Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pet.s
29. júl 2010

@pajinka111 - gratulace...vše bude Ok...neboj.
@hanula11 - ani nemluv..mě stojí nejvíc sil ráno vstát z postele..vše mě bolí, jsem nemotorná a to jsme včera byla v poradně a ještě jsem za celé těhu nepřibrala ani gram. Mít navrh ještě 10kg, tak mě šlehne. 😉
@pajka00 - a co už máš uchystané?

pet.s
29. júl 2010

mimochodem - zdravím @zkousim a @jesterku - čarodějku.-)))ani nevím jestli víš, že ti předpověd vyšla. Čekáme holčičku.

pajka00
29. júl 2010

Pets tys nepřibrala ani gram?No to jsi šťastný člověk..já už 11kg a připadám si jak stodola....z mých 60kg..je to fakt rozdíl a bolí mě už nohy a chvílema záda...žádná sláva...už se těším, až zůstanu doma. Uchystané nic moc....všechno pořád v krabicích, postýlka,belina na chalupě, kočárek vyhlídnutý, ale neobjednaný, komoda žádná-nemám ani vybráno-prostě pořád dělám,jakože mám ještě fůůůru času....ale asi bych měla pomalu už začít chystat.

morzsi
29. júl 2010

@lenka2008 ahoj lenka kolegynka ja som mala 38 ked som začala chodiť do gyn - fivu v BA a v novembri 2008 mi potvrdili tehotenstvo - moje vytúžené tehotnosť mi prebehla bez akých kolvek ťažkostí a malá už mám rok teraz spí je to moj poklad dobrá poslušná a robí mi velku radosť neboj sa aj ty budeš mat len ver a podarí sa ja som verila 20 rokov a poidarilo- chcem ti dať odvahu týmit riadkami uvidíš že sa pidarí ahoj morzsi

jesterka001
29. júl 2010

Ahoj holky 🙂 Moc vás zdravím a všem držím palečky!!!
Já jsem po svém prvním IVF (dvě embrya) a v pondělí přišla mrcha. Myslím, že vám ani nemusím říkat jak mi je ☹ Už mám jen jeden pokus za tři měsíce..

jesterka001
29. júl 2010

Ahoj pets - jasně, že vím, že čekáš holčičku 🙂 Pořád vás občas sleduju 😉

awalancha3
29. júl 2010

este 4 mesiace...................... a to sa už cítim ako pred porodom, pribrala som 6 kg zatial, ale to bude este naberat.....strasne pomalinky mi to ubieha zrazu akosi.............
.....pozajtra budem mať 40 rokov... hm, 25 rokov som čakala na svoje štastie.................... 😨

nejka41
29. júl 2010

awalancha3 všetko najlepšie k pozajtrajším narodeninám a k najkrajšiemu darčeku čo si dostala 🙂 🙂 🙂

awalancha3
30. júl 2010

nejka...............veeelmi dakujem....a nech sa aj tebe splni po čom tužiš a nech nemusíš čakať do 40tky 😉

hadonoshka
30. júl 2010

awal radši ti pogratuluji k narozkám dnes, protože zítra bych mohla zapomenout, takže všechno nejlepší a pohodové těhu ti přeji, dárek už jsi dostala :D

40tka je krásný věk a to ještě stihneš v pohodě jedno mímo a možná dvě když se budeš snažit :D

Jinak u mně setrvalý stav 18 DC a stále krvácím, takže se prokrvácím do další menstruace 🙂

pet.s to koukám že jsi nepřibrala, to byl můj sen. Paji do 15 kg to jde v pohodě shodit. Já přibrala 28 ani nevím jak.

kettysek
30. júl 2010

Ahojky holky
dlouho sem tady nebyla ale to neznamená že si vás nečtu a nesdílím vaše radosti i strasti! U mě pořád při starém zkoušíme zkoušíme snažíme snažíme...a furt NIC 😝 🙄 , tento měsíc sem to viděla hodně nadějně, no ale zase zvítězila potfora červená a chystá mě potrápit! Aspon jednu radost tento měsíc mám, že starší synek odpromoval a máme doma tudíž "bacila" 😀
Holky držme se, jedna pro druhou sme jakousi oporou nebo berličkou...aspon já to tak cítím! Su dnes fakt KO, mám děsný PMS...uplně bych řekla těhotenské příznaky 😨 ...škoda zase jednoho měsíce, když ten čas nám tak neuprosně letí!
Achjo aspon sem se trochu vykecala z depky..znáte to!
Všem posílám sluníčko do dušičky a kytičku k narozeninám 😅

hanula11
30. júl 2010

AWAL, všechno nejlepší k narozeninám (zítřejším) 🙂 a zdravím "skoromimíska", uteče to jako voda a zachvíli se toho svého štěstí dočkáš 😵
A čtyřicet je pěkné číslo, mně bude letos už čtyřicetpět, v úterý jsme taky měli doma "výročíčko" - 25 let od svatb y. Už jsem holt stará babice 😖 🙂
Ketty, třeba se zadaří za měsíc 😉 Synátor je šikula, náš se teď taky dostal na vejšku, bude ji dělat u práce, snad to zvládne, přeci jen má už dva roky po maturitě a už si odvykl učení (jestli si tedy kdy zvykl, ke konci ekonomky už moc do učení nebyl) 😅
Holky, u nás leje jako z konve a já musím do města, se mi vůbec nechce 😠

janettka
30. júl 2010

hezký den holky...u nás neleje,ale mě v duši jo...včera v televizi hlásili, že stahují z trhu tresčí játra,prý obsahují nějaké toxiny a u těhulí mohou vyvolat těžké postižení plodu...co myslíte, že jsem za ty 4měsíce těhu jedla skoro každý den???

kettysek
30. júl 2010

Díky hanulko za podporu ale už mám pocit že to nikdy nevyjde. Tenhle měsíc sme se fakt HODNĚ snažili a aj příznaky že sem těhu sem měla jako citlivé bradavky píchání ve vaječnících a dokonce už pár dní mi bývá zle od žaludku že zvracím-zrovna ted sem letěla!!! Mrcha zatím nepropukla naplno ale už je na cestě 🙄 Prostě psychika je mocná "čarodejka" Navíc tady taky leje jak z konve což na náladě nepřidá!
nemáte některá zkušenost s testem na plodnost Fertilcheck?? Komu z vás se podařilo těhu přirozeně ve 42 letech??
janettko neobvinuj se z ničeho...určitě si jedla netoxická tresčí játra od jiné firmy!!!

pajinka111
30. júl 2010

@kettysek
nezoufej,uvidíš že se jednou zadaří..Mám kamarádku,která podstoupila asi 10let marného léčení ,3x IVF a nic nevyšlo,pak když už 2 roky všechno vzdali a jí bylo 42let,nějakým zázrakem otěhotněla ze stejným partnerem a přirozeně a ted má roční dravou holčičku 😉

janettka
30. júl 2010

@kettysek bohužel jsem jedla přesně ty játra které ukazovali,volala jsem to paní primářce na genetiku,když jsem ji řekla název toho toxinu a jak jsem byla po tom urvaná,že nešlo o jednu dvě plechovky....tak řekla že to bohužel tím mohlo být ale že zjistí podrobnosti a až půjdeme na konzultaci,že mi zotpoví jestli to mohlo být i tímto,podle výsledků z plodovky bude vědět co za geny to způsobili...

hanula11
30. júl 2010

JANETTKO, je to binec, že se takhle můžou dostat do oběhu potraviny, který by vůbec neměly, jaký to pak kde máme kontroly 😠 ☹ , blbý tresčí játra, však sama uvidíš, co ti nakonec ta tvoje primářka řekne

janettka
30. júl 2010

@hanula11 no a já si pochvalovala,že když nejím ryby tak aspoň takhle dadám zdraví...včera jsem z toho mšla depku jak kráva...no ale co už nadělám..

hanula11
30. júl 2010

Taková volovina, plody moře a jestli to pak fakt mělo na mimuška vliv, je to hrozný tahle představa, ale třeba to tím nebylo 😒 Ty za to v každým případě nemůžeš, tohle fakt neovlivníš, jestli to bylo tímto. Už se tím netrap, však ono se všechno zase spraví a určitě se ještě zadaří 🙂.

christy22
30. júl 2010

@janettka ahoj.hlavne si z toho nerob nejake vycitky,pretoze sa z toho zblaznis.ja,kym som sa dozvedela,ze som tehotna,tak som absolvovala moju svadbu, narodky ,oslavy a samozrejme zilo sa, pilo sa a to dost.bala som sa,ale hovorila som si,co sa ma stat stane sa.teraz cakam este na vysledky z plodovky.uvidime.drz sa.moznosa vam to este podari. mne sa to piodarilo po 9 rokoch,ked som uz nad tym ani neuvazovala,zeby sa to molo stat.

janettka
30. júl 2010

@hanula11 já si už neumím představit zas se upínat na to aby se objevili //,pak aby jsme přežili 12tt a pak jestli to není nemocné...jsem ve stádiu kdy nic nechci jen si zalést a brečet, ještě ke všemu se v mém okolí rodí samé děti takže já se musím tvářit mile, jako že se nic neděje,chodit po návštěvách, říkat jak mě těší že mají krásné děti a mlčet o tom,že je mi bídně...na prvních dvou jsme nebyla,to jsem nedala jen jsem poslala věcičky s omluvou že přijdu za týden..včera jsme byla na jedné návštěvě a zítra musím zas,je to rodina.....

hanula11
30. júl 2010

@janettka - chudi, však budeš mít taky ještě určitě šanci na zdravé krásné mimčo, tu sílu v sobě najdeš, drž se 🙂

nejka41
30. júl 2010

janettka viem veľmi dobre ako sa cítiš je to ťažké ale musíme cez to obdobie sĺz prejsť a vyrovnať sa s tým aby mohlo byť lepšie. Ja som nastúpila po potrate do práce medzi 2 tehotné kolegyne bolo to hrozné chcela som odísť z práce... Ale som tu a sledujem ako im rastie bruško...večer si sice ešte poplačem ( ale plač lieči dušu ...)ale napriek tomu stale dufam že sa to raz podari.Držim ti palce,, čas je najlepší lekár,,

kettysek
30. júl 2010

Holčiny
život je fakt někdy krutej že? janettko, uvidíš co ti řekne doktorka, to je skoro na žalobu...ikdyž tím už nic nevrátíš! Umím si představit jak ti asi je...chodit jak se říká na Moravě "do kóta"..a sama přitom trpět jako zvíře!
Mě je dneskaj taky do pláče (asi to večer neudržím), další měsíc v prdeli, fuj já vím že takhle slušně vychovaná dáma nemluví, ale uleví se tím 😎 , pomalu má chut se na to všechno vykašlat! dyk mi za 2 měsíce bude 43...babka sem NO cop bych chcela!!
Držte se děvuchy těhulky i netěhulky 😉

skifarka
30. júl 2010

Ahoj holky, zdravím nové.
awalancha - ještě dodatečně všechno nejlepší k narozkám, držím palečky.
Janettko - moc dobře vím, jak se cítíš a to jsem navíc myslím o dost starší, je mně 44 let. Jsem 3 týdny po ZT ve 14.týdnu. Byl to "blesk z .čistého nebe". Je to sakra těžké. Už 3.potrat. Celkově čekám 13 let na miminko se současným partnerem. Na těhotenství jsme teď naposledy čekaly 9 let. a podařilo se přirozeně. Myslím, že to nejvíc odnášejí ti chlapi vedle nás. Aspoň ten můj, prožívá to také těžce, ale drží to v sobě. Já stále doufám. Musí se člověk zase odrazit ode dna. Není přece možný, aby 1 člověk byl stále zkoušen. Musí to vyjít.
Taky zkoumám, kde jsem mohla udělat nějakou chybu já, ale asi ta příroda je dokonalejší, než my.
Baculiatko- mám taky dobrou zkušenost s Femigardem. Objednávám si ho v lékárně, je to bez poštovného.
Hanullo- vždycky, když narazím na holku, která je trošičku starší, tak mně to dodává moc sil do dalšího boje.
Ale je fakt, že ty to máš stále se stejným partnerem. S bývalým by mně to asi také šlo ještě teď.
Kettysek- je mně 44 let a otěhotněla jsem bez jakékoliv pomoci lékařů, pravda nedopadlo, ale šlo to přirozeně.
Holky, držte se.

janettka
30. júl 2010

dík holky za podporu...byla jsem se podívat s Petrem jak nám roste domeček.Snaží se mě z toho dostat,tak mě tahá po obchodech s koupelnami,už dokonce nadšeně souhlasí s červenu koupelnou,ale mě to prostě nebaví.snažím se projevovat trochu nadšení,ale nejde mi to.Dneska jsme dojeli k domečku a dělali kolem oken bílé šambrány,ale tak to matlali,že normálně bych je seřvala jak alíky....jen jsem se tam rozbrečela,že je to hrozné a ať toho nechají.Koukali na mě jak na blázna..... tak tolik prostě já a moje duševno....Ten třetí pokus mě prostě dost vykolejil.......

ankava
30. júl 2010

pajinka.. moc držím pěstičky, ať je zase další těhulka mezi námi 🙂

všechny vás moc zdravím, máme dovolenou, tak se k netu skoro nedostanu... dočtu vás v neděli 🙂

já dneska byla na velkém UTZ.. vše v pohodě, malá má 375 gramů... a odpoledne mi volali, že plodovka dopadla dobře, tak mám dneska velkou radost a taky to vypadá, že už opravdu cítím malou, jak s sebou cloumá 🙂 🙂
tak jsem moc ráda, snad už to dokopu až do konce 🙂 🙂 🙂

pet.s
30. júl 2010

Ahojky holky, tak mám zadělaná těsta.Zítra se bude péct
Byly jsme dnes v Podolí na UZ. Teriška má 1375g.To je macek, co?
Na chodbě na Uz seděly jak slepičky na hřadu maminky po císaři. A vyprávěly si zážitky z porodu, tak jsem se, děvečky, tak nějak rozhodla, že rodit nejdu. Nechám si tam Terinku do puberty a bude 😀 😀 😀 😀

awal vše nej, nej a nej 😲

@janettka - jo holka, jak s tebou cítím.....ale asi ti to je houby platné viď?...mně pomohlo jedině brečet, brečet a brečet.Naštěstí tu byl ten můj chlap vždy s otevřenou náručí, aby mě pohladil.Ale stejně i když jsem těhu, tak pro toho našeho andílka brečím i dnes. Prostě mi chybí.

@ankava gratulka k plodovce.-)) 😀

pegggi
31. júl 2010

@pet.s Ahojte, môžem sa k vám pridať ? Už dlho vás chodím čítať. Mám 38 a prvé IVF v júni nám síce vyšlo, ale v 6 tt som potratila. Teraz na jeseň to ideme skúsiť znova. No bojím sa, že život nám už jednu šancu dal a druhú nedostaneme. Pets, teba sa chcem, prosím, spýtať, mala si obidve tehotenstvá po IVF ? Viem, že prvé skončilo veľmi smutne, zato teraz sa tešíte z dievčatka. Ja sa bojím čo i len dúfať, že nám to ešte raz bude dopriate tešiť sa z dvoch čiarok na teste.

askona
31. júl 2010

peggi ja mam 40rokov v januari som bola na 1IVF som potratila ci to bolo velmi bolestive ale verim tomu že 2IVF sa podari ideme v septembri ,mušiš verit a nestracat nadej .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre