Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav1
14. máj 2009

drakulka, tak vela stastia, nech sa miminka krasne uchytia
ja by som si dala aspon dve, ved nie je iste ze sa obe uchytia a ak ano dvojcatka su podla mna fajn, ale trojcata, keby sa vsetky uchytili, to je uz vela naraz, no ale to je len moj nazor
labus, myslim na teba a drzim palceky, u mna, schodza bola v pohode a zmeskala som zaciatok 😀 😀 co som prave nechcela 😀

deny3
14. máj 2009

drakulka ani neváhaj, všetky tri. Ja som mala tiež tri, lekár vravel, že nemá význam jedno zamrazovať a pravdepodobnosť, že sa uchytia všetky je len teoretická, mal pravdu, uchytili sa mi dve, ale prežilo jedno, ktovie ako by to bolo, keby som si dala iba dve.

zaenab
14. máj 2009

Drakulka, myslím na tebe 🙂

irafa
14. máj 2009

ahojte holky
drakulka držim všechny prstiky co mam at se transver zadaři a ty za 14 dni vydiš vytoužené // na testiku
a myslim na vas všechny holky at se zadaři všem kež by
a co ty zany byla si na iui nebo ne nemam jaksi přehled
heni a jak ty žadne nevolnosti jen unava tak to maš dobry
a janetka se nam neozyva ach jo jakpak to sni as je 😕

janettka
14. máj 2009

ahojky holky tak jsem vás dočetla,ale přiznám se,že mi moc v paměti nezůstalo,moje citová stránka je na dně...
takže v pátek jsem trochu krvácela,ale moje oslava proběhla fajn,v pondělí jsem šla k doktorovi,že není proč čekat na úterý,že špiním a není mi dobře a samozřejmě mě poslal do nemocnice na revizi.Domluvila jsem se v Kadani na úterý ráno a v 9 už jsem to měla za sebou.Včera mě pustili,ale není mi dobře,bolí mě břicho a dnešní slavnostní den asi prořvu.Je mi 40 a je to všechno na .....
jinak heni tobě držím pěstičky,lábusko nevzdávej to a určitě budeš další těhulka!!!irafko ty už jsi šikulka 8tt!!!

minka051
14. máj 2009

irafa ahoj smiem sa spýtať bola si na IVF alebo sa vam podarilo normálnou cestou.Sme asi v rovnakom veku tak som trochu zvedavá.

labus
14. máj 2009

ahoj kočky tak hlásim dva folíky 15,5mm a 10,2mm štelcl bol moc zlatučký a vravel že počkáme aj na ten druhý takže do soboty pichám MENOPUR+CETROTIDE A večšr pregnyl punkcia v pondelok

janettka
14. máj 2009

lábusko budu držet pěstičky!!!

labus
14. máj 2009

Janetka moja zlatučká je mi to moc moc luto

janettka
14. máj 2009

mě taky lábusko,ale není to takový šok jako loni v srpnu...teď jsem to tak nějak čekala...teď spíš depčím,že už to nemá cenu a že jsem stará a vůbec plánuju trénink skoků do rakve a podobné nesmysly....prostě depka jak vyšitá.

labus
14. máj 2009

Janettka žial depka je po takýchto udalostiach vždy bolo by čudne ak by si ju nemala preto tu bud s nami neuzatvaraj sa do seba na to sme tu aby sme jedna druhej pomohli z najhoršieho . A stará na bábo mne kámoška stale opakuje ked po IVF otehotnela ta 72 ročná Indjka tak aj nám sa to musí podarit .
Ked budeš z najhoršieho vonku treba si spravit bojový plán mne to najviac pomáha určit si čo podnikneš aby to nabuduce dopadlo dobre bombarduj lekára nech ti da vyšetrit všetko možne aj nemožne aby sa našla príčina

janettka
14. máj 2009

no budem muset asi do nějakého CARU jinak to nevidím,ale nevím jestli to už nezabalíme.Nějak mě to vysiluje vždycky 2-3 měsíce být těhulka a pak nic.Nevím jestli na to mám psychicky.

minka051
14. máj 2009

labus ahoj Ta teším sa stebou že folky tak pekne rastú . Teraz sa určite podarí ver mi.A vidím že si v pohode.Cítim to z tvojho písania a to je dobre.

labus
14. máj 2009

Minka ahoj som v absolutnej pohode som spokojná a kludná a teším sa na pondelok 😉
Janettka podla mna ani nepotrebuješ asistovanu reprodukciu skor šikovneho gynekologa ktorý ti da vyšetrit všetko potrebne alebo aj obvodna može vela viem mne obvodna dala porobit kopec veci koli IVF na moje požiadanie takže Janett radím vyšetrenie:štítnej žlazy -endokrinologia,hematologicke možu aj trombofilne mutacie , dalej ,toxoplazmozu,cefaloma vírus,herpes vírus,imunologicke-tam chod a povedz aky maš problem mne ona vyšetrila kopec veci ohladne toho

janettka
14. máj 2009

tak to u své doktorky nemůžu vůbec žádat,ona je starší generace a my jsme nemohli ani z ní dostat preventivní prohlídky jednou za 2roky....můj gynekolog doporučil CAR už před tímto otěhotněním,mám asi pozdější ovulaci a to může být jedna z příčin.....no já vlastně nevím co mám dělat...ale mám 3měsíce na rozhodnutí jestli do toho chci jít...

yanny
14. máj 2009

čau kočky,
janettko, myslela jsem na tebe co je s tebou, jsem v Kadani, tak jsem ti něco mohla přinést do nemocnice, abych ti alespoň trochu ten smutek rozbila.

Labus, je hodný a trpělivý Štelclík, že vydržíte na oba, viď 🙂

Rendy, tak to bylo kdybys po těch peripetiích přírodně otěhu.

Já jsem nějaká v čudu, opět mě vyskočil ekzem na dlaních a mám neustále zimnici. I když beru antibiotika, tak mi je nanic.
Měla bych dělat mzdy doma na PC, ale nejraději bych skočila do postele 🙂

janettka
14. máj 2009

yanny,jsem už z Kadaně doma,revizi mi dělali v úterý.Ale je m nějak blbě,nemůžu si vzpomenout jestli mi tak bylo i v srpnu....bolí mě na levé straně jako kdyby vaječník před ms....no nevím.Ale byli moc hodní a po zkušenosti z Mostu to byl balzám...

labus
14. máj 2009

Yanny ale ta to riadne vzalo ta choroba nie a nie ustupit - myslím na teba a daj sa čím skor do poriadku
Janettka ja na tvojom mieste si najdem ineho lekára ak by ta tvoja obvodna neposlala dnes si možeš vyberat ak je niekde problem z udržaním CAR ti nepomože len otehotniet a to ty vieš aj bez asistencie ty potrebuješ zistit kde je príčina potratou ja by som svojmu gyn. na rovinu povedala že chceš všetky tieto vyšetrenia a obvodna nech ta pošla na endokrinologiu,hematologiu a imunologiu a tam ti to porobia ona nech da len žiadanku

irafa
14. máj 2009

ahojky janetko tak sem na tě čekala jakou nam daš spravičku a do posledni chvilky sem věřila že si mimi hralo na schovku a neni tomu tak vim jak ti holka je neni co řict ani co psat
snad to že ti přeji aby se to už vickrat neopakovalo a ať se ti co nejdřiv zadaři nove těhu a už bez problemu neni to spravedlive to co se děje fakt neni 😢 😢 😢 😢 😢

janettka
14. máj 2009

irafko není to spravedlivé,ale co nadělám....lábusko díky za radu,nejdřív se z toho musím vybrečet,pak se rozhodnu co dál...

yanny
14. máj 2009

Moc dlouho nebul, a hned se všude objednej a když půjdeš do nějakého caru, tak oni tě všude pošlou i mě všude poslala, mela jsem hroznou gyndr, nějakou Spudichovou a ta mi neudělala jediné vyšetření, tak jsem jí změnila a sama jsem si našla cary, už jsem vystřídala 3, Pronatal v Praze, Reprofit v Brně a teď Pronatal v KV.
Všude byly moc hodní, ale do Varů to mám nejblíž.

Labus, dávají folíky najevo, že rostou?????

Iraf ty už si za vodou 🙂

janettka
14. máj 2009

yanny...asi zvilím Pronatal...Buď v Praze nebo v Teplicích....

zaenab
14. máj 2009

Janettko, aspoň ti přeji ke tvým krásným narozeninám naději a výdrž a podporu všech, které máš ráda!

zaenab
14. máj 2009

Labus, vypadá to hezky a nadějně, je fajn, že máš i dobrého doktora - to je poloviční výhra

janettka
14. máj 2009

zany děkuju....

bigrendy
14. máj 2009

Ahoj holky. 🙂 Labus moc gratuluju. no vidíš co jsem říkala. nádhera. 😀 držím palečky at jsou //

u mě nic. test jsem edělala. teplota pomalu klesá. ta snad příště. hlavně,že vím že tabletky od dr pomáhají a konečně mám ovulku. 😀

labus
14. máj 2009

Rendy ☹ ☹ ☹ ☹ klesááááááááááááá?? ja som tak dufala škoda ale aj mat ovulku konečne je dobre znamenie

drakulka67
14. máj 2009

Všem moc, moc dík za podporu, jste zlaťoučký
🙂
Tak už mám miminka v bříšku - pěkně schovaný. 🙂 🙂 🙂 Dr. říkala, že to jedno je opravdu moc pěkné, prý již blastocysta 😵 Nakonec jsem dali dvě a uvidíme, zda se alespoň jedno uchytí. Jinak TT budu dělat až 2.6. - to je ale dlouhá doba 😢

Labus: moc,moc gratuluji a stále držím palečky, aby ty Tvoje folíky ještě o fous dorostly 🙂
Heni: jak se dnes cítíš. Zdřímla jsi si přes den, nebo pilně pracuješ?
Janettka: mrzí mě, že se nedaří, ale doufám, že se to v dobré obrátí a podaří se. Jestli můžu, tak bych doporučovala též změnu lékaře a vyšetření na trombofilní mutace. Moje švagrová má stejné problémy a z genetického vyšetření zjistili, že problém tkví právě v tomhle a endometrioze. Určitě to nench jen tak a jednej-budeme držet palečky.
Yanny: myslela jsem,že už jsi o.k.,ale píšeš, že Ti stále není dobře. To mi je líto,ale snad už ti antibiotika zaberou a bude dobře.Myslím na Tebe. Jo a představ si, že jsem si kupovala v sobotu autíčko a byla jsem si pro něj v Kadani - to je ale náhodička. Ještě tam musím jet jednou pro zimní kola 😵
Zaenab: co nového u Tebe? Jsi vpohodě a užíváš si krásného měsíce lásky?
Irafa: jakpak je mimískovi a Tobě, zdá se že už je to lepší, tak hlavně pohodičku.
Děvčata pa, jdu si dát sprchu a odpočinout, měla jsem ůležet,ale musela jsem vyřídit přepis auta,takže hajat jdu až teď, aby byli miminka v klídku.

labus
14. máj 2009

Drakulka jejda ja som ani nepostrehla že už dnes máš transfer stale som myslela že až piat.alebo sobotu ti vraveli. Tak moc blahoželám pene ich pohladkaj nech sa pekne zabývaju a to jedno ti zamrazili?

bigrendy
14. máj 2009

Drakulka moc gratuluju. tak at se mimča drží 9 měsíců 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre