Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

pajka00
27. máj 2009

jé tak po tobě to fakt nezdědí🙂)to jsem netušila.....tím je to pro tebe horší...a nebo možná lepší, protože dívat se na vlastní dítě, jak se ničí-je zničující....Kruci, ten život není lehký,co?

janettka
27. máj 2009

není to lehký,ale naštěstí to zatím absolvuje jen jednou za rok...uvidíme co bude až si bude vydělávat a mít penízky...ono je to jiné,když ty prachy nemá....a chce jít na policajta...tak tam by mu to snad neprošlo!!!
Tady tak fouká,že mi to vyvrátilo květináčky na balkoně!

pajka00
27. máj 2009

A hlavně-bude utrácet svoje peníze a možná už mu to bude líto..kdo ví.
Tady taky pěkně fučí chvílema....ale honí se mraky a pořád čekám slejvák a ono nic.....Lilo jen v noci-to jsem se dopotácela zavřít okno a ani nevím, jak dlouho bouřilo-hned jsem usnula. Je potřeba deště,tak když už je hnusně a zima, tak ať taky prší...kruci.

drakulka67
27. máj 2009

Janettko: koukám, že se taky nenudíš a máš "veselo". Ještě,že je to jen výjimečné. Já mám taky odpor k alkoholu, respektive k alkoholikům. Mýmu tátovi to taky chutnalo, pak se choval dost hnusně, moje tchýně byla to samý v bleděmodrým, takže když mi takhle přišel minule můj miláček, řekla jsem mu, že jestli se to bude opakovat, tak končíme. Já to prostě nesnáším 😖

janettka
27. máj 2009

nápodobně,nesnáším to.Můj taťka měl tohle období a nějak mi to zůstalo takže běda když bych to měla doma....

drakulka67
27. máj 2009

Nevydržela jsem a testovala jsem, bohužel zatím nic ☹
Tak nevím, co myslíte, je ještě šance na úspěch? Poslední menzes 27.4., 11.5. punkce, 14.5. ET 3 embrijek........ včera BT 36,9, dnes 36,8, menzes zatím nikde a TT mám dělat 2.6. - no nevydržela jsem to zase 😲 .

janettka
27. máj 2009

embrijka na moje narozky,tak to se musí chytit 😀 ,určo je ještě brzo 😉 🙂

drakulka67
27. máj 2009

Jé, Ty jsi měla zrovna narozky, tak to jsem tedy zvědavá, jestli to dobře dopadne. Pozdě,ale přece - doadtečně vše nej 🙂 😉 Moje kámoška je nar. 15.5. a je to fajn holka 🙂

janettka
27. máj 2009

nějak nám to tu spí,to fakt už pokročilé ženy nejsou na koníkovi aby si pokecaly?

drakulka67
27. máj 2009

Netuším, co dělají naše spolupokročilé ženy, já byla do pěti v práci, pak domů, před chvílí jsem byla vyzvednout kluka-vrátil se z výletu z Plzně a teď jsem doma. Bolí mě břicho a říkám si - je to nervama, nebo se to blíží nebo mám jenom zaražený větry? Taková bolest břicha, to je těžká diagnoza 🙂 Co děláš Ty? Nudíš se?

janettka
27. máj 2009

Pracuju a uvažuju nad mým životem hihi...dopoledne budím ožralého syna a teď už hodinu budím manžela,který sice výjmečně přijel domů už ve 4.hodiny,ale šel si na chvilku lehnout....takže opět celý den sama.

drakulka67
27. máj 2009

Hm, to je asi náš úděl. Často mám taky pocit, že i když jsme doma všichni, tak jsem tu sama. Ty pracuješ doma?? Jsem zvědavka, co? Jestli nechceš, neodpovídej. Co kluk, uže je mu dobře? Jak zvládl předávání vysvědčení - měli dnes odpo ne? Apropo, na co jsi přišla při těch Tvých úvahách?

janettka
27. máj 2009

jen mě z mých úvah chytá depka...to je riziko když děláš doma,že jsi hodně sama(jsem účetní)Jo kluk přišel tak před hoďkou,naparoval se jak holub na báni(jako každý chlap když se mu něco povede)...zvládl to když ho maminka nechala vyspat,pak sprcha,domácí polívka...už sedí u PC a čile komunikuje s vrstevníkama....

drakulka67
27. máj 2009

To je klasika, co k tomu dodat - asi je to fakt všude stejný a navíc pro chlapa typický. Pracovat doma může být výhodné,ale asi ne napořád. Mám pocit, že bych se z bytu pak vůbec nedostala,nevím,ale jistě to nějaké výhody má. Na druhou stranu jsi paní svého času, můžeš si plánovat a organizovat podle potřeby - samozřejmě pokud toho nemáš tolik, že by si nad účtem seděla dnes a denně až do večera a nikdo Tě nebuzeruje - to je myslím jedno z velkých +. Dcera jela ke svýmu klukovi, malej večeří a velkej kouká na TV noviny. A já se cítím sama a pořád mám v hlavě guláš a chaos.

drakulka67
27. máj 2009

Janettko, bolí mě břicho a malej chce na PC,tak si jdu lehnout. Měj se pa 🙂

janettka
27. máj 2009

no já toho mám hodně,letos jsem sice pustila nějaké klienty protože můj měl pocit,že moc pracuju...ale zas tím jak jsem doma a navíc jsme tu přestěhovaní tak nemám kamarádky tak jsem dost sama.Výhodné je to akorát,že můžeš jít s dítětem k doktorovi a nemusíš se nikomu zpovídat,nebo s ním být doma...za mě tu práci nikdo neudělá a když jsem byla zaměstnaná tak každou nemoc jsem odsrala jak na penězích tak tím,že mi bylo dáváno najevo,že jsem doma a pak se z toho šel člověk v práci zbláznit aby to dohnal.Už to dělám na soukromo nějakých 16let a už mě to nebaví...není za to tolik peněz jako dřív, a hlavně každý si myslí,že ti může zavolat kdykoliv,v sobotu,neděli,večer....a že budeš kdykoliv k dispozici...

janettka
27. máj 2009

tak dobrou....

yanny
27. máj 2009

Ahoj ahoj,
zdravím všechny kočky, teď jsem přišla a už se těším do postele, muj šel zas nějam do hospůdky na ligu mistů.

Zdá se mi někdy, že má únavový syndrom.

Taky jsem účetní a máš pravdu Janett, je to na h...no placené a nebo já jsem nemožná a neumím si říct o peníze.

Dnes jsem byla okouknou 7 měsíční štěňátko fenku Yorkšíra, malinká, tak jsem se do ní zamilovala, že si jí asi koupím, tak jdu juknout na net co tam naštuduju.

janettka
27. máj 2009

Ten tvůj je taky furt v hospůdce a ty jsi sama,takhle toho mimíse neuděláte!

drakulka67
28. máj 2009

Dobré ránko všem.
Koukám, že se tu toho včera večer moc neudálo. Kdepak všichni jsou? Co Heni, Labuska......??? Yanny koukám, že jsi měla večer zase pro sebe. Přiznám se, že mě by se to nelíbilo. Uvědomila jsem si, že mi dělal v novém vztahu problém zvyknout si na velkou přítomnost parntera po mém boku. Předtím jsme mnoho let bydleli ve velkem rodinném domě, manžel byl neustále v garáži a něco kutil, domů přicházel večer - vadilo mi to, brečela jsem- nakonec jsem si zvykla. A tak když jsem se po rozvodu s dětma odstěhovala do pro mě "malého bytu", byla jsem z toho na palici. Najednou málo místa, zakopávali jsme jeden o druhého a když se k nám po čase nastěhoval můj přítel a po návratu z práce byl téměř pořád doma, uvědomila jsem si, že mi to vadí, že na to nejsem zvyklá a uvědomila jsem si, že jsem to takhle vlastně vživotě nezažila.Ale nakonec se vše obrátilo a dnes mám opačný problém 😅
Jinak není nic nového, menzes zatím nepřichází, BT 36,8, tak jsem zvědavá,jak to vlastně dopadne. TT včera neg,ale já už začnám být napětím pěkně nervní.
No nic, jdu se hodit do gala a šupajdy do rachoty. Tak příjemné vstávání a hezký den všem 🙂

pajka00
28. máj 2009

Dobré ráno holky.....tak včera jak jste psaly co dělají spolupokročilé ženy🙂)tak jsem měla kamošku s 2 malýma klukama na návštěvě (ta jak nemohla otěhotnět a pak po možíšové hned)....jeden 1,5 druhý 3 roky.....no je to zápřah, má toho plné zuby a říkala,jestli otěhotním teď, tak jdu na potrat....A pak jsme se tomu zasmály,protože před 4 rokama by za miminko dala levou ruku a teď by klidně šla na potrat...jak se ten život otočí.....Navíc PC doma okupuje dcera a jelikož já ho mám z práce plné zuby, ani se tam moc netlačím.
Hezký den vám všem přeju. Drakulko držím palce!!🙂

zaenab
28. máj 2009

Janettko, to mě mrzí, že se moc nedostaneš mezi normální lidi, ona práce z domu má taky své mínusy. A obdivuji tvoji sebedisciplínu, bez ní to podle mě dělat nejde. Ani žádná kamarádka na obzoru? Neboj, kdyžtak máš nás 😉
Pajka, ty jsi teda ranní ptáče - chtěla jsem napsat omylem jarní, ale to by taky nebylo špatný, ne?
Yanny, pejska si pořid, do yorkšírka bych se taky zamilovala, ale v kombinaci s papouškem by nešel. Ten můj papouch si už oblíbil nějaké hračky v kleci a je s ním legrace, jak prožívá hraní si s nimi. No a jinak je ten tvůj v té hospůdce nějak často??!!!?? 😨

Zdravím ostatní, a na tři dny se loučím, jedu do Budapešti. Sice mi tam nevyjde ovulka,(i když kdo ví, že?) ale i tak si to tam užiju 🙂

drakulka67
28. máj 2009

Zany: přeji Ti krásnou dovču,hlavně si odpočiň a naber sílu 🙂

pajka00
28. máj 2009

Já jsem ranní ptáče.....do práce chodím na 6.30...takže fuj fuj.......ale jarní je taky moc hezké ptáče🙂
užij si dovču zany.
Holky,tam se udělalo krásně-už mě to tu neba sedět na zadku v kanclu..

drakulka67
28. máj 2009

U vás se udělala krásně? U nás je spíš hnusně, zima, začalo trochu pršet, spíš zalézt do postele. Teď za mnou byla dcera,ode dne,kdy maturovala,tak jí bnylo blbě-teď byla u dokotra,je na antibiotikách.Já se snažím makat,protože mám v pondělí a úterý dovolenou,ale nejde mi to. Myšlenky mám úplně někde jinde. Honí se mi v hlavě, co bude dál, co kluk, co holka, jak dopadne TT, ach jo??? Taky tak o všem přemýšlíte?

janettka
28. máj 2009

jasně že přemýšlíme,ale znáš to...přemýšlíš a ono to vyjde úplně jinak.Jinak jsem včera v té depresivní náladě napsala do Pronatalu Praha...tak mi ráno přišla odpověď ať se objednám okamžitě,že termín je minimálně měsíc a za konzultaci nic nedám....tak nevím....

pajka00
28. máj 2009

Janetko na nic nečekej....čas běží a už nám není 20.Fyzicky jsi v pořádku,jestli trvá objednávka měsíc-tak je nejvyšší čas a na konzultaci běžte...navíc, když je bezplatná......Udělej to, není to proč odkládat🙂
Drakulko, to víš, že přemýšlíme, pořád o všem a dokola a stejně to dopadne jak říká janet jinak.....Nech to plynout, ono to nějak dopadne i bez tvého trápení.....ale poručit hlavě je fakt problém.

yanny
28. máj 2009

Moje dloholeté přání je jet do Maďarska, naposledy jsem tam byla před 20 lety 🙂
A stále na to vzpomínám, prý je to tam úplně jiné a krásné, tak mi Zany musíš napsat, jaký to tam bylo. 😵

Já naposledy vstávala před 7 když jsem procovala ve státním a to

janettka
28. máj 2009

pajko já jsem se nějak ještě nerozhodla jestli to ještě budeme zkoušet...přece jen 2x zamlklé se těžko zkousává...mažel tvrdí,že objednat se můžem a že až si odpočinu za ty 3 měsíce budu na to koukat jinak a bude mě mrzet,že jsem si nenechla udělat nějaké vyšetření...asi mě zná dost dobře hihi

drakulka67
28. máj 2009

Janettko samozřejmě, že si to musíš nechat projít hlavou.Ale pořád na něco čekáme, doufáme a přitom by se už mohlo začít něco dít a možná by si se dočkala během krátké doby. My jsme též čekali, doufali, no a teď uvidíme,jestli se dočkáme. Je však pravda,že procházet negativníma zkušenostma je vyčerpávající. Mě řekla kartářka,že bych mohla mít dvojčata-tak schválně -) uvidíme v úterý,jestli tam vůbec budou ty vysněné // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre