Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

dana_l
16. aug 2012

@henikav i ja gratulujem a nech ti tych zvysnych 34tt prejde v pohode

rox
16. aug 2012

@dana_l To ja verim, ze ivf treba nevyslo a muze to vyjit spontanne...ale uz prave nemam na to "nekolik" mesiců vypnout, kazda moje ovulace uz muze byt ta posledni, je mi uz taky hluboko pod 40 😢 ....uz dokonce i uvazuju nad darovanymi vajicky.....
Koukala jsem na tvoje obrazky deticek - mas u vsech moc pekne,ale neceske jmena. Procpakto? Tata je cizinec? My taky nebudeme mit ceske jmeno, ale otec neni/nebude cech,tak proto. Jinak bych mela Frantisku nebo Pepicka 🙂

sorei
16. aug 2012

@rox - tak se jmenuje leták co tam píšou jak to vyšetření vypadá 🙂))))) já nevímje to tak nějak o tom v jakém stavu jsou vajíčka -ovu atd ... teda co jsem četla 😀

dana_l
16. aug 2012

@rox tie mena nie su ani kvoli otcovi - je tiez cudzinec (z nasho kontinentu), ale preto ze nezijeme v europe. tak aby to bolo akoby po nasom a detom to i tak tuna nejako vedeli vyslovit. napriklad mathias som vybrala ako nasho mateja. ale i tak im to tu komolia jedna radost 😠 😠 😠

mozno sa postasti a mozno nie. a potom ti asi bolo sudene urobit nejake ine "cudzie" dietatko urobit stastnym cloviecikom

sorei
16. aug 2012

@rox - mě taky bysdlo včera řečeno, že jsem posedlá .... jenže jako jako mám ovu, tak toh chci využít .... nebo néé .... 😀

slavka_2012
17. aug 2012

@dana_l neda sa mi to otvorit,,vypisuje Not found.....co tam pisu???

rox
17. aug 2012

@sorei No to je jasny, vzdyt to prijde jednou do mesice!!! A nekdy ani to ne.....a prospat to?? To uz snad neni ani hrich, to je neho horsiho!!! 😀

laskavec
19. aug 2012

@henikav GRATULUJI-MÁM O DOST VÍC ,ALEB I TAK VĚŘÍM...BŮH DÁ MÁ-LI DÁT 🙂

rox
21. aug 2012

Halooo, tehuliny, kde jste kdo??

henikav
21. aug 2012

@laskavec dakujem, snad sa rozhodol ze nam uz konecne da 😉

baby, je tu nejaka ina tehulka, ci vsetko snazilky? noze sa priznajte, aby som nemusela dlho hladat 😵

laskavec
22. aug 2012

Pstttt...třeba se zadařilo a nevíme to a zakřikly bychom se...musíme posečkat a požehnaný stav přijde 😀 😀

henikav
22. aug 2012

@laskavec jaj, tak to chapem, budem trpezlivo cakat kto posle // 😵 😵 😵

rox
22. aug 2012

Ja bych je poslala rada, ale bohuzel zadne nemaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🤐

slavka_2012
23. aug 2012

ja tiez by so velmi rada poslala // 😵 😵 😵 no nemam este co,ale iste poslem 😉 🙂 😉

evapavla
23. aug 2012

tiež by som sa hneď pripojila, zatiaľ len čakám keď sa // objavia 😉

sorei
23. aug 2012

Ahoj holky, tak jám dneska depku jak hrom, kamarádce se narodil krásný syn, já jim to strašně mooooooooooooooooc přeju, jen mě to zase vzalo .... 😢

evapavla
23. aug 2012

@sorei , nebul, dočkáme sa aj my 😵

sorei
23. aug 2012

@evapavla - díky moc, hned je mi líp 😀 😀 😀 😀 né fakt holky, jen to , že Vás mám a napsala jsem to tad y mi pomohlo 😀

ponik25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubanka
24. aug 2012

@sorei to keď sa niekomu blízkemu narodí mimi... poznám tie pocity...prajem im to, ale zároveň je mi... a nemôžem to nikomu povedať, lebo to vyzneje, že závidím... aj keď to vôbec nie je pravda... s kámoškou sme boli tehu, ja som potratila ona porodila... so susedou som bola tehu, ona porodila ja potratila... so švagrinou som bola tehu, ona donosila a porodila, ja predčasne porodila a odišli k anjelíčkom... stále keď vidím tie deti... niekedy mi príde hrozne ľúto ... a oni nechápu... minule mi svokra povedala, že zato, že ja nedokážem mať dieťa, zato nemusím nenávidieť druhé deti!!! chápete to!!! a pritom ja všetky detičky zbožňujem a stále im kupujem darčeky , milujem rozžiarené detské očičká a ich neskrývanú, úprimnú radosť ... ☹ len mi je ľúto, keď si spomeniem, že aj moje by toľko mali keby...

sorei
24. aug 2012

@lubanka - to je přesně asi můj případ, teda já jsem těhotná nikdy nebal, ale mám to nějak stejně ... se svojí sousedkou jsem byla na IVF na jednom pokoji, ona má krásnou 4-letou holčičku a já, když ji vidím, svíra se mi srdce, že jsem mohla mít taky takovou cácorku a já t všem moc přeji, moc ....jen si pak vždycky jak píšeš říkám ... proč né i já .... včera večer mě přítel vykládal jak moc se těší na toho malého a všechno mu kpoupí - jsou to naši blízcí známý a mě se všechno svíralo bolestí, když jsem ho viděla co všechno plánuje pro "cizí"miminko ...a zuby nehty jsem se držela at před ním nebrečím - poslední dobou má narážky, že jsem tím posedlá 😢 navíc my čím dál častěji okolí říká ... no tak se s tím smiř, že nebudeš mít děti, svět tím přece nekončí ... ne to nekončí, uznávám,ale chci vědět, že jsem proto udělala všechno na 1000 % 🙂

sorei
24. aug 2012

Holky, jednou jsem na netu našla nádherný článek, pokusím se to najít, mám to vytisknuté - je to o tom jak naše fazolky
a andělíčci jsou na hoře a myslí na nás ....strašně se mi to líbilo a moc mi to pomohlo, když bylo nejhůř 😉

rox
24. aug 2012

@sorei Ja mam taky fazolku v nebicku, byla jsem tehu s manzelkou velmi dobreho kamarada....a ona rodila na muj termin.....ja to dite jeste nevidela, nic proti nemu nemam, ale ja proste nemam silu mu rici, dojdi s malym, chci si ho pomuchlat. Moc mu to preji, je to jeho prvni a pritom uz ma i na chlapa dost vek.....ale presto to dite preci "melo" byt moje 😕
Ja myslim holky ze se jedna o prirozenou reakci nas vsech. Je to trosicku zavis,a le ta prejici. Rozhodne nechceme aby se tem detickam neco stalo, ale......porad je tady to ALE. a my si vsechny v tomto rozumime!!

sorei
25. aug 2012

Přesně tak, jen my co toto prožívámve víme jak mocjepro nás těžké se usmívat a tvářit, že jsem nad věcí, že je to v pohodě vůůbec nás to nebolí a nerozhází,. nevím na kolik jsem dobrá herečka, ale zatím se mi to snad daří skrývat, že po těch letch snažení a neuspěchů jsem přece v pohodě a nad věcí ... nemám ráa, když se mi okolí vyhýbá stylem , před ní o dětech nemluv, ona je nemůže mít .. nebo ... víš jájsem ti bála říct, že jsem těhoná ...ale jak říkáš, vždycky si pak tajně se slzama v očíci m, když mě nikdo nevidí, říkám PROČ NE JA ??? 🙂

rox
28. aug 2012

Ach jo, tak u me zase cervena 😢 😢 A to jsem mela fakt silnou ovulku, pak vysoky teploty....a stejne nic. Ja uz nevim co delat. 😒

sorei
28. aug 2012

Holky, volala jsem si na ten test AMH - PLODNOSTI , stačí odevzdat krev říct, že chci ten TEST PLODNOSTI a oni my výsledky pošlou domů .... není to nějak málo ? Jako myslíte, že je jedno kdy na něj půjdu ? Já myslela, že třeba je lepší jít po mrše před ovu, ale ai ne, co myslíte ????? 😲

sorei
28. aug 2012

@rox -To je mi líto, no já jsem 24 den .... tak jsem zvědavá,ale protivná jsem jak půlnoc 😀

sorei
28. aug 2012

IMALAB - SI BERE 500,-kČ

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre