Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

mnamko
14. okt 2010

Tak sono bolo suprové,babatko bolo kludnučké,má všetko čo má mať NC má 1,7 asi je to dobré neviem,Dawnov syndróm 1:598

teckovanaorchidej
14. okt 2010

@mnamko gratuluji, uf, my to máme ještě před sebou 🙂

mnamko
14. okt 2010

je to sranda,keď to vidíš oproti na televízore ešte aby tá krv bola dobrá v 16tt sa berie

gejbule1
14. okt 2010

@mnamko Velikánská gratulace 🙂 🙂 .NT 1,7 je super výsledek.
A posílají tě na amnio?Já měla 1:645 a stejně mi to doporučovali ☹ .Ale to jsem byla o 3 roky mladší.

evapavla
14. okt 2010

@mnamko , výborná správička, aj krv bude ok, uvidíš 😉

lilien33
14. okt 2010

@mnamko gratuluju krásná správa.Máš určitě radost stoho že je vše ok.

mnamko
14. okt 2010

povedal mi doktor,že s výsledkami pôjdem na genetické konzílium a tam mi povie či mi doporučuje alebo nie amnio,tak uvidím,už ma dosť ludí nastrašilo potratom,a švagriná zas že to nič neni

gejbule1
14. okt 2010

@mnamko udělej to jen podle sebe a na nikoho nedej 🙂 Ale výsledky máš fakt super 🙂

evapavla
14. okt 2010

@mnamko , ja toto nechápem, prečo u nás takto tehuľky stresujú, kamarátka v Rakúsku mala komplet 1. trim. sk. na DS 1:600 a povedali, že skvelý výsledok na jej vek, na žiadne amnio ísť nemusela, resp. nehovorili jej že by mala

evapavla
14. okt 2010

........Nehovorím, že nie sú odborníci, len ten prístup 😅

hadonoshka
14. okt 2010

@mnamko super výsledky a ta pravděpodobnost vzhledem k věku je úplně zanedbatelná. Já když jsem čekala Jiříka ve 38 letech, tak mi vypočítali 1:150 a já jsem byla na mrtvici, to jsem zvědavá co bude příště. V každém případě bych odmítla triply, protože mi vždycky vyšly pozitivní a pak jsem se nervovala až do AMC a to je na prd.
Ten screening na kterém jsi teď byla odhalí vady na 95, nebo možná 98%, takže se můžeš radovat 🙂 gratuluju.

hadonoshka
14. okt 2010

Tohle je zajímavý http://www.gynstart.cz/extra_poc.php a úplně vlevo dole na liště termíny v graviditě, přehledné a super. Jen doplníš datum poslední MS a vyjedou ti všechny termíny všech testů.

hadonoshka
14. okt 2010

Tý jofka a tohle je taky zajímavý počtení http://www.gynstart.cz/messages.php?sid=460

gejbule1
14. okt 2010

U toho Caldy jsem byla na všech UTZ i na plodovce.Úžasný člověk,veliký odborník-klobouk dolů 🙂 .

pet.s
14. okt 2010

@mnamko. opravdu to nic není...znáš to sychrují se možným rizikem potratu, ale kdyby to bylo tak rizikové, tak to dělat nebudou. To je jako bys nechodila přes silnici, protože je tam riziko, že tě porazí auto.
Já bych teda na amnio šla opět. Za ten klid v těhu mi to stálo.Hlavně jsme věděla, že malá je zdravá.
Holky, my vstáváme po 1,5-2 hod na jídlo. V noci občas dá i 2,5 hod. A když 3 tak bych ji dala pusu 😀 Ale bála jsem se toho a vůbec mi to nevadí. Holt spím víc přes den. Chlap je super. Vezme si ji, udělá jídlo a já se můžu vyspat. Zatím zvládám malou, domácnost i práci. Jen jsem ubrala na svém rychlém stylu života. Holt se stane, že spíme do 11 hod.Když malá vydrží. Dřív bych to nesnesla. 😀
Dnes ji poprvé měla mamka venku v kočárku a byli jsme z toho všichni hotoví. Syn s mužem mě pořád uháněli at už pro ni jedu. Holt jsme správně zamilovaná rodina do našeho benjamínka. 😀
Od včera, co se ztratila ta holčička, tak mám o malou děsný strach, že ji neuchráním před zlým světem. ☹

mnamko
15. okt 2010

@pet.s ja asi pre klud pôjdem,len sa bojím čokeď práve ja,
Ten strach o decká somsi myslela,že prejde keď budú mať 18,myslíš? aj keď by so mich niekedy prizabila,stále striehnem tak v polospánku,kedy prišli a až potom zaspím,vôbec nechápu ako nemôžem spať.Je to strašné,že takto zmizne človek bez toho žeby to niekto videl,či zasiahol.

lilien33
15. okt 2010

@mnamko máš pravdu taky sem nervozní když ten starší syn někam de.Tak taky se převaluji v posteli než příjde domu.Taky se někdy stane že přijde nad ránem.Tet má období kdy si dělá co chce.Myslí si že je už dospělej a nemusí mě nic říkat.Tak sme trochu na kordy.Chová se kemě jak sobě rovnému.Achjoo děti i když už skoro dospělí.
A co se stalo v Praze ,že se stratila ta holčička to vůbec nechápu.Já bych umřela strachy.Vůbec si nedovedu přectavit co musí ty rodiče zažívat strachu.Je to hrozný.

pet.s
15. okt 2010

@mnamko a @lilien33 co strachu...já bych hlavně se zbláznila z představ, co to dítě kde zažilo a nedej bože, třeba musí ještě zažívat. ☹ 😢 ☹ 😢
Vezmi si toho klučíka, jak ho zabil ten úchyl, tak nejprv s ním dělal všelijaké prasárny a pak ho ještě zabil.Víš když to dítě zabije auto, je to tragedie,ale je to rychlá smrt, ale já jako máma bych nesnesla žít s představou, co s ním někdo prováděl.
Naše puberťačka si taky domů chodí, kdy chce.Ale když mi nebere mobil, tak jsem šedivá hrůzou, jak ji někde někdo ubližuje a ona mě volá a já ji nemůžu pomoc.Jenže to ji nevysvětlím.Já se jednou jako 17 letá holka "ztratila" na celou noc a domů přišla až v poledne druhý den.Tenkrát nebyly mobily.Dnes bych si za to nafackovala.Tenkrát jsem se cítila dotčená, že se mnou nemluví.Byla jsem zamilovaná a noc s ním byla strašně krásná. 😝

mnamko
15. okt 2010

nemáte doma moje deti?ja to prežívam od ich 16 rokov,mobil vždy podla nich vybitý.Sú nezodpovedný aleneviem kde sa im to v hlave stratí,keď im každý týždeň hovorím dajte mi vedie kde ste.No darmo kamarádi sú viac ako rodičia,z mužovej strany niečo takéto nehrozí sú strašne súdržný každý o každom vie.Moje?keď ich niekde volám už viem odpoveď a čo tam budem robiť,ja budem doma apotom zistím čo všetko sa tu dialo.Ach jo.

gejbule1
15. okt 2010

No ten strach je fakt děsivý.Já holkám přikázala si koupit alespoň sprey ale asi by to moc nepomohlo.Jen mám lepší pocit.
No a když se ztratí dítě to je tragedie.Já bych ty lidi dala na elektr.křeslo ať se taky chvíli trápí.Snad tu holčinu najdou alespoň živou.Neumím si představit jak to člověk může přežít ve zdraví.FUj.
Změňme raději téma!
@pet.s já ten pocit jaký míš bez malý znám.Já když šla někam sama byla jsem strašně nervní a pospíchala jsem stejně domů než abych si to užila.Teď už je to lepší ale ještě Lucka na hlídání přes noc nikde nebyla.Maxim hlídají holky doma a to jen pár hodin 😀 .

hadonoshka
15. okt 2010

Holky musím letět, mrkněte ke mně do alba jestli někdo nebude vědět o co jde, já si připadám jako magor pa.

gejbule1
15. okt 2010

Hezký vlnky nahoru dolů 😨 😨 😨 a nerozumím tomu!A co MS???

christy22
15. okt 2010

@hadonoshka ako tak na to pozeram,tak si asi tehotna.gratulujem.

@pet.s ja si myslim,ze to asi kazda normalna mamina ma strach o svoje dieta.ci ma 5,alebo 20.moja dcera ma 19 a ked ide niekam von,tak tiez nemozem zaspat a cakam,kedy pride domov.a to jej minimalne 5 krat zavolam kde je a s kym.nastastie mi nemame problem,ze by sa vypinala,alebo nedvihala telefon.nakolko vzdy viem,kam ide,som schopna o polnoci vyliezt z postele a ist jej urobit tam scenu a skontrolovat ju.a prave to ona vie,tak to neriskuje.ale inac mame super vztah.
maminy a ako mamickujete?ja uz sa na to tiez strasne tesim.ale momentalne este malujeme,tak mam taky bordel doma,ze az.a potom zacnem postupne prat ,zehlit a vyzivat sa v tom.

teckovanaorchidej
15. okt 2010

@hadonoshka co takhle zajít na krev, nebo už dorazila mrcha? Já měla v krvi přes 100 hCG a na testu Rapiclear téměř nic..... Budeš mít jistotu, co a jak.

teckovanaorchidej
15. okt 2010

mě je dneska zas tak blivně, v tramvaji jsem laborovala, jestli otevřu kabelku a hodím to tam, nebo stihnu vystoupit a vyhledám nejbližší odpadkový koš. Nakonec jsem to rozdýchala a připlížila se domů. Pomohla mi studená cola a rohlík. Ale není to teda úplně ono, blé ☹ ☹
A taky mám strach o ty dva pubescenty, pravda, zatím se drží doma ale vybitý telefon znám taky 😵

hadonoshka
15. okt 2010

holky dík, ale nejsem, prý při té nízké sliznici 5,7mm je to prý vyloučené. Nevím jakou ji mají holky co menstruují při těhu, ale doufám že to není mimoděložní. On nad testy mávnul rukou a řekl že těhotenství vylučuje, krev tmavá menstruační. Takže vidíte že ani pozitivní testy ještě nic neznamenají. Mrcha začala dnes ráno. Ale břicho vůbec nebolí, to je mi divný, ale já nejsem doktor, na diagnózu tu máme odborníky 🙂 a ti řekli ne. Navíc 24 DPO už má každej dálnice.

moncici
15. okt 2010

Ahj holky dlho som tu nebola ,potom ako mi inseminácia dobre nedopadla,teraz ked som konečne sa chystala na laparku tak neviem čo spraviť už týžden mi meška a neviem čo dalej nemam pocit že by som mala dostať ale mam taký divný pocit vlchký som s toho dost 😠 namosurená neviem čo dalej test sa bojím robit mam dost blbe skusenosti s nimi ,a ešťe gratulujem kočkám ktorým sa narodilo miminko je to fajn

hadonoshka
15. okt 2010

@moncici tak šup testík, je to o nervy, ale budeš mít jistotu, teda ehm zrovna já mám co povídat 😀 o té jistotě, mrška se mi docela slušně rozjíždí

moncici
15. okt 2010

@hadonoshka dakujem ale ešťe chvilku počkam 🙂

moncici
16. okt 2010

Nevyšlo to môžem sa pripraviť na laparku ☹ a ešťe neviete mi poradiť čo to stoji k sa rozhodnem postúpiť aj tu druhú časť inseminácia ma stala 33 euro ale už mam 40 rokov Dakujem za všetky odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre