Papa

zaenab
12. aug 2009

Ahoj, večer jdu na utz, doufám, že mé tři folíky utěšeně rostou 🙂

pajka00
12. aug 2009

Zany,tak držím palce!!Určitě se snaží🙂

nerra
12. aug 2009

Yanny: taky jsem váhala 🙂 a pak mě 1.ivf stálo 50 klacků 🙂

yanny
12. aug 2009

Nerro, tak koukám do tabulky, že se ti povedlo hned první IVF s úspěchem 🙂 🙂 🙂
A jak si to dokázala ??????

Jsem na tu cenu připravená, ale aby mi to vyšlo 😒

Zanuško, tak to jsem zvědavá, jak rostou. Já dnes mám 22 den cyklu, tak se modlím, aby jsem to zas nedostala brzo. Taky si byla zvyklá, že ti mršky odsejpají po 22 dne, to vždyčky byl fofr, povím ti těch dní, je najednou tak dlouhá doba 😉

Pájko, nebudeš teď taky stimulov at????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre