Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

janettka
10. aug 2010

@pet.s u nás je to stejné,máme s manželem firmu,já vylítám,zařídím domluvím a on je pak velký šéf...nejvíc mě sránkujou chlapi když se mnou nechtějí jednat,že jako stavebnictví je věc jich ...chlapů....no a pak stejně já to všechno zařizuju...

evapavla
10. aug 2010

@janettka , od včera rozmýšľam ku komu inému by som prešla 😒

pet.s
10. aug 2010

@janettka to je cdocela drahá,u nás firma za 120, bez firmy 80-90.My platíme 90, ale kdyby to uklidila perfektně tak ji klidně přidám.

pet.s
10. aug 2010

@evaplavla - no to je v prrr, ale nechci se tu rozepisovat o svém prvním těhu, ale moje anabáze z doktory byla obdobná. Byla jsem zděšená, na jaké dr jsem narazila. Byla to velká škola. Ale naučila jsem se alespon az Terinku prát.Takže v tomhle těhu jak se mi něco nezdá, hned se dotazuji a nenecháms e odbít. Jde o moje dítě, ne o ně. A ty jsi tady v čechách?

evapavla
10. aug 2010

nie, žijem na Slovensku, býam neďaleko Nitry, ja už tiež nemám
na naše zdravotníctvo slov

ankava
10. aug 2010

@evapavla když je všechno špatně a ještě nedostaneš správného vysvětlení, tak je to opravdu k uzoufání. S tím pohlavím by ti to měli rozhodně vysvětlit. Opravdu někteří lidé ve zdravotnictví umí ten život ještě víc okořenit.
Pets má asi pravdu, že z výsledků nebudete o moc moudřejší.
Snaž se všechno hodit za hlavu a už mysli zase na lepší budoucnost. Ten půl rok bych brala s rezervou. Moje známá potratila v pátém měsíci. Ještě v šestinedělí otěhotněla a dneska má krásného desetiletého kluka. Jestli to má vyjít, tak si příroda sama řekne a uvidíš, ještě budeš zase mamka.
@pet.s já z obou svých dlouhých vztahů vždycky vycházím jako ta, co se musí postarat, zařídit, udělat ten fullservis.... a ještě všechno zaonačit tak, že je to partnerova zásluha. Ale tak to má asi většina z nás.
Ten můj je strašně šikovnej, umí se postavit celkem k práci, ale všechno nadšení mu vydrží chvilku a málokdy sám něco dotáhne. Navíc má tisíce plánů, které zůstávají jen u slov. No a mým úkolem je nenápadně ho tahat za drátky, aby bylo to, co já potřebuju. On je jako malé dítko... pozornost udrží maximálně 30 minu 🙂 Pokud se ovšem nejedná o jeho koníčky 🙂

pet.s
10. aug 2010

@ankava - no tak to bohužel, já mám doma ouřadu, manuelně nešikovnej a to se za komunismu musel živit rukama. Chudáci lidi, kterým opravoval umyvadla. No holt když pracujícího inteligenta postavíš k ucpanýmu odpadu, proto komunismus padl 😀 😀

pet.s
10. aug 2010

@evapavla- mně po potratu řekli 3-6 měsíců. Po třech měsících jsem těhulila a zatím bez problémů.

evapavla
10. aug 2010

babulky díky, snáď raz bude zasa všetko ok 😉

gejbule1
10. aug 2010

@evapavla No je to síla ale nic s tím nenaděláme.Mě se stalo něco podobného a ještě se mi všechny papíry ztratili 😠 .přestala jsem do té nemocnice chodit na ńic jiného jsem neměla sílu.
Mě taky říkali čekat po každém zákroku a když jsem čekala dopadlo to úplně stejně.Když jsem si řekla že se na to vykašlu a zkusím to tak 2.měsíce po potratu byla Lucie a v pořádku.Ale taky záleží kolikátý tt to byl.
@pet.s taky bych byla naštvaná.Zkus si s ní popvídat a všechno ji říct třeba to pomůže a uvědomí si to.Sousedi taky mají paní na úklid a jsou spokojený ale několikrát ji měnili.
@janettka vypadá že máš prima doktora ale těch taky moc není.Já jsem nikoho takového zatím nenašla.

gejbule1
10. aug 2010

@evapavla Jasně že bude vše OK,PROSTĚ MUSÍ!!!!!

bsik
10. aug 2010

evapavla,mě se vlastně asi stalo to stejný........kvůli zánětu plodového obalu ( který se prokázala právě až po pitvě )jsem začala ve 23.tt rodit a byl to takový fofr, že to prostě nešlo zastavit. Oba kluci byli bez VVV..........ale já tehdy na AMC nebyla a stejně mi nebyli schopní říci proč se to stalo..........se slovy " to se někdy stává " a tubou prášků na uklidnění a na spaní mě druhý den propustili z nemocnice. Hrozně dlouho jsem hledala odpovědi a stejně jsem se jí nedočkala ☹ Je to hrozně nespravedlivý. Ale koukni nakonec jsme se se toho mimča přece jen dočkali. I když vím, jak ti je teď strašně mizerně a že je těžký koukat dopředu, protože člověk pořád myslí na to co bylo a už není............ Chci tě povzbudit a říci, že hlavní je to nevzdat.

janettka
10. aug 2010

@gejbule1 tohle je 3.doktor během dvou let...nebudu se rozepisovat jak jsme dopadli v prvním těhu,bylo to bolestné a paní dr nás brala jen jako prasátko na peníze protože co by starší rodiče neudělali pro své budoucí dítko....ten druhý je prý sice odborník,ale mě prostě nesedl...zalepené křeslo izolepou a starý UTZ,nemluva....no prostě mi nesedl...až tenhle,jsem spokojená,má nejmodernější utz(3D,4D) ale i tím že mluví,je usměvavý,ale i lidský....dneska mi řekl děvenko jen hlavně plač...no a já bulela jak za peníze....nebo jen to že mi řekl,že na neschopence mě nechá až já se budu cítit jít do práce....jsou to maličkosti...nebo že jsem mu měla hned volat jak jsme dopadli na genetice a když jsem to nestihla,volal sám a to byl pátek.....2hod odpoledne....prostě lidský přístup....a ten přece nic nestojí.Nebo je k nezaplacení.

janettka
10. aug 2010

@pet.s ještě k chlapům,můj je manuelně šikovný,ale dobrák takže lidi mu pak serou na hlavu a je schopný to pak dělat sám a jim platit..Navíc není obchodník,svou práci neumí prodat a neumí si spočítat kolik ho co stojí,prodělal by i gatě.Jo a kamarádka je sice dražší,taky má jen stálé klienty,ale používá jen kvalitní a dražší prostředky,takže ti akrylovou vanu neumyje obyčejným práškem z Kaufu,taky ji nepřiplácíš na práci která není v základní dohodě ale jen ji napíšu co potřebuju udělat a ona to udělá,pokud ji to zabere víc času,platím čas...ne třeba 70Kč za okno a podobně.Je sice dražší,ale domácnost se blýská když odejde...

pet.s
10. aug 2010

@janettka- já si taky ráda za kvalitu zaplatím, to je jasný.

nejka41
10. aug 2010

ahoj žienky 🙂 sú lekári a lekári. Moja obvoďačka nebola zla len pomalá a pripadala mi, no ako to povedať vedela len to čo sa v škole naučila.nevedela mi nič poriadne vysvetliť. Po prvom velkom zlom ultrazvuku nerobila ho ona, som si hladala lekara ktorý by mi všetko poriadne vysvetlil a našla som ho je to mladý pôrodník ktorý pre svoje povolanie žije je sice velmi vyťaženy často som za nim šla až keď mal nočnu. Vsetko mi vysvetlil nič neprikrašloval ani nebral na ľahku váhu a čo je hlavné s partnerom sme mu dôverovali. Takže keď sa mi podari otehuliĺť viem kam mám isť.

gejbule1
11. aug 2010

Nazdárek holky 🙂 jdu vás pozrdavit 😀

pet.s
12. aug 2010

ahojky všem..dnes nebudu..musím dělat mzdy..

evapavla
12. aug 2010

ahojte, aj mam dnes kopec "vymyšľania si" , tvorime projekt pre grant z EU, ale moc mi to nejde. Zisťovali som si ako to bolo s pohlavým nášho bábetka, v správe je jasne napísané chlapec, okrem zápalov obalov tam boli infarkty placenty, dnes som už aj vybavila odber krvi, výsledky budú o mesiac ☹ , asi idem ešte volať tam kde mi robili amnio ako to je s tým výsledkom pohlavia...., mám toho v hlave poriadny zmätok, niko nevie na potvridiť prečo sa to stalo, lekári hovoria možno váš vek??? 😒 Krásny deň všetkým ! 🙂

kettysek
12. aug 2010

Ahoja holky
zdravím všechny mzdové účetní, které stejně jako já mají ted "čo robiť".. 😀 Jinak já sem zrovna ve fázi "správných dnů" ale jelikož manžel jezdí s kombajnem na žních a chodí domů kolem půlnoci unavený, tak to vidím se snaženíčkem bledě 😔 .
Stejně už sem jak se říká hodila flintu do žita a pomalu se smiřuju s tím, že už sem asi na mimi stará, nebo si to aspon moje tělo myslí 😝
Mějte se krásně sluníčkově, než k nám zase dojdou mračna a déšť.

ankava
12. aug 2010

ahoj zdravím všechny... a doufám, že ještě budou slunečné dny pro všechny 🙂

kettysek - budeš muset na to toho svýho zaútočit než vyjede na pole 🙂 🙂

já byla na tom 3D UTZ, fakt to stálo za to - koukněte na fotky. Sice malá moc nespolupracovala, má asi svojí hlavinku, co bude a nebude dělat, pořád si strkala ruce a nohy před ksichtík, ale nakonec se jí paní doktorce podařilo jednou vyblejsknout. Jinak má holčička už půl kila a vypadá moc spokojeně. Tak snad už bude dobře 🙂

kettysek
12. aug 2010

@ankava Velká gratulace, určitě z ní bude modelka s nádherně dlouhýma nohama 😀 Hodně štěstí, at vše vyjde do pohody!..jo a prosinčátka mají skvělou povahu-můžu posoudit dle synka.

kettysek
12. aug 2010

@ankava Jasánek..jak se píše v koránu, nejlepší je to po ránu 😀 😎

melinduska
12. aug 2010

zdravím všetky ...tak tento mesiac sme sa na začiatku riadne snažili 😀 a pozajtra skúsim testík nejaký 😉 držte mi palčeky..inak pocity okrem miernych boľavých cecíkov nemám žiadne takže uvidíme...inak moc tomu neverím je to už po tretej mrche od potratu... snažili sme sa už aj po druhej a nič 😠

evapavla
12. aug 2010

@melinduska , tak nech sa to zadarí 😉 , moc, moc držm palce

ankava
12. aug 2010

@melinduska držím palečky na testík //. Třeba po druhé mrše jsi ještě nebyla připravená, tak to příroda nedovolila a teĎ by to mohlo klapnout 🙂

gejbule1
12. aug 2010

@melinduska taky držím palíky ať najdeš//.

gejbule1
12. aug 2010

Na příznaky je myslím ještě brzy tak to nevzdávej 😉

melinduska
12. aug 2010

ďakujem ste zlatučké... tak by som to všetkým nám želala... ale príroda si určí sama čo a ako... veď uvidíme určite dám vedieť 😉

pet.s
12. aug 2010

@kettysek - že by sex na poli? v kombajnu? 😀
@gejby kruciš jak se jmenuje ta diskuze 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre